Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Třeba se potkáme...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Přemek
30 let, Praha, vloženo 16.08.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Více o mně např. na www.mystic-guitar.cz . Shanti

Kdybys tu byla...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
PAF
48 let, okres Plzeň město, vloženo 9.08.2019
...byla by škoda to sem nenapsat.
Milovat a být milován.Jo, to bych chtěl.Ještě do nedávna, jsem měl problém se slovem, chtít. Vyřešeno. Těch plno cest,kdy jsem objevoval a poznával sám sebe.Kdy jsem si ověřil, že to co mám v sobě a jak to mám k sobě. To jediné mohu nabídnout ostatním.Kdy jsem opravdu uvěřil v tvoření svého života.
...takže, kdybys tu byla? Píšu, že už vím, co je milovat ženu. Děkuji, že jsi mi dala čas a klidně napiš.

My dva

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
jedno
39 let, Praha, vloženo 8.08.2019
Milí muži, požádala jsem, ať mi zde odpoví ten s kým se mám setkat a s kým se vzájemně můžeme podpořit v tom, abychom naplnili svůj nejlepší potenciál... a ať ho poznám. Tak pokud to nejsi Ty, tak nepiš :o) Věřím, že to poznáš, i když píšu tak málo. Bystroočko hnědé.

Hodnoty?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Lepší život
26 let, Praha, vloženo 7.08.2019
Život mi přivál do cesty mnoho lidí, kteří se pohybují na obou těchto extrémech - bezohlední sobci nebo přílišní altruisté bez hranic, kteří "na sobě nechávají dříví štípat" bez ohledu na okolnosti (např. zneužívání ze strany ostatních, vzdávání se vlastních hodnot a názorů pro souhlas druhých). Pro některé je dokonce koncept hranic něčím, co se neslučuje s otevřeností a důvěrou vůči druhému, co je jejich překážkou, s tím já však zásadně nesouhlasím, naopak si myslím, že jedno je podmínkou existence druhého. Velmi ráda poznám různé lidi (bez přílišného zřetele na věk nebo pohlaví), pro nichž jsou hodnotami duchovní růst, seberozvoj, (sebe)důvěra, ohleduplnost a vzájemná nezištná pomoc (ale právě i s těmi nezbytnými hranicemi, zneužívání nedopustit a nezneužívat). Rádi poznáváte, pomáháte nebo pečujete, radujete se z existence, tvoříte (fotíte, malujete, tvoříte hudbu, vaříte, cokoli :)), jste třeba vegetariáni nebo vegani, pěstujete si vlastní rostlinky nebo potraviny, máte potěšení z cestování, čaje, kafe, zvířat, a současně se nebojíte ani temnějších stránek života - konfliktů, ukončování neperspektivních vztahů, znáte svoji hodnotu, pod nichž nepůjdete (přičemž ctíte i hodnotu druhého) a nedopustíte, aby vám druzí ubližovali? Existujete? Přestože jsem spíš introvert a obtěžkána mnoha životními zklamáními (z jednotlivců), což je možná znát, stále se dovedu radovat ze života, žasnout nad maličkostmi, sdílet dobrou energii, nezištně pomáhat apod. Spolu s tím, že jsem se pod vlivem zklamání na nějakou dobu úplně uzavřela před světem, jsem si zavřela dveře k poznávání nových zajímavých a kompatibilních lidí, ale myslím, že už nastal čas je znovu otevřít a připomenout se světu. Pokud někdo souzní nebo si třeba jen myslí, že si můžeme něco zajímavého předat (počítají se i řádky), ať se neváhá ozvat. :-) Věřím v zázraky (protože se mi dějí), v lásku a pomoc, ve vyšší vesmírný řád, který nás vede, v astrologii, karmu a v minulé životy. Věříš taky? Napiš.

Otevřená mysl

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
S.
37 let, Praha, vloženo 23.07.2019
Hledám kamaráda, partnera, novou rodinu... Potřebovala jsem teď být sama, protože jsem prožila těžké období, které mě v několika ohledech silně poznamenalo, ale teď už bych zase ráda sdílela vše, co mohu nabídnout i přijmout...

