Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ever New Joy

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Jana
30 let, Praha, vloženo 14.06.2018
Ráda bych poznala nějaké nové přátelé, které moc nebaví všední věci a témata.. spontánní lidi, kteří neškatulkují, nejsou upjatí, jsou otevření různým názorům a věcem, nebojí se změn a prostě neberou život moc vážně, ale na druhou stranu se snaží být lepší a lepší.

je to osud...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shivaya
29 let, Praha, vloženo 11.06.2018
Je mi 28, jsem z Prahy. Mám normální život, práci, koníčky, přátele. Jsem samostatný, komunikativní, sportovní i veselý. Nehledám někoho za každou cenu ale vím že pokud chci s někým žít měl by být na stejné spirituální cestě. Buď půjdu sám nebo se s někým budeme navzájem podporovat. Fotku rád pošlu... napiš a můžeme si říci více :) shanti

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 11.06.2018
PermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohnělesniěkolkadivadloKampawaldorfskáškolaživotnaživo...pokus o sestavení holé věty:Hledám ženu.Uff.
Více o mě na www.stesti.cz,profil KonceptKontinua

najdu tě?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
28 let, okres Strakonice, vloženo 10.06.2018
Ahoj, na těchto stránkách zkouším najít svůj protějšek, jsem myslím rozumný chlap se srdcem na pravém místě,miluji přírodu historiji,dějiny a pobyt daleko od všeho a všech ,mám mírnou citlivou povahu prosťe rak na 99/ ve všem;) v osobňím živoťe se mi nedaří najít fajn holku hold asi dnešňí časy nejsou nakloňeny pevnému poutu,hledám fajn partnerku hodnou věrnou fajn ,která se ráda toulá přírodou miluje oheň hvĕzdy a sďílý I jine hodnoty než lajky na fejzbuku :D (duchovno) budu rád když se takto najdeme mela bys být věkově příbuzná ;) z jihozápadu čech uviďíme kam nás cesta osudu zavede;)

najdu?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
28 let, okres Strakonice, vloženo 10.06.2018
Nevěřím že se to povede touhle cestou ale nadruhou stranu věřím v osud a v to že ve správnou chvíli ve správný čas se může vyskytnout duše duálňí s mou;) po všech nezdarech v osobním životě věřím že někde jsi hledám hodnou holku co ví co chce našla sama sebe a chybí jí fajn parťák co by s ní držel krok a ona s ňím jsem idealista s dobrým srdcem a sny o tobě :/ miluji přírodu historiji dějiny a svůj detektor kovů se kterým trávím v příroďe dost času lidem nevěřím a jsem spíš stydlín v pozadí takový hlemýž co má svou ulitu a jen tak kvůli někomu nevyleze z krunýře co ho chráňí ale když vyleze a otevře se stojí to za to ;) prý jsem fajn kluk snad I se srdcem na pravém místě napiš poznej a hodnoť ;) meřím 2m urostlá sport.postava hnede oči ;) foto pošlu výměnou

napiš

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
56 let, okres Chrudim, vloženo 25.05.2018
Hledám ženu, která z jakýchkoliv důvodů hledá pro svůj život změnu. Chceš dýchat zdravý vzduch, zdravě jíst, jídlo nekontaminované průmyslovou výrobou, pesticidy, éčky, jedy? Hledám konzumentku, přítelkyni, družku, která chce žít v přírodě, nedaleko od měst, ale daleko od jejího ruchu a špíny. Nemusí být všechno hned, klidně pozvolna si můžeš sedat do rozkvetlé přírody a jednou třebas zůstat. Jsem empatický, nelžu, nepodvádím, věci nazývám pravými jmény, byl jsem moderní až moc, dnes jsem rád za klid a čistotu v životě. Bydlím na Chrudimsku.

