Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Někdo blízký

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Sirine
28 let, okres Ostrava, vloženo 11.01.2017
je to prosté, jen poznat někoho kdo dokáže a umí být blízko. Jako člověk, jako bytost ... Čirý, otevřený, bez masky. Nežádám víc než poznat.
To co funguje běžně mezi lidmi mi jaksi nestačí.

Život je třeba žít

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
48 let, Praha, vloženo 7.01.2017
Ahoj, vím a věřím, že existuješ. Já jsem 47 letý modrooký chlap, lehce blond, 188cm a 100kg ( mám těžké kosti ), pohledný, mladšího vzhledu. Prý zábavný, prý poctivý, prý čestný, prý snílek realista, prý hodný ( vím jak kluci zlobí, jinak nemůžu být hodný ). Podle všech "prý" se snažím žít. Někdy jsem neřízená střela, někdy ovladatelný. Vášnivý i klidný. Někdy drak, jindy beránek. Možná jsem probuzený, možná jsem se našel. Ze všeho co dělám musím mít dobrý pocit. A jen s dobrými pocity lze žít v lásce. A to ty víš také, protože jsi krásná žena, probuzená, svá, chytrá, bystrá, vnímavá, nespoutaná i pokorná, svobodná duší, laskavá a veselá, hodná ( holky to také umí ) a ještě mnohem více, tak jak máš být a víš, že já tě budu nosit na rukách, pokud si to budeš správně přát.

Láska je být spolu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Vladimír
65 let, okres Havlíčkův Brod, vloženo 3.01.2017
Příjemný muž, vyšší štíhlé postavy, symp. vzhledu, (65) 185/69, rozvedený, komunikativní, manuálně zručný, publicista, masér, jogín, praktik tradiční čínské medicíny, adaptační životosprávy a adekvátní výživy, zahrádkář, milovník lidí, přírody, knih, filmového umění, hudby a fotografování, hledá příjemnou ženu, jež by chtěla přijímat jeho lásku. Prosím bez tetování, piercingu, silikonu a labioplastiky. Věk nerozhoduje!

Kdo hledá, ten najde :)

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Michal
31 let, Praha, vloženo 27.12.2016
Mou filozofií je rozvoj a neustále se snažím být lepším, než jsem byl včera. Na světě je toho tolik, co se učit a co poznávat. Hledám dívku/ženu, která mi v tomto bude partnerkou a se kterou budu moci mluvit i obsáhlejších věcech. Rád vyrážím do přírody po zříceninách starých hradů, ale i za kulturou do divadla. Raději než v hospodě strávím večer s knihou, filmem či deskovou hrou. Nemám rád hlučné davy, ale spíše společnost pár přátel či drahé polovičky. Svět se snažím zlepšovat ve svém okolí, než na druhém konci planety. Hledám holku pro život, protože smutek se dvěma dělí, kdež to radost násobí.

láska a přátelství

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
zlatarybka
62 let, Praha, vloženo 26.12.2016
Hledám zralého kluka, trochu veselého, trochu vnímavého a trošinku duchovně zaměřeného. Jsem duchovně hledající, cítím se být ekumenickou křesťankou i aktivní buddhistkou (hlavně kvůli meditaci) a také mi leží na srdci osud naší matičky země a dalších generací, které přijdou po nás, takže se snažím žít ekologicky. Ale moje spřízněná duše nemusí být věřící, ani nemusí mít zájem o buddhismus a meditaci. Hlavně, aby měl zájem o mne a aby nám spolu bylo dobře. Doufám, že v ideálním případě tu najdu někoho, kdo bude v mém životě takovým malým sluníčkem (a já jeho!) Ale láska má hodně podob, zkusme je objevovat spolu :-)

