Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Hledám lásku pro život

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiří
34 let, okres Chrudim, vloženo 17.01.2017
Mým životním snem a záměrem je setkat se ženou, se kterou bych mohl vytvořit pevný a harmonický partnerský vztah založený na lásce, vzájemném porozumění a respektu a později založit i rodinu. Přál bych si žít v soudržném a milujícím rodinném společenstvím ukotveném jistou mírou ekonomické a potravinové soběstačnosti. Jsem zdravý, aktivní a snad i sympatický muž, 175cm/ 70kg, modré oči, sportovní postavy, VŠ. Vlastním usedlost na venkově a provozuji kromě občanského zaměstnání i menší hospodářství, které postupně rozšiřuji. Mám rád kromě jiného přírodu, zvířata a lidskost. Zajímám se o spirituální a magickou stránku člověka a světa, léčení a osobní rozvoj. Rád cestuji po silových místech země. Hledám milou a usměvavou ženu, která by si chtěla splnit své životní sny o partnerství, rodině, životě na venkově, soběstačnosti a naplněném a tvůrčím životě ve všech ohledech. Ženu, která se nebojí prožívat své ženství.

Spřízněná duše

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Laura
50 let, okres Třebíč, vloženo 13.01.2017
Ráda poznám kamaráda ( možná i více) do mého života,který umí pohladit,
obejmout i rozesmát :-)

společná praxe

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Petr
44 let, Praha, vloženo 12.01.2017
Ahoj, je Ti plus mínus 40, máš vlastně všechno porovnané a spokojený život? Většina lidí víc ani nehledá. Pokud máš chuť zkusit jít ještě trochu dál a ve společné praxi, jsi zvána v Praze na čaj, kávu, nebo cokoliv jiného dle chuti. A především samozřejmě na kus řeči. ;-) Ideálně pokud cvičíš jógu, medituješ, nebo se věnuješ nějaké jiné formě osobního rozvoje a máš hezký vztah k tělu i duši. Zve Tě VŠ, 43 let, 190 cm vysoký sportovec, praktikující a s všestrannými zájmy. Do inzerátu se dá napsat hodně, ale lépe nechat věci jít tím správným způsobem a ony se s trochou snahy sejdou. Záleží, jak to cítíš. Víc osobně. Opravdovost a laskavost.

Hledám Tě

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Standa
44 let, okres Rokycany, vloženo 13.12.2016
Krásný den přeji ;)
Jmenuji se Standa, je mi 43 let, 181/82, a jsem úplně obyčejný kluk, který se snaží chyby nedělat a být dobrým člověkem. Jsem věrný, zodpovědný a veselý co umí rozesmát. Jsem manuálně zručný, postavil jsem si dům, ovládám jakékoliv řemeslo a umím opravit většinu věcí. Umím se o sebe postarat, miluji děti, přírodu a zvířátka
Přeji si najít někoho, kdo bude chtít jít se mnou životem, kde se budeme vzájemně obohacovat, doplňovat, podporovat a budeme spolu šťastní.
Měla bys mít ráda přírodu, zvířátka, výlety do přírody, měla bys být pozitivní, usměvavá a nekuřačka.
Zajímám o duchovno, esoteriku, alternativní způsoby žití a myšlení, alternativní medicínu, psychologii. Medituji, zvládám nějaké techniky pro osobní růst.
Rád cestuji, jezdím na koni a rozumím jim, mám rád pěší turistiku, miluji výlety do přírody, paragliding, plavání, rád jezdím na kole, velmi rád se setkávám s dobrými přáteli a lidmi, rád pomáhám ostatním.
Věřím, že někde jsi.

