Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vzájemné porozumění a společná řeč

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Terka
26 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 15.06.2019
Ahoj, je mi 26 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, pohodového a chápavého kluka, nekuřáka (23-32 let), který rád hraje na hudební nástroj, kreslí/maluje, fotí, má rád zvířata, jezdí třeba na kole nebo podnikne nějaký výlet a hledá taky milou kamarádku se vzájemným porozuměním a kterou by bral takovou jaká je a po vzájemné sympatii vážný vztah.

Potřebuju ženu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Ric
49 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 3.06.2019
Jmenuji se James, jsem zde, abych našel ženu pro vážný vztah, který povede k manželství, chci manželství, kde je poctivost, respekt a porozumění. nesnáším lži a já ne, nechci žádnou ženu, která mi ublíží srdce. věk nebo krása není pro mě důležitý, nejdůležitější je respekt, opravdová láska, porozumění a čestnost.

Pokud máte zájem, napište na mou e-mailovou adresu. igortudu @ gmail.com

.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
31 let, zahraničí, vloženo 29.05.2019
Ahoj. Zajímá mě alternativní způsob života (vegetariánství, přírodní produkty..), žití nejlépe v přírodě a třeba s ovečkama... Mám ráda hudbu, tanec, výlety a možná spoustu dalšího, co by se dalo podniknout společně.

https://m.facebook.com/LipankaJana

Hledám

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
M
33 let, Praha, vloženo 25.05.2019
...tu nejakčnější slečnu s největší fantazií! :)

Přeješ si prožít:

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
52 let, okres Klatovy, vloženo 12.05.2019
Světelnou Tantru = Energetický, bezdotykový prožitek blaženosti, který může vyvrcholit tzv. kosmickým orgasmem? Jde o propojení zemské, magnetické/gravitační energie Jin se sluneční, elektrickou/projekční energií Jang. Propojení vyvolává nejen blažené pocity, ale i regeneruje, ozdravuje a revitalizuje/omlazuje, neboť kde tyto energie volně proudí, tam nejsou žádné ne-moci.
Energetické prožitky blaženosti či extáze mohou být mnohonásobně intenzivnější, než orgasmus při sexu či sebeuspokojení. Pokud nevěříte, že je něco takového možné na libovolnou vzdálenost uskutečnit a to pouhým záměrem a představou, shlédněte: Orgasmus celého těla, není třeba fyzický kontakt / Full Body Orgasms Don`t Need a Physical Touch https://www.youtube.com/watch?v=HpTCr4TsKhg&t=12s
Jsi-li žena a chceš-li prožít bez dotyku pocity blaženosti či dokonce orgasmus, bez potřeby sexu či sebeuspokojení, můžeš mi dát vědět. Napiš na: svetelna-tantra@seznam.cz "mám zájem o energetický, bezdotykový prožitek blaženosti" a přidej k tomu tvoji mailovou adresu a tvou fotku. Pokud spolu my dva nebudeme energeticky souznít, propojím pouze tvoje osobní Jin & Jang energie v tobě a s jádrem Země a jádrem Slunce a tvůj prožitek se mnou nebude mít nic společného! Pokud spolu budeme energeticky sou-znít, tak si navíc na dálku můžeme propojit i naše vlastní Jin/Jang energie, samozřejmě jen budeš-li chtít, a prožít tak blaženost spolu.
Jsem sice soběstačný, ale občas je dobré, aby na něco byli dva. :-) Pokud jsi ta, která oplývá tím, co mohu mít rád, není třeba, abych takovouto ženu pochopil. :-) Stačí sou-znění :-) Proč, protože:
1. Článek: Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace http://www.2012rok.sk/wp/celostna-medicina/2353-vse-co-vidime
2. Článek: Alikvotní vesmír jak je možné, že vesmír ladí? http://www.2012rok.sk/wp/ine-dimenzie/2375-alikvotni-vesmir-jak-je-mozne-ze-vesmir-ladi
3. Video: Rezonance jsme elektromagnetické bytosti (cz tit) https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

Hledám podobně smýšlejícího kamaráda

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lu
31 let, okres Plzeň jih, vloženo 10.05.2019
Ahoj, jsem holka, kousek od Plzně. Nedávno jsem se začala zajímat o posmrtný život a smysl života a nějak mě to dovedlo až k buddhismu a meditacím. To mi dává smysl. Mám moc ráda přírodu, procházky, výlety, zvířata.
Hledám spíš podobně smýšlející lidi než přítele. Ráda odepíši všem. ;)

Kde jsi?

