Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najdeme se?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
39 let, okres Praha západ, vloženo 14.12.2018
Cestuju, jezdím na kole, běhám, miluju hory. V sezóně pěstuju, zahradničím.. baví mě ekologie, soběstačnost. V příštím roce chci vybudovat solární elektrárnu. V létě jsem rád u vody, v zimě miluju oheň v kamnech a saunu. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný člověk. Nemám hlavu v oblacích, nohama stojím na zemi. Žiju sám na vesnici kousek od Prahy, mezi Kladnem a Berounem. Pracuju z domova, časově flexibilní osvč. Jsem ovšem stále mezi stejnými lidmi a není tolik možností poznávat nové. Nemám na seznamku moc příležitostí, tak bych chtěl zkusit tuhle cestu. Nebráním se rodině, ale není to aktuálně můj cíl. Rád bych sdílel realitu a uvidí se. Ozvi se, třeba nás dělí od sebe jen Tvoje reakce:-).
https://www.stesti.cz/profil/Spolecne/

Jsem dítě štěstěny - a svému štěstí jdu vstříc

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
fratellolorenzo
42 let, Praha, vloženo 11.12.2018
Rád se směju a mám duši kluka. A celý život mám postavený trochu jinak. Do čajoven ani restaurací nechodím, v jistém smyslu je to pro mne zabitý čas, radši si čtu nebo pozoruji přítomnost nebo Hradčany z Petřína. Mám rád českou krajinu i s jejími hrady, chůzi lesem i jízdu vlakem, ale nejvíc zvuk praskajících kamen a víkendovou pohodu, když třeba i prší a nemusí se vůbec nic. Preferuji zdravý životní styl, nicméně některá malá zvířátka ještě jím :-) Provádím příležitostně masáže, zajímá mne léčitelství, andělé, knihy, hudba, elektronika a v ženě vášeň.

autentičnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
40 let, Praha, vloženo 10.12.2018
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu. :)

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Marcel
48 let, Praha, vloženo 1.12.2018
Rad poznam zenu jdouci po ceste sebepoznani. Vnimajici inspiraci v sobe, i inspirujici se mystikou, ci buddhistickou filozofii, co si se zajmem poslechne i videa od Duska, nebo knihu od Minarika a dalsi podnety, co ji oslovi.

Osamělá dívka

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Veronika
25 let, okres České Budějovice, vloženo 24.10.2018
Zdravím. Jsem mladá životem vycvičená žena vím co v životě chci a jdu si za tím. Ale jsem skoro pořád sama lidem moc nevěřím a ta samota mne ubíjí . Chci zdilet život ve dvou plný lásky a opory. Miluju přírodu procházky vodu cestování duchovno nadpřirozeno v zimně třeba krb oheň sklenka vína . Romantika miluju děti kočky psy .... Upřímnost věrnost ....jsem tolerantní a také sexuálně aktivní .... Věk nerozhoduje pokud naše duše mají být spolu budou sme pouze schránky duši ... Jestli tě zaujala a čteš si to neváhej a napiš mi čekám :)

Tady jsem:-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lamirin
44 let, okres Rokycany, vloženo 21.10.2018
Atraktivní brunetka, 45 let, optimistka. Zájmy: jóga, Reiki, wellness, výlety, meditace.Hledá muže podobných zájmů, kutila co dokáže ocenit harmonické soužití a touží po lásce.V případně zájmu pošli foto a věř si..

Společná cesta "domů"?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Oli
38 let, okres Svitavy, vloženo 10.09.2018
Ahoj, tady na Harmonii už převážná většina z nás tuší kam směřuje a také už ví, že ve dvou se to lépe táhne:-) Tak i já se poohlížím po parťákovi - kamarádovi (nejlépe ve vodním znamení), který ví kam jde a nechce v tom být sám. Jsem vegetariánka a abstitnentka milující přírodu, žijící na samotě, mám dvě děti.... Více si můžeme napsat v mailu, pokud se ozvěš:-)

někdy to jde samo, někdy to chce odvahu..

