Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Souznění

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Hledající
30 let, okres Český Krumlov, vloženo 5.12.2018
Klidná, introvertní umělecká duše otevřená všemu duchovnímu hledá vnitřní souznění. Dálka nehraje roli, vždyť myšlenka je rychlejší než světlo.

Poznání.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Žena
30 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 4.12.2018
Hledám uvědomělého Muže.

muže na ženění

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
tygřice - koťátko
44 let, okres Brno město, vloženo 4.12.2018
No jinak to neumím , než že první větou odeženu případné nápadníky :-) Tygřice s pevným duchovním výcvikem by ráda projevila svou skrytou povahu koťátka.

nový život

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
sirana
47 let, okres České Budějovice, vloženo 4.12.2018
Duchovně založená žena,upřímná,tolerantní a romantická.Hledá muže,kamaráda,přítele nebo druha,který by jí po této cestě doprovázel.

Jsi tu?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Tony
50 let, okres Chrudim, vloženo 3.12.2018
Rozvedený vegetarián s vyřešenou minulostí čeká, že se mi ozve můj protějšek na vzájemném doplňování se na cestě nejen duchovnem. Jsem171/73 čerstvý padesátník. Rád jezdím na kole a na túry, nebo jen tak toulat se a kochat v přírodě.Jsem aktivní ve všech směrech. Hledám Tebe s podobnými zájmy. Tak piš. Čekám.

opora

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiřík
27 let, okres Brno město, vloženo 1.12.2018
Ahoj, hledám nekoho na vzájemnů podporu a povzbuzení na svých cestách. Vůbec nejde o to, abysme měli podobné cíle, ponožky atd. Samozřejmě k nejaké výměně názorů dojde, ale nechtěl bych, aby to byla překážka a základem by mělo byt pochopení pro náš způsob života, přání, aby dotyčný našel a opora.

Jiřík

Na úpatí bouřné hory

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Arashiyama
32 let, Praha, vloženo 1.12.2018
Občas udějí se zázraky v našich bytích. Jedním z nich je okamžik, kdy cesty dvou duší hledajících protnou se, aby ony mohly dále kráčet společně, bok po boku, ruku v ruce. Má bytosti spřízněná, volám Tě, čekám na Tebe. Tedy přijď, obohať můj život, já na oplátku oddám se Ti a to nejkrásnější ze sebe věnuji bez meškání.

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Marcel
48 let, Praha, vloženo 1.12.2018
Rad poznam zenu jdouci po ceste sebepoznani. Vnimajici inspiraci v sobe, i inspirujici se mystikou, ci buddhistickou filozofii, co si se zajmem poslechne i videa od Duska, nebo knihu od Minarika a dalsi podnety, co ji oslovi.

Mamina s peknou ženskou postavou...

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
duri
51 let, Slovenská republika, vloženo 28.11.2018
Rád by som našiel touto cestou skutočnú maminu s kyprou ženskou postavou...poteší ma,ak bude mať aj dieťa..ideálne dcéru....úplne najradšej budem,ak bude mať zmysel pre domov...Bude vedieť dobre variť alebo ovládať aj nejaké šitie a podobne....Mám k dispozícii rodinny dom na dedine a chatu v borovicovom lese....milujem prírodu a takisto rád varím....som celkom manuálne zručný...vo dvojici sa to všetko lepšie zvláda....ďakujem moc...

Silvestr 2018

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Lenka
35 let, Praha, vloženo 28.11.2018
ahoj všem, nenašel by se tu někdo - nebo neposbírala by se tu skupinka lidí, kteří by chtěli podniknout něco společně na Silvestra?
Možná společná procházka Prahou, výlet do přírody, výjezd kamsi prvním vlakem, který pojede, společná večeře, sníh a hory, hraní her někde v klubovně, povídání u svařáku, nebo něco úplně jiného?
Kdyžtak napište a zkuste připojit svou představu - když se nás sejde víc, propojím to a můžeme něco společně podniknout. Do té doby - hezký advent ;)