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Adriana
53 let, Praha, vloženo 8.05.2019
Hledám příjemného, vnímavého a sympatického muže, který má podobné zájmy jako já - cestování, výlety, přírodu, plavání, moře, filozofii, tanec, občas kolo, lyže. Ideálně nekuřák se smyslem pro humor, který se zajímá o základní principy života a umí se ze života radovat. Hledám dlouhodobý, plnohodnotný vztah.

Hledám Tebe

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Alian
109 let, okres Brno město, vloženo 28.04.2019
Hledám ženu, která stejně jako já prahne po druhém, prahne po vztahu. Vtahu natolik vážnému, že si ze sebe již nebudeme potřebovat dělat sluhu svých nenaplněných potřeb a zároveň vztahu natolik veselému, že nám nebude zatěžko se smát svým pošetilostem. Se kterou vytvoříme vztah, který bude jako voda, která dá růst semenům našich myšlek a plánů, která jinak zůstanou ladem, když půjdeme odděleně, který bude jako oheň, a rozehřeje duše i srdce nás poutníků, kteří se zatím míjejí, protože jejich srdce neslyší volání, který bude jako vítr, jež rozezní hlas naší duše a jež nás donese až na konec světa. Vztah, který bude i jako země, a dá oporu našim společným krokům a umožní na oknci cesty pohlédnou zpět na naše stopy...Ne, nejsem snílek, jsem realista. Už vím, že jiný vztah nechci, už jiný ani nemůžu, protože bych zklamal svou duši. Snil jsem až doteď a žil jsem život ve snu, plného svých představ o tom, jak to má a nemá být. Má duše teď volá písní duše a čeká až ji uslyšíš a přidáš se, abychom společně tu píseň žili.

Hledám soběstačnou vílu s ekofarmičkou,statkem!!!

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Kreativa
48 let, okres Olomouc, vloženo 26.04.2019
Hledám hodnou,milou,přírodní soběstačnou ženu nejlépe s vlastní ekofarmou,statkem,hospodářstvím apod.pro společný harmonický život a smysluplnou inspirujíci práci s vlastní výrobou zdravých produktů v souladu s přírodou.Miluji přírodu,zvířata,a potřebuji neustálí kontakt s přírodou a matkou Zemi.Hledám návrat k pravému přirozenému způsobu života,kde bychom se uživili,a také na sebe vydělali.Hledám spřízněnou duši pro společný život,která mi toto umožní s životem a tvořivosti pokud možno co nejdál od této ne-mocné globalizační,konzumní,materialistické společnosti.Žít zdravým přirozeným způsobem života.Jmenuji se Kamil,je mi 47.let,a hledám spřízněnou duši pro společný harmonický život v přírodě s láskou a porozuměním na celý život!!!NAJDU???

Vzájemné obohacení na cestě ke kráse a pokoře

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jihočech91
28 let, okres České Budějovice, vloženo 21.04.2019
Srdečně zdravím všechny vážně hledající, kteří zavítali na tento web. Rád bych se seznámil s duchovně vnímavou ženou, která je alespoň přibližně mého věku. Nehledám pouze vztah partnerský, rád si vytvořím i pěkný vztah přátelský či kamarádský, kde bude vzájemné porozumění. Mým hlavním ukazatelem správné cesty životem se stala kniha Ve Světle Pravdy, která nabízí pomoc všem vážně hledajícím, jenž touží poznat pravé Zákony ve Stvoření. Jsem ovšem otevřen každému, kdo se snaží empaticky citem vnímat Svět kolem nás, a kdo respektuje všechny živé bytosti.
Mou aktuální životní náplní je zahradnická činnost, kterou se snažím vykonávat i ve volném čase. Mám rád všechnu květenu, ale více se zajímám především o bylinky, které i dále zpracovávám. Další velký koníček je pro mě hra na klasickou kytaru, které se věnuji, jak jen to čas dovolí. Mám obecně rád každé krásné umění a řemeslo. Také procházka v přírodě, parku či krásné zahradě je samozřejmě i pro mě balzámem na duši. :-)
Budu se těšit na případnou odezvu. A potěší mě třeba i jen mailová rozprava na nějaké zajímavé téma, které Vás zajímá a chtěli byste si o něm popovídat. Přeji mnoho zdaru všem, kteří nepodleli konzumnímu bláznovství!

S O U Z N Ě N Í...

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Radoslav
52 let, okres Brno venkov, vloženo 31.03.2019
...i býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející, mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění...Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...

společné výlety

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
výletník
56 let, okres Liberec, vloženo 24.03.2019
Existuje zde spřízněná duše - duchovně probuzená sympatická žena se zájmem o přírodu, výlety na kole i pěšky po naší krásné zemi, která již našla sama sebe a svou Cestu ? Ideálně Liberec a okolí, nekuřačka, přiměřeného věku. Alespoň mírný vztah k umění vítán.

