Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Historie

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
pandora
24 let, okres Strakonice, vloženo 11.04.2019
Ahoj, hledám stejne založené lidi. Mým hlavním zájmem je pravá historie. Slovanstvi, Hyperborea, Tartarie, volná energie, staré texty, stavby, dědictví nasich předků a použitelnost tehlech znalosti v současné době. Hledám lidi, kteří už mají nějaké znalosti a chtěli by si je vzájemně předávat a společně se učit a zjišťovat dál :)

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Marcel
49 let, Praha, vloženo 24.03.2019
„Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti. Nemá-li řešení starosti nepomohou"

:) to by or not to by?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Leroya
28 let, Praha, vloženo 4.03.2019
Ahoj, je zvláště, že mě sem dnes zavanulo. Myslím na tuto stránku. Nevím jestli slovo hledat je to pravé, ale ráda bych se seznámila s někým kdo mi je podobný. Kdo hledá kousky sama sebe, ale ví kam jde. Někoho kdo jen nehledá někoho na lásku, ale láskou sám je. Někoho kdo nečeká dokud mu život splní sny, ale sám jim jde vstříc Mám ráda přírodu, hudbu, knihy, filmy, vše poznané i nepoznané. A prosím pokud si muž tak maj srdce na tom pravém místě a výšku alespoň 184 cm sama jsem vysoká :)

Hledam

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lilien28888
26 let, okres Brno venkov, vloženo 22.02.2019
Hledám čarodějové ... Jak jen na výměnu zkušeností nebo na seznámení a uvidí se co dál . .. pište prosím těším se. Jinak zajímám se o carodejnicstvy Wicca Kelti a pod . Jasnovideni,tarot,vyklad s u,tantra,meditace,kouzla dobre ,sekty,atd atd... Třetí oko

Společný život ve světle

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Vladimír
67 let, okres Kutná Hora, vloženo 17.02.2019
Kultivovaný starší muž, vyšší štíhlé postavy (185/69), zachovalý, sympatický, rozvedený, hledá příjemnou ženu se zájmem o jógu, adaptační životosprávu, buddhismus, taoismus, tradiční čínskou medicínu, qigong, urinoterapii, masáže, tantrické milostné umění, literaturu, publicistiku, zahradu, léčivé rostliny ap. Věk a zkušenosti nerozhodují. Všechno je jednou poprvé. Vítej, kdo máš odvahu vykročit ze tmy do světla!

Hledám spřízněnou duši ;)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Pavla28
29 let, Praha, vloženo 11.02.2019
Ahoj všem, hledám spřízněnou duši, která mi bude oporou a nejlepší/m kamarádkou/em. Jsem pozitivní člověk, který se sportu nebojí. Ráda zajdu do kina, na procházku nebo jen na dobré jídlo. Najdu Tě?

nevím

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Janek
30 let, okres Náchod, vloženo 31.01.2019
Tak nevím. Asi jsem divnej. Pročítám si tu tak ty inzeráty a čím dál víc mě přichází do hlavy myšlenka "vždyď to tu je úplně stejné jako na ostatních seznamkách." Stále jen krmivo pro mysl. Prosím odpusťte mi že to tak řeknu. K čemu je psát ,když chceme cítit? K čemu je myslet, když chceme milovat? K čemu je směřovat, když už jsme u cíle? Tak moc se snažíme nakrmit svou hlavu, že míjíme to skutečně důležité, krásné a podstatné.

Hledá se lesní víla

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
ynsark
38 let, okres Brno město, vloženo 20.01.2019
Rád bych se seznámil s uvolněnou ženou, která důvěřuje druhým a ráda si nechává pomáhat. Dokáže přijmout i věci, které se jí nelíbí, aniž by prožívala úzkost, že to musí změnit. Umít být zdravě pasivní, nepospíchá, dobře si uvědomuje svoje pocity a emoce a je s nimi v kontaktu. Řídí se intuicí, než racionálním uvažováním, ale nechová se irracionálně. Žiju v Brně, ale většinu volného času jsem na samotě u lesa. Lesní víla či zahradnice výhodou!

partnerství v důvěře a svobodě

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
:o)
33 let, okres Sokolov, vloženo 13.01.2019
ahoooj! :D ráda poznám spřízněnou duši, která by taktéž ráda partnerství založené na důvěře a svobodě(!) .. muže ve věku kolem 34 let, vysokého, s blízkým vztahem k přírodě, vědomého si své hodnoty. takového, který je ve svých mužských energiích (a pomůže mi tak vklouznout zpět do těch mých ženských). muže, který nepotřebuje ke své cestě sebepoznání extrémy - jednoduše žít v radosti a užívat a prozkoumávat život se vším co k němu patří. pokud jsi šťastnej a spokojenej i sám se sebou a nepotřebuješ se na partnerku citově pověsit, zkus se mi ozvat a můžeme si o sobě povědět víc .. :)

hledám muže se společnými zájmy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jari
59 let, Praha, vloženo 28.12.2018
Poznám muže, který je tolerantní a má se mnou společné zájmy o dovolenou u moře, má volné víkendy a rád tráví čas v přírodě a je z Prahy ?Věnuje se osobnímu rozvoji, čte, plave a rád chodí na procházky?

Pohodový chlap hledá pohodovou ženskou pro život!

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Stesticko
49 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 27.12.2018
Pohodový chlap 48 let hledá úplně normální a obyčejnou ženu od 40 do 55 let pro hezký a romantický vztah! Nechci jen hledat jehlu v kupce sena a věřím že tady najdu! Mám rád procházky do přírody kolo, plavání a rád pozoruji hvězdy! Jsi tu a chceš mě více poznat? Ničemu se nebráním a odpovím všem! Předem děkuji za každou odpověd! Dalibor.