Seznámení

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Vladimír
24 let, okres Zlín, vloženo 15.11.2016
Ahoj, jsem Vegetarián s láskou k přírodě a všem tvorům na téhle planetě. Zajímá mě duchovní rozvoj a spiritualita, trasformace, meditace, hudba, četba a tak různě. Otevřené oči, otevřená mysl. Neztotožňuji se s žádným idealistickým náboženstvím protože vím že nic nevím.. sou to jen návody na život pro ty, co chtějí žít v iluzi jistoty a omezení. Chci se řídit jen srdcem, intuicí, být sám sebou a růst jako lotus ;). Moc rád bych se seznámil s fajn Lidmi a Nalézat tak podobně naladěné Přátelé, či třeba i Partnerku, Vrána k Vráně sedá. Třeba jsi i ty ta vrána ;)

společná pohoda

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Jitka
38 let, okres Přerov, vloženo 25.10.2016
Už vím, že mé štěstí se neskrývá ve vnějším světě, ale že ho mám sama v sobě. To ale trvalo 😁 A nyní bych ho chtěla s někým sdílet. Nejsem vyloženě "duchovní" typ, chtěla bych jen žít v souladu se svou duší tzn. v blízkosti přírody, kde by mě naplňovala práce na zahradě, jak pěstování ovoce a zeleniny, tak i tvoření útulné okrasné zahrady příjemné pro oko. Užívat si své zájmy - turistiku, kolo, lyže, saunu, jogu. Je mi sice "už" 37 ale dětem se nebráním ani Tvým 😉 Jsem duchem mladá a podle řečí vzhledem taky. Pokud jsem aspoň trochu Tvé srdce oslovila, těšim se na odpověď.

hledám kamarádku

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Zorka
55 let, okres Jihlava, vloženo 22.10.2016
Hledám kamarádku se zájmem o jogu, buddhismus, přírodu, meditaci, cestování. Na povídání nebo psaní na některé z těchto témat.

Sdílení a saouznění

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Vlaďka
56 let, okres Olomouc, vloženo 15.10.2016
Zajímám se hodně o meditaci, jógu, jsem vegan, 100% pozitivně laděná, optimistka s upřímným srdcem.
Ve volném čase jsem moc ráda v přírodě, na kole nebo v čajovně.
Chtěl by se ke mě někdo přídat ?

Kdo ví

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Tomáš
32 let, okres Vyškov, vloženo 15.09.2016
No co napsat? Život píše sám svůj příběh. Chceš psát náš společný příběh? Mám dobrodružného, veselého a citlivého ducha. Rád čtu ale i cestuji a poznávám nová a krásná místa. Miluji pestrost a barevnost života. Smutek i radost.

Také píšeš svůj příběh? A chceš se o něj podělit?

Spolu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
PrirodzenyMilenec
35 let, okres Brno město, vloženo 14.09.2016
Hľadám jednoduchú vec. Ženu, s ktorou si budeme chutnať. Indície k mojej osobe: minerály, čakry, sex.

Hledám spřízněnou duši

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Yara
48 let, okres Tábor, vloženo 10.09.2016
Hledám partnera-spřízněnou dušičku na každodenní radosti a aktivity,objetí,pohlazení.

Osobní rozvoj

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Yarina1
48 let, okres Tábor, vloženo 5.09.2016
Chtěla bych najít někoho, kdo by chtěl společně občas navštívit rozvojový seminář,či podniknout i jiné, sportovní aktivity.Případně nějakou spolupráci v tomhle duchu.

Spřízněná duše

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Silbyla
46 let, okres Ostrava, vloženo 1.09.2016
Ráda se seznámím s mužem, se kterým bychom vytvořili vyrovnaný pár. Před osobním setkaním bych si ráda vyměnila několik mailíků. Ráda zde ale najdu i "jen" kamarády/ky na dopisování o společných zájmech -meditace, esoterika, automatická kresba, zdravá strava apod ...Těším se. Silbyla :-)

permakultura

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Tomáš sedloň
32 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 31.07.2016
Hledám dívku ,které je blízký skromný způsob života . Jít cestou široké soběstačnosti ovšem bez uzavírání se do sebe,spíše naopak ..
já se o to snažím , sice to jde pomalu,ale snažím se...zatím hledám to správné místo ,kde se usadit a k sobě milou osůbku :) - spíše praktickou než přehnaně esoterickou ...