Dotek Srdcem

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Tlapka
38 let, okres Plzeň město, vloženo 27.11.2018
Hledám vnímavou a empatickou ženu na vzájemnou výměnu masáží,doteků a péče. Přeji si aby masáže byly spíše terapií a nebyly poháněny touhou. Aby podstatou bylo předat dotekem něco ze sebe,předávat lásku s pokorou a odevzdaností a touhou naplnit potřeby jeden druhému. Přeji si nejen dostávat ale i stejným způsobem dávat,aby vše bylo nenuceným způsobem vzájemné. Mám představu setkat se 1-2x za měsíc a prožít spolu dlouhé hodiny hlazení,doteků,masáží a všeho co máme rádi ale nemáme jak naplnit své potřeby. Nezáleží mi na věku,ale na tom,jak spolu osobně budeme v harmonii. Nezáleží mi ani na tom,odkud jsi,ale aby to bylo v dosažitelné vzdálenosti pro nás oba.

DaN

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Floating
31 let, Praha, vloženo 27.11.2018
Rád poznávám Svět, ono viditelné, ale i za jeho horizonty. Obdivuji um druhých, kulturu, umění, design, filmy, architekturu, nové chutě jídel i pitiva. Mám rád Přírodu, Vesmír, kreativitu, auta, pohyb i klid, cestování, ale i lenošení, povídání, zamýšlení. V případě potřeby mohu zaslat (vyměnit) svůj FB, kde je i nějaké to foto, či zaslat emailem. 175cm/65kg.

Najdeme se?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Met
23 let, Praha, vloženo 26.11.2018
Hledám holku, která se zajímá o duchovno a spiritualitu. :-)

Praha a okolí

najdu Tě lásko?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Renata
49 let, okres Hodonín, vloženo 22.11.2018
Ráda bych potkala prima kluka/muže,spíše introverta,veselého,který miluje ekologii a dělá vše vědomně.Chtěla bych žít v blízkosti přírody.Pojdme si lásko vytvořit rajskou zahradu,kde budeme spolu meditovat.Prosím napiš ať se najdeme.

deskovky-fantasy-zámky-cukrárny:-)

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Aknel4
39 let, okres Brno venkov, vloženo 21.11.2018
Hledám spřízněnou duši, sdílení, souznění a vzájemné obohacování. Jsem nováček ve veganství, zajímám se o alternativu, esoteriku, ekologii, osobní růst, psychologii,... - nejsem ale žádný ekofašista a netoužím ani po asketickém mnišském životě. Vyhovuje mi jít ruku v ruce jak duchovním světem, tak i tím světským. Mám ráda fantasy a sci-fi, deskové hry, výtvarné vyrábění, bytové rostliny, vaření a pečení, hrady a zámky, tanec, knihy, zato sportem jsem téměř nepolíbená:-). Je mi 39, jsem štíhlé postavy, bydlím ve Slavkově u Brna a miluju cukrárny!:-) Máš podobné zájmy? Tak určitě napiš, budu se těšit!:-) Lenka

Co je štěstí?

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Galmi
32 let, Praha, vloženo 20.11.2018
Jsem ve své podstatě spokojený muž, klidný a pozitivní, kterého naplňuje duchovně pomáhat lidem, radit jim v jejich cestě, nacházet to co je v životě blokuje a posouvat je dál. Dokážu vyslechnout, pochopit, zaměřit na důležitá místa a najít řešení. Opírám se o vlastní zkušeností, mám otevřené srdce všemu novému, mám rád život a tak sdílím do celého světa - jsem tady :)

Galmi

Život ve dvou

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Vilda
70 let, Praha, vloženo 19.11.2018
Osamělou ženu kolem 65 let, která se vyzná v bylinkách a jejich pěstování, hledá šikovný kutil 70/172 nekuřák z Prahy. Případně pomohu s údržbou chaty a zahrady.

