Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Forever

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Žabka 77
40 let, okres Karlovy Vary, vloženo 20.06.2017
Najdu Tě? Veselého optimistu, lidumila a zvířomila... na vzájemné poznávání?

Láska, opravdovost, společná cesta ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Anastazie
44 let, Praha, vloženo 17.05.2017
Ahoj, jsem štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima. Jsem veganka/vitariánka. 162 cm, 54 kg. Radost, láska, extáze, doteky, milování, smích, pláč, otevřená komunikace, moudrost, upřímnost, úcta, podpora. Také bys rád prožíval život s vědomým, probuzeným partnerem? Jsem na cestě vědomého ženství a sexuality. Ráda bych partnera pro každodenní život a obohacení. Vztah, založený na intimním splynutí. Vnímáš to stejně? Těším se na Tebe :-) Ne dokonalost, ale autentičnost. ;-)
Věřím v lásku a opravdovost. Jak říká i vědma úplně na konci třetího dílu Matrixu: „Nevěděla jsem, ale věřila.“ Většina z nám má již něco za sebou a svůj osobní příběh, tedy prošli jsme i láskou i zklamáním, radost, bolest, smích, slzy. Nakonec jsem pochopila, že vše je o mně, o každém z nás jednotlivě. Na určitě úrovni jsme totiž JEDNÍM a druzí jsou opravdu náš odraz. Tedy i partnerský vztah je o nás… a není o to ani o tom, jaký ten druhý je nebo by měl podle nás být. Pro mě je podstatná láska a otevřené srdce a také chuť a odvaha jít do vztahu naplno…

P.S. Preferuji Prahu a okolí nebo reálnou možnost dojíždění, potkávání se a poznávání. Tedy někdo kdo je mobilní a není problém dojíždět. ;-)

Ano, ano... zde čtěte!.. :-)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Nymhaar
41 let, Praha, vloženo 3.05.2017
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě, s duchovními zájmy (např. jóga, mystika...) a současně zachovalým zdravým rozumem (tj. ne nějakou „bio matku“ :-)). Na popovídání si v čajovně a možná i na víc... Něco málo o mně - mám rád přírodu, výlety, rekreačně sport, zahradu; rád si zajdu do kina, na výstavu či na nějakou akci, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-) Jsem 40/178/VŠ nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

Já vím.

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Blanka
34 let, okres Plzeň jih, vloženo 2.05.2017
Chci lásku, rodinu, naplnění. Vím, že chceš to samé.Chci milovat a stejně tak být milována. Sním o muži, který mě obejme, políbí a nikdy nepřestane. Sním o naší chaloupce, o prostém životě. Sním o Tobě. Tak se mi nebraň..

Mojí spřízněné duši :)

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Radha
39 let, okres Hodonín, vloženo 17.04.2017
Rád bych poznal spřízněnou duši z jižní Moravy, nebo okolí se zájmem o sport, zdravý životní styl a duchovní život. Jsem svobodný kluk bez závazků, vegetarián/vegan, abstinent a nekuřák. Miluji běh, plavání, kolo, výlety do přírody, cestování. Věnuji se pravidelně meditaci, zajímám se o homeopatii, ajurvédu a baví mě Jednota která prostupuje vše. S pokorou bych rád našel dívku, se kterou budeme sdílet společný život, duchovně růst a milovat se :)

hledám

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
55 let, okres Havlíčkův Brod, vloženo 16.04.2017
Hledám chalupářku, zahrádkářku, lásku, milenku, taky partnerku na dovolenou.Víc jak nějaká úroda mne zajímá láska a pohoda. Bydlím na polosamotě u řeky Doubravy,na pomezí Vysočiny a Chrudimska... No a do jara ... Se můžeme poznávat) Nekuřák 174/87/54. Středoškolák s láskou k čisté přírodě, bylinkář, zahradník) ale ne widlák. Jsem snílek co celý život věří v lidské dobro.

