Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


..v naprostém úžasu stojím a vnímám tu nádheru..

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
highermyself
44 let, okres Šumper, vloženo 11.12.2018
..slovy nedokážu popsat, jak krásně a dokonale je stvořené toto konkrétní Jsoucno, jehož jen nepatrnou část dokážu vnímat svými smysly.. (tj. Zemi a její bohatství a poselství pro nás, Vodu a její neskutečný přínos jako nositelku Univerzálního vědomí, Vzduch jako pojítko, Oheň a prostor. Došlo u mne k dalšímu průlomu ve vědomí a Kundaliní se již vydala na svoji cestu páteří vzhůru..Připravoval jsem se celých 35 let už od dětského věku na tento okamžik..Věděl jsem, že k tomu dojde, po celý čas vědomě s pozorností zaměřenou na okamžik, ke kterému došlo nedávno. Život byl plný opravdových zkoušek, bylo to velmi tvrdé, odloučení od rodičů, pády a zase vstanutí.. Některé dary a psychické síly jsem mohl využít už i ve velmi ranném věku. Tyto mi umožnily přežít tuhle cestu džunglí fyzické reality až do nynějších 44 let mého věku. Země se nyní nachází těsně kousek od průniku do pásu silně nabitých částic Slunce. To, co brzy na Zemi nastane, nejde slovy vyjádřit. Změna úrovně vědomí nastane s matematickou přesností v rámci všech bytostí a všeho, co je stvořené. Je to veliká událost, zatím úřady svěřepě mlčí a bude to tajeno do poslední chvíle a sváděno na nejrůznější excesy, tj. počasí, globální oteplování atd atd.. Citliví lidé už ví. Oslovuji tímto ženu, oslovuji tímto srdce bohyně, ženský princip, který doplňuje mužský princip, která je tam někde venku, prožila si v životě mnohé, s pokorou a láskou nyní dokáže přijímat všechno, co dostává.. Vím, že člověk k tomu, aby byl opravdově a skutečně šťastný nepotřebuje druhého člověka. Tou láskou jsme každý sám. Tím citem jsme my sami sobě. Já však hledám.. Hledám Tě.. Rád bych sdílel to, co se se mnou děje, byl nápomocen konečné realizaci nejvyššího Já, sdílel zkrátka všechno s Tebou, dělil se o pocity, sdílel psychické síly, rozhodně pomohl i Tobě v probuzení.. Existuješ ? Vím, že určitě ano :-)

Pátrám po ženě

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Pavel Pavel
46 let, okres Brno venkov, vloženo 9.12.2018
Hledám přítelkyni pro život.Jsem "normální" sto kilový chlap a chci mít radost ze života ve společnosti ženy,která ví co chce.Jsem bez závazků.

Poznání.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Žena
30 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 4.12.2018
Hledám uvědomělého Muže.

muže na ženění

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
tygřice - koťátko
44 let, okres Brno město, vloženo 4.12.2018
No jinak to neumím , než že první větou odeženu případné nápadníky :-) Tygřice s pevným duchovním výcvikem by ráda projevila svou skrytou povahu koťátka.

partner duše

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Tonda
44 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 16.11.2018
Najdu duchovně hledající ženu pro společné cvičení jógy,meditaci,modlitbu,tantru,tanec,reiki,daršan,pobyt ve tmě,putování přírodou....?

smysl v nesmyslu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
A.
31 let, okres Ostrava, vloženo 9.11.2018
Největším úkolem tady na Zemi je milovat. (důvod proč sem tvá duše přišla). Pokud to i ty takhle cítíš, možná si my dva zkusit napsat?

Vše je v našich myšlenkách

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Franta
53 let, okres Prachatice, vloženo 9.11.2018
Pohodový kluk hledá pohodovou holku,celá ČR.

mystika

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
35 let, Praha, vloženo 26.09.2018
Nějaká dívka/žena z Prahy, která má ráda mystickou (duchovní) literaturu, ale třeba i filosofii s psychologií, ráda se sebezkoumá a sebezpytuje, a touží po duchovním/duševním souznění?

