Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Spřízněná duše se hledá

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
43 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 4.06.2019
Zdravím, hledá se kamarádka / milenka /přítelkyně / žena / do pohody i nepohody :-) Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje :-)
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně :-) Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26 - 45 max .. Míry tak 90-60-90 ... postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala :-) Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená... Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu :-) Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet ;-)
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi ... Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah ;-)
Teď už zcela vážně :-) Hledá se úplně obyčejná holka / slečna / paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu :-) Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji... Rád bych slečnu v uvedeném věku ( ratolesti jsou samozřejmě vítány )
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou... V týdnu to mám dost nabité... Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí / těší .. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :-) Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama.
Takže pokud se v tom nějaká slečna / paní našla, a co by ráda něco ve svém životě změnila, nebojte se ozvat :-) Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem. Fajn den Všem :-)

bez her

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
KozaKov
27 let, okres Děčín, vloženo 19.05.2019
hledám kamarádku ano kamarádku né parterku nemám potřebu někoho vlastnit takže majetnický lidi to prosím přejděte máte to v horoskopu bohužel už jinní nebudete nehledám ideál ale alespon bych se k němu rád přiblýžil měla bys být vědomá mít alespon pár dvojek z důvodu pochopení tvůj element v čínském horoskopu jakýkoliv jen né VODA a jestli jsi zemského elementu tak se mi vyhni obloukem nerad bych tě trápil ale můžeme to zkusit sama uvidíš jestli ti má společnost dělá dobře či nikoli neměla bys být pokritec takže slušné vychování mít opravdu nemusíš je to jen maska nechci si na nic hrát jestli máš rovinu saturnu tím líp aspon si vzájemně budem pomáhat a společně se podržíme pač my víme moc dobře že to není sranda :) ozvy se neboj se nekoušu a věk na tom nezáleží klidně o padesát let na horu co na tom sejde :) LR

Seznamovací setkání oduševnělých lidí

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jana
38 let, okres Olomouc, vloženo 12.05.2019
 Neformální setkání/sraz všech oduševnělých lidiček.
 Setkávání v dnešní době chybí. Je poměrně těžké najít podobně laděného člověka. Zvláště, pokud se cítíte být „jiným (pokud tak nějak nezapadáte..).“
 Jsou vítání všichni, kteří se zajímají o věci mezi nebem a zemí, o vesmír, duchovno, atp.


Pojďme se setkat, popovídat si, zasmát se, načerpat povznášející energii, rozšířit si obzory, najít nová přátelství, seznámit se.

Budu se těšit.


Jana
Email: jana.vda@seznam.cz


Přihlášení na tuto akci přes emailovou adresu jana.vda@seznam.cz.
Bez přihlášení nemohu zaručit volné místo.

Srdce, které miluje, je stále mladé.

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Hana
43 let, okres Benešov, vloženo 30.04.2019
Ráda bych se seznámila s nekuřákem - makrobiotikem, veganem nebo vegetariánem, který má rád přírodu a zdravý životní styl. Hledám muže, který je vnímavý k dění okolo nás a má soucit s živými bytostmi.

Cesta

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Šamanka
32 let, okres Liberec, vloženo 28.03.2019
CHci jít společně se svými dětmi a s TEBOU.Spolecnou cestou,ruku v ruce a v mysli s tou naší divokou přírodou. Divoka cesta,divoký příběh avšak jen ten co si sami vytvoříme;-)

Na Hromnice o přítele více

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jaguška
35 let, okres Brno venkov, vloženo 2.02.2019
Nezabloudila sem náhádou nějaká osoba hledající opravdové přátelství? Ráda bych našla kamarádku/kamaráda (bez postranních zájmů) přibližně mého věku, klidně i oboje a ve větším počtu. :) Kumpána pro výlety do přírody, rozhovory, kutí piklů atp. Zajímá mě poslech proruských vysílaček, alternativní životní styl, návštěva romantických či jinak zajímavých míst, slovanství a čeština, tvorba v obecném slova smyslu. Četbu už moc nestíhám, ale občas vybyde čas na nějaký ten veršík.

Předem zklamu všechny ultra ezonadšence, tantriky a dominátory, duškovce, zapřísáhlé vegany a vegetariány, vytrvalé rozpouštěče ega a jiné suchary či zakladače rodin...

žijme s úsměvem

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Telion
29 let, Praha, vloženo 20.01.2019
Vyrazit do divadla nebo se opít na koncertě? Procházet se po horách nebo zažít urbexové dobrodružství? Zašít se v čajovně s knihou nebo vyrazit do posilky či na boulder? Intelektuální stimul na přednášce nebo pod dekou vypnout s pizzou a Červeným trpaslíkem? Čundr po hradech a lesích nebo večer u deskovky? Hledám svobodomyslného smíška, který se nebojí žít, přemýšlet, smát a navzájem před sebou prdět!

