Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


OPRAVDOVÁ ŽENA PRO MUŽE?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Michael
40 let, Praha, vloženo 17.08.2017
Již dlouho si na nic nehraji. Jsem milující a opatrující muž. Ten který umí něžně pohladit, ale i vášnivě pomilovat. Má náruč je klidným přístavem a rád jí nabídnu k tanci života. Vím že chci rodinu a děti. Mám pevné kořeny a jsem přirozený. Jsem robustní chlap, který dost se hýbe, ale má kila na víc, takový něžný budha. Hledám fajn ženu do života. Odpovědi prosím i s fotem na gardmen@seznam.cz.

parťačka pro skutečný život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
M.
41 let, okres Olomouc, vloženo 11.08.2017
Rád by jsi tvořivě spolupracoval ve vztahu se ženou v lásce, pravdě a stálém vztahu? Máš své zázemí a dokážeš v Ženě rozvíjet i její jemnou energii, kdy ona v Tobě bude zase podněcovat tu tvou skutečnou Mužskou? Umíš být i někdy rád sám se sebou? Jsi odvážný? Urputně nehledáš, ale už prostě víš? Jsi? Já jsem a ráda s Tebou budu tvořit a milovat...

Sdílení - tantra jako meditace

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Slava-Tantra
44 let, okres Jihlava, vloženo 7.08.2017
Zasvěcení díky Probuzení energií.
Zn.: Radost, prožitek, soulad.

kvítko

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
55 let, okres Chrudim, vloženo 3.08.2017
Hledám kvítko do své rozkvetlé zahrady,pro potěšení oka i duše, pro pohlazení na těle, srdci i duši, protože bez TEBE chřadnu a nevidím svět krásný, barevný jako kdysi

kamarádka, kamarád...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
evaantaranya
34 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Je mi 34 let, jsem vdaná, ale pro muže i mé známé moc ezo. Hledám kamarádku, kamaráda na setkávání i psaní...

Společné tvoření ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
41 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
Pokud s těmito slovy vibruješ, napiš. :-)
P.S. Muži i ženy.

Jsi?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Honza38
34 let, okres Rychnov nad Kněžnou, vloženo 23.07.2017
Voní ti letní, i zimní soumraky? Jeviště světa je otevřené. Nezávadný kluk z podhůří hledá právě tebe. PS sviť,budu tě hřát...

radost ze života :)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
28 let, okres Brno město, vloženo 15.07.2017
Hledám takovou partnerku, se kterou si po všech stránkách vyhovujeme. Vzájemně se doplňujeme a inspirujeme. Máme společné zájmy, vize a cíle, ve kterých se podporujeme, i když jsme oba jedineční. Oba přirozeně, spontánně a rádi dáváme, dávání je ve vzájemné rovnováze. Jsme krásní a zdraví, radujeme se z každé společné chvíle, stejně tak jako i když nejsme zrovna spolu. Komunikujeme spolu přirozeně a zcela otevřeně, je to radost :) Milujeme se a přijímáme se zcela, přesně takoví jací zrovna jsme. Přirozeně, spontánně a rádi si naplňujeme všechny potřeby. Oba se ve vztahu cítíme dobře a svobodně. Oba máme dobrý vztah s rodinou. Oba jsme sexuálně zcela otevření. Své těla přijímáme takové, jaké jsou. Rádi druhému činíme potěšení.

Ano, ano - zde čtěte! :-)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Pavel
41 let, Praha, vloženo 9.07.2017
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě, s duchovními zájmy (např. poznávání sama sebe - meditace, mystika...) a současně zachovalým zdravým rozumem (tj. ne nějakou „bio matku“ :-)). Na popovídání si v čajovně a možná i na víc...

Něco málo o mně - kromě duchovna mám rád sport, přírodu, výlety, cestování, zahradu; rád si zajdu do kina, na výstavu či na nějakou akci, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-)

Jsem 40/178/VŠ nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

Mému Muži

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
VíLenka
39 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 9.07.2017
Moudrý Muži.

Oslovuji Tě touto cestou, neb jsem Tě nepotkala v lese ani na lukách. Zřejmě byly Tvé Ruce zaměstnány Tvořením a Mysl odvedena daleko ode mne. A přes svou nesmělost a plachost, činím nyní krok blíže k Tobě, k NÁM.

I já Tvořím. Třebas to zní banálně, konečně si přiznávám, že ač bych to mohla či (kdy) chtěla popírat, právě toto je mou Cestou: tvořit velkou Rodinu a Žít v Úctě ke všemu Živému.

Stále se učím. Být Přítomna. Odhazovat strachy, vystupovat z řad, Pouštět, co má odejít, a Důvěřovat svým Pocitům. Strhávat časem nasazené a dobře přilepené masky. Hledět do Zrcadla a mít Odvahu vidět Sebe.

