Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Duše

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Stezka
38 let, okres Znojmo, vloženo 15.10.2018
Toulám se přírodou a k tomu rád pozvu jemnou duši které je blízké vegetariánství, jóga, kolo, čajovna, byliny, šetrný přístup k planetě.
Život bez tv a hospody v přátelství a lásce.
Jsem sympatický 174/64 muž.

Sdílení

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Santiago
43 let, okres Jihlava, vloženo 14.10.2018
Dlouhou dobu jsem se vyhýbal lidské společnosti a partnerství, léčil si svá citová zranění, hledal smysl apod. Teď mám konečně pocit štěstí a naplnění, je mi dobře když jsem sám se sebou. Cítím, že je ten správný čas, sdílel své vnitřní i vnější bohatství :). Jestli to bude formou přátelství, partnerství... to asi nechám na proudu života. Rád bych se s někým setkal teď a tady, skrze srdce... tak vysílám do dáli, své duchovní signály :D.
PS: s léty jsem snad trochu zmoudřel a tolik nezestárnul, hýčkám si své vnitřní dítě a občas mu přenechám prostor, mám rád legraci a rád si hraju :).

Jsem

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Adrian
39 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 5.10.2018
Jsi sebe-vědomá slečna vystupující úspěšně z matrixu a nevidíš kolem sebe naživo podobný mužský protějšek? Považuješ se předně za pozemšťanku a mažeš každým dnem rysy svého bývalého charakteru?
Napiš, rezonujeme!

Seznámení

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Pohodář
49 let, okres Děčín, vloženo 3.10.2018
Jsem povahově klidný a pohodář... Rád se toulám po Horách a v přírodě trávím většinu volného času. Když najdu pěkné místo nebo krásnou vyhlídku rád posedím a užívám si toho. Nehoním kilometry. Rád nacházím v lesích nebo mezi skalami silová místa kde je cítit energie přírody.
Stravuji se pokud možno co nejvíce Živou stravou, která mi poskytuje pevné zdraví, spoustu energie, mladý vzhled i klid a pohodu na duši…
Studuji lucidní sny, které často mívám, praktikuji meditace a zajímá mne i svět který je skrytý za tím naším a nechá se vidět jen někomu prostřednictvím indicií.
Rád poznám milou sympatickou Ženu podobně naladěnou, která má otevřené srdce všemu novému.
Zájem o zdravý životní styl velmi uvítám ale ne zas do extrému. Dobré vínko si rád dám a i když k životu maso nepotřebuji občas pro chuť, ho sním taky. Mám zkušenosti s půsty i živou stravou, samoléčením a vše je potřeba mít vyvážené. Prostě zlatá střední cesta.
Prožil jsem si v životě dobré i špatné, pár tříd životní školy jsem absolvoval a do dalších lekcí už neztrácím čas tím, čím většina lidí v dnešní době : Nehoním se za konzumem, nesleduji televizi, nezírám celý den do mobilu. Neztrácím čas s negativními lidmi.
Svůj Svět si tvoříme svým myšlením a na tom je třeba soustavně pracovat.
No napsal jsem toho až dost. Teď je řada na Tobě :-)

Duhová cesta životem

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlkůň
40 let, Praha, vloženo 21.09.2018
Ráda bys tvořila budoucnost a prožívala přítomnost s někým, kdo nebere sebe ani život smrtelně vážně a umí se smát a hrát si? A přitom dokáže být oporou a naslouchat? Stát si za svým i přiznat chybu? A baví tě v životě střídat role bohyně, ženy i trochu bláznivé a hravé holčičky? Podej mi skrz internet ruku a pojď zjistit, zda se hledáme navzájem.
Jsem vysoký štíhlý nekuřák s dlouhou hřívou, kterého živí (a baví) slova a který pořád věří, že láska dokáže zázraky. Jen je ji potřeba trochu postrčit a jít si naproti. (Nejenom Praha! Je spousta míst, kde je hezky.)

