Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


jsem odpad

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
S.
31 let, okres Ostrava, vloženo 10.06.2019
Z hlediska pozemských měřítek si připadám jako odpad, citim ze bych se měl zabít a nedýchat tu vzduch. Jsem vadnej nebo jsou mé pocity v pořádku?

Přátelé

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Ellena
20 let, Praha, vloženo 10.06.2019
Ahoj, ráda poznám nové přátele. Zajímám se o čtení knih s duchovní tématikou, osobní rozvoj, zdravou výživu, soulad s přírodou a zákon rezonance (přitažlivosti). Ráda maluji, tvořím, snažím se cvičit a zdravě žít. Pokud máš podobné zájmy, určitě se ozvi.

souznění

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 30.05.2019
Najde se tu nějaká dívka/žena, které, stejně jako mně, učarovaly knihy manželů Tomášových? Pokud budeme mít společné tyto knihy, budeme mít společné i další věci, zejména hodnoty a zájmy.

přátelství

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Sofie I.
38 let, okres Praha východ, vloženo 29.05.2019
Hledám duchovně založené přátele se zájmem o mystiku, esoteriku, alternativní medicínu, feng shui, přírodu, jógu, meditaci, zdravou výživu apod. Bydlím na okraji Prahy, blízko Letňan. Studuji tradiční čínskou medicínu a psychoterapii. Chtěla bych mít víc přátel s podobnými zájmy, protože s materialisty mne to už opravdu nebaví...:)

Hledám ženu se zájmem o Lásku a o osvícení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Viky
71 let, zahraničí, vloženo 28.05.2019
Hledám ženu se zájmem o duchovní život a tedy se zájmem o Lásku a sjednocení v Lásce a hlavně i o osvícení
(někdo to nazývá "realizací Boha", ale Bůh je Láska).
Jsem čerstvě v důchodu (a ještě podnikám), ale na věku nové partnerky nezáleží-může být i o hodně mladší nebo starší-záleží pouze na její chuti se transformovat a milovat druhého a milovat se s nám a zažít osvícení !!
Je k tomu zapotřebí Láska a milování (a chuť se milovat s druhým pořád - a to musí platit oboustranně)!!
Já osobně jsem osvícení a vyšší stupeň vědomí již prožil - a je to nepopsatelné (nepopsatelně krásné a dobré a změní to život !!),
ale zase jsem se dostal díky svému egu (a řešení vztahových problémů s věrností partnerky)
a svému neodpouštění (díky neupřímnosti, respektive lhaní partnerky) o stupeň dva níže a zase bych se rád vrátil zpět a sjednotil se s novou partnerkou v Lásce, abychom byli oba dva osvícení. Vím, jak na to - a funguje to !!
Čas ani věk zde nehraje roli, nemusí to být dlouhá cesta, ale vyžaduje to pouze bezmeznou Lásku.
Láska pro osvícení musí být oboustranná a není to otázka jen líbení se - ani jen chuti na sex - ale je to rozhodnutí pro Lásku a pro osvícení.
Tolik ve stručnosti - jinak jsou samozřejmě důležité i vzájemné sympatie, duchovní stupeň a víra atd., toto zde nerozebírám,
na tato témata je vhodné si v případě zájmu napsat o sobě navzájem více (pokud jde o znamení, tak jsem PANNA)
a pak je stejně důležité i osobní setkání a vnímání druhého a vzájemné oboustranné sympatie, porozumění a shoda.
Já jsem již starší, ale po osvícení jsem stále zdravý a na věku partnerky mně vůbec nezáleží (pokud tedy nové partnerce nebude záležet ani na mém věku a bude mít zájem o osvícení a udělá pro to všechno, co je potřeba - a to já znám a vím...).
Budu se těšit na Vaši odpověď.
Přeji Vám hezký den.
S pozdravem
Viky

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 16.05.2019
Přeji hezký den všem ženám,které hledají vážný vztah a chtějí se opravdu seznámit.Zkouším štěstí,že sem náhodně zabloudí prima žena(třeba i maminka s dětmi),která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění a které by nevadilo žít v krásném prostředí na samotě u lesa.Jsem pracující Sš 45/176/78 svobodný,bez závazků,nekuřák.Nejsem vegetarián ani nejsem nijak duchovně založen,ale jsem obyčejný muž s romantickou duší,který hledá obyčejnou ženu která má ráda přírodu,zvířata a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

