Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


jaký to má smysl

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
T.
32 let, okres Ostrava, vloženo 30.03.2019
proč se seznamovat, když stejně zemřeme? jaký má smysl fyzické spojení dvou budoucích mrtvol a city, které často ani nejsou skutečné? Sorry že má mizerná existence našla tu drzost vůbec vyslovit tuto otázku. Nejspíš nejsem v pořádku a nebo jen čekám na člověka, který mi ten smysl dá...

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 24.03.2019
Hledám ženu,která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Hodnou,milou dívku,ženu(nekuřačku),která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Nejsem žádný zoufalec,jsem soběstačný a v rámci možností spokojený pracující SŠ 45/176/77 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

kill me

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Mr. Nobody
32 let, okres Ostrava, vloženo 10.03.2019
Po tom co se mi v zivotě stalo, nedokážu dál normálně žít. Trpím psychickými problémy, nedokážu důvěřovat lidem a ani se radovat ze života. Vím že bych neměl být.

vzájemně prospěšní

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
T.
32 let, okres Ostrava, vloženo 24.02.2019
láska, víra v sebe a odvaha klidně i zemřít. Je někdo, kdo stejně jako já si uvědomuje že tyto elementy musí učinit svojí součástí, proto aby zvládl svoji životní misi a nestala se ta hrozná věc, že se mine se svojí duší a prožije život, jež neodpovídá skutečnému naladění jeho ducha? Je-li nějaká žena, která prožívá třeba i životní krizi ale už jasně vidí, že tudy jedině vede cesta, napiš, vzájemně by jsme si mohli být prospěšní...

..rozpouštím své ego v nádheře celého Jsoucna..

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
..my jsme..
45 let, okres Šumper, vloženo 22.02.2019
Dívám se na květinu :-), cokoliv živé, je mi to najednou tak blízké, tak neuvěřitelně blízké, pohladím tu nádheru, jsem najednou úplně v klidu a bez pohybu. Nevnímám ani dech, ale vím, že vidím něco, co je mi už tak dlouho známé. Vrací mne to k sobě, a když se najednou ocitnu "mimo tuto cestu", jsem na ní "natošup" zpátky. Tam kdesi hluboko, tam, kde jsem byl kdysi i ní, také horninou, vodou, ohněm, zemí, zvířetem, později člověkem, i bojovníkem, trmácel se miliardy let přes celé Jsoucno, cestoval po galaxiích, byl jsem vtělený na mnoha planetách a na mnoha planetách a v mnoha dimenzích ještě určitě budu, nespočet eonů a věků, prožíval mnoho a mnoho rolí a řešil ještě více krásných příběhů, také padal doslova "na prdel" :-) a zase se zvedal, tušíce najednou tu nádhernou vnitřní pokojnou a tichou sílu, leč obrovsky mocnou, kterou jen muž může objevit :-) Všechno to začalo probuzením mé životní energie již v ranných letech mého dětství. Prožívám nyní opravdu velmi bohatý vnitřní život, připravuji se na nádhernou metamorfózu fyzického těla do něčeho "mnohem jemnějšího a méně hustějšího". Studuji co se dá, původní sůtry, jogínskou literaturu, védy, leč informace jsou jen kusé a člověk musí opravdu zapojovat srdce a pečlivě tu skládanku sebe sama dávat dohromady. Jsem nyní naprosto fascinovaný "přítomným okamžikem prožívání", krásně o něm píše i Eckhart Tolle, dokážu si povídat s časem, se zvířaty,uměle čas tvarovat,díky pokročilému stavu prostupnosti nádí (energetických kanálů těla), díky mnoho let trvající pranajámě,mám za sebou přímé a fyzické zkušenosti s některými psychickými silami (levitace, teleportace apod..).Vnímám obrovskou úctu k obrovskému pokladu ženství a tohoto daru,který jsme my muži chtěli nepochopitelně pokořit.. jak jsme se mýlili.. Milá bohyně,pokud jsi tady,pokud s Tebou souzní nějaká část tohoto textu,ozvi se mi. Rád bych sdílel toto všechno a všechno, co dále přijde, zapojoval to do života,radoval se z maličkostí, byl u toho s Tebou a přítomný.