Hledám...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Denia
46 let, okres Hradec Králové, vloženo 13.05.2018
Hledám kamaráda pro společné trávení volného času. Mezi mé zájmy patří četba, jóga, aromaterapie, pobyt v přírodě.
"majitel" psa nebo kočky vítán :-)

ideálně Pardubicko a Hradecko

Láska, radost, sdílení ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
44 let, Praha, vloženo 6.05.2018
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)

Životem společně

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Stáňa
36 let, Praha, vloženo 3.05.2018
Hledám muže s jemnou duší, který zvládá tíhu světa. Citlivého realistu, který je otevřený životu, dokáže pozorovat i konat. Hledám někoho, s kým si budeme navzájem oporou, porosteme, budeme tvořit, ale také se nechat jen tak unášet přítomností a meditovat. Na duši i na těle mám pár jizev, ale v srdci ještě spoustu lásky. Jsem introvert, ale často dokážu svojí odvahou překvapit i sama sebe. Ráda mlčím, ale s tím, s kým si mám co říct, někdy nejsem k utišení. Zajímá mě skoro všechno, od světa atomů přes bylinky a masáže, až k teoriím o fungování vesmíru. Miluju přírodu, zvířata a hudbu. Hodně čtu, ráda chodím na vandry a spím pod širákem, ale také ráda cestuju a bydlím v hotelích, jezdím na kole, na vodě i v autě a hodně chodím. Umím se ohánět malířským štetcem, ale i motorovou pilou. Slzy do očí mi obvykle vžene západ slunce, zpěv nebo projev laskavosti. Důležitá je pro mě pokora a úcta k životu. Ráda bych zase žila více v souladu s přírodou, využívala lokální zdroje a minimalizovala konzumní způsob života. Chtěla bych dát svému životu opět smysl a také se prostě dělit o každodennost. Pokud máš děti, jsou velmi vítány :-) Budu ráda i za nové přátele, třeba k návštěvám čajoven nebo na výlety do lesa.

Návrat k sobě

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
29 let, okres Zlín, vloženo 3.05.2018
Hledám ženu, slečnu, nejlepší kamarádku, partnerku, milenku. Hledám někoho, s kým si můžu hodiny povídat, nebo jen tak tiše být. Někoho, s kým se vzájemně inspirujeme, podporujeme, zrcadlíme to dobré, krásné, stejně jako naše stíny, se kterými se nebojíme potkat.
Zažil jsem si velké peníze a workoholismus, stejně jako život v přírodě mimo systém a škatulky. Nežiju konvenční, společenské představy o štěstí nalezeném ve vnějších věcech.
Poznal jsem svět, peklo i nebe a zajímá mě spíš hloubka prožitku, lidskost, posvátnost obyčejného, opravdovost, otevřenost, upřímnost.
Neslíbím ti lásku na celý život, děti, ani ti nedám své srdce, abych tě tím mohl ovládat, nebo abych tak ztratil sám sebe. Jistoty nacházím uvnitř, ne venku. Místo toho nabízím otevřenost, opravdovost, upřímnost, podporu, svobodu, cit. Chci, abychom zůstali sami sebou, chci abychom s otevřeným (otvírajícím se) srdcem sdíleli své bytí, svoji přítomnost, a učili se projevovat naše nitro, city, talenty, touhy, intimitu, v přijetí a zranitelnosti.
Žiju zdravě, rád cvičím, rád tancuju, učím se hrát na flétničku, skvěle vařím, miluju saunu a teplo a vášeň, mám rád přírodu, hory a zvířata všeho druhu. Zajímá mě sebepoznání, rád cestuju a objevuji nepoznané, současně jsem si už ale vědom důležitosti pevných základů a kořenů, dlouhodobosti. Nebojím se přiznat svoji chybu. Jsem ve velkém přijetí k sobě, zajímá mě i dotek, tantra a tvořivá, životní energie. Jsem nekuřák, alkohol nepiju (bouřlivé roky už mám za sebou). Mám 180 cm, postavu teď spíš štíhlou, modré oči, sympaťák :D
Rád naslouchám, ocením inteligenci, otevřenost, sebereflexi, zdravý přístup k životu, přirozenou krásu.
Nejsem bezchybný, stále ještě v sobě nesu nějaká stará zranění se kterými pracuji a ano, z pohledu konvenční společenské normálnosti jsem divný a blázen, ale já se prostě v krabici s nálepkou necítím dobře.
Jestli tě moje řádky neodradily, tak budu rád, když napíšeš. Ideálně Zlín / Zlínský kraj, ale není to podmínkou.