Partner pro maminku

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Dcerka
47 let, okres Hradec Králové, vloženo 24.08.2018
Dobrý den vám všem :)
Moje maminka moc není na seznamky apod. Ale už je dlouho sama a je vidět že potřebuje někoho kdo by v ní probudil ten její vnitřní plamen. Proto jsem se to rozhodla vzít do vlastních rukou a nepřihlížet jak mi vyhasíná.
Vztahy bere vážně a vkládá do nich vše, ale zároveň je dost opatrná a chvíli jí trvá než někoho k sobě pustí, proto by to chtělo někoho kdo má trpělivost, je hodný a dokáže ženě pomoci (ne jen po fyzické stránce).
Jelikož jsem její dcera tak je všem asi jasné že děti má :)
Je to kuřačka, což vím že zde možná bude problém... Ale kdo ví..
V životě si toho už prožila dost a přeji jí už jen samou radost :)
Pokud máte zájem plout s někým dalším na společné lodi a vzájemně se od sebe učit, tak se určitě ozvěte :)

Kde se touláš...?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Tilia
40 let, okres Trutnov, vloženo 23.08.2018
Najde se muž, který stejně jako já, touží po partnerském vztahu, pracuje na sobě a chce to, co se naučil společně sdílet a žít?
Měl by si být klidný, vyrovnaný a nebrat se moc vážně, mít rád děti, být tolerantní a spolehlivý.
Někdo, kdo se chce milovat z lásky a nestačí mu jen fyzické uspokojení, chce víc...propojení se srdcem.
Ps.Pouze Trutnovsko/Liberecko a okolí, momentálně jsem vázaná na místo, kde žiji.

Vědomý chlap?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Dora
44 let, Praha, vloženo 20.08.2018
Milí vyzrálí, vědomí muži,
hledám jednoho z vás, pevně zakotveného v sobě, vědomého si své vlastní hodnoty, který pochopil, že smysl má přítomný okamžik, který otevřel srdce moudrosti a lásce, miluje přírodu, miluje ostatní bytosti a rád by to vše sdílel se ženou :) Jsem bez závazků a bez bebíček z minula, už si přeji jen blaženě plynout, nejlépe naplněna skrze sdílení a spojení s chlapem s velkým Ch :) A ještě jedna důležitá věc - mám se ráda a sama sobě se líbím :))

Jdu tomu naproti

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Atevi
36 let, okres České Budějovice, vloženo 11.08.2018
Hezký den Všem!
Jsem žena s nohama na Zemi, ale občas si lítám v úplně jiných sférách :). Miluji přírodu,život. Jsem více méně obklopena ženami a občas mi chybí ten mužský pohled na věc. Jsem maminkou úžasné dcerky. Snažím se život žít a radovat se z každého dne. Třeba se tu najde muž, který to má podobně, rád se toulá přírodou,nebo si chce jen tak popovídat. Děti vítány, třeba společný výlety do přírody.

Tantra

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Sluníčko
40 let, Praha, vloženo 10.07.2018
Vysoký, sympatický, VŠ a gentleman hledá kamarádku pro praktikování tantrického milování na společné cestě nalezení životní energie, touhy, přítomného okamžiku a změny stavu vědomí. Masáže, něžnosti, hlazení a pomalé milování. TANTRA JE CESTA, KTERÁ VEDE K LÁSCE K SOBĚ SAMÉMU A K UVĚDOMĚNÍ SI SEBE SAMA.

Slunovratové přání

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Al
26 let, Praha, vloženo 22.06.2018
"...Nechci, aby vyplnil má prázdná místa. Chci být úplná sama o sobě. Chci být natolik celistvá a zářivá, že bych mohla rozsvítit celé město. A chci, abychom byli vedle sebe, protože my dva společně bychom ho mohli
nechat vzplanout."