Tantra

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Mir
65 let, okres Olomouc, vloženo 12.02.2019
Je zde žena, která se chce rozvíjet v meditacích, tantře,masážích, ráda cestuje, umí vnímat přírodu a energie v ní.Optimismus je jí dán.

opora

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiřík
28 let, okres Brno město, vloženo 1.12.2018
Ahoj, hledám nekoho na vzájemnů podporu a povzbuzení na svých cestách. Vůbec nejde o to, abysme měli podobné cíle, ponožky atd. Samozřejmě k nejaké výměně názorů dojde, ale nechtěl bych, aby to byla překážka a základem by mělo byt pochopení pro náš způsob života, přání, aby dotyčný našel a opora.

Jiřík

DaN

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Floating
32 let, Praha, vloženo 27.11.2018
Rád poznávám Svět, ono viditelné, ale i za jeho horizonty. Obdivuji um druhých, kulturu, umění, design, filmy, architekturu, nové chutě jídel i pitiva. Mám rád Přírodu, Vesmír, kreativitu, auta, pohyb i klid, cestování, ale i lenošení, povídání, zamýšlení. V případě potřeby mohu zaslat (vyměnit) svůj FB, kde je i nějaké to foto, či zaslat emailem. 175cm/65kg.

Matka Meera

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiří Piják
28 let, okres Brno město, vloženo 6.11.2018
Zdravím, našel by sa nekdo na výlet za Matků Meerů? Cesta tam ca 6 hodin (letadlo, vlak). Kdyby sa nás právě našlo víc, vyplatilo by sa už auto. Termín bych chtěl do konca roku 18, ale klidně jindy.

Jiřík.

Vědomý dotek

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
TT
51 let, okres Opava, vloženo 23.09.2018
Milý Muži, pokud znáš (či tušíš) tajemství vědomého doteku a rád bys se mnou tento dotek sdílel, ozvi se mi.
Vím, že můj inzerát je minimalistický, což není tím, že bych neměla, co říci, ale někdy jsou slova zbytečná.
Š.

Dobrodružství

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Aleš
28 let, okres Plzeň sever, vloženo 15.09.2018
Ahoj. Hledám dobrodružnou duši na výlety. Po svých, autem, klidně letadlem jestli máte :-) Televizi nevedu, mám svůj vlastní, mnohem zajímavější vnitřní internet...

CIT A ROZUM- ROVNOVÁHA

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Marin
66 let, okres Domažlice, vloženo 15.08.2018
Hledám čistou LÁSKU.která tryská z čistého cítění člověka a z dobroty srdce, nikoli ze sobeckého snažení a různých kalkulací vypočítavého, zchytralého lidského rozumu.Nejsem povrchní a nežiji konzumním životem.Jsem upřímná, říkám pravdu a pravdu očekávám.Vím co chci a koho chci milovat.Jsem citově založená a mým smyslem života je vytvářet kolem sebe atmosféru štěstí,lásky ,dobra,radosti a spokojenosti.Je to nutná harmonie pro štastný a zdravý život.Tento soulad může vzniknout jen tehdy,mají-li oba partneři vzájemně doplnující vlastnosti- sdílet stejné nebo hodně podobné názory, úvahy, hodnoty a vnímání světa,LÁSKY a směřovat ke stejnému cíli Oba partneři by se měli nacházet na přibližně stejném stupni duchovního vývoje a vrozené inteligence.Nemám nic společného s žádnými církvemi a ani s náboženstvím.Jen tak si mohou vzájemně rozumět, chápat se,podporovat se,pomáhat si doplnovat se,a to vše láskyplně k druhému, aby partnerský život byl naplněný tvořivostí,vzájemnou opětovanou láskou, vášní,porozuměním,vzájemnou důvěrou a věrností Cítím se býti stále mladá,svůj věk si vůbec nepřipouštím,jsem vzhledově mladší a zdravá a můj život teprve začíná a to s čistou LÁSKOU, kterou tady, jak doufám a věřím, že najdu.Najdu-li mohu se odstěhovat až na kraj světa, přistěhování také vítám.,,Řekni,že nad LÁSKU není, že nic není víc.

Hledám

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
honza11
38 let, okres Plzeň město, vloženo 4.08.2018
Hledám ženu,která žije v souladu a v blizkosti přírody.

počet nalezených inzerátů: 260 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nic to najde. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 4, poslední: 14.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7800

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0