Žena pro Muže?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Michael
40 let, Praha, vloženo 16.04.2017
Již dlouho si na nic nehraji. Jsem milující a opatrující muž. Ten který umí něžně pohladit, ale i vášnivě pomilovat. Má náruč je klidným přístavem a rád jí nabídnu k tanci života. Vím že chci rodinu a děti. Mám pevné kořeny a jsem přirozený. Jsem robustní chlap, který dost se hýbe, ale má kila na víc, takový něžný budha. Hledám fajn ženu do života. Odpovědi prosím i s fotem.

Inspirace

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
muž
51 let, okres Chrudim, vloženo 14.04.2017
Muž, tvůrčí umělecky i duchovně, hledá inspiraci. Můzu, Ženu. Pro vytvoření vztahu na všech úrovních hluboce intimního. Jakékoliv esoterické "ismy" jsou nepodstatné. Můj věk neodpovídá obvyklému opotřebení životem. Město je pro mě jen k dojíždění, bydlím velmi blízko lesů.

Společné tvoření ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
43 let, Praha, vloženo 10.02.2017
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
Pokud s těmito slovy vibruješ, napiš. :-)

Najdu?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Jiřka
50 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 6.02.2017
Hledám štíhlého muže-spřízněnou duši k vytvoření hezkého vztahu... :-)

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
42 let, okres Praha západ, vloženo 1.02.2017
lesníškolkavwaldorfskaškoladivadloKampadlouhékoukánídoohněpřírodnízahradničenípermakulturapochopeníporozumění...
Pokus o sestavení holé věty:
Hledám ženu.
Uff...
Více o mě je na štěstí.cz/profil KonceptKontinua

Hledám...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
nimhaar
41 let, Praha, vloženo 26.11.2016
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě, s duchovními zájmy či ideálně přímo hledající Boha. Ať už cestou východní (jóga...) nebo západní (křesťanství...). Na popovídání si v čajovně, kamarádství a možná i na víc... Jinak mám rád přírodu, výlety, rekreačně sport, rád si zajdu do kina, na výstavu nebo do divadla, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-) Jsem 40/178/VŠ, svob., bezdět., nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

forever?

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
27 let, okres Klatovy, vloženo 11.11.2016
Asi se vymykám dnešní době místo flirtu preferuji vztah místo drog preferuju dobré víno místo pc her a kyber světa preferuju přírodu a místo vymetaní klubů hospod a barů dam prednost domacímu krbu, hledám zde ženu 20-30 věrnou hodnou co má srovnané priority a zaujala by mne jak svým vzhledem tak I názory po sklamáních a naprosté neshoďe bych našel rád svůj milovaný proťějšek se kterým si budeme mít co říct v časech dobrých I zlých nevim jestli nechci moc za pokus to ale stoji budu se těšit ;)já petr 2m výška střední robustní sportovní postava černé vlasy krátké a oči hnědé :)hledám ideální protějšek ke znamení rak ...asi takk :)

hledám a nenacházím :(

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
27 let, okres Strakonice, vloženo 11.11.2016
ahoj nevím jak začít jemenuji se petr 26. střední robustní postavy černé vlasy hnědé oči, dostal jsem se sem uplnou náhodou mám pocit že se tak trochu vymykám dnešnímu světu svými názory...jsem znamení rak místo pc hrám kyber světu dám přednost přírodě,místo drog si dám dobré víno, místo vymetání klubů diskoték a barů dám přednost domácí pohodě... je těžké najít svůj protějšek díky mému račímu duchu to mám opravdu složité tohle znamení je dar i prokletí ja bych chtěl svůj dar rozvíjet s polovičkou 20-30 let ze strakonicka písecka klatovska všechny tyto končiny díky svým koníčkům které se odehrávají kolem přírody ducha a historie znám nemám extrémní požadavky musí být vzájemná sympatie foto určitě pošlu nehledám jen to jedno jako většina dnes hledám hlubinu duše porozumění soulad ale po zkušenostech z ostatních seznamek asi nerealné! nehledám vztah z nutnosti nebo zoufalství hledám tu pravou krerou zaujmou tyto řádky a třeba se dáme dohromady budu se těšit petr :)