S poslední maskou zůstala pod ní tvář Víly. Bylo těžké ji zahlédnout a ještě těžší Přijmout. Je křehká a hledá Oporu. Takovou tu fyzickou. A tak Tě volá, trpělivý Průvodce, vždyť v tom Systému je sama mnohdy ztracená.

Plány mi nevycházejí a vlastně už ani neplánuji. Dělám malinké krůčky v tom, "co je třeba", a nečekané skoky vedené hlasem Nitra. Mohu zaujmout či dokonce iritovat svou nestádovostí, avšak nedokáži již konat, co "je obvyklé" a jednoduché a ignorovat dosud Poznané.

Snažila jsem se. Opravdu, moc. Ale nebudu jiná... Konečně vnímám a uznávám Celistvost i Sílu své jemné Ženy.

Smím-li vyslovit přání, pak tedy Žít s Tebou a dětmi v Prostoru, kde se volně dýchá a vládne Klid, čerpat v něm z Moudrosti Matky Země a našich předků a být si vzájemně Pomocníky v Tvorbě směrem k soběstačnému a harmonickému Životu.

Ráda Ti budu vlídným přístavem, kam složíš svou někdy těžkou hlavu. Nabízím hlas, který pohladí. Uši, co vyslechnou. Ruce, které obejmou. A Srdce, jež Dává i Přijímá, Co Jest.

Děkuji, že Jsi.
Tvá Lenka.

Klíčník od Rajské zahrady :-))

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Slávek
59 let, okres Písek, vloženo 25.06.2017
Ahoj,
prožívám naprosto fantastický život, naplněný péčí o velikou okrasnou a sbírkovou zahradu, V domu u zahrady mám aparaturu na poslech vážné hudby. Při ní také nezahálím, její častý poslech spojuji s jogou a meditačním napojováním se na Kosmické Zdroje. Pracuji na internetu jako sponzorovaný lékařský poradce v bezplatné poradně přírodní, psychosomatické a duchovní medicíny. Tím vším jsem plně vytížený, takže jediné co mohu nabídnout, je možnost více čí méně se přidat k mému bohatě vyplněnému životnímu stylu. Výhodou by byla žena s vlastním autem na společné výlety- není podmínkou.

Láska, opravdovost, společná cesta ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Anastazie
44 let, Praha, vloženo 17.05.2017
Ahoj, jsem štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima. Jsem veganka/vitariánka. 162 cm, 54 kg. Radost, láska, extáze, doteky, milování, smích, pláč, otevřená komunikace, moudrost, upřímnost, úcta, podpora. Také bys rád prožíval život s vědomým, probuzeným partnerem? Jsem na cestě vědomého ženství a sexuality. Ráda bych partnera pro každodenní život a obohacení. Vztah, založený na intimním splynutí. Vnímáš to stejně? Těším se na Tebe :-) Ne dokonalost, ale autentičnost. ;-)
Věřím v lásku a opravdovost. Jak říká i vědma úplně na konci třetího dílu Matrixu: „Nevěděla jsem, ale věřila.“ Většina z nám má již něco za sebou a svůj osobní příběh, tedy prošli jsme i láskou i zklamáním, radost, bolest, smích, slzy. Nakonec jsem pochopila, že vše je o mně, o každém z nás jednotlivě. Na určitě úrovni jsme totiž JEDNÍM a druzí jsou opravdu náš odraz. Tedy i partnerský vztah je o nás… a není o to ani o tom, jaký ten druhý je nebo by měl podle nás být. Pro mě je podstatná láska a otevřené srdce a také chuť a odvaha jít do vztahu naplno…

P.S. Preferuji Prahu a okolí nebo reálnou možnost dojíždění, potkávání se a poznávání. Tedy někdo kdo je mobilní a není problém dojíždět. ;-)

Ano, ano... zde čtěte!.. :-)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Nymhaar
41 let, Praha, vloženo 3.05.2017
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě, s duchovními zájmy (např. jóga, mystika...) a současně zachovalým zdravým rozumem (tj. ne nějakou „bio matku“ :-)). Na popovídání si v čajovně a možná i na víc... Něco málo o mně - mám rád přírodu, výlety, rekreačně sport, zahradu; rád si zajdu do kina, na výstavu či na nějakou akci, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-) Jsem 40/178/VŠ nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

Já vím.

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Blanka
34 let, okres Plzeň jih, vloženo 2.05.2017
Chci lásku, rodinu, naplnění. Vím, že chceš to samé.Chci milovat a stejně tak být milována. Sním o muži, který mě obejme, políbí a nikdy nepřestane. Sním o naší chaloupce, o prostém životě. Sním o Tobě. Tak se mi nebraň..