Vědomé doteky

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Marco
54 let, okres Brno město, vloženo 27.04.2018
Nabízím Ti svoje vědomé doteky v tantrické masáži. Nabízím Ti svoji přítomnost pro to, co zrovna budeš potřebovat.

Muž hledá ženu :-)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Michael
41 let, Praha, vloženo 21.03.2018
Hledám souznění, lásku i rodinu. Jsem poměrně úspěšný muž. Hrdý však pokorný, tvrdý navenek, ale s něžným srdcem. Robustní, ale s velkou, něžnou náručí. Aktivní, však zatím s bříškem, jak Buddha. Chybí mi žena, kterou budu milovat a která touží též po rodině. Líbí se mi ženy něžné, spíše subtilnější s velkým srdcem.

Společné tvoření ... společná cesta ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
43 let, Praha, vloženo 7.02.2018
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
P.S. Ráda poznám i nové přátele - jak muže, tak ženy. ;-)

vědomá žena?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Lubomír Jindra
39 let, Praha, vloženo 31.01.2018
Rád se seznámím se ženou, která si našla nějakou cestu k duchovní realizaci a zároveň se umí pohybovat v materiálním světě. Nehledám duchovní teoretičku, ale výjimečnou probuzenou ženu, která úspěšně žije svůj život, štíhlou, nejlépe sportující. Jsem 185/80, inteligentní s životním nadhledem, atletická postava, pravidelně sportuji, cvičím taiji a čchikung. Jsem bez závazků, zajištěný, veselý, bydlím sám ve svém domě na severu Čech. Sejdeme se u kávy? Přeji hezký den.

Splynutí duší

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Jana
49 let, okres Louny, vloženo 10.01.2018
Stromy + ptáci + obloha = Ty a já

Vzájemná spolupráce ženy a muže

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Tom
31 let, okres Brno město, vloženo 16.12.2017
Hledám a stále nenecházím partnerku ke společnému žití na naší krásné zemi. Jediné co bych si přál, aby mne měla Dotyčná ráda a já vděčen, že můžu ochraňovat tento květ slibuji, že budu stát nad branami na stráži, aby jsi mohla vykvést v krásný, čistý květ.
Pomozme si proto navzájem být dobrou ženou a mužem!
Možná to vše zní moc vážně, ale to jen proto, že to je tak opravdu myšleno.
Pokud cítíš, že chceš napsat, ozvi se :-)

S pozdravem,

Tomáš

Hledám blízkou duši

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Tom
31 let, okres Brno město, vloženo 13.12.2017
Hledám milou dívku, která by mne měla ráda takového, jaký jsem. Takovou, které bych byl tím rytířem světélka, kterou bych směl ochraňovat! Moc rád, najdu ženu, s kterou bychom si mohli navzájem dopomáhat vyvíjet se a bylo by mi ctí stát bok po boku s Ní.

"Oč více světla skrze ženu proudí, o to v muži vzbouzí odvahu, on bdělí to nad branami, žena v tichu mlčky pohroužena"

pokus

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Nika
31 let, okres Brno město, vloženo 19.11.2017
ahoj,..ráda bych poznala vyššího muže, se vztahem k přírodě, ke sportu..někoho, kdo se má rád (tělo i mysl), není tady ze zoufalosti...někoho,kdo vnímá a chápe rozdíl mezi samotou a osamocením..a samotu má svým způsobem rád..někoho, kdo dokáže být sám,ale přitom rád sdílí..*

vědomý muž, vědomá žena, rodina

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Luboš
40 let, okres Jablonec nad Nisou, vloženo 3.11.2017
Hledám ženu 30-35 let, která se jako já věnuje nějakým způsobem svému duševnímu růstu. Mám harmonický život, práci která mě baví, finančně v pohodě, jsem zdravý, bydlím sám v domku na hezkém místě. Jsem bez závazků a chci založit rodinu.

vzájemná podpora

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
anny
47 let, Praha, vloženo 2.11.2017
Milí přátelé,
pokud čte tyto řádky někdo, kdo aktivně bojuje s depresí a nechce to vzdát, zkusme se společně podpořit ať už emailem, telefonem, případné setkání není vyloučeno.

počet nalezených inzerátů: 229 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl. (Rodin Auguste)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 8, poslední: 14.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0