Jsem hodně citlivá, vnímavá a empatická, ráda se směju, ale jsem také realista, nebojím se podívat kruté pravdě ani ošklivosti do očí a přitom zůstat nad věcí. Jsem introvert, ale pokud si s někým rozumím, dokážu být velice otevřená. Mám hodně nápadů a vizí, ale občas potřebuju vzít za ruku a podpořit ve všem, co dělám. Mám ráda klid, ale neustále pracuju s lidmi.

Mám ráda přírodu - také v tom smyslu, že se naprosto vnímám být její součástí, každý nádech a výdech je pak pro mě důkazem, jak jsme všichni navzájem propojení. Mám ráda mraky a neváhám je dennodenně obdivovat, mám ráda zvířata (pár malých mám doma) a ráda bych s nimi více pracovala. Nejsem vegetarián, zvířata jím, ale pokouším se nepůsobit svým chováním příliš mnoho utrpení.

Najde se někdo, komu nepřijde divné, že nezabíjím mouchy jen proto, že jsou mouchami? A kdo mně bude oporou při zachraňování žížal z louží? Někdo, kdo se mnou bude alespoň občas sbírat v přírodě odpadky, a pochopí, proč neorvu všechny listy z jednoho keře najednou? Kdo se se mnou sveze na pouti na horské dráze a potom se mnou bude tančit v obýváku?

Zajímají mě bylinky a indiáni. Mám ráda hudbu (hodně) i ticho, které se nachází mezi myšlenkami. Ráda jsem doma a něco kutím a tvořím, hodně čtu, poslouchám přednášky, občas kouknu na zajímavý film, ráda chodím na výlety (a vandry), jezdím na kole, na koni, na kánoi, ale i autem (nejlépe na menší road tripy). Zajímá mě hodně věcí a ráda si o nich povídám, ale vím, že je nemožné věnovat se všemu. Nemám ráda dogmata, upřednostňuju otevřenou mysl, selský rozum a srdce připravené přijímat i dávat.

Seznámení

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Agave
27 let, okres Bruntál, vloženo 21.07.2019
Cyklistka(turistická), joga(pokročilý začátečník), meditace, vykuřovadla - parfémy(rasasi), filmy( drama, psychologické,české klasiky), knihy(okultní nauka, hororové, psychologie), poslech hudby (avantgardní black metal,rock, post, ambient, 60,70 léta), koncerty(metal, jazz).
Optimistický,Sportovní postava, příležitostný kuřák a piják. 173cm.

Společné zájmy ještě nepotvrzují spřízněnost, ale mohou vytvořit společné zážitky s rozdílem názorů. POkud tě zajímá rozbor emocí a mysl člověka, jsme na stejné vlně.
Vytvářím hodnoty rukama, takže umím chytit za práci.


Máš podobné zájmy a vlastnosti? Budu rád za odpověď

Poznanie lasky

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Ferdo
49 let, Slovenská republika, vloženo 29.06.2019
Ahoj ,rad by som spoznal zenu vegetarianku,veganku, vitarianku .V podstate nie je az take dvolezite co do bruska clovek vklada ale dvolezitejsie je co prichadza na svet s jeho srdiecka, mysle .Hladam partnerku ,nasich tradicnych Rodovych ,Slovanskych hodnot s laskou k ludom ,laskou k Matke Zeimi Zenu snostnu ktora netuzi svet spoznat skrze materialne ale skor spoznat seba sama a svet skrz odkazy Rodu nasho a prirodne zakonitosti.Tuzim po zene s ktorou by sme vzajomne spoznavali lasku a dary Matky Zeme Vesmira.
Hladam a verim ze najdem.

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 25.06.2019
lesníškolkawaldorfskáškoladivadloKampapermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohněvnímánívedvoupokusosestaveníholévěty:
Hledám ženu.
Uff.
Více o mne na štěstí.cz/profil Koncept_Kontinua

