Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Synergie hurá :) života

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Adriano
34 let, okres Beroun, vloženo 23.08.2019
Chtěl bych se seznámit se ženou, která je hravá, veselá a uvolněná, ráda podniká nejrůznější dobrodružství a je otevřena spirituálnímu světu, nejlépe východu.
Mám teď moc pěkné období života a cítím se moc dobře.

Mír všem !

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Marcel
49 let, Praha, vloženo 22.08.2019
Bohyně jdoucí po zaváté stezce buddhů ?

Prostory k učení

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Studentka
25 let, Praha, vloženo 22.08.2019
Ahoj, možná to bude znít poněkud netradičně, ale zkouším touto cestou nalézt někoho, kdo by byl ochotný pomoci mi v mé současné situaci. Jedná se o to, že jsem studentka, potřebuji se občas učit a nacházím se v obtížné situaci, co se bydlení týče (kterou samozřejmě aktivně řeším), tak si říkám, pokud je mezi vámi někdo, komu v nevadilo pustit mě občas třeba na 2 hoďky na balkon, terasu nebo kamkoli jinam, kde bych mohla mít trochu klidu na studium a něco vstřebat (jsem spíš introvert a ve větších studovnách, které nabízejí třeba knihovny, se nedovedu soustředit). Na studiu mi velmi záleží a nechci jej přerušovat ani ukončovat, přestože teď pomalu nemam ani jde bydlet a financí minimum. Za poskytnutí prostorů k učení nebo jakoukoli obdobnou pomoc budu nesmírně vděčná a určitě se dohodneme i na nějaké protislužbě z mojí strany (ne sexuální), ráda třeba pohlídám tvé domácí mazlíčky, zaleju ti kytky nebo něco podobného. Děkuji za případné nabídky. Jen vážně prosím.

Najdeme se? Věřím, že ano:-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 12.08.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník aktuálně s úrodou:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, které mohu dobíjet ze slunce. Teď jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Praha a okolí, střední Čechy..... rád bych sdílel:-)

Přátelství

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesana
28 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 3.08.2019
Hledám kamarádku/kamaráda se společnými zájmy jako je ekologie, pohanství, keltové, druidové, (slovanství), zájem o runy, záhady světa, jogu, meditace, chození boso, návrat k přírodě, oslava pohanských svátku včetně slunovratů a rovnodennosti. Případný zájem o (víly, elfy a jednorožce), bylinářství, léčení přírodou, chování zvířat, obliba slovanského a keltského oblečení, zájem o rituály či lehce šamanství. Obliba hudby, hraní na nástroje a zpěv, uvítám sečtělou osůbku se zájmem sdílení stejných a podobných zájmů. Sbírám bylinky, pěstuji kombuchu, ráda bych žila v domě se zahradou a pěstovala si zeleninu a bylinky. Případný zájem k založení hudební kapely. Dále mohu darovat rýmovník nebo kombuchu, kdyby byl zájem.
S pozdravem Lesana :)

autentičnost-žít svou individualitu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Praha západ, vloženo 16.07.2019
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Mám túžbu po krásnej erotike...

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TúžbaPoKrásnejErotike
30 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
...s ženou, ktorej druhá čakra horí živočíšnym ohňom...

Viděl jsem padat hvězdu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Nezadaný
68 let, okres Kutná Hora, vloženo 9.07.2019
Vidět padat hvězdu znamená štěstí. Vsadit sportku, nebo podat inzerát? Zvolil jsem inzerát. Tož kde jsi, má hvězdičko blýskavá? Příjemný, zachovalý, komunikativní, rozvedený, starší muž (68) hledá ženu s kladným vztahem k literatuře, publicistice, hudbě, filmu, východní filosofii, józe, tantře, buddhismu, taoismu, tradiční čínské medicíně, fytoterapii, urinoterapii, masážím, zdravé výživě, zahradě apod. Věk, fyzická krása a míra poznání nerozhodují! Napiš, těším se! Slibuji, že odpovím!

Ráda poznám muže-vegana

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jana Slunéčková
49 let, okres Svitavy, vloženo 25.05.2019
Velmi ráda poznám muže-nejlépe vegana nebo takového, který chce jít touto cestou z etických důvodů :-) ... Upřednostňuji osobní setkání a pak uvidíme :-) ...Těším se :-), veganka, milující pravdu a vše živé, věřící v LÁSKU i lásku :-)

Příroda

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Ivosu
43 let, okres Semily, vloženo 4.05.2019
Ahoj, rád bych se seznámil s ženou která se stejně jako já zajímá o permakulturu,zdravou stravu a chtěla by být co nejméně závislá na systému.K mým dalším koníčkům patří výlety,houbaření,lezení a rekreeačně sport.