Včelař hledá bylinkářku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
RichardCZ
39 let, okres Kutná Hora, vloženo 19.11.2018
Středoškolák, manuálně zručný stavbyvedoucí, revizní technik, elektrikář a včelař. Rád bych se seznámil s mladou bylinkářkou nebo včelařkou, do 30-ti let, která chce založit rodinu. Kutnohorsko a okolí, Kolínsko, Praha. Malé dítě není překážkou, ba naopak. Ač technik, možná právě proto, že pracuji s elektrickou energií, tíhnu ke kvantové fyzice a jejím filosofickým důsledkům, k esoterním naukám a metafyzice, k přírodě a bylinkám. Pryč z města je mé krédo.. Vydělávám tam peníze, ale bydlet tam už nechci.

hledám submisivní vědomou duchovní partnerku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
vědomý dominant
43 let, okres Brno venkov, vloženo 19.11.2018
Hledám duchovně na sobě pracující ženu. Ve vztahu sebe vědomou, v ložnici subinku, kterou kromě vědomého sexu uspokoji lehké vědomé BDSM. Jsem tmavovlasý pohledný sympaťák, vyšší sportovní postavy, svobodný, bezdětný. Bydlim v domě v přírodě. Můžeš být z celé ČR, s dětmi nebo bez. V duchovnu se věnují meditacím, modlitbám, různých naukám, práci s energiemi. V lásce a s láskou.

Sdílení Pravda láska

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Sdílení, těšení se, láska
0 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 18.11.2018
Hledám muže, který má velmi blízký vztah k přírodě a k životu v ní, v jejím náručí a souladu, který v ní už žije, nebo by chtěl žít, uprostřed přírody, obklopený krajinou. Muže, který se rád projde do lesa, na louku, jen tak, bez foťáku, protože žije tady a teď... je sžitý s přírodou a vychunává si pobyt v ní v blahé přítomnosti. Muže šikovného, štíhlého, do 176, dlouhána si k sobě neumím představit..., muže vlídného, něžného ale i mužného, s kladným vztahem k dětem, neboť mám dva syny, ale se mnou žije jen jeden – mladší Slávek.
Toužím sdílet, společně i jednotlivě vytvářet, milovat se, společně růst. A odpovídat tím pravým způsobem na nové výzvy života.
Něco o mě a nás: V souladu s přírodou už žijeme, ale budeme měnit místo. Ještě přesně nevím kam... Můžeme to promyslet spolu : ) Časem budu stavět domeček z přírodních materiálů, idálně, kdybychom ten domeček stavěli spolu : ) , teď plánuji stavbu dřevěné obytné maringotky : ) Jsem minimalistka co se týká materiálních potřeb, ale – žít v souladu s potřebami přírody a přirozeně vytvářet prostory lásky a krásy, se kterými zeleň dýchá šťasně a bez jakékoli tíže, v tom jsem totální maximalista. Slávka vyučuji v domácí škole, ale nechceme žít zcela odříznutí od civilizace. Vlastně já nejradši, ale Slávek potřebuje kamarády aby byl tím, čím je : ) Šťastnej, vselej, radostnej a pln tvůrčí energie a veselí : )
A my zas jeden druhého, abychom se vyvíjeli, rostli a taky, byli tím, čím doopravdy jsme.

počet nalezených inzerátů: 2392 | zobrazeno: 21 až 40 « předchozí inzeráty | další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nekomplikovat a vše sjednotit, neb On sám je Jednoduchý. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Generační rozdíly
komentářů: 0
Wim Hof - dechová technika a o..
komentářů: 8, poslední: 17.12.2018
Celoživotní problémy
komentářů: 4, poslední: 16.12.2018
Fyzický kontakt, aneb jak se s..
komentářů: 16, poslední: 4.12.2018

Drogy jako součást cesty osobn..
komentářů: 7, poslední: 16.12.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 264, poslední: 16.12.2018
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 7, poslední: 13.12.2018
Vtipy s tématikou těchto strán..
komentářů: 23, poslední: 10.12.2018
Mají psychopati duši?
komentářů: 10, poslední: 26.11.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 37, poslední: 23.11.2018


Anketa

Prospívají světu skupinové meditace?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7360

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0