Láska

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
iv622
49 let, okres Vsetín, vloženo 3.05.2019
Čekám na Tebe

Hledám správnou kombinaci

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Annastasia
36 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 19.04.2019
Nejsem ani lepší ani horší než kdokoliv jiný, ale samozřejmě mám svoji unikátní kombinaci vlastností.
Co mě vystihuje? Průměrnost, průměrně hezká, průměrně štíhlá, průměrně inteligentní, průměrně náruživá:-)
Nuda? Dobře, nepostupuješ do dalšího kola..
Takže hledám někoho stejně (trapně:-) průměrného, kdo má navíc smysl pro humor a kdo je na světě rád :-)
PS: Pokud sis navíc všimnul jak všechno souvisí se vším, určitě se ozvi..

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 24.03.2019
Hledám ženu,která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Hodnou,milou dívku,ženu(nekuřačku),která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Nejsem žádný zoufalec,jsem soběstačný a v rámci možností spokojený pracující SŠ 45/176/77 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

..rozpouštím své ego v nádheře celého Jsoucna..

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
..my jsme..
45 let, okres Šumper, vloženo 22.02.2019
Dívám se na květinu :-), cokoliv živé, je mi to najednou tak blízké, tak neuvěřitelně blízké, pohladím tu nádheru, jsem najednou úplně v klidu a bez pohybu. Nevnímám ani dech, ale vím, že vidím něco, co je mi už tak dlouho známé. Vrací mne to k sobě, a když se najednou ocitnu "mimo tuto cestu", jsem na ní "natošup" zpátky. Tam kdesi hluboko, tam, kde jsem byl kdysi i ní, také horninou, vodou, ohněm, zemí, zvířetem, později člověkem, i bojovníkem, trmácel se miliardy let přes celé Jsoucno, cestoval po galaxiích, byl jsem vtělený na mnoha planetách a na mnoha planetách a v mnoha dimenzích ještě určitě budu, nespočet eonů a věků, prožíval mnoho a mnoho rolí a řešil ještě více krásných příběhů, také padal doslova "na prdel" :-) a zase se zvedal, tušíce najednou tu nádhernou vnitřní pokojnou a tichou sílu, leč obrovsky mocnou, kterou jen muž může objevit :-) Všechno to začalo probuzením mé životní energie již v ranných letech mého dětství. Prožívám nyní opravdu velmi bohatý vnitřní život, připravuji se na nádhernou metamorfózu fyzického těla do něčeho "mnohem jemnějšího a méně hustějšího". Studuji co se dá, původní sůtry, jogínskou literaturu, védy, leč informace jsou jen kusé a člověk musí opravdu zapojovat srdce a pečlivě tu skládanku sebe sama dávat dohromady. Jsem nyní naprosto fascinovaný "přítomným okamžikem prožívání", krásně o něm píše i Eckhart Tolle, dokážu si povídat s časem, se zvířaty,uměle čas tvarovat,díky pokročilému stavu prostupnosti nádí (energetických kanálů těla), díky mnoho let trvající pranajámě,mám za sebou přímé a fyzické zkušenosti s některými psychickými silami (levitace, teleportace apod..).Vnímám obrovskou úctu k obrovskému pokladu ženství a tohoto daru,který jsme my muži chtěli nepochopitelně pokořit.. jak jsme se mýlili.. Milá bohyně,pokud jsi tady,pokud s Tebou souzní nějaká část tohoto textu,ozvi se mi. Rád bych sdílel toto všechno a všechno, co dále přijde, zapojoval to do života,radoval se z maličkostí, byl u toho s Tebou a přítomný.

Hledám "pokusného králíka" na výklad tarotu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Petr
40 let, okres Plzeň město, vloženo 11.02.2019
Zajímá mě výklad tarotu a I-tingu. Chodil jsem na lekce k jedné plzeňské kartářce, učil jsem jsem se z knih. Nejlépe se ale člověk zdokonalí praxí, tím že bude vykládat a vykládat. Rád bych tímto našel někoho, kdo by si nechal vyložit tarot a poskytl mě zpětnou vazbu.

Před Bohem si rovni

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Eva
31 let, zahraničí, vloženo 20.01.2019
Ahoj, hledám toutu cestou Partnera do života, který má živý vztah s Bohem a nechává se vést po cestách Jeho. Muže, který umí pracovat rukama a je si vědom vyjímečnosti každého okamžiku. Umí chválit Pána buďto hlasem nebo hrou na hudební nástroj. Miluje Přírodu a zvířata. Umí být sám.

