Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Přidáš se ;-) ?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 18.06.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, bez závislosti na ropě. V létě jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Budu rád když se ozveš:-)! Praha a okolí, střední Čechy..... PS je to zde stejné jako jinde, nezávazné povrchní nedospělé oťukávání, pokud mě chceš oslovit ze zvědavosti a jen tak to zkoušíš, hledáš poklábosení, prosím adresuj to jinam. Už vůbec nehledám občasný volný kontakt, který když nebude, nic se nestane, ale výhled trvalého vážného vztahu.

Ráda poznám muže-vegana

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jana Slunéčková
49 let, okres Svitavy, vloženo 25.05.2019
Velmi ráda poznám muže-nejlépe vegana nebo takového, který chce jít touto cestou z etických důvodů :-) ... Upřednostňuji osobní setkání a pak uvidíme :-) ...Těším se :-), veganka, milující pravdu a vše živé, věřící v LÁSKU i lásku :-)

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Mac
49 let, Praha, vloženo 6.05.2019
„Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti. Nemá-li řešení starosti nepomohou"

Příroda

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Ivosu
43 let, okres Semily, vloženo 4.05.2019
Ahoj, rád bych se seznámil s ženou která se stejně jako já zajímá o permakulturu,zdravou stravu a chtěla by být co nejméně závislá na systému.K mým dalším koníčkům patří výlety,houbaření,lezení a rekreeačně sport.

Souznění

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesní víla
28 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 22.04.2019
Hledám muže, který žije v domě se zahradou (Moravskoslezský kraj), má ovečky, kozy a slepice a hledá ženu která by se s nim o tyto zvířátka ráda starala, muž kterému by nevadilo žít s ženou která má děti a která vypadá mladě. Já se zajímám o vědomý život, o pozitivní myšlení, o přírodu, miluji zvířata, hnůj mi nevadí, ráda bych pěstovala bylinky a zeleninu na zahradě...jsem pro eko život, pro návrat k přírodě a žít co nejvíce soběstačně, jsem zvyklá žít bez televize a dalších přebytků, neuznávám hromadění hmotného , nejsem fanda moderních technologií. Dávám přednost bylinkám před léky. Zajímám se o slovanství a mám ráda tradiční krojové oblečení a taky i orientální oblečení, bosé chození, meditace, bubnování v přírodě, oslavy slunovratu, jezdím i na kole a brůslích, preferuji spíše zdravou výživu, víc rostlinnou. Mé znamení ryby odpovídá mé povaze, jsem snílek, kreativní člověk a velmi citlivá duše. Naplňuje mne dobrovolnictví, kontakt se zvířaty a přírodou. Muže bych ráda ve věku od 20 let do 46 let. Je to velké rozmezí, protože mi o věk nejde, ale o to jaký má přístup k životu a jaké jsou jeho životní zkušenosti (a taky aby daný muž mne přijmul i s mými třemi dětmi, například muž který už buďto děti má nebo je mít nemůže a rád by měl.) Přeji pohodový zbytek dne :)

S úsměvem jde všechno lépe

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Beroun, vloženo 21.04.2019
Svobodný romantik se smyslem pro humor, bez dluhů a bez závazků, hledá pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, lidem... Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Historie

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
pandora
24 let, okres Strakonice, vloženo 11.04.2019
Ahoj, hledám stejne založené lidi. Mým hlavním zájmem je pravá historie. Slovanstvi, Hyperborea, Tartarie, volná energie, staré texty, stavby, dědictví nasich předků a použitelnost tehlech znalosti v současné době. Hledám lidi, kteří už mají nějaké znalosti a chtěli by si je vzájemně předávat a společně se učit a zjišťovat dál :)

:) to by or not to by?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Leroya
28 let, Praha, vloženo 4.03.2019
Ahoj, je zvláště, že mě sem dnes zavanulo. Myslím na tuto stránku. Nevím jestli slovo hledat je to pravé, ale ráda bych se seznámila s někým kdo mi je podobný. Kdo hledá kousky sama sebe, ale ví kam jde. Někoho kdo jen nehledá někoho na lásku, ale láskou sám je. Někoho kdo nečeká dokud mu život splní sny, ale sám jim jde vstříc Mám ráda přírodu, hudbu, knihy, filmy, vše poznané i nepoznané. A prosím pokud si muž tak maj srdce na tom pravém místě a výšku alespoň 184 cm sama jsem vysoká :)

Hledam

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lilien28888
26 let, okres Brno venkov, vloženo 22.02.2019
Hledám čarodějové ... Jak jen na výměnu zkušeností nebo na seznámení a uvidí se co dál . .. pište prosím těším se. Jinak zajímám se o carodejnicstvy Wicca Kelti a pod . Jasnovideni,tarot,vyklad s u,tantra,meditace,kouzla dobre ,sekty,atd atd... Třetí oko

Společný život ve světle

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Vladimír
67 let, okres Kutná Hora, vloženo 17.02.2019
Kultivovaný starší muž, vyšší štíhlé postavy (185/69), zachovalý, sympatický, rozvedený, hledá příjemnou ženu se zájmem o jógu, adaptační životosprávu, buddhismus, taoismus, tradiční čínskou medicínu, qigong, urinoterapii, masáže, tantrické milostné umění, literaturu, publicistiku, zahradu, léčivé rostliny ap. Věk a zkušenosti nerozhodují. Všechno je jednou poprvé. Vítej, kdo máš odvahu vykročit ze tmy do světla!

