Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vzájemnost

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Naren
45 let, okres Svitavy, vloženo 27.12.2016
Rád bych měl kamarádku a přítelkyni na povídání při svíčce u čaje o ezoterice, ale hlavně o životě, jogu, Reiki a masáže...na výlety za kulturou i do přírody, jsem 44 let.

Pravý Chlap

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Naděje
46 let, okres Brno venkov, vloženo 17.12.2016
Hledám chlapa, který ví o čem to je.

Jsem. Jsi?

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Libor
49 let, okres Znojmo, vloženo 15.12.2016
Duchovně zaostalý mlčenlivý morous 187/88 žijící osaměle v domku se zahradou na znojemsku hledá ženu, po jejímž boku by se stal lepším člověkem.

Hledám Tě

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Lukáš
35 let, Praha, vloženo 13.12.2016
Že mužský a ženský svět jsou dva naprosto rozdílné vesmíry? Mockrát jsem se přesvědčil že ano. Ale kouzlo partnerství je v tom umět dát tyto dva světy dohromady tak, aby se doplňovaly a ne proti sobě bojovaly, a tím dávaly rozkvést lásce.
Ahoj, jsem Lukáš a o sobě bych řekl, že jsem pohodový a povahou mírný muž, občas snad i zábavný, často racionální (jak to u mužů bývá) a k tomu se vztahem pro rodinné hodnoty.
Rád bych poznal ženu, pro kterou je důležitá hloubka vztahu a při komunikaci s "jinými světy" jí bude stát za to hledat šifrovací klíč. Když je porozumění, možné je pak všechno.
Součástí mého života je i můj úžasný 1,5 roční syn. Jestli i Ty máš děti, je to požehnání a rád je přijmu.
Těším se na Tvou odpověď.

Tantrický rozvoj

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
petr
50 let, Praha, vloženo 28.11.2016
Zkušený tantrik na své bohaté cestě hledá zájemkyně o společný rozvoj v této oblasti, ať již také zkušené či začínající, ale hlavně s chutí, nadhledem, pokorou a láskou k Životu.

Hm?

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Hesty
39 let, okres Praha východ, vloženo 27.11.2016
Jsem veganka 173/72, pragmatická, zvídavá (ne ve smyslu ráda drby, ale ráda se vzdělávám :) ), soucitná, obětavá, starající, podporující, něžná, vášnivá, empatická, zodpovědná, tvrdohlavá, upřímná, autentická, rozhodná, někdy netrpělivá, dokážu být dost temperamentní, i když obvykle působím spíš klidně. Nejsem zvlášť duchovně orientovaná. Vážím si drobných radostí, lidský vřelosti a ohleduplnosti, mám ráda nepovrchní, zásadové lidi, ale s otevřenou myslí, lidi, na které je spoleh a kteří ví, že činy jsou víc než slova. Nejsem žádná dámička, většinu volnýho času (když nejsem v práci) se starám o opuštěný psy, rozvážím pomoc lidem bez domova nebo v těžké situaci, případně ráda zajedu pomoct na nějakou dobrovolnou akci, třeba na farmě, kde se zvířata nejí (jinými slovy spousta špíny, bahna a situací, kde se na dekorum moc nehraje) . Zároveň ale umím i relaxovat, to pak ráda chodím po kopcích, horách a nepohrdnu ani historickými uličkami nebo pláží, když je možnost, taky ráda čtu, vzdělávám se, dívám se na filmy, občas zajdu do divadla, mám ráda deskový hry, hlubší konverzace u ohně (oheň miluju stejně jako vodu) jo a ráda hraju bowling (ne, že by mi to zvlášť šlo). Bydlím v Praze, ale asem bych ráda mimo město, úplně nejradši bych měla vlastní malou farm sanctuary :).Hledám parťáka/čku zejména na ty dobročinné aktivity v jakýkoli podobě, tak pokud někoho něco z toho oslovilo, budu ráda za zprávu.

Uvidíme

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
H
39 let, Praha, vloženo 3.11.2016
Někdo na občasnou procházku se psy, výlet (i několikadenní), hlubší rozhovory u krbu/táboráku nebo společný projekt? Muži i ženy. Já-veganka, mám ráda autentičnost, povahovou hloubku, hlubší konverzace, psychologii, filmy, divadlo, lesy, louky, historické uličky, moře, oheň, déšť.

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné :-)

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Jana
56 let, okres Děčín, vloženo 26.10.2016
Přeji krásné dny:-) Věřím na osud ale také na to, že někdy je potřeba jít osudu trošku naproti:-) žádná setkání nejsou náhodná a věřím že je někde dušička připravená k tomu, abychom spolu sdíleli životní školu :-) Přeji příjemné dny Jana

společný čas

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Sebastiano
45 let, okres Svitavy, vloženo 15.10.2016
Rád poznám ženu libovolného věku na přátelství, třeba jen psaní nebo povídání, nebo i setkávání a třeba výlety do přírody nebo za kulturou...jsem 44 let Pardubický kraj.

Hledám...

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Johana
47 let, okres České Budějovice, vloženo 4.10.2016
Hledám muže, přemýšlivého, energického a hodného, s vyřešenou minulostí, smyslem pro humor. Jsem z ČB, ale není podmínkou. Více po emailu - těším se.