Souznění

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesní víla
28 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 22.04.2019
Hledám muže, který žije v domě se zahradou (Moravskoslezský kraj), má ovečky, kozy a slepice a hledá ženu která by se s nim o tyto zvířátka ráda starala, muž kterému by nevadilo žít s ženou která má děti a která vypadá mladě. Já se zajímám o vědomý život, o pozitivní myšlení, o přírodu, miluji zvířata, hnůj mi nevadí, ráda bych pěstovala bylinky a zeleninu na zahradě...jsem pro eko život, pro návrat k přírodě a žít co nejvíce soběstačně, jsem zvyklá žít bez televize a dalších přebytků, neuznávám hromadění hmotného , nejsem fanda moderních technologií. Dávám přednost bylinkám před léky. Zajímám se o slovanství a mám ráda tradiční krojové oblečení a taky i orientální oblečení, bosé chození, meditace, bubnování v přírodě, oslavy slunovratu, jezdím i na kole a brůslích, preferuji spíše zdravou výživu, víc rostlinnou. Mé znamení ryby odpovídá mé povaze, jsem snílek, kreativní člověk a velmi citlivá duše. Naplňuje mne dobrovolnictví, kontakt se zvířaty a přírodou. Muže bych ráda ve věku od 20 let do 46 let. Je to velké rozmezí, protože mi o věk nejde, ale o to jaký má přístup k životu a jaké jsou jeho životní zkušenosti (a taky aby daný muž mne přijmul i s mými třemi dětmi, například muž který už buďto děti má nebo je mít nemůže a rád by měl.) Přeji pohodový zbytek dne :)

S úsměvem jde všechno lépe

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Beroun, vloženo 21.04.2019
Svobodný romantik se smyslem pro humor, bez dluhů a bez závazků, hledá pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, lidem... Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Historie

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
pandora
24 let, okres Strakonice, vloženo 11.04.2019
Ahoj, hledám stejne založené lidi. Mým hlavním zájmem je pravá historie. Slovanstvi, Hyperborea, Tartarie, volná energie, staré texty, stavby, dědictví nasich předků a použitelnost tehlech znalosti v současné době. Hledám lidi, kteří už mají nějaké znalosti a chtěli by si je vzájemně předávat a společně se učit a zjišťovat dál :)

Hledam

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lilien28888
26 let, okres Brno venkov, vloženo 22.02.2019
Hledám čarodějové ... Jak jen na výměnu zkušeností nebo na seznámení a uvidí se co dál . .. pište prosím těším se. Jinak zajímám se o carodejnicstvy Wicca Kelti a pod . Jasnovideni,tarot,vyklad s u,tantra,meditace,kouzla dobre ,sekty,atd atd... Třetí oko

Společný život ve světle

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Vladimír
67 let, okres Kutná Hora, vloženo 17.02.2019
Kultivovaný starší muž, vyšší štíhlé postavy (185/69), zachovalý, sympatický, rozvedený, hledá příjemnou ženu se zájmem o jógu, adaptační životosprávu, buddhismus, taoismus, tradiční čínskou medicínu, qigong, urinoterapii, masáže, tantrické milostné umění, literaturu, publicistiku, zahradu, léčivé rostliny ap. Věk a zkušenosti nerozhodují. Všechno je jednou poprvé. Vítej, kdo máš odvahu vykročit ze tmy do světla!

Hledám spřízněnou duši ;)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Pavla28
29 let, Praha, vloženo 11.02.2019
Ahoj všem, hledám spřízněnou duši, která mi bude oporou a nejlepší/m kamarádkou/em. Jsem pozitivní člověk, který se sportu nebojí. Ráda zajdu do kina, na procházku nebo jen na dobré jídlo. Najdu Tě?

nevím

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Janek
30 let, okres Náchod, vloženo 31.01.2019
Tak nevím. Asi jsem divnej. Pročítám si tu tak ty inzeráty a čím dál víc mě přichází do hlavy myšlenka "vždyď to tu je úplně stejné jako na ostatních seznamkách." Stále jen krmivo pro mysl. Prosím odpusťte mi že to tak řeknu. K čemu je psát ,když chceme cítit? K čemu je myslet, když chceme milovat? K čemu je směřovat, když už jsme u cíle? Tak moc se snažíme nakrmit svou hlavu, že míjíme to skutečně důležité, krásné a podstatné.

Hledá se lesní víla

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
ynsark
38 let, okres Brno město, vloženo 20.01.2019
Rád bych se seznámil s uvolněnou ženou, která důvěřuje druhým a ráda si nechává pomáhat. Dokáže přijmout i věci, které se jí nelíbí, aniž by prožívala úzkost, že to musí změnit. Umít být zdravě pasivní, nepospíchá, dobře si uvědomuje svoje pocity a emoce a je s nimi v kontaktu. Řídí se intuicí, než racionálním uvažováním, ale nechová se irracionálně. Žiju v Brně, ale většinu volného času jsem na samotě u lesa. Lesní víla či zahradnice výhodou!

partnerství v důvěře a svobodě

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
:o)
33 let, okres Sokolov, vloženo 13.01.2019
ahoooj! :D ráda poznám spřízněnou duši, která by taktéž ráda partnerství založené na důvěře a svobodě(!) .. muže ve věku kolem 34 let, vysokého, s blízkým vztahem k přírodě, vědomého si své hodnoty. takového, který je ve svých mužských energiích (a pomůže mi tak vklouznout zpět do těch mých ženských). muže, který nepotřebuje ke své cestě sebepoznání extrémy - jednoduše žít v radosti a užívat a prozkoumávat život se vším co k němu patří. pokud jsi šťastnej a spokojenej i sám se sebou a nepotřebuješ se na partnerku citově pověsit, zkus se mi ozvat a můžeme si o sobě povědět víc .. :)

hledám muže se společnými zájmy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jari
59 let, Praha, vloženo 28.12.2018
Poznám muže, který je tolerantní a má se mnou společné zájmy o dovolenou u moře, má volné víkendy a rád tráví čas v přírodě a je z Prahy ?Věnuje se osobnímu rozvoji, čte, plave a rád chodí na procházky?

počet nalezených inzerátů: 235 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nic to najde. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7960

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0