PS: smysl pro humor nutností! Kladný vztah k vegetariánství a buddhismu výhodou:-)

Přátelé nové doby

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
miszka
33 let, okres Brno město, vloženo 8.01.2019
Ahoj, jsem mladá 32letá, probouzející se žena. Pracuji na sobě, ať se svými strachy nebo tvůrčí silou, hledám sebe sama a taky pár dalších lidiček, kteří jsou na tom podobně, ať už na různých úrovních probuzení. Všichni jsme si prošli nebo procházíme tím, že se raději pohroužíme do samoty, často se cítíme nechápáni vlastní rodinou či přáteli, a tak se zužuje okruh lidí, se kterými bychom rádi trávili čas a probrali to všechno, co se nám teď v životě děje. Proto pomáhám tomu, abychom se trochu přitáhli a vytvořili nová přátelství a vztahy, které nás povznesou, kde se můžeme otevřít jeden druhému. Můžeme se jen tak sejít, podělit se o prožité zkušenosti, naplánovat pomoc naší zemi, hezký výlet nebo si jen zavolat, když nás smete nová vlna energií nebo se nám přihodí něco hezkého. Budu se těšit miszka

2019 - zcela nový příběh

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Pavel
41 let, Praha, vloženo 31.12.2018
Přelom roku jen výměnou kalendáře, nebo to může znamenat začátek něčeho nového? Pokusím se to napsat pokud možno přirozeně a bez patosu. Snad už se ve svém věku celkem znám, vím o svých plusech i mínusech. Rád bych potkal ženu, která si na nic nehraje, dokáže s tolerancí vnímat život v jeho mnohotvárnosti. Žiju v Praze, časem bych se rád usadil někde blíže k přírodě. Vyjít ráno na zahradu nebo do lesa mne láká víc než dobíhat na tramvaj. Jako správný vodnář jsem roztříštěný mezi poměrně dost zájmů a aktivit. Mám rád pohyb v jakékoliv formě, ideálně někde v horách. K tomu čtení, zajímavé filmy a hudba. To že píšu na tuto seznamku znamená že mne zajímají i ty věci řekněme mezi nebem a zemí. V nějaké rozumné míře, za osvíceného se nepovažuju, a ani nechci druhému vnucovat svůj způsob chápání těchto věcí. Každý jsme originál a hledáme svou cestu. Uvedu to co jsem někde zaslechl, nacházím se asi někde na pomezí mezi běžným skeptickým člověkem a spirituálním pošukem. Ve dvou to hledání nepochybně bude větší sranda. Zítra na běžky do Jizerek už to společně nestihneme, tak že by příště?:) Budu se těšit na odpověď. Pavel (40/178/75)

Hledám partnera

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
KačkaM
34 let, Praha, vloženo 31.12.2018
Ahoj, žiji a pracuji v Praze, jsem nekuřačka, 183 cm vysoká, štíhlejší. Mám ráda filmy, hudbu, knihy, občas zkouknu zajímavý dokument, ráda chodím do přírody a na túry, ráda zajdu do divadla, baví mě zdraví životní styl, seberozvoj a zajímám se o duchovnější způsob života, dělám jógu, občas si zajdu zaběhat, mám ráda zvířata a dobře vycházím s dětmi. Jsem přátelská, společenská, ale občas jsme ráda i sama. Hledám muže, se kterým si budeme rozumět (sdílet zájem o svět, život a lidi), společně budeme rádi trávit čas, vzájemně se tolerovat, podporovat a smát.

společník, parťák

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Lukrecie
39 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Ahoj hledám empatického, vědomého, vyzrálého, důvěryhodného, férového společníka na pěkné chvilky i trávení volného času, ponejlépe tantrika se vztahem k duchovnímu pohledu na život já 38/180/75 energická, všestranná, se zájmem o kulturu, pohyb, cestování, osobní rozvoj, krásno. Věkově prosím 30 - 50 max. Budu se těšit L.

Přišel čas

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
43 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 9.11.2018
Zdravím, hledá se kamarádka/milenka/přítelkyně/žena/ do pohody i nepohody🙂 Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje😃
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně 😃Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26-45 max. Míry tak 90-60-90 postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala😃 Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená. Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu 😉 Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet😁
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi. Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah😁
Teď už zcela vážně 🙂 Hledá se úplně obyčejná holka/slečna/paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu 😉 Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji. Rád bych slečnu v uvedeném věku (ratolesti jsou samozřejmě vítány).
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou. V týdnu to mám dost nabité. Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí/těší. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :)Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama. Takže pokud jsi se v tom trošku našla, pokud bys ráda něco ve svém životě změnila, neboj se ozvat😉 Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem 😉 Fajn den Všem 😉

seznámení

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
sonia
60 let, Praha, vloženo 4.09.2018
Ahoj, mám zájem o seznámení s mužem, který to bude myslet seriozně a úpřimně.