Cesta

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Dejv
40 let, Slovenská republika, vloženo 26.12.2018
Děkuji všem s kým jsem psal a dodali mi své poznatky na cestě lepšího spoznáni sebe sama. Ješte pořád jsem na cestě spoznávání, ještě hlubšího umědomování a všeho s tím spojené.
Někdy až příliš silná empatie, nadhled nad vším běžným i neběžným s pochopením příčin a důsledků a upínaní se k jednoduchosti, vůle vlastnit či mít toho co nejméně mě posunula mimo fungovaní této reality a procesů v ní vytvorených jinými stvořeními. Dokážu v této realitě žít a fungovat ale vnitřne cítím že sem nepatřím a nesnažím se k ní vázat. Původně tyto slova měli zůstat v soukromých zprávách avšak ty pocity které nás vedou rozhodli že tomu bude jinak. Pokud někde existuje stvoření podobné tomu mému na harmonické propojení vnitřní energie tak ví že ho potřebuji k mé další cestě. Někde tam jsi a čteš tyto řádky a víš že se nepotřebuješ vázat...ale tam unitř cítit....

Spřízněnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Anka
47 let, okres Vsetín, vloženo 25.12.2018
Rád vzájemně sdílíš své pocity? ... mám ráda otevřenost, odvahu, humor, nadhled, spontánnost, uvolněnost .... ozvi se *

Jsem dítě štěstěny - a svému štěstí jdu vstříc

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
fratellolorenzo
43 let, Praha, vloženo 11.12.2018
Rád se směju a mám duši kluka. A celý život mám postavený trochu jinak. Do čajoven ani restaurací nechodím, v jistém smyslu je to pro mne zabitý čas, radši si čtu nebo pozoruji přítomnost nebo Hradčany z Petřína. Mám rád českou krajinu i s jejími hrady, chůzi lesem i jízdu vlakem, ale nejvíc zvuk praskajících kamen a víkendovou pohodu, když třeba i prší a nemusí se vůbec nic. Preferuji zdravý životní styl, nicméně některá malá zvířátka ještě jím :-) Provádím příležitostně masáže, zajímá mne léčitelství, andělé, knihy, hudba, elektronika a v ženě vášeň.

autentičnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, Praha, vloženo 10.12.2018
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu. :)

Osamělá dívka

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Veronika
26 let, okres České Budějovice, vloženo 24.10.2018
Zdravím. Jsem mladá životem vycvičená žena vím co v životě chci a jdu si za tím. Ale jsem skoro pořád sama lidem moc nevěřím a ta samota mne ubíjí . Chci zdilet život ve dvou plný lásky a opory. Miluju přírodu procházky vodu cestování duchovno nadpřirozeno v zimně třeba krb oheň sklenka vína . Romantika miluju děti kočky psy .... Upřímnost věrnost ....jsem tolerantní a také sexuálně aktivní .... Věk nerozhoduje pokud naše duše mají být spolu budou sme pouze schránky duši ... Jestli tě zaujala a čteš si to neváhej a napiš mi čekám :)

Tady jsem:-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lamirin
45 let, okres Rokycany, vloženo 21.10.2018
Atraktivní brunetka, 45 let, optimistka. Zájmy: jóga, Reiki, wellness, výlety, meditace.Hledá muže podobných zájmů, kutila co dokáže ocenit harmonické soužití a touží po lásce.V případně zájmu pošli foto a věř si..

Společná cesta "domů"?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Oli
39 let, okres Svitavy, vloženo 10.09.2018
Ahoj, tady na Harmonii už převážná většina z nás tuší kam směřuje a také už ví, že ve dvou se to lépe táhne:-) Tak i já se poohlížím po parťákovi - kamarádovi (nejlépe ve vodním znamení), který ví kam jde a nechce v tom být sám. Jsem vegetariánka a abstitnentka milující přírodu, žijící na samotě, mám dvě děti.... Více si můžeme napsat v mailu, pokud se ozvěš:-)

někdy to jde samo, někdy to chce odvahu..

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
petr
42 let, Praha, vloženo 4.09.2018
Hledám ženu odhodlanou ke změně. Aktivní, všestrannou, sympatickou a hlavně upřímné a férové povahy. S touhou žít rodinou, společnou prací, cestováním a sportem. Zdravě žít na krásném pohodovém místě, podílet se na společném nenáročném podnikání a sdílet její přínos, který je víc než dostatečný pro spokojený život rodiny, kterou by chtěla budovat, poněvadž ji stejně jako mně chybí.
Všeho víc než dost, tak pokud už máš caparta, tak vůbec nevadí :)
zn.vše je v našich rukách, chce to jen odvahu věci změnit. Už jen pokud ji máš, budem si rozumět..

Byl by tu někdo pro mne ? .-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
velka noha
44 let, okres Brno venkov, vloženo 31.08.2018
Nějaký sympatický, veselý dlouhán kolem 40let by tu pro mně byl? Pro mně, bezstarostnou dlouhánku z Jižni Moravy veselé nátury s cestovatelskými choutkami, mající ráda zvířenu a květenu. Hledá se nejen jako spolucestovatel na cesty po všelijakých zemich, ale vůbec by "neva" , kdyby to byl někdo pro společný život plný cestování, turistikování všeho druhu .-)

počet nalezených inzerátů: 226 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Prostě žít a ne se nutit do života. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 105, poslední: 17.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019
zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 14, poslední: 25.02.2019


Anketa

Kolik je vám let?
-> -> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7714

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0