hledám spřízněnou duši

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jerry
31 let, okres Vyškov, vloženo 12.07.2016
Co by jsi o mě měla vědět? Hlavně to, že jsem šťastný a tvůrčí člověk, který nehledá partnerku, protože se cítí osamělý. Hledám totiž tu, která můj život může rozsvítit ještě víc, protože věřím, že někdo takový existuje. Takže pokud jsi flegmatička, která se nerada hádá, je stále veselá a ráda se usmívá, jestli se zajímáš o esoteriku a chceš žít jednoduchým a šťastným životem, pokud miluješ přírodu a umění, pokud jsi nade všechno upřímná a lhát je ti úplně cizí, ráda trávíš čas relaxací, sportem a milováním, potom jsi asi stejně postižená jako já a možná mě budeš chtít poznat a tak mi prosím napiš :) Myslím si, že jsem sympatický člověk 173 na výšku, 67 na šířku, atletická postava a nekonečná trpělivost :) Bydlím v Bučovicích a pracuji ve Bzenci. (jo a vypadám asi o 10 let mladší :)

Spřízněnost duší

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Šárka
38 let, okres Hradec Králové, vloženo 19.06.2016
Zkouším zda bych tu mohla potkat spřízněnou duši. Někoho , kdo rozumí učení Toltéků , kdo miluje přírodu, rád se k ní vrací třeba z víru města.. Najdu tě tu?

Seznámení?

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Honza
36 let, okres Plzeň město, vloženo 7.06.2016
Trochu přemýšlím, zda se jde doopravdy seznámit touto cestou. Za zkoušku se asi nic nedá. Hledám tedy svůj ideální protějšek, ten co se cítí být doopravdy ženou a připraven vstoupit do vztahu. Rád bych aby byl vztah založen na vzájemném respektování se, uctě, a porozumění. A také alespoň částečně na společných zájmech jako je jóga a jiné cvičení, muzika, výtvarné umění, četba knih, cestování, terapie, masáže. Pokud jsi se v tom alespoň trochu našla, těším se na odpověď.

Pro mou Lásku

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Pavel
44 let, Praha, vloženo 2.06.2016
Hledám partnerku, ke sdílení lásky a všeho krásného a radostného v životě. Pojď, budeme spolu z láskou růst a tvořit zázraky. Věříš tomu že realitu si tvoříme sami? Pokud ano, tak můžeme spolu vytvořit krásný harmonický vztah záložen na základech lásky, harmonie a důvěry.
Těším se až přijdeš a zazáříš svým krásným úsměvem. Miluji tě a děkuji ti. Děkuji za tuto seznamku, děkuji za tento prostor, kde mohu vyjádřit pocity mého srdce. Děkuji Všemu a Všem. S Láskou. P.

:-)

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiří
32 let, okres Olomouc, vloženo 19.05.2016
Hledá se hodná, milá, štíhlá, usměvavá lesní víla :-) milující přírodu, slunce, vodu.. která vnímá jak je důležitý návrat k permakultuře a ráda by společně tvořila na zahrádce. Chtěla by spokojeně žít v přírodě u lesa v dřevěném domku. Možná i sportuje a ráda výletuje, třeba i občas dobrodružně cestuje ;-) Ze srdce touží po láskyplném partnerském vztahu založeném na důvěře, naslouchání a porozunění, něžnosti, milování..Touží po muži, se kterým bude sdílet dar života...

Souznění

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lenka
50 let, okres Třebíč, vloženo 18.05.2016
Ahojky,ráda poznám spřízněnou duši se smyslem pro radost ze života.Zajímám se o alternativní léčení, osobní rozvoj, mám ráda přírodu, moře, slunce,cestování,sport,hudbu...

počet nalezených inzerátů: 212 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život je žert. To jsem si vždycky myslel, teď to vím. (John Gay - nápis na jeho náhrobku)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mayské kultury
komentářů: 0
Jen tak o ničem
komentářů: 1, poslední: 17.01.2017
Archetypy - obsahy kolektivníh..
komentářů: 7, poslední: 18.12.2016

Satsang with Mooji
komentářů: 66, poslední: 14.01.2017
Géniové a jejich vztah k tzv. ..
komentářů: 10, poslední: 12.01.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 27, poslední: 12.01.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 47, poslední: 8.01.2017
Ztuhnutí a vibrace při usínání
komentářů: 89, poslední: 5.01.2017
Sublimační (podprahové) nahráv..
komentářů: 6, poslední: 2.01.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0