Společně vstříc Nekonečnu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Navatron
39 let, Praha, vloženo 14.12.2016
Hledám sympatickou slečnu, dívku, ženu s upřímným srdcem, vyrovnaného sebevědomí, s vlastním názorem. Dítě není překážkou. Sám jsem svobodný a bez závazků. Nadčasové hodnoty, nepovrchní přístup k životu, smysl pro humor, cit pro přírodu, umění, pohyb, kreativitu a spontánnost jsou vítány. Píšu básně,zájímám se o kosmologii, skládám elektronickou a meditační hudbu. Pokud Tě uchvátil laciný bulvární ezoterismus, nebo hledáš jen krátkodobé rozptýlení či senzace nemající nic společného s pravou mystikou, překypuješ touhou manipulovat druhými, pak jdi prosím o dům dál.:)Umím být tolerantní, na spoustě věcí mně nezáleží, na charakteru však ano.(Praha, Berounsko, ČR)

HLEDÁM LIDI CO RÁDI ZPÍVAJÍ

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
RENATA
45 let, okres Klatovy, vloženo 7.12.2016
DOBRÝ DEN,JSEM ZE SUŠICE OKRES KLATOVY A JSEM ZPĚVAČKA.SPOLEČNĚ S MANŽELEM SKLÁDÁME DUCHOVNÍ PÍSNĚ.RÁDI BYCHOM ZALOŽILI SPOLEČENSTVÍ LIDÍ,KTEŘÍ BY RÁDI S NÁMI ZPÍVALI.VE SVÝCH PÍSNÍCH CHVÁLÍME BOHA,ZPÍVÁME O LÁSCE....MÁME VYDANÁ DVĚ CD.HLEDÁME I MUZIKANTY.POJĎME SPOLEČNĚ UZDRAVOVAT SVĚT .....TĚŠÍM SE NA KRÁSNÉ DUŠE
S LÁSKOU RENATA SOFIE www.zpivam-srdcem.cz

Přátel na spirituální cestě není nikdy dost

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Martˇas
23 let, Praha, vloženo 10.11.2016
Ahoj, jsem Martin z Kralup a rád poznám více pozitivních lidí se zájmem o spiritualitu. Beru muže, ženy, mladší, postarší, mám rád všechny lidi a preferuji usměvavé, aktivní a vnímavé. Těším se na setkání s Vámi. Mějte se zatim fajnově ;-)

Šálka kávy/čaj?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Tmavovláska
40 let, Slovenská republika, vloženo 3.11.2016
Tmavovláska s dlhými vlasmi a zelenými očami, milým úsmevom, empatiou a zmyslom pre harmóniu Ťa rada spozná.
Zaujíma ma osobný rozvoj, vegetarianstvo/veganstvo, príroda, alternatívna medicína, Je toho viac a nové aktivity sú tiež vítané ;-)

Sdílení

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Jan
41 let, Praha, vloženo 1.11.2016
Připadám si stále jako kluk a je mi 40. A myslím, že i (zcela jistě) jsem. Cizina mne neláká, do čajoven ani restaurací nechodím, miluji objevování české krajiny, hradů, chození po lesích, slabost mám pro Vysoké Tatry, nejradši mám ovšem zvuk praskajících kamen na chatě a s Neptunem na ascendentu je to jako když ke mně hovoří vyšší sféry. Preferuji zdravý životní styl, nicméně některá malá zvířátka ještě jím :-) Provádím příležitostně masáže, mám rád léčitelství, anděly, knihy, hudbu, elektroniku ve všech jejích podobách a v ženě vášeň.