Společný růst

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Jindra
25 let, okres Jihlava, vloženo 29.09.2016
Rád bych našel někoho s kým budu moci sdílet životní události, zajímá mě styl života blízký přírodě, vegetariánské stravovaní, rostliny proroků tzn, přírodní medicíny, jako např ayuhuasca, šalvěj divotvorná,.... zabývám se energií prostoru, chystám se na jógu. Ale zároveň jsem týpek co rád běhá v terénu, jezdím na zavody jako spartan race, čili nejsem ulítlej ezoterickej pošuk :D, ale to co se naučím v duchovní sféře, hned aplikuji do pozemského života. Přeji všem krásné dny. Děkuji

Hledam partnera

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Gabriela
17 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 24.09.2016
Ahoj, timto hledam nekoho na traveni spolecnych chvil, ale mam podminku. Je mi 16. S normalnima lidma si moc nerozumim proto hledam nekoho, kdo se zajima o ezoteriku, cte Alusku, prvopodstatu, veri na vily, andeli, vidi auru, veri na Matrix, uznava prirodu, povida si s andeli a bavi ho to. Hledam nekoho, kdo je "probuzeny" a vi kde zije. O tomhle si muzeme povidat do aleluja, muzeme rozebirat nase zazitky a zit podle zakonu vesmiru.
Jinak miluju prirodu a zvířata, rada neco tvorim, sleduji serialy vy barvuji mandaly a venuji se esoterice.

Vážne.

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Miroslav
52 let, Slovenská republika, vloženo 1.09.2016
Hľadám vegetariánku - vitariánku, okolo 40 rokov, ktorá by sa chcela so mnou usadiť v kľudnom prírodnom prostredí v okr. Trenčín. Zoznámime sa ? :-)

Hledám...

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Simona
40 let, Praha, vloženo 29.08.2016
Hezký večer, hledám muže, s kterým bychom se vzájemně podporovali a doplňovali na cestě k poznávani světa i sebe, muže, který se zajímá o seberozvoj a duchovnější záležitosti. Těším se, že se najdeme...

harmonie

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
nini
45 let, okres Hradec Králové, vloženo 11.08.2016
Ráda poznám sympaťáka, trochu sportovce se srdcem na dlani. Vegan je vítán.

hvězdář

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Sebastiano
45 let, okres Svitavy, vloženo 11.08.2016
Rád poznám ženu...jsem 43 let štíhlý, bez závazku ze svitvska.

...

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
filip
36 let, okres Brno město, vloženo 8.08.2016
dobry den v posledni dobe hledam sve misto jak ve svete muzu tak vztah k zenam a rad poznam zenu s kterou si na toto tema mohu napsat,zatelefonovat,treba resis neco podobneho,cela cr.

přátelství...

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Barbora Kollmanová
24 let, Praha, vloženo 3.07.2016
Jsem holka s obrovskou fantazií, co si v životě našla sebe, co má duchovní zájmy, věří v v lásku jako v celý vesmír, co umí mít svoje sny, jde svojí cestou nevyšlapanou, má své přátele, umí si ve všem najít smysl, co jí nejde v životě o nějaký závod, povrchní věci, zbytečnosti, nemíří jako většina k tomu, aby měla skvělou kariéru, rodinu, dobrý peníze, našla si své priority a odpoutala se od potlačené chudinky, která neuměla mít nějak moc svůj názor a úctu k sobě a je z ní všímavá, kreativní, vnímavá holka co si ráda povídá o životě přírodě, lásce jako vesmíru, ale i všellijakých všedních věcech, našla si svůj potenciál psaní poetických básní(viz můžu poslat na mail). Odepíšu všem, jde mi jen o přátelství, přítele mám, touhle formou hledám čistě proto, že mi dělá problém někam sama jít a seznamovat se a myslím si, že i tady se nějak výjimečně naskytne někdo skvělý, vlastně už sem si tak našla jednoho kamaráda... Tak snad si někdo takový, kdo sem náhodou zalítne řekne, co kdyby náhodou byla skvělá a napíše, i když to není jeho šálek kávy třeba se takhle seznamovat.. :) Tak předem děkuju za všechny lidi, co jsou takový svoji, že prostě napíšou, proto, že je tohle zaujalo a nepropadají nějakým předsudkům, protože je to na internetu, jako to někteří dělají.....

Opravdový muž

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
FleurCherie
39 let, okres Ostrava, vloženo 15.06.2016
Chci muže, který mi dovolí být ženou, ve své pravé podstatě. Opravdového muže, kterého můžu ctít a na oplátku mu dovolím naplnit jeho mužskou přirozenost.
Nehledám dokonalost, ale vím, že moje nároky nejsou malé. Zasloužím si to nejlepší a přirozeně to nejlepší ze sebe nabízím....zákon dávání a přijímání v praxi :)

Nabízím

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Tom
34 let, okres Brno město, vloženo 13.06.2016
Nabízím O uspokojení. Na věku, postavě nezáleží. Nic nepožaduji. Tom

počet nalezených inzerátů: 201 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ze školy by měl vycházet mladý člověk jako harmonická osobnost, nikoli jako specialista. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mayské kultury
komentářů: 0
Jen tak o ničem
komentářů: 1, poslední: 17.01.2017
Archetypy - obsahy kolektivníh..
komentářů: 7, poslední: 18.12.2016

Satsang with Mooji
komentářů: 66, poslední: 14.01.2017
Géniové a jejich vztah k tzv. ..
komentářů: 10, poslední: 12.01.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 27, poslední: 12.01.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 47, poslední: 8.01.2017
Ztuhnutí a vibrace při usínání
komentářů: 89, poslední: 5.01.2017
Sublimační (podprahové) nahráv..
komentářů: 6, poslední: 2.01.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0