Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


hledám partnerku

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
56 let, okres Chrudim, vloženo 12.08.2018
Hledám ženu, která z jakýchkoliv důvodů hledá pro svůj život změnu. Chceš dýchat zdravý vzduch, zdravě jíst, jídlo nekontaminované průmyslovou výrobou, pesticidy, éčky, jedy? Hledám konzumentku, přítelkyni, družku, která chce žít v přírodě, nedaleko od měst, ale daleko od jejího ruchu a špíny. Nemusí být všechno hned, klidně pozvolna si můžeš sedat do rozkvetlé přírody a jednou třebas zůstat. Jsem empatický, nelžu, nepodvádím, věci nazývám pravými jmény, byl jsem moderní až moc, dnes jsem rád za klid a čistotu v životě. Bydlím na pomezí Chrudimska,Havlíčkobrodska

Severní Morava

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
M
37 let, okres Karviná, vloženo 10.08.2018
Pojďme se vzájemně naučit, jak do toho dát méně rozumu a více srdce... :) Hledám moudrého muže nad 185cm. Jsem z Havířova.

Otevřené srdce, tančící v těle :)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
29 let, okres Zlín, vloženo 4.08.2018
Hledám ženu, slečnu, nejlepší kamarádku, partnerku, milenku - ideálně v jednom. Takovou, se kterou si prostě budeme vzájemně maximálně vyhovovat a doplňovat se. Hledám někoho, s kým si můžu hodiny povídat, nebo jen tak tiše být. Někoho, s kým se vzájemně inspirujeme, podporujeme, společně tvoříme, zrcadlíme to dobré, krásné, ale zároveň se nebojíme potkat své stíny a integrovat je.

Poznal jsem svět, peklo i nebe a zajímá mě spíš hloubka prožitku, lidskost, posvátnost obyčejného, opravdovost, otevřenost, upřímnost.
Neslíbím ti lásku na celý život, děti, ani ti nedám své srdce, abych tě tím mohl ovládat, nebo abych tak ztratil sám sebe. Chci sdílet, ne brát :) Jistoty nacházím uvnitř. Místo toho nabízím otevřenost, opravdovost, upřímnost, podporu, svobodu, cit, důvěru. Chci, abychom zůstali sami sebou, chci abychom s otevřeným (otvírajícím se) srdcem sdíleli své bytí, svoji přítomnost, a učili se přirozeně projevovat naše nitro, city, talenty, touhy, intimitu, v přijetí, radosti i zranitelnosti.

Žiju zdravě, rád cvičím, rád tancuju, učím se hrát na flétničky, skvěle vařím, miluju saunu a teplo a vášeň, mám rád přírodu, hory a zvířata všeho druhu. Zajímá mě sebepoznání, Pravda, rád cestuji a objevuji, současně jsem si už ale vědom důležitosti pevných základů a kořenů, dlouhodobosti. Jsem ve velkém přijetí k sobě, miluji dotek, je mi blízká tantra (v původním i v tom dnešním západním pojetí) a tvořivá, životní energie. Nebojím se přiznat svoji chybu. Jsem nekuřák, alkohol nepiju (bouřlivé roky už mám za sebou).
Rád naslouchám, ocením inteligenci, otevřenost, sebereflexi, zdravý přístup k životu, přirozenou krásu. Tím myslím vnitřní i tu vnější ;)
Jsem otevřený i polyamornímu vztahu, mám s tím zkušenosti a velmi, velmi mě to obohatilo. Rád touto cestou poznám klidně i nějaký vědomý pár. Pokud se potkáme na mnoha, ideálně všech úrovních, tak ale klidně můžeš být "má jediná" :)

Take už si přeješ kráčet společnou cestou života?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Annapurna
30 let, okres Blansko, vloženo 30.07.2018
Ahoj všem mužům,kteří si dokáží vážit ženy a stojí o vážný vztah.
Jsem 30leta vegetariánka kráčející cestou Jógy,která je mou žúvodní duchovní cestou.Miluji Indii,indické filmy i hudbu.Dokazi se radovat i z maličkostí.
Ráda bych už konečne potkala muže pro společnou cestu života,můžeš být i z ciziny,pokud k sobě patrime
tak si k sobě cestu najdeme.
Jsem vyšší postavy,občas jsem živlem a pak zase klidnou vodou.Verim že pravá láska mezi mužem a ženou existuje.Priroda a zvirata jsou mi velmi blizke.Podminkou je aby jsi byl vegetarián a buď stejně starý či starší.Pokud te zaujal můj inzerát,tak budu ráda když se mi ozveš:-)

najdu tě???