DMT

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Pandora
22 let, okres Strakonice, vloženo 25.10.2016
Ahoj, hledám lidi, kteří se věnují výzkumu a praktikování DMT v Čr, nejlépe Jižní Čechy :)

Těším se... ;-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
NEKONEČNO
42 let, okres Opava, vloženo 30.09.2016
Právě TEĎ... Právě teď čerpám ze svého nekonečného okamžiku - čerpám z krásy, která mne obklopuje, čerpám z klidu, který mne obklopuje.... Jsem šťastná. Nemám důvod kamkoli spěchat - jen se těším... Těším se na kontakt se svým "duchovním bratrem", na kontakt se svým "duchovním souputníkem"... ;-)

Hledam

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Veronika
24 let, okres Strakonice, vloženo 5.09.2016
Ahoj hledám někoho kdo se mnou si popovida o téhle věcech duchovno atd.... Vecinou lidi v to nevěří. Jsem samotář a miluji přírodu jestli se někdo najde kdo se mnou bude chodit na procházky a sdílet se mnou dobrou energii. :)

Prostě to tak cítím.

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Honza
28 let, okres Náchod, vloženo 23.08.2016
Je to zvláštní. Čím déle jsem osamnělý tím více si uvědomuji, že na těchto stránkách hledáme pouze sami sebe. Copak na tom záleží kdo je jaký? Nevím přijde mi to všechno takové o ničem. Ty jsi taková já jsem makový je to úplně jedno. Řekl bych že toto není vůbec podstatné. Důležité je pouze to zdali se protějšci dokáží přijmout takoví jací jsou. Někdo je hold hravé střelené dítě jiný je zase vážný, rozumný a myšlenkově založený. Důležitá je ovšem svoboda. Budeme li se snažit z dítěte udělat myšlenkově založeného uteče stejně je to naopak. Opravdu nevím jak vám popsat to co právě cítím. Nejde mi to popsat slovy to se dá jen prožít. Jenda

Jižní Čechy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Kateřina
22 let, okres Strakonice, vloženo 18.08.2016
Ahoj, hledam touto cestou podobně smýšlející lidi. Kamarády i případný vztah... Zajímám se o seberozvoj,energie,meditace,transformaci... a pravdu celkově :) Věk není důležitý. Těším se na odpovědi. :)

láska

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Marie
29 let, okres Třebíč, vloženo 7.08.2016
Hledám muže pro život a dobrý mužský vzor pro dceru. Jsem vegetariánka, miluji přirodu a pohyb v ní, pečuji o zahradu a snažím se žít v souladu s přírodou i s lidmi. Jsem spíše tiché a klidné povahy, ale není to vždy pravidlem. Žiji smysluplný život, ale někdo mi v něm chybí. Budu ráda za každou odpověď :-)

Naděje , štestí , láska ...

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Popelka
24 let, Praha, vloženo 2.08.2016
Jedině akt lásky vede ke štěstí. Láska nám dá vnitřní klid. Změní naše vnímání všeho.

Harmonie

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Richard
38 let, okres Karviná, vloženo 2.08.2016
Jediný hlas ,který je hoden následování je hlas vlastního srdce.A srdce volá...

Hledám muže - partnera

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Daniela
41 let, okres Česká Lípa, vloženo 14.06.2016
...který by stejně jako já chtěl žít v přírodě na venkově, případně vybudovat malé hospodářství, nový domov. Měl by být veselý, pracovitý, zdravého ducha i těla, všestranný, prostě jako já :-).

změna

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Země
53 let, okres Brno město, vloženo 4.06.2016
Zkouším to jinak

počet nalezených inzerátů: 186 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Každý atom prorůstá celým vesmírem. (neznámý autor)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mayské kultury
komentářů: 0
Jen tak o ničem
komentářů: 1, poslední: 17.01.2017
Archetypy - obsahy kolektivníh..
komentářů: 7, poslední: 18.12.2016

Satsang with Mooji
komentářů: 66, poslední: 14.01.2017
Géniové a jejich vztah k tzv. ..
komentářů: 10, poslední: 12.01.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 27, poslední: 12.01.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 47, poslední: 8.01.2017
Ztuhnutí a vibrace při usínání
komentářů: 89, poslední: 5.01.2017
Sublimační (podprahové) nahráv..
komentářů: 6, poslední: 2.01.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0