Hledám "pokusného králíka" na výklad tarotu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Petr
40 let, okres Plzeň město, vloženo 11.02.2019
Zajímá mě výklad tarotu a I-tingu. Chodil jsem na lekce k jedné plzeňské kartářce, učil jsem jsem se z knih. Nejlépe se ale člověk zdokonalí praxí, tím že bude vykládat a vykládat. Rád bych tímto našel někoho, kdo by si nechal vyložit tarot a poskytl mě zpětnou vazbu.

Před Bohem si rovni

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Eva
31 let, zahraničí, vloženo 20.01.2019
Ahoj, hledám toutu cestou Partnera do života, který má živý vztah s Bohem a nechává se vést po cestách Jeho. Muže, který umí pracovat rukama a je si vědom vyjímečnosti každého okamžiku. Umí chválit Pána buďto hlasem nebo hrou na hudební nástroj. Miluje Přírodu a zvířata. Umí být sám.

Seznámení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Lhastor
37 let, okres Brno venkov, vloženo 14.01.2019
Vítám všechny rozumné a přirozeně krásné dívky a ženy.
Zajímám se o duchovní sféru spontánně odmalička.
Nefandím proto novodobé ezoterice,nehledám senzace,ale poznání.Jak to ale bývá,nic se nemá přehánět.

Studoval jsem si pro sebe psychologii,filozofii,umění boje(kung fu),chi kung,rekreačně lukostřelba a v současné době historický šerm.
Také jsem rád psával básně a ty nejlepší hodlám v tomto roce vydat.
Ale dosti o mně,rád poznám i tebe,tebe která mne osloví.
A pokud bude vzájemná souzněnost duší,můžeme se spřátelit případně i něco více,protože nevěřím na náhody,vím,že se ozve ten,kdo se ozvat má.

Věk často nevypovídá o stavu duše,tudíž ho nechci ohraničovat,ale vzhledem k tomu mému pozemskému by mi měly psát dámy mezi 20-37 lety,děkuji za pochopení a těším se na vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,Roman Lhastor Dvořák ♥

Elizabeth Heich

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Moravanka
55 let, okres Přerov, vloženo 10.01.2019
Zajímá mě, zda někde v České republice pobývá muž, který nejen četl, ale také souzní s knihou autorky Elizabeth Heich - Zasvěcení. A s tím úzce souvisí i jedna z dalších jejích knih - Sexuální síla a jóga. Pokud někde jsi a skutečně rozumíš, o čem knihy jsou, pak víš, jaká jsem, co mě zajímá, o čem přemýšlím. A kdyby nikdo takový nebyl, má to tak být.

naplněný život

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
A.
32 let, okres Ostrava, vloženo 27.12.2018
Pokud bych si mohl přát, přál bych si optimistickou, veselou s laskavým a vroucím srdcem. Chlad, který jsem v životě zažil, nedokáži sám překonat, budu potřebovat pomoc... Kdybys byla k tomu ještě přiměřeně hezká a štíhlá, byla bys pro mě dokonalá. Jsem v tohle ohledu optimista a tak se těším, co mi osud připraví (na tebe se těším). Je to jenom o tom "najít se", pak věřím že zažijem neuvěřitelný duchovní vzlet. Netoužím po ničem jiném než po naplněném životě

Pátrám po ženě

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Pavel Pavel
47 let, okres Brno venkov, vloženo 9.12.2018
Hledám přítelkyni pro život.Jsem "normální" sto kilový chlap a chci mít radost ze života ve společnosti ženy,která ví co chce.Jsem bez závazků.