dobrý den/dobrý večer.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
fasco
47 let, okres Karlovy Vary, vloženo 23.09.2016
dobrý den/dobrý večer.
pro všechny vaše finanční problémy,žádné další starosti z obavy, aby se vám
prosím kontaktujte nás pouze na :jaroslav.sredl1962@gmail.com
zajišťujeme financování pro všechny ty, kteří to potřebují, a v
všech oblastech činnosti.
poznámka:dejte si Pozor na nabídky přichází z afriky
děkuji

Hledám přítelkyni

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
relmak
43 let, okres Brno město, vloženo 22.08.2016
Hledám duchovní přítelkyni, nejlépe tantričku, jsem 44/175/70 sportovní typ, VŠ, žiji sám v Brně, zajímám se o esoteriku komplexně, karty, astrologie apod.

červená magie

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
relmak
48 let, okres Brno město, vloženo 26.07.2016
Ahoj,
jsem
astrolog a protřelý mág, rád bych seznámil s ženou z Brna, se kterou by se dalo kouzlil, dělat astrologii, nebo si i jen popovídat, rád chodím do kavárna s časovými stroji-orloji, je to dost esoterní, podobná je jenom v Praze: LLOYDS, Štefánikova 134/64, Královo Pole, mohli bychom si tam dát kávu?

Hledám...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
nimhaa
41 let, Praha, vloženo 20.05.2016
Rád bych poznal milou dívku z Prahy, mladší mě a bezdětnou, s duchovními zájmy či ideálně přímo hledající Boha. Ať už cestou východní (jóga...) nebo západní (křesťanství...). Na popovídání si v čajovně a možná i na víc... Jinak mám rád přírodu, výlety, rekreačně sport, rád si zajdu do kina, na výstavu nebo do divadla, ale občas taky s potěšením nedělám nic. :-) Jsem 39/178/VŠ nekuřák (nekuřačku i hledám). Zn. za poslání maila nic nedáte a třeba to vyjde :)

společné léto

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Honza
42 let, okres Pardubice, vloženo 15.05.2016
Občas vyrazím na výlet, na výstavu, přečtu si pěknou knihu nebo se podívám na zajímavý film. A pokud je s kým rád vyrazím třeba do divadla nebo kina. Hledám ženu pro společné chvíle s podobnými zájmy, která očekává klidný a trvalejší vztah.

Vážný vztah

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Martin
47 let, okres Kolín, vloženo 7.04.2016
Štíhlý 45.let SŠ nezadaný bez závazku nar. ve znamení Raka hledá ženu.Nic mě v životě nechybí snad jenom ty.Pokud to cítíš obdobně budu rád když se ozvěš.Zájmy turistika sport apod.

počet nalezených inzerátů: 207 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pokud tento vesmír bude trvat, dokud v něm živé bytosti budou přebývat, kéž i já zde mohu vytrvat, abych rozptyloval utrpení světa. (Dalajláma 14)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Jak voní blížící se smrt?
komentářů: 2, poslední: 21.06.2017
Sexuologická poradna a efektiv..
komentářů: 10, poslední: 17.06.2017
Nemám motivaci k žití
komentářů: 37, poslední: 15.06.2017
Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 18, poslední: 2.07.2016

Reiki je mrtvý zdroj
komentářů: 47, poslední: 18.06.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 50, poslední: 17.06.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 242, poslední: 13.06.2017
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 4, poslední: 10.06.2017
Dvojplameny? Máte nějakou zkuš..
komentářů: 31, poslední: 10.06.2017
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 19, poslední: 5.06.2017

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 19.06.2017

Anketa

Jak se cítíte po ránu?
-> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 4480

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0