Seznámení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Lhastor
37 let, okres Brno venkov, vloženo 14.01.2019
Vítám všechny rozumné a přirozeně krásné dívky a ženy.
Zajímám se o duchovní sféru spontánně odmalička.
Nefandím proto novodobé ezoterice,nehledám senzace,ale poznání.Jak to ale bývá,nic se nemá přehánět.

Studoval jsem si pro sebe psychologii,filozofii,umění boje(kung fu),chi kung,rekreačně lukostřelba a v současné době historický šerm.
Také jsem rád psával básně a ty nejlepší hodlám v tomto roce vydat.
Ale dosti o mně,rád poznám i tebe,tebe která mne osloví.
A pokud bude vzájemná souzněnost duší,můžeme se spřátelit případně i něco více,protože nevěřím na náhody,vím,že se ozve ten,kdo se ozvat má.

Věk často nevypovídá o stavu duše,tudíž ho nechci ohraničovat,ale vzhledem k tomu mému pozemskému by mi měly psát dámy mezi 20-37 lety,děkuji za pochopení a těším se na vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,Roman Lhastor Dvořák ♥

Elizabeth Heich

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Moravanka
55 let, okres Přerov, vloženo 10.01.2019
Zajímá mě, zda někde v České republice pobývá muž, který nejen četl, ale také souzní s knihou autorky Elizabeth Heich - Zasvěcení. A s tím úzce souvisí i jedna z dalších jejích knih - Sexuální síla a jóga. Pokud někde jsi a skutečně rozumíš, o čem knihy jsou, pak víš, jaká jsem, co mě zajímá, o čem přemýšlím. A kdyby nikdo takový nebyl, má to tak být.

Pátrám po ženě

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Pavel Pavel
47 let, okres Brno venkov, vloženo 9.12.2018
Hledám přítelkyni pro život.Jsem "normální" sto kilový chlap a chci mít radost ze života ve společnosti ženy,která ví co chce.Jsem bez závazků.

Poznání.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Žena
31 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 4.12.2018
Hledám uvědomělého Muže.

Vše je v našich myšlenkách

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Franta
54 let, okres Prachatice, vloženo 9.11.2018
Pohodový kluk hledá pohodovou holku,celá ČR.

mystika

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 26.09.2018
Nějaká dívka/žena z Prahy, která má ráda mystickou (duchovní) literaturu, ale třeba i filosofii s psychologií, ráda se sebezkoumá a sebezpytuje, a touží po duchovním/duševním souznění?

Životní cesta

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
V.
26 let, okres Plzeň jih, vloženo 21.09.2018
Krásný den všem :)
Nikdy jsem na seznamkách nebyla a nepsala žádné inzeráty, takže premiéra :)) ale chtěla jsem to zkusit. Vlastně ani nic nehledám a nic neočekávám, a to i v životě. Před pár lety jsem se dala na "svou" cestu, přičemž jsem si vyřešila minulost a prodělala hlubokou očistu od genetických vzorců svých předků. Tím jsem nastartovala "svou" duchovní cestu, na které stále pracuji. Miluji zvířata, doma mám kočku. Chybí mi spřízněná duše, která prožila něco podobného nebo se tím zabývá a chtěla se o své zážitky podělit, ať už se jedná o vlastní zkušenosti nebo zkušenosti někoho jiného z okolí. Zajímá mě osobní rozvoj, reiki, regresivní terapie, holistická medicína, alternativní terapie nebo prostě jen milovníci zvířat. :) Pokud je tu někdo, kdo by si chtěl psát nebo si o tom i popovídat, budu ráda. :)

V klidu ☺

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
cedrus
57 let, Praha, vloženo 29.08.2018
Nehledám partnera, ale parťáka na popovídání, tanec, koncerty. Jsem pracovně vytížená v týdnu a hlavně o víkendech.Pracují s lidmi a rozvíjím jejich kreativitu. Na rovinu píšu,že nemám čas na vážný vztah. Uvidíme ☺. Jsem v Panně a Panny jsou přeci náročné ☺

počet nalezených inzerátů: 189 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Chyba je, že si myslíme, že na cestě k Bohu je nějaká poušť, suchota atd. Není žádná. To jsou jen naše myšlenky a naše rozumování, které si vytváří takovou past. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 0
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7805

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0