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
28 let, okres Strakonice, vloženo 26.07.2018
Ahoj všem fajn dívkám;) žiji 2životy ten první je ten nucený práce stereotyp nuda ferda mravenec ve velkém globálňím mraveňišťi ke všemu ,jsem na ten stereotyp už delší dobu sám ... ten druhý svět je zajímavější naplňuje mne zážitky poznáňím míst historie, děňím a hlavně přírodou kde sI připadám jako vlk na lovu ;) chtěl bych najít a poznat fajn dívku co ráda můj svět přírody jsem rak na 99/ tak zde nebudu vypisovat jaký jsem ... myslím si že jsem na dnešňí dobu obyčejně neobyčejný... nechci další vztahový kolaps jeden už je pár let zamnou,ale zaťím jsem neměl šťesťí narazit na fajn holčinu asi nenavštěvuji hospody,diskotéky a nebo jen bůh nenasměřoval mé kroky tam kde budeš... všechno má svůj čas ,ale zas nadruhou stranu proč to nezkustit zde... do přítody asi moderňí děvčata nechoďí maximálně na technopárty nebo sbírat lysohlávky:D tak to mám opravdu těžké... bydlím v jedné vsi na šumavě myslím že jsem nezkažený fajn kluk když mi dáš možnost se seznámit budu rád ;) uviďíme .... vlk samotář Petr ;)

vědomá žena

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Spirit88
40 let, okres Jablonec nad Nisou, vloženo 22.07.2018
Velmi rád se seznámím se ženou 30 - 36 let, která si vědomě zařídila příjemný pohodový život, plný radosti a životní energie. Společný život, sebepoznávání, rodina, děti.

Láska, radost, lehkost, sdílení ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
44 let, Praha, vloženo 21.07.2018
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)

Faurecie.com

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
M
107 let, Praha, vloženo 19.07.2018
Tuláku co píšeš že serveru Faurecie.com, nejde ti odepsat, e-mail se vrací....

Také hledáš vztah na hluboké úrovni

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Světýlko lasky
30 let, okres Blansko, vloženo 10.07.2018
Ahoj hledající,jsem citlivá, empatická duše.Vegetarianka kráčející cestou jógy.Mam ráda lidi, zvířata i rostliny.Raduji se z maličkostí.
Bylo by fajn,kdy by někde v éteru se našel muž,který stejně jako já stojí o vztah a věří v sílu lásky.
Jsi tam někde?Jestli ano,tak se mi ozvi.

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 9.07.2018
PermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohnělesniěkolkadivadloKampawaldorfskáškolaživotnaživo...pokus o sestavení holé věty:Hledám ženu.Uff.
Více o mě na www.stesti.cz,profil KonceptKontinua

Společné tvoření ... společná cesta

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
43 let, Praha, vloženo 30.06.2018
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
P.S. Ráda poznám i nové přátele - jak muže, tak ženy. ;-)

Ano, ano, zde čtěte!... :-)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Pavel
42 let, Praha, vloženo 29.06.2018
Najde se tu nějaká pražanda se zájmem o poznávání sama sebe / duchovní život a současně zachovalým zdravým rozumem? :-) (tj. primárně ne nějaké církve či esoterika :-)) Na pokec v čajovně a možná i na víc... zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :) Něco málo o mně – VŠ, 41, svob., bezdět., mám rád sport (kolo, lyže, brusle, plavání...), přírodu, cestování, zahradu; rád si zajdu do kina, na výstavu či na nějakou akci, ale občas taky s potěšením nedělám nic :-)

Nabízím. Hledám.