Životní cesta

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
V.
25 let, okres Plzeň jih, vloženo 21.09.2018
Krásný den všem :)
Nikdy jsem na seznamkách nebyla a nepsala žádné inzeráty, takže premiéra :)) ale chtěla jsem to zkusit. Vlastně ani nic nehledám a nic neočekávám, a to i v životě. Před pár lety jsem se dala na "svou" cestu, přičemž jsem si vyřešila minulost a prodělala hlubokou očistu od genetických vzorců svých předků. Tím jsem nastartovala "svou" duchovní cestu, na které stále pracuji. Miluji zvířata, doma mám kočku. Chybí mi spřízněná duše, která prožila něco podobného nebo se tím zabývá a chtěla se o své zážitky podělit, ať už se jedná o vlastní zkušenosti nebo zkušenosti někoho jiného z okolí. Zajímá mě osobní rozvoj, reiki, regresivní terapie, holistická medicína, alternativní terapie nebo prostě jen milovníci zvířat. :) Pokud je tu někdo, kdo by si chtěl psát nebo si o tom i popovídat, budu ráda. :)

V klidu ☺

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
cedrus
56 let, Praha, vloženo 29.08.2018
Nehledám partnera, ale parťáka na popovídání, tanec, koncerty. Jsem pracovně vytížená v týdnu a hlavně o víkendech.Pracují s lidmi a rozvíjím jejich kreativitu. Na rovinu píšu,že nemám čas na vážný vztah. Uvidíme ☺. Jsem v Panně a Panny jsou přeci náročné ☺

Partnerství

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
PETR
62 let, okres Brno město, vloženo 14.08.2018
Nejsem dokonalý a nehledám dokonalou ženu. Jaký tedy jsem? Hledající, někdy i nacházející, s rozhledem i nadhledem, tolerancí a pochopením, možná někdy s hlavou v oblacích, vždy však nohama pevně na Zemi, uvědomující si důležitost kvalitního partnerství a ochotný ho budovat, udržovat a rozvíjet. Moje duše je už téměř 62 let (Panna, 1956) v těle, které vyrostlo na 172 cm a má v posledních letech hmotnost 77 – 82 kg. Koho hledám? Ženu, která by se mnou mohla vytvořit dlouhodobě více než dobře fungující partnerství. :-)

Pohoda a klid :)

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Kuan Jin 123456789
43 let, okres Svitavy, vloženo 23.07.2018
Ahoj :)
Přeji pěkný den všem :) Hledám muže,který dokáže vykouzlit úsměv na tváři ne jen druhým,ale hlavně sám sobě a chce ještě život žít :)

společné hodnoty

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
35 let, Praha, vloženo 23.07.2018
Najde se tu nějaká dívka/žena, které, stejně jako mně, učarovaly knihy manželů Tomášových? Pokud budeme mít společné tyto knihy, budeme mít společné i další věci, zejména hodnoty a zájmy.

Láska

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Snezenka888
47 let, okres Litoměřice, vloženo 15.07.2018
Přála bych si ještě poznat lásku a s někým prožívat krásné chvíle blízkosti,těšit se na někoho a pro někoho žít.Mezi moje zájmy patří hlavně souznění s přírodou,ráda se procházím ale cítím se osamělá,chtěla bych hezké okamžiky prožívat ve dvou.Dávám přednost cestování autem.Naplánovat si výlet a cestou si zastavit,dát si něco k jídlu,k pití a jet dál.Vracet se domů,těšit se jeden z druhého...asi sen...Tolik jsem si to v životě přála a neměla...Stihnu to ještě?