Vzájemná harmonie a porozumění

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Žena
41 let, okres Hodonín, vloženo 23.06.2019
Léta jsem něco hledala. Byl to Muž, Rodina a pak také Prostor pro mé/naše harmonické bytí. Mezitím došlo k několika setkáním, které formovaly můj život, učila jsem se "přijímat, co je", a též co "není". Přiznat si své stíny a naučit se s nimi být. Některá poznání byla vykoupena bolestí. Ale neměnila bych. Za všechna svá AHA jsem vděčná.
Došlo k nemálo přesunům. Nyní "mám" Rodinu=děti i nádherný Domov, pro jehož utváření a mou jemnější konstituci někdy chybí silnější paže.
Ráda na své Cestě přivítám Muže, který, stejně jako žije svou vlastní Pravdu, nechá svobodně žít i mne tu "mou", naslouchá více než soudí a je připraven na vztah se ženou hloubavou, citlivou a vědomou si své role zde na Zemi. Nespoutává mne žádný ismus ani církev, přirozeně tíhnu k šíření Dobra a Lásky v nás a k podpoře rovnováhy vůkol. Neumím existovat v neharmonických vibracích.
Že jsem vegetariánka nevychází z načteného či jakkoli jinak převzatého. Je to o mém nastavení, o sounáležitosti s ostatními živými tvory.
Buď svoboden v tom, co do své schránky vkládáš, pakliže se budeme potkávat v harmonickém souZnění, podpoře, porozumění a Lásce.
Těším se na Tvé řádky. Žena.

Společné tvoření ... společná cesta

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
45 let, Praha, vloženo 23.06.2019
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka a jsem na cestě vědomého ženství a sexuality. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Lehkost bytí. Pokud souzníš, napiš. :-)

Určitě jsi

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
57 let, okres Chrudim, vloženo 21.06.2019
Hezký den, hledám ženu přiměřeného věku nekuřačku, hledající pohlazení, lásku, milování, jistotu, souznění páru. Bydlím u řeky Doubravy na pomezí okresů Chrudim, Havlíčkův Brod a Čáslav v krásné přírodě, pod staletým dubem rybníčkem s rybkami. Jsem 56/173/90. Snad. naivně věřím v život v lásce a empatii jsem zvyklý dávat i něco málo očekávat.

Spolupráce :-).

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Eva
43 let, okres Olomouc, vloženo 26.04.2019
Ráda tvořím a „protepluji“ životní prostor. Hledám (spolu)práci, možnost výdělku s vědomými lidmi/člověkem, s Láskou k Zemi a nekonzumním přístupem k životu. Nejím maso, nepiji alkohol, nekouřím a nepotřebuji v týdnu rozlišovat „pracovní“ a „víkendové“ dny. Mojí zkušeností je, že když jsem dělala, co mě bavilo, nebyla potřeba ani tzv. „dovolená“. Hledám možnost (spolu)tvoření něčeho v radosti a Lásce, v úctě k sobě, nejlépe i s šetrným přístupem k Matce Zemi. Forma (spolu)práce může být např.: úklid a péče o prostor, péče o květiny, bylinky. Práce na zahradě, aranžování, výzdoba prostoru, masáže, administrativa, prodej v bio/eko-obchůdku, výroba, balení domácích produktů (ne masných), péče o domácnost, tvořivá činnost. Mohu vypomoci i s péčí o děti. Nemám závazky, které by mi bránily v přesídlení:-). Děkuji:-).

Souznění, sdílení, cesta ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
44 let, Praha, vloženo 22.03.2019
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
P.S. Ráda poznám i nové přátele - jak muže, tak ženy. ;-)

Srdce k srdci

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
30 let, okres Benešov, vloženo 12.02.2019
Hledám ženu, slečnu, nejlepší kamarádku, partnerku, milenku - ideálně v jednom. Takovou, se kterou si prostě budeme vzájemně maximálně vyhovovat a doplňovat se. Hledám někoho, s kým si můžu hodiny povídat, nebo jen tak tiše být. Někoho, s kým se vzájemně inspirujeme, podporujeme, společně tvoříme, zrcadlíme to dobré, krásné, ale zároveň se nebojíme potkat své stíny a integrovat je.

Poznal jsem svět, peklo i nebe a zajímá mě spíš hloubka prožitku, lidskost, posvátnost obyčejného, opravdovost, otevřenost, upřímnost.
Neslíbím ti lásku na celý život, děti, ani ti nedám své srdce, abych tě tím mohl ovládat, nebo abych tak ztratil sám sebe. Chci sdílet, ne brát :) Jistoty nacházím uvnitř. Nabízím otevřenost, opravdovost, upřímnost, podporu, svobodu, cit, důvěru. Chci, abychom zůstali sami sebou, chci abychom s otevřeným (otvírajícím se) srdcem sdíleli své bytí, svoji přítomnost, a učili se přirozeně projevovat naše nitro, city, talenty, touhy, intimitu, v přijetí, radosti i zranitelnosti.