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Saitsaws
29 let, okres Trutnov, vloženo 28.06.2018
Život ke sdílení.

Já jsem. A jsem si šťastně.
Ty pojď. Pojď být si sám sebou vedle mě.

Ve dvou dobré násobit a to špatné jak nic překonávat.

Nic neměnit. A přitom změnit všechno.

vědomá žena?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Lubomír Jindra
40 let, Praha, vloženo 27.06.2018
Přímá cesta ke štěstí, je plně přijímat odpovědnost za vše co cítíme. Pokud se cítíme nepříjemně, tak to nesvalovat na okolní svět, na partnera a zapracovat na sobě, co to říká o nás. Díky tomu se můj život během uplynulých let raketově zlepšil, daří se mi ve všech oblastech života, včetně toho materiálního. Duchovní poznání pro mě není únik, ale praktická životní pomůcka k růstu. Hledám citlivou ženu s otevřeným srdíčkem, která došla k podobnému poznání, má srovnaný život a také by ráda založila rodinu. Jsem 185cm vysoký, štíhlá postava, prý mi to sluší, mám rád pohyb, tanec, sport, radost v životě život v radosti, jsem zdravý, inteligentní s životním přehledem, manuálně zručný muž. Bydlím sám ve svém domě se zahradou na u Liberce. Napiš, pošli fotku.

:)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Luboš
40 let, okres Hradec Králové, vloženo 27.06.2018
Přímá cesta ke štěstí, je plně přijímat odpovědnost za vše co cítíme. Pokud se cítíme nepříjemně, tak to nesvalovat na okolní svět, na partnera a zapracovat na sobě, co to říká o nás. Díky tomu se můj život během uplynulých let raketově zlepšil, daří se mi ve všech oblastech života, včetně toho materiálního. Duchovní poznání pro mě není únik, ale praktická životní pomůcka k růstu. Hledám citlivou ženu s otevřeným srdíčkem, která došla k podobnému poznání, má srovnaný život a také by ráda založila rodinu. Jsem 185cm vysoký, štíhlá postava, prý mi to sluší, mám rád pohyb, tanec, sport, radost v životě život v radosti, jsem zdravý, inteligentní s životním přehledem, manuálně zručný muž. Bydlím sám ve svém domě se zahradou na u Liberce. Napiš, pošli fotku.

Sjednocení

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
MILOVAT
45 let, okres Jihlava, vloženo 24.06.2018
Ahoj,
hledám ženu,
která už nechce být sama.
Duchovní Cesta.

Ever New Joy

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Jana
30 let, Praha, vloženo 14.06.2018
Ráda bych poznala nějaké nové přátelé, které moc nebaví všední věci a témata.. spontánní lidi, kteří neškatulkují, nejsou upjatí, jsou otevření různým názorům a věcem, nebojí se změn a prostě neberou život moc vážně, ale na druhou stranu se snaží být lepší a lepší.

je to osud...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shivaya
29 let, Praha, vloženo 11.06.2018
Je mi 28, jsem z Prahy. Mám normální život, práci, koníčky, přátele. Jsem samostatný, komunikativní, sportovní i veselý. Nehledám někoho za každou cenu ale vím že pokud chci s někým žít měl by být na stejné spirituální cestě. Buď půjdu sám nebo se s někým budeme navzájem podporovat. Fotku rád pošlu... napiš a můžeme si říci více :) shanti