Jednota hledá druhého :)

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Matěj
43 let, Praha, vloženo 30.08.2018
Ačkoliv jsme neohraničené Tady a Teď, tak lze v čase kráčet spolu :O).
Hledám ženu s podobným životním náhledem a postojem.....já s intenzivním zájmem o Advaitu (např. učení R.Spiry, Nisargadatty, Ramany) pro něhož je už život nepřetržitou meditací......ale jemuž nejsou cizí ani běžné společenské aktivity. Snad tolerantní, klidný.....události spíše beroucí s nadhledem a humorem.
Budu rád za Tvá písmena, slova....event. i věty, zvládneš-li to ;)).

Pojďme ven :)

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Daniel
26 let, okres Kolín, vloženo 26.08.2018
Ahoj,

rád poznám milou slečnu se zájmem o duchovno. Tak napiš :)

Hledám meditující partnerku

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Robert
45 let, okres Litoměřice, vloženo 12.07.2018
Hledám štíhlou duchovně založenou partnerku s dětmi či bez k trvalému vztahu ke společnému láskyplnému vědomému duchovnímu růstu a k plnému rozvoji duše. Pokud souzníš a rezonuješ s těmito slovy, ozvi se prosím. Zatím se měj krásně a v lásce :-)

Spolutvoření

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Neon22
38 let, okres Zlín, vloženo 1.07.2018
Pohledný, bezdětný, hledá štíhlejší, drobnější divoženku, čarodejku. Romantickou, jemnou, aktivní, tvořící. Nejblíže jsou mi teorie Anastázie - rodový statek, vytvořit na pozemku malý ráj - přírodní domek, zahrada, duchovní přístup ke všemu, s láskou a úctou. Jeden takový statek a domek mi pod rukama vzniká. Miluju hudbu všeho druhu, klid, pohodu, ale paradoxně zvládám (a měl jsem) i divočejší ženy, které mi dodávaly oheň, já jim zklidnění (good deal) :)

**SEZNAMOVACÍ SETKÁNÍ ODUŠEVNĚLÝCH LIDÍ V ČAJOVNĚ*

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jana
38 let, okres Olomouc, vloženo 23.06.2018
Seznamovací setkání oduševnělých lidí v Olomouci

** Neformální setkání/sraz všech oduševnělých lidiček.
** Setkávání v dnešní době chybí. Je poměrně těžké najít podobně laděného člověka. Zvláště, pokud se cítíte být „jiným (pokud tak nějak nezapadáte..).“
** Jsou vítání všichni, kteří se zajímají o věci mezi nebem a zemí, o vesmír, duchovno, atp.

Pojďme se setkat, popovídat si, zasmát se, načerpat povznášející energii, rozšířit si obzory, najít nová přátelství, seznámit se.
Budu se těšit. :-)

Jana

Kde: Dobrá čajovna (salonek v přízemí), Havelkova ulice , Olomouc
Kdy: 30. 6. 2018, 15:00 hod.

Přihlášení na tuto akci přes emailovou adresu jana.vda@seznam.cz.
Bez přihlášení nemohu zaručit volné místo.

SEZNAMOVACÍ SETKÁNÍ ODUŠEVNĚLÝCH LIDÍ V ČAJOVNĚ

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jana
38 let, okres Jeseník, vloženo 10.06.2018
Neformální setkání/sraz všech oduševnělých lidiček. Setkávání v dnešní době chybí. Je poměrně těžké najít podobně laděného člověka. Zvláště, pokud se cítíte být „jiným (pokud tak nějak nezapadáte..).“ Jsou vítání všichni, kteří se zajímají o věci mezi nebem a zemí, o vesmír, duchovno, atp. Pojďme se setkat, popovídat si, zasmát se, načerpat povznášející energii, rozšířit si obzory, najít nová přátelství, seznámit se..Více info na emailu - jana.vda@seznam.cz

Hledající

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Mirka
48 let, okres Praha východ, vloženo 6.06.2018
Esoterika a mystika, tajmství a neznámá fakta, konspirace a neznámé síly, tajné spolky a organizace, mystéria tohoto a jiných světů - to vše a možná ještě mnohem více v pořadu…….kdo dokáže dokončit větu, s tím si budu rozumět.
Ráda poznám prima chlapa s podobnými zájmy a hodnotami jako je upřímná láska, pochopení, tolerance, vzájemná úcta, smysl pro humor, zodpovědnost, schopnost říkat pravdu…..
Já: dlouhé černé vlasy, mladšího vzhledu, nenapravitelná romantička, milující vodní sporty, zimní lyžovačky, toulání se přírodou, věčná studentka…
Vstup do mého světa, možná skrze tebe poznám lépe sama sebe. Nestůj však mezi dveřmi ať neblokuješ průchod :-)

počet nalezených inzerátů: 214 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ha, ha, ha - jsem jen prostý buddhistický mnich. (Dalajláma)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 4, poslední: 14.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

S jakou náladou se budíte?
-> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7799

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0