Poznání.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Žena
31 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 4.12.2018
Hledám uvědomělého Muže.

smysl v nesmyslu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
A.
32 let, okres Ostrava, vloženo 9.11.2018
Největším úkolem tady na Zemi je milovat. (důvod proč sem tvá duše přišla). Pokud to i ty takhle cítíš, možná si my dva zkusit napsat?

Vše je v našich myšlenkách

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Franta
54 let, okres Prachatice, vloženo 9.11.2018
Pohodový kluk hledá pohodovou holku,celá ČR.

mystika

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 26.09.2018
Nějaká dívka/žena z Prahy, která má ráda mystickou (duchovní) literaturu, ale třeba i filosofii s psychologií, ráda se sebezkoumá a sebezpytuje, a touží po duchovním/duševním souznění?

Životní cesta

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
V.
26 let, okres Plzeň jih, vloženo 21.09.2018
Krásný den všem :)
Nikdy jsem na seznamkách nebyla a nepsala žádné inzeráty, takže premiéra :)) ale chtěla jsem to zkusit. Vlastně ani nic nehledám a nic neočekávám, a to i v životě. Před pár lety jsem se dala na "svou" cestu, přičemž jsem si vyřešila minulost a prodělala hlubokou očistu od genetických vzorců svých předků. Tím jsem nastartovala "svou" duchovní cestu, na které stále pracuji. Miluji zvířata, doma mám kočku. Chybí mi spřízněná duše, která prožila něco podobného nebo se tím zabývá a chtěla se o své zážitky podělit, ať už se jedná o vlastní zkušenosti nebo zkušenosti někoho jiného z okolí. Zajímá mě osobní rozvoj, reiki, regresivní terapie, holistická medicína, alternativní terapie nebo prostě jen milovníci zvířat. :) Pokud je tu někdo, kdo by si chtěl psát nebo si o tom i popovídat, budu ráda. :)

V klidu ☺

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
cedrus
57 let, Praha, vloženo 29.08.2018
Nehledám partnera, ale parťáka na popovídání, tanec, koncerty. Jsem pracovně vytížená v týdnu a hlavně o víkendech.Pracují s lidmi a rozvíjím jejich kreativitu. Na rovinu píšu,že nemám čas na vážný vztah. Uvidíme ☺. Jsem v Panně a Panny jsou přeci náročné ☺

Partnerství

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
PETR
63 let, okres Brno město, vloženo 14.08.2018
Nejsem dokonalý a nehledám dokonalou ženu. Jaký tedy jsem? Hledající, někdy i nacházející, s rozhledem i nadhledem, tolerancí a pochopením, možná někdy s hlavou v oblacích, vždy však nohama pevně na Zemi, uvědomující si důležitost kvalitního partnerství a ochotný ho budovat, udržovat a rozvíjet. Moje duše je už téměř 62 let (Panna, 1956) v těle, které vyrostlo na 172 cm a má v posledních letech hmotnost 77 – 82 kg. Koho hledám? Ženu, která by se mnou mohla vytvořit dlouhodobě více než dobře fungující partnerství. :-)

Pohoda a klid :)

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Kuan Jin 123456789
44 let, okres Svitavy, vloženo 23.07.2018
Ahoj :)
Přeji pěkný den všem :) Hledám muže,který dokáže vykouzlit úsměv na tváři ne jen druhým,ale hlavně sám sobě a chce ještě život žít :)

společné hodnoty

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 23.07.2018
Najde se tu nějaká dívka/žena, které, stejně jako mně, učarovaly knihy manželů Tomášových? Pokud budeme mít společné tyto knihy, budeme mít společné i další věci, zejména hodnoty a zájmy.

počet nalezených inzerátů: 186 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Domníval jsem se, že se učím žít, ale mezitím jsem se učil, jak umřít. (Leonardo da Vinci)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 105, poslední: 17.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019
zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 14, poslední: 25.02.2019


Anketa

Kolik je vám let?
-> -> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7714

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0