Životem společně

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Stáňa
36 let, Praha, vloženo 3.05.2018
Hledám muže s jemnou duší, který zvládá tíhu světa. Citlivého realistu, který je otevřený životu, dokáže pozorovat i konat. Hledám někoho, s kým si budeme navzájem oporou, porosteme, budeme tvořit, ale také se nechat jen tak unášet přítomností a meditovat. Na duši i na těle mám pár jizev, ale v srdci ještě spoustu lásky. Jsem introvert, ale často dokážu svojí odvahou překvapit i sama sebe. Ráda mlčím, ale s tím, s kým si mám co říct, někdy nejsem k utišení. Zajímá mě skoro všechno, od světa atomů přes bylinky a masáže, až k teoriím o fungování vesmíru. Miluju přírodu, zvířata a hudbu. Hodně čtu, ráda chodím na vandry a spím pod širákem, ale také ráda cestuju a bydlím v hotelích, jezdím na kole, na vodě i v autě a hodně chodím. Umím se ohánět malířským štetcem, ale i motorovou pilou. Slzy do očí mi obvykle vžene západ slunce, zpěv nebo projev laskavosti. Důležitá je pro mě pokora a úcta k životu. Ráda bych zase žila více v souladu s přírodou, využívala lokální zdroje a minimalizovala konzumní způsob života. Chtěla bych dát svému životu opět smysl a také se prostě dělit o každodennost. Pokud máš děti, jsou velmi vítány :-) Budu ráda i za nové přátele, třeba k návštěvám čajoven nebo na výlety do lesa.

Návrat k sobě

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
L.
29 let, okres Zlín, vloženo 3.05.2018
Hledám ženu, slečnu, nejlepší kamarádku, partnerku, milenku. Hledám někoho, s kým si můžu hodiny povídat, nebo jen tak tiše být. Někoho, s kým se vzájemně inspirujeme, podporujeme, zrcadlíme to dobré, krásné, stejně jako naše stíny, se kterými se nebojíme potkat.
Zažil jsem si velké peníze a workoholismus, stejně jako život v přírodě mimo systém a škatulky. Nežiju konvenční, společenské představy o štěstí nalezeném ve vnějších věcech.
Poznal jsem svět, peklo i nebe a zajímá mě spíš hloubka prožitku, lidskost, posvátnost obyčejného, opravdovost, otevřenost, upřímnost.
Neslíbím ti lásku na celý život, děti, ani ti nedám své srdce, abych tě tím mohl ovládat, nebo abych tak ztratil sám sebe. Jistoty nacházím uvnitř, ne venku. Místo toho nabízím otevřenost, opravdovost, upřímnost, podporu, svobodu, cit. Chci, abychom zůstali sami sebou, chci abychom s otevřeným (otvírajícím se) srdcem sdíleli své bytí, svoji přítomnost, a učili se projevovat naše nitro, city, talenty, touhy, intimitu, v přijetí a zranitelnosti.
Žiju zdravě, rád cvičím, rád tancuju, učím se hrát na flétničku, skvěle vařím, miluju saunu a teplo a vášeň, mám rád přírodu, hory a zvířata všeho druhu. Zajímá mě sebepoznání, rád cestuju a objevuji nepoznané, současně jsem si už ale vědom důležitosti pevných základů a kořenů, dlouhodobosti. Nebojím se přiznat svoji chybu. Jsem ve velkém přijetí k sobě, zajímá mě i dotek, tantra a tvořivá, životní energie. Jsem nekuřák, alkohol nepiju (bouřlivé roky už mám za sebou). Mám 180 cm, postavu teď spíš štíhlou, modré oči, sympaťák :D
Rád naslouchám, ocením inteligenci, otevřenost, sebereflexi, zdravý přístup k životu, přirozenou krásu.
Nejsem bezchybný, stále ještě v sobě nesu nějaká stará zranění se kterými pracuji a ano, z pohledu konvenční společenské normálnosti jsem divný a blázen, ale já se prostě v krabici s nálepkou necítím dobře.
Jestli tě moje řádky neodradily, tak budu rád, když napíšeš. Ideálně Zlín / Zlínský kraj, ale není to podmínkou.

počet nalezených inzerátů: 236 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Je 404 druhů nemocí: 101 jich mizí samo od sebe, dalších 101 pomocí správného léku. Dalších 101 pomocí odpovídajících manter a požehnání. Na dalších 101 umřeme, ať děláme cokoli. (Buddha)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 14, poslední: 7.07.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 3, poslední: 6.07.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 5, poslední: 13.08.2018

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 79, poslední: 15.08.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 62, poslední: 22.07.2018
Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 10, poslední: 20.07.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018


Anketa

Navštěvujete čajovny?
-> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7035

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0