Společné zájmy

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Paťa
55 let, okres Opava, vloženo 12.07.2018
Neztrácím čas tím, čím většina lidí v dnešní době, protože vím, že svůj svět si tvoříme svým myšlením. Jsem povahově klidná a pohodová. Miluji krásu, procházky přírodou, lidi, život, mám ráda hudbu i ticho, četbu, život bez novin a televize, houbaření, výlety na kole (ale nehoním kilometry). Mám ráda vše přírodní, bez zbytečné chemie, tvoření, všední, obyčejné pobývání a meditaci. Zájmy: vegetariánství, živá strava, život z prány, práce s energiemi, zdraví bez lékařů, astrologie, buddhismus, bylinky. Jsem SŠ/170, plnoštíhlé postavy, bez závazků… Jsem ráda sama se sebou, avšak setkání se spřízněnou duší vždy obohatí. Přátelství, společné výlety, nekuřák, abstinent, bez závazků, spolehlivý, férový. Věřím, že všechno je dobré a v určité chvíli přijde vždy to, co přijít má..

Poradím, nasměruji, podělím se o zkušenosti

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Tobi
32 let, okres Praha východ, vloženo 26.06.2018
Rád bych touto formou nabídl pomoc/poradenství těm, kteří neví jak dál, kteří se ztrácejí v dnešním světě, hledají nějaké vysvětlení situace a připadá jim že na světě nikoho nemají s kým se mohou o cokoliv podělit nebo mají jakékoliv dotazy týkající se života či duchovna... Odměnou mě bude bude pouze Váš úsměv, nechci žádné finance. Kontakt: atobi@seznam.cz

Vztah se nedá nalézt je potřeba na něm pracovat

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Petr
37 let, okres Mělník, vloženo 2.06.2018
Hledám ženu, která věří že vztah se nedá nalézt je potřeba na něm společně pracovat Jmenuji se Petr a pracuji jako trenér ve volném čase se věnuji sportu a práci na sobě - čtu a medituji.Rád bych našel ženu která by mě v životě a v mé práci podporovala a třeba i doplňovala svou prací a nápady. Věřím že reálné vztahy vznikají jen v reálném životě .Nehledám dopisování raději žiji opravdový život .

Na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
45 let, okres Rakovník, vloženo 17.04.2018
Hledám ženu,která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Hodnou,milou dívku,ženu(nekuřačku),která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Jsem pracující SŠ 44 176/76 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro funující vztah.

Na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
45 let, okres Rakovník, vloženo 16.03.2018
Hledám ženu která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Hodnou,milou,dívku,ženu(nekuřačku),která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého,než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byli oporou pro společnou cestu životem a sdílely spolu vše co život přináší.Jsem pracující SŠ 44 176/76 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah

Souznění

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Lucie
52 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 24.02.2018
Jsem...jsem vděčná,šťastná,kráčející cestou necestou,věřící,ale po svém.cítím,že jsi.Ty,jež se také těšíš na sounáležitost,sdílení,otevřenost,komunikaci,na lásku vyššího levelu.já 51let.

počet nalezených inzerátů: 179 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Meditace je zapotřebí jen k tomu, aby odčinila to, co napáchala společnost. Meditace je negativní: prostě jen neguje škodu, ničí nemoc. A jakmile se nemoc vytratí, začnete se sami od sebe cítit dobře. (OSHO)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Fyzický kontakt, aneb jak se s..
komentářů: 16, poslední: 4.12.2018
Státní bezpečnost (StB)
komentářů: 14, poslední: 18.11.2018
Mají psychopati duši?
komentářů: 10, poslední: 26.11.2018

Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 7, poslední: 13.12.2018
Vtipy s tématikou těchto strán..
komentářů: 23, poslední: 10.12.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 37, poslední: 23.11.2018
Mystika a umění
komentářů: 36, poslední: 12.11.2018
Jak mnoho meditovat?
komentářů: 74, poslední: 11.11.2018
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 14, poslední: 9.11.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0