Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
30 let, okres Zlín, vloženo 16.06.2018
Hledám duchovně založeného muže, vzájemnou sympatii. Foto tady: https://www.seznamka.cz/uzivatel-3561623/teatree.aspx

setkání

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Alian
53 let, okres Brno město, vloženo 9.06.2018
Ahoj :-) Jsi žena? je ti kolem 35-45? zajímá tě svět, život, lidi, vztahy, ale taky klidně zahrada a jiné praktické věci? hledáš odpovědi na to kdo jsi a proč tu jsi a někdy je i nacházíš? díváš se na svět jako malá holka, překvapena, jak je nádherný? jsi přitom nohama na zemi? kromě pohanky klidně sníš i pečenou rybu? kromě úvah o nekonečném vesmíru tě baví si jít zaběhat nebo zaplavat nebo na kolo? Máš chuť se seznámit? Napiš :-) Díky.

Vnímej pouze Lásku

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Petr
35 let, okres Jablonec nad Nisou, vloženo 22.05.2018
Pohlédni za zdánlivé chyby, omyly a nedorozumění a snaž se v každém člověku, včetně sebe, vnímat jen Lásku. Přináší to uzdravení, jehož moc nemá hranic.

přátelství

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
bílá vrána
27 let, okres Brno město, vloženo 18.05.2018
Hledám kamarádku/kamaráda z Brna, někoho s kým bych mohla občas zajít ven a popovídat si nebo si psát. Někoho, pro koho tu můžu být a kdo tu bude pro mne. V posledním půlroce jsem se začala věnovat meditacím, pravidelně chodím na regresi a i když se můj život mění jednoznačně k lepšímu, okruh lidí se společnými tématy k hovoru se kolem mne zužuje, tím spíše, že jsem ráda sama a množstvím přátel a známých jsem nikdy příliš neoplývala. V poslední době mi konečně dochází, že člověk má život skutečně takový, jaký si sám zařídí a dostane v něm to, co si do něj sám přitáhne. Jsem spíše tvrdohlavý samotář, ráda čtu, kreslím a věnuji se grafice. V posledním měsíci se mi život otočil o 180° a stále tápu, pořád to ještě není ono, vím, že se musím ještě hodně posunout a ráda bych našla někoho, kdo je na tom podobně a také by si o tom rád s někým popovídal.

hledám kamarádku

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Bila_vrana
27 let, okres Brno město, vloženo 17.05.2018
Hledám kamarádku z Brna v podobném věku, s kterou bych mohla občas zajít ven a popovídat si nebo si psát. Někoho, pro koho tu můžu být a kdo tu bude pro mne. V posledním půlroce jsem se začala věnovat meditacím, pravidelně chodím na regresi a i když se můj život mění jednoznačně k lepšímu, okruh lidí se společnými tématy k hovoru se kolem mne zužuje, tím spíše, že jsem ráda sama a množstvím přátel a známých jsem nikdy příliš neoplývala. V poslední době mi konečně dochází, že člověk má život skutečně takový, jaký si sám zařídí a dostane v něm to, co si do něj sám přitáhne. Jsem spíše tvrdohlavý samotář, ráda čtu, kreslím a věnuji se grafice. V posledním měsíci se mi život otočil o 180° a stále tápu, pořád to ještě není ono, vím, že se musím ještě hodně posunout a ráda bych našla někoho, kdo je na tom podobně a také by si o tom rád s někým popovídal.

hledám ženu která hledá klidnou mysl :-)

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Martin
36 let, okres Prostějov, vloženo 13.05.2018
Ahoj moje budoucí partnerko, v mých 36 letech už je načase Tě konečně najít :-)

Jsi hezká ale cudná a skromná mladá žena 20-35 která touží po životě mimo neurotické město, spíš něco ala TV seriál Ranč u Zelené Sedmy. Toužíš po vztahu s mladým mužem, pohodářem naladěným na přírodu, spolu se špetkou meditační mystiky.

Moje zájmy: Cestování po Evropě s karavanem, snad přezimování někde v teple (snad Portugalsko v zimě), umělecké vyžití - fotografie, malba (studium výtvarné tvorby)(snad prodej svých dílek jako živobytí), četba kvalitní beletrie (Anna Karenina), východní filozofie (15 let studia buddhismu, prepping, soběstačné ekofarmaření, stanování v týpí, čundrování s krosnou a spacákem, vycházky se psem, filmy spíš nezávislé na ct2 nebo artu, kuchařské umění, vlastní podnikatelské projekty.

Ve zkratce, nejsem úplně sluníčkář, jsem sice romantik ale také dokážu být zasmušilý cynik, ten kdo žije v souladu s přírodou si osvojí její praktičnost a tvrdost, nicméně s hipíkama mám společné to, že mám jiné priority než nudnou práci v kanceláři.

Vlastně ani nevím jaká by jsi měla být Ty. Život mě trošku podrtil takže jsem trošku rezignoval na jakákoliv očekávání. Hlavně mít dobré hodné srdce, být věrná a nebýt egoistka.

Věřím že ta pravá se v tom jakoby trochu pozná.

Zatím ahoj, Martin

... hledající lásku, aby nezvadla ....