Žiju zdravě, rád cvičím, rád tancuju, učím se hrát na flétničky, skvěle vařím, miluju saunu a teplo a vášeň, mám rád přírodu, hory a zvířata všeho druhu. Naplňuje mě sebepoznání, Pravda, rád cestuji a objevuji, současně jsem si už ale vědom důležitosti pevných základů a kořenů, dlouhodobosti. Jsem ve velkém přijetí k sobě, miluji dotek, je mi blízká tantra (v původním i v tom dnešním západním pojetí) a tvořivá, životní energie. Nebojím se přiznat svoji chybu. Jsem nekuřák, alkoholu neholduji (bouřlivé roky už mám za sebou).

Rád naslouchám, ocením inteligenci, otevřenost, sebereflexi, zdravý přístup k životu, přirozenou krásu. Tím myslím vnitřní i tu vnější ;)

Žiji v přírodě, kousek od Sedlčan, ale bývám i v Praze.

Těším se na tvoji odpověď :) L.

Jar

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Katty
44 let, okres Praha západ, vloženo 12.02.2019
Momentalne som na ceste, ktora ma doviedla do Prahy a preto aj touto cestou hladam spriaznenu dusu - cloveka ktory by mi bol sprievodcom :) Som tu niekolko mesiacov a zial nemam vela prilezitosti sa z niekym stretnut...tak skusam aj tuto moznost... a rada by som si vychutnala jar, ktoru som 2 roky nevidela a mooc mi chyba. Mam rada jogu, harmoniu, klud i ked som extrovert, prirodu (najviac macky), prechadzky Brezanskym udolim a cestovanie. Na cloveku najviac ocenujem uprimnost a to ked clovek na sebe vie pracovat. Ak ta ta tieto riadky zaujali....napis, naco stracat cas, ked zivot je tak krasny :)

Spolu tvořit

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
L.
43 let, okres Vsetín, vloženo 2.02.2019
Víš kým jsi? Já ano. Pojďme spolu tvořit Život, Domov, Lásku, Radost....na všech úrovních."o)

zn:napíšeme spolu novou "symfonii" života....heja lala "o)?

Lidská blízkost

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
aknel
36 let, okres Karlovy Vary, vloženo 17.01.2019
Chtěla bych poznat někoho, kdo je sám sebou. A nebojí se toho. Někoho, kdo vnímá, že je víc než tělo, přesto je pevně na zemi. Někoho, kdo touží po lásce, která nedusí, po splynutí duší, po splynutí s přírodou. Jestli se nebojíš poznat ženu, která je nezařaditelná, protože prostě zůstala svá, napiš :)

napiš

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
57 let, okres Chrudim, vloženo 10.12.2018
Hledám ženu, která z jakýchkoliv důvodů hledá pro svůj život změnu. Chceš dýchat zdravý vzduch, zdravě jíst, jídlo nekontaminované průmyslovou výrobou, pesticidy, éčky, jedy? Hledám konzumentku, přítelkyni, družku, která chce žít v přírodě, nedaleko od měst, ale daleko od jejího ruchu a špíny. Nemusí být všechno hned, klidně pozvolna si můžeš sedat do rozkvetlé přírody a jednou třebas zůstat. Jsem empatický, nelžu, nepodvádím, věci nazývám pravými jmény, byl jsem moderní až moc, dnes jsem rád za klid a čistotu v životě. Bydlím na pomezí Chrudimska,Havlíčkobrodska

muže pro život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Rafaelka
46 let, okres Brno venkov, vloženo 10.11.2018
Než jen věřit, tak konám, a aktivně volám muže, který ví, co chce, jaké má hodnoty, a co je pro něj důležité.
Jsem 45 letá, aktivní, empatická, a ráda bych ještě zažila opravdu klidný, vyrovnaný, milující vztah. Mám dva syny.

Hladam

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Ferdo
49 let, Slovenská republika, vloženo 22.10.2018
Zdravím
Mám túžbu stretnúť nezadanu ženu ktorá má pozitívny vzťah k matke zemi a túži alebo už žije ďalej od moderného civilizovaného konzumného spôsobu života.verim že si!

počet nalezených inzerátů: 246 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Lásce a vaření se oddávejte bez ohledu na nebezpečí. (Dalajlama)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7947

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0