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
petr
41 let, Praha, vloženo 4.09.2018
Hledám ženu odhodlanou ke změně. Aktivní, všestrannou, sympatickou a hlavně upřímné a férové povahy. S touhou žít rodinou, společnou prací, cestováním a sportem. Zdravě žít na krásném pohodovém místě, podílet se na společném nenáročném podnikání a sdílet její přínos, který je víc než dostatečný pro spokojený život rodiny, kterou by chtěla budovat, poněvadž ji stejně jako mně chybí.
Všeho víc než dost, tak pokud už máš caparta, tak vůbec nevadí :)
zn.vše je v našich rukách, chce to jen odvahu věci změnit. Už jen pokud ji máš, budem si rozumět..

Byl by tu někdo pro mne ? .-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
velka noha
43 let, okres Brno venkov, vloženo 31.08.2018
Nějaký sympatický, veselý dlouhán kolem 40let by tu pro mně byl? Pro mně, bezstarostnou dlouhánku z Jižni Moravy veselé nátury s cestovatelskými choutkami, mající ráda zvířenu a květenu. Hledá se nejen jako spolucestovatel na cesty po všelijakých zemich, ale vůbec by "neva" , kdyby to byl někdo pro společný život plný cestování, turistikování všeho druhu .-)

*****************

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lenka1981
37 let, Praha, vloženo 28.06.2018
Jsem spirituálně založená žena, Reiki mistr milující jógu, meditaci a duchovno vůbec. Zároveň se ale dobře orientuji v materiálním světě, mám dobré zaměstnáni, kde jsem spokojená. Nedávno jsem ukončila 7letý nefungující vztah, ze kterého vzešly 2 děti, které mám v péči. Jelikož věřím, že nic nám nespadne jen tak do klína a náhodě se musí pomoci, hledám touto cestou muže podobně založeného, který by mě akceptoval takovou, jaká jsem, klidnějšího, se smyslem pro humor. Sama jsem spíše klidné povahy, nemám ráda velkou společnost, preferuji klid a ani občasná samota mi nedělá problém. Myslím, že není úplně jednoduché mě skutečně poznat.  Hledám kamaráda, později třeba i partnera, vzájemnou toleranci, někoho, kdo neřeší “blbosti” a nad některými věcmi dokáže i mávnout rukou, spřízněnou duši na všech úrovních – psychické, fyzické i duchovní.

osada

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
trempik
52 let, okres Příbram, vloženo 13.06.2018
Věřim,že mnoho lidiček s laskou k přirodě,cestovani,volnosti,svobodomyslnosti,ma sve sny,ale jen obtižně je naplnuje v tomto uspěchanem světě,mnoho moudra napsali a zazpivali Voskovec a Werich ten děla to a ten zas tohle a...nebo život je jen nahoda..a kdo v životě miluje at neztraci naději a tak jen realita nas muže posunout dal,stavim maly srub asi na 2ha pozemku,v krasne přirodě na Seddlčansku a mohu nabidnout pobyt na srubu,vylety po okoli,posezeni u ohně, ustajeni koně,za malou pomoc kdo co umi, do budooucna plan na založeni trempske osady.Luny

seznámení

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
tomáš79
39 let, okres Přerov, vloženo 21.05.2018
Ahoj.Je mi 39 let a jsem nekuřák štíhlé postavy.Hledám hodnou a věrnou dívku k vážnému seznámení z Přerova a okolí.Rád pracuji na zahradě, jsem domácí kutil,rád jezdím na kole a chodím do přírody .