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Múza
42 let, okres Praha západ, vloženo 5.05.2018
Už nemohu bez lásky být, chřadnu jako květinka bez vody, cítím to každou svojí buňkou, v meditaci si na lásku a blaženost umím sáhnout, ale pak musím ven, do hmotného světa. Neumím si "tam venku" o lásku říct, působím příliš sebevědomě a chlapi se mě možná až bojí. Ač to zní jako klišé, miluji přírodu a chtěla bych vonět k jehličí ve dvou :)

harmonické sou-znění

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
0 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 23.04.2018
Zdravím, jsem štíhlý, stále mladý vegetarián/vitarián, nekuřák, se smyslem pro humor. Hledám štíhlou, milou nekuřačku, se zájmem o duchovní podstatu a zákonitosti funkce Univerza. ZN: sou-znění. :-) a nekonzumní styl života. luminfb@seznam.cz http://inner-light.ning.com/

Společná řeč a zájmy

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Terzek
25 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 15.04.2018
Ahoj, je mi 24 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, chápavého kluka ve věku 22-32 let, který by mne bral takovou jaká jsem a také s podobnými koníčky. Z mých zájmů to je hudební nástroj, kreativní činnosti, focení, nějaký ten sport, zajímám se také o meditaci i jogu atd. Jaké jsou tvoje koníčky? Ze začátku na dopisování, později po domluvě i setkání a po vzájemné sympatii vážný vztah.

Spolu

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Yarina1
49 let, okres Tábor, vloženo 30.03.2018
Pokud hledáš nový začátek, nové radosti ze života, těšili by Tě společné chvíle u rekreačního sportu,na procházce...uměl bys s lecčím pomoct i v mé domácnosti...tak napiš, je velká pravděpodobnost, že jsi ten pravý...

Lipjanka

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Jana
30 let, okres Zlín, vloženo 25.03.2018
Dobrý den. Hledám muže ze zlínského nebo olomouckého kraje se vztahem k hudbě, přírodě, se zájmem o duchovno. Fotka je na seznamce Štěstí-Lipjanka.

Hledam muze pro rodinny zivot.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lenka
41 let, okres Praha východ, vloženo 17.03.2018
Jsem maminka 3 deticek. 11,8,5 .
Radi bychom poznali fajn muze pro rodinny zivot.
Mame radi prirodu ..

Zdeněk

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Zdeněk
21 let, okres Ostrava, vloženo 13.03.2018
Ahoj jmenji se zdeněk a hledam holku do pohody zatim na dopisovani a časem něco i vice tak nevahej a odepiš ozvuse zlatičko.

harmonické sou-znění

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
0 let, okres Cheb, vloženo 28.02.2018
Zdravím, uvědomuješ si, že jsi/jsme v prvé řadě vědomí, neboli duchovní energie, čili živé tvořivé světlo, které si tvoří nejen své hmotné tělo, ale i svou vně projevenou realitu dle toho čemu u-věří? Pokud si toto uvědomuješ, pak víš, že můžeš být stále mladá, štíhlá a krásná, neboť energie nejenže nestárne, není nemocná a ani neumírá, ale lze ji změnou smýšlení (čili změnou programu) a pomocí vizualizace kdykoliv jakkoliv libovolně přemodelovat! Více podrobností např. zde: http://inner-light.ning.com/
Jestli tě výše uvedené oslovilo, odepiš prosím, neboť možná jsi pro společné harmonické souznění našich duší a těl ta pravá.
luminfb@seznam.cz

spřízněná duše

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
karel
47 let, okres Přerov, vloženo 1.02.2018
Hledám pohodovou ženu, třeba na pěkné popovídání u dobrého čaje, na procházky, vylety a v případě vzájemných sympatií na celý život. Jsem nekuřák, romantik, provádím masáže, zajímám se o vše pěkné.

láskyplný partnerský vztah

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Janicka
43 let, Praha, vloženo 13.01.2018
Jsem štíhlá pohledná žena s dlouhýma blond vlasy, velkým srdcem, léčitelskými schopnostmi a podnikavým duchem. Hledám touto cestou vlídného muže s laskavým úsměvem, velkým srdcem, šikovnýma rukama a nohama pevně na zemi ke vzájemnému láskyplnému vztahu naplněném oboustrannou něžnou péčí, úctou, zájmem o duchovní zákonitosti a milováním. Děti jsou vítany, sama mám 8 letého syna Adámka. Více o mne lze najít na http://manipura.cz/rekonektivni-leceni/ nebo taky krátce na http://www.aut-centrum.cz/tym/
Těším se na naše první setkání!

Cesta

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Prostě Já
50 let, Praha, vloženo 1.01.2018
Ty, jeden jediný a jedinečný v celém Vesmíru,
milovaný a milující Muži,
jenž mi jsi ideálním partnerem ve všech směrech života,
stejně tak jako já Tobě.
Spolu kráčíme, oslavujeme a podporujeme se
na společné cestě našich osobních Posvátných Snů.
Já jsem tady.
Kde jsi Ty?

cesta

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Jiří Piják
27 let, okres Brno město, vloženo 28.12.2017
Třeba takto: múla šodhana, bhastrika, udijána bandha, nádi šodhana, moč, vadžroli mudra, trátaka, písničky, kytara, spím na zemi, nemám židli, hledání pravdy, lásky, pokoje. Brno/Uherský Brod, 26 let, noha 41, trenky M. Jiri

kdo nic nechce

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Zuzka
49 let, okres Jihlava, vloženo 21.10.2017
snad jen sdílení, sdílení na Cestě za Pravdou. Výměnu zkušeností, nebo snad podpora ?

Vím,že jsi

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Marek12
47 let, okres Sokolov, vloženo 9.10.2017
Ahoj dívkoženo,zajímá mě duchovno, jóga,ethno hudba,výlety do přírody,hraju na kytaru,ale nejvíce mě zajímáš TY☺

počet nalezených inzerátů: 244 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život je vlastně celkem jednoduchý a zkomplikuje se jen tím, že sami na komplikovanosti trváme. (Konfucius)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 8, poslední: 14.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0