Mojí spřízněné duši :)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Radha
39 let, okres Hodonín, vloženo 17.04.2017
Rád bych poznal spřízněnou duši z jižní Moravy, nebo okolí se zájmem o sport, zdravý životní styl a duchovní život. Jsem svobodný kluk bez závazků, vegetarián/vegan, abstinent a nekuřák. Miluji běh, plavání, kolo, výlety do přírody, cestování. Věnuji se pravidelně meditaci, zajímám se o homeopatii, ajurvédu a baví mě Jednota která prostupuje vše. S pokorou bych rád našel dívku, se kterou budeme sdílet společný život, duchovně růst a milovat se :)

Inspirace

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
muž
51 let, okres Chrudim, vloženo 14.04.2017
Muž, tvůrčí umělecky i duchovně, hledá inspiraci. Můzu, Ženu. Pro vytvoření vztahu na všech úrovních hluboce intimního. Jakékoliv esoterické "ismy" jsou nepodstatné. Můj věk neodpovídá obvyklému opotřebení životem. Město je pro mě jen k dojíždění, bydlím velmi blízko lesů.

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
42 let, okres Praha západ, vloženo 1.02.2017
lesníškolkavwaldorfskaškoladivadloKampadlouhékoukánídoohněpřírodnízahradničenípermakulturapochopeníporozumění...
Pokus o sestavení holé věty:
Hledám ženu.
Uff...
Více o mě je na štěstí.cz/profil KonceptKontinua

Hledám...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
nimhaar
41 let, Praha, vloženo 26.11.2016
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě, s duchovními zájmy či ideálně přímo hledající Boha. Ať už cestou východní (jóga...) nebo západní (křesťanství...). Na popovídání si v čajovně, kamarádství a možná i na víc... Jinak mám rád přírodu, výlety, rekreačně sport, rád si zajdu do kina, na výstavu nebo do divadla, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-) Jsem 40/178/VŠ, svob., bezdět., nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

forever?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
27 let, okres Klatovy, vloženo 11.11.2016
Asi se vymykám dnešní době místo flirtu preferuji vztah místo drog preferuju dobré víno místo pc her a kyber světa preferuju přírodu a místo vymetaní klubů hospod a barů dam prednost domacímu krbu, hledám zde ženu 20-30 věrnou hodnou co má srovnané priority a zaujala by mne jak svým vzhledem tak I názory po sklamáních a naprosté neshoďe bych našel rád svůj milovaný proťějšek se kterým si budeme mít co říct v časech dobrých I zlých nevim jestli nechci moc za pokus to ale stoji budu se těšit ;)já petr 2m výška střední robustní sportovní postava černé vlasy krátké a oči hnědé :)hledám ideální protějšek ke znamení rak ...asi takk :)

hledám a nenacházím :(

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
27 let, okres Strakonice, vloženo 11.11.2016
ahoj nevím jak začít jemenuji se petr 26. střední robustní postavy černé vlasy hnědé oči, dostal jsem se sem uplnou náhodou mám pocit že se tak trochu vymykám dnešnímu světu svými názory...jsem znamení rak místo pc hrám kyber světu dám přednost přírodě,místo drog si dám dobré víno, místo vymetání klubů diskoték a barů dám přednost domácí pohodě... je těžké najít svůj protějšek díky mému račímu duchu to mám opravdu složité tohle znamení je dar i prokletí ja bych chtěl svůj dar rozvíjet s polovičkou 20-30 let ze strakonicka písecka klatovska všechny tyto končiny díky svým koníčkům které se odehrávají kolem přírody ducha a historie znám nemám extrémní požadavky musí být vzájemná sympatie foto určitě pošlu nehledám jen to jedno jako většina dnes hledám hlubinu duše porozumění soulad ale po zkušenostech z ostatních seznamek asi nerealné! nehledám vztah z nutnosti nebo zoufalství hledám tu pravou krerou zaujmou tyto řádky a třeba se dáme dohromady budu se těšit petr :)

počet nalezených inzerátů: 213 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl. (Rodin Auguste)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Zamilovala jsem se do postavy ..
komentářů: 5, poslední: 2.07.2017
Jak voní blížící se smrt?
komentářů: 4, poslední: 15.07.2017
Sexuologická poradna a efektiv..
komentářů: 10, poslední: 17.06.2017

Reiki je mrtvý zdroj
komentářů: 52, poslední: 1.08.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 51, poslední: 13.07.2017
Nemám motivaci k žití
komentářů: 38, poslední: 6.07.2017
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 72, poslední: 2.07.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 244, poslední: 1.07.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 28, poslední: 27.06.2017


Anketa

Pamatujete si svůj vlastní porod?
-> ->
Celkem hlasovalo: 4692

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0