Hledám spřízněnou duši ;)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Pavla28
29 let, Praha, vloženo 11.02.2019
Ahoj všem, hledám spřízněnou duši, která mi bude oporou a nejlepší/m kamarádkou/em. Jsem pozitivní člověk, který se sportu nebojí. Ráda zajdu do kina, na procházku nebo jen na dobré jídlo. Najdu Tě?

nevím

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Janek
30 let, okres Náchod, vloženo 31.01.2019
Tak nevím. Asi jsem divnej. Pročítám si tu tak ty inzeráty a čím dál víc mě přichází do hlavy myšlenka "vždyď to tu je úplně stejné jako na ostatních seznamkách." Stále jen krmivo pro mysl. Prosím odpusťte mi že to tak řeknu. K čemu je psát ,když chceme cítit? K čemu je myslet, když chceme milovat? K čemu je směřovat, když už jsme u cíle? Tak moc se snažíme nakrmit svou hlavu, že míjíme to skutečně důležité, krásné a podstatné.

Hledá se lesní víla

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
ynsark
38 let, okres Brno město, vloženo 20.01.2019
Rád bych se seznámil s uvolněnou ženou, která důvěřuje druhým a ráda si nechává pomáhat. Dokáže přijmout i věci, které se jí nelíbí, aniž by prožívala úzkost, že to musí změnit. Umít být zdravě pasivní, nepospíchá, dobře si uvědomuje svoje pocity a emoce a je s nimi v kontaktu. Řídí se intuicí, než racionálním uvažováním, ale nechová se irracionálně. Žiju v Brně, ale většinu volného času jsem na samotě u lesa. Lesní víla či zahradnice výhodou!

partnerství v důvěře a svobodě

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
:o)
33 let, okres Sokolov, vloženo 13.01.2019
ahoooj! :D ráda poznám spřízněnou duši, která by taktéž ráda partnerství založené na důvěře a svobodě(!) .. muže ve věku kolem 34 let, vysokého, s blízkým vztahem k přírodě, vědomého si své hodnoty. takového, který je ve svých mužských energiích (a pomůže mi tak vklouznout zpět do těch mých ženských). muže, který nepotřebuje ke své cestě sebepoznání extrémy - jednoduše žít v radosti a užívat a prozkoumávat život se vším co k němu patří. pokud jsi šťastnej a spokojenej i sám se sebou a nepotřebuješ se na partnerku citově pověsit, zkus se mi ozvat a můžeme si o sobě povědět víc .. :)

hledám muže se společnými zájmy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jari
59 let, Praha, vloženo 28.12.2018
Poznám muže, který je tolerantní a má se mnou společné zájmy o dovolenou u moře, má volné víkendy a rád tráví čas v přírodě a je z Prahy ?Věnuje se osobnímu rozvoji, čte, plave a rád chodí na procházky?

Pohodový chlap hledá pohodovou ženskou pro život!

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Stesticko
49 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 27.12.2018
Pohodový chlap 48 let hledá úplně normální a obyčejnou ženu od 40 do 55 let pro hezký a romantický vztah! Nechci jen hledat jehlu v kupce sena a věřím že tady najdu! Mám rád procházky do přírody kolo, plavání a rád pozoruji hvězdy! Jsi tu a chceš mě více poznat? Ničemu se nebráním a odpovím všem! Předem děkuji za každou odpověd! Dalibor.

Cesta

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Dejv
40 let, Slovenská republika, vloženo 26.12.2018
Děkuji všem s kým jsem psal a dodali mi své poznatky na cestě lepšího spoznáni sebe sama. Ješte pořád jsem na cestě spoznávání, ještě hlubšího umědomování a všeho s tím spojené.
Někdy až příliš silná empatie, nadhled nad vším běžným i neběžným s pochopením příčin a důsledků a upínaní se k jednoduchosti, vůle vlastnit či mít toho co nejméně mě posunula mimo fungovaní této reality a procesů v ní vytvorených jinými stvořeními. Dokážu v této realitě žít a fungovat ale vnitřne cítím že sem nepatřím a nesnažím se k ní vázat. Původně tyto slova měli zůstat v soukromých zprávách avšak ty pocity které nás vedou rozhodli že tomu bude jinak. Pokud někde existuje stvoření podobné tomu mému na harmonické propojení vnitřní energie tak ví že ho potřebuji k mé další cestě. Někde tam jsi a čteš tyto řádky a víš že se nepotřebuješ vázat...ale tam unitř cítit....

Spřízněnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Anka
47 let, okres Vsetín, vloženo 25.12.2018
Rád vzájemně sdílíš své pocity? ... mám ráda otevřenost, odvahu, humor, nadhled, spontánnost, uvolněnost .... ozvi se *

Jsem dítě štěstěny - a svému štěstí jdu vstříc

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
fratellolorenzo
43 let, Praha, vloženo 11.12.2018
Rád se směju a mám duši kluka. A celý život mám postavený trochu jinak. Do čajoven ani restaurací nechodím, v jistém smyslu je to pro mne zabitý čas, radši si čtu nebo pozoruji přítomnost nebo Hradčany z Petřína. Mám rád českou krajinu i s jejími hrady, chůzi lesem i jízdu vlakem, ale nejvíc zvuk praskajících kamen a víkendovou pohodu, když třeba i prší a nemusí se vůbec nic. Preferuji zdravý životní styl, nicméně některá malá zvířátka ještě jím :-) Provádím příležitostně masáže, zajímá mne léčitelství, andělé, knihy, hudba, elektronika a v ženě vášeň.

autentičnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, Praha, vloženo 10.12.2018
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu. :)

počet nalezených inzerátů: 230 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

V přítomnosti boží je i myšlenka na Boha hříchem. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 0
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7805

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0