Poesie, hudba, příroda, procházky, vaření, tanec, černobílé komedie, povídání, bylinkování, čajování, moudrost a klid i bláznění a smích... Hm? :)

Vědomé energetické masáže BDSM

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Jan
41 let, Praha, vloženo 18.06.2018
Jsem momentálně svobodný, sportovní postavy. Nemám děti a vztah. Rád sportuji, medituji, cvičím. Hledám ženu, se kterou budu moct praktikovat energetické masáže, meditace a to i se zapojením lehkých forem BDSM. Baví mě zkoumat spojení vědomého rozvoje a fyzických pocitů a prožitků :). Teším se na tebe. Honza

Partnerka pro meditace, masáže, život

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Jan
41 let, Praha, vloženo 12.06.2018
Jsem svobodný a bez dětí. Žiju aktivně sportem, kulturou, rád čtu, cestuju. Mám rád přírodu, zajímám se o alternativní medicínu, meditace, masáže a energetická cvičení.
Hledám sympatickou ženu sportovní postavy, se kterou budu moct sdílet alespoň část koníčků, zájmů a témat a najdu v ní další inspiraci a motivaci pro šťastný život :).

Hledání lásky beze strachů

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Michael
27 let, okres Kutná Hora, vloženo 27.04.2018
Ahoj, hledám. Skoro celý život- tak půlku vědomě. Zkušenosti, lásku, svou cestu, další horizont. Miluji hudbu a zvířata, lidem už ze zásady nevěřím. I když věřím ve změny. Hlavní je se nebát i když nebezpečí je vždy reálné. 4 dohody a peace fb- Michael Surý

Spolubydleni

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlasy
32 let, okres Pardubice, vloženo 3.04.2018
Dobry den, nabizim spolubydleni v byte 3+1. Nepruchozi pokoj, nekurak.
Kdyz by mel nekdo zajem, muze se ozvat. Rad bych spolubydleni s clovekem, co ma vztah k duchovnu, ma rad prirozenost a opravdovost :-)

úver ponúkajú zadarmo na slovensko

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
stefankorcon
56 let, okres Klatovy, vloženo 13.02.2018
úver ponúkajú zadarmo na slovensko

Dobrý den,
Najmä ponúkam pôžicky 1000 € - 500,000 € až niekto schopný splácat to s úrokmi má nízke sadzby vo výške 3%. Sme jednotlivci, ktorí ponúkajú pôžicky medzi Jednotlivcami vážne, kto potrebuje pre malé a stredné podniky, tu je môj e-mail: stefan.korcon@gmail.com
Prosím, dajte nám pokracovanie na túto správu

Vnímat krásu a plynout

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Markéta
44 let, Praha, vloženo 19.01.2018
Ráda bych tenhle hmotný život prožila v úplnosti, dosažené sdílením a spojením s jinou vědomou osobou, ideálně mužem, přes veškerou pokoru a klidné ego charismatickým a vtipným... Já jsem po čtyřicítce ready se konečně zamilovat hezky a snad i svobodně... Nemám žádné kostlivce ani pytle temnoty... plynu si a vnímám krásu a to i tu svoji :)

Takhle nějak...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Lena
26 let, Praha, vloženo 14.01.2018
“I do not want to have you
to fill the empty parts of me
I want to be full on my own

I want to be so complete
I could light a whole city
and then
I want to have you
cause the two of
us combined
could set it
on fire”

Pre život v láske

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Janka
55 let, Slovenská republika, vloženo 10.01.2018
Rada sa zoznámim s mužom, ktorý dokáže ľúbiť a túži byť ľúbený a ktorý sa vedome duchovne rozvíja.
Vegán je vítaný :-).
Budem rada, ak bude vyšší odo mňa :-)(meriam 173 cm).

Spolubydleni

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlasy
32 let, okres Pardubice, vloženo 28.12.2017
Dobry den, nabizim spolubydleni v nevybavenem, samostatnem pokoji v byte 3+1. Lokalita Pichlova Pardubice 53002. Najem vcetne energii a internetu 4000 kc. Nájem se platí celorocne, bez zvirat a nekurak. Volne od 1.1. 2018. Vyber dle sympatii :-)

počet nalezených inzerátů: 186 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo dává víc než bere, stává se chudým. Kdo nebere, nevydává, stává se lakomcem. Lakomec čím méně dává, tím víc chce brát. Chudý čím míň bere, tím víc chce dávat. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 10, poslední: 15.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

Reklama za každou cenu?
komentářů: 34, poslední: 15.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018
Jak se pozná láska - láska a p..
komentářů: 3, poslední: 11.10.2018
Tělo a duše?
komentářů: 19, poslední: 26.09.2018


Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7157

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0