Hledám kamaráda nebo kamarádku

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Evka
32 let, okres Vyškov, vloženo 24.02.2018
Hledám kamaráda nebo kamarádku z okolí Vyškova, mám potřebu poznat nové zajímavé lidi, kteří se zajímají o duchovno a třeba mají stejné pocity. Momentálně se cítím trochu osamělá...Tak napiš :-)

Plejáďané

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Petr
40 let, Praha, vloženo 23.02.2018
Plejáďan by rád našel Plejáďanku.

souznění

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Sunhanka
46 let, okres Vsetín, vloženo 20.02.2018
Ozvi se pokud rád sdílíš své pocity ... pokud by jsi si se mnou rád spontánně zatančil ...

Seznámení

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Dušan
41 let, okres Sokolov, vloženo 20.01.2018
Ahoj bude mi 41,žiju sám,bez dětí,nekouřím,práci mám,zajímám se o přírodu,duchovní věci,mám rád výlety,procházky,lehce sporty,živím se z větší části syrovou rostlinnou stravou,občas si vařím.Rád bych poznal milou vřelou holku,která by chtěla pokračovat v životě ve dvou,v budoucnu třeba i domek.Dítě mi nevadí :)

Rád se seznámím

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Dušan
41 let, Praha, vloženo 20.01.2018
Ahoj bude mi 41,žiju sám,bez dětí,nekouřím,práci mám,zajímám se o přírodu,duchovní věci,mám rád výlety,procházky,lehce sporty,živím se z větší části syrovou rostlinnou stravou,občas si vařím.Rád bych poznal milou vřelou holku,která by chtěla pokračovat v životě ve dvou,v budoucnu třeba i domek.Dítě mi nevadí :)

Citrinka

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Johana
62 let, okres Hradec Králové, vloženo 21.12.2017
Už jsem jednou našla spřízněnou dušičku,ale odešla mě za světlem.A chybí mě ta druhá půlka.
Tak hledám,nevím jestli mě to vesmír ještě jednou dovolí,najít spřízněnou dušičku.Ještě bych chtěla s někým sdílet drobné radosti života.
61/168/69 mám ráda přírodu, sport,muziku,historii a zajímá mě vše mezi nebem a zemí.

vědomí muži-vědomé ženy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
vědomí muži-vědomé ženy
27 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 12.12.2017
Lidičky hledáme do naší facebookové skupiny vědomé muže a vědomé ženy, můžeme si popovídat tam, hledáte vztah? Přátelství s někým takovým? Vítejte: https://www.facebook.com/groups/136900126930039/

Samostatný specialista hledá ženu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
48 let, okres Ostrava, vloženo 3.12.2017
Samostatný specialista hledá ženu s tantrickou zkušeností. Vím, že existuješ. Věříš v něco, co přesahuje naše životy. Máš za sebou zkušenosti, které tě posunuly za hranice toho, co žijí běžní lidé. Překonala jsi esoterickou naivitu a umíš se dotknout srdce. Ale zároveň dokážeš žít v našem nedokonalém světě a neodsuzuješ ho. Víš, že jediná cesta, jak ho uzdravit, je uzdravit sama sebe. Já se o to snažím, ale potřebuji tvou pomoc. Nezáleží na tom kolik ti je a odkud jsi. Záleží na tom, co cítíš v srdci, když čteš tenhle inzerát. Napiš mi.

počet nalezených inzerátů: 218 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Když jsem v Klidu, děje se něco zvláštního: co vidím, to je iluze, a to z čeho se dívám, je realita. To již začíná svítat. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Generační rozdíly
komentářů: 0
Wim Hof - dechová technika a o..
komentářů: 8, poslední: 17.12.2018
Celoživotní problémy
komentářů: 6, poslední: 17.12.2018
Fyzický kontakt, aneb jak se s..
komentářů: 16, poslední: 4.12.2018

Drogy jako součást cesty osobn..
komentářů: 7, poslední: 16.12.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 264, poslední: 16.12.2018
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 7, poslední: 13.12.2018
Vtipy s tématikou těchto strán..
komentářů: 23, poslední: 10.12.2018
Mají psychopati duši?
komentářů: 10, poslední: 26.11.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 37, poslední: 23.11.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0