Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 10.04.2019
Ahoj. :-) Jmenuji se Honza,studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení Panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm.o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... Hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
44 let, okres Plzeň město, vloženo 5.04.2019
Hledám tímto příjemnou, pohodovou ženu pro seznámení a navázání blízkého vztahu. Baví mě sdílet a radovat se ze společných prožitků. Mám rád poznávání, cestování, tanec, masáže, filosofii,cestu tantry a jogy. Rád poznám partnerku s otevřeným srdcem a vstřícnou myslí ke všemu co vede k plnějšímu životu.

Pojďme se setkat.

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Michal
34 let, Praha, vloženo 31.03.2019
Je mi kristových 33 let, mám VŠ vzdělání a podnikám ve výrobě biopotravin. Jsem štíhlé postavy, 173 cm a pravidelně sportuji (2-3x týdně). Ve volném čase nejčastěji tančím standardní tance, vrtám se v zahradě (experimentuji s permakulturou) setkávám se s přáteli nebo čtu. Zdravě se stravuji (makrobiotika) a snažím se žít ekologicky. Osobnostní rozvoj a práce na sobě jsou neoddělitelnou součástí mého života. Mám jasnou představu o svém budoucím životě a pracuji na její realizaci. Jsi-li mladší, štíhlá a podobně laděná, napiš. Jestli bude fungovat vzájemná přitažlivost, zjistíme až osobně...

Poznání

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Amélie
48 let, okres Brno město, vloženo 23.03.2019
Hledám partnera s vyřešenou minulostí. Vybudování něčeho nového, tedy i vztahu, chce trochu trpělivosti a času. Pokud to tak taky cítíš, ozvy se.

Harmonický vztah

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Martina
41 let, Praha, vloženo 17.03.2019
Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem ve věku 40 - 50 let. Bude příjemné, pokud najdu partnera nebo i jenom kamaráda. Baví mě sporty, četba (teď hlavně sci-fi), ráda chodím do přírody a zajímám se o duchovní témata a témata seberozvoje. Doma mám dvě úžasné děti, kluka a holčičku. Minulost mám vyřešenou, ráda bych se potkala s někým, s kým se budeme doplňovat, chybí mi souznění a sdílení - a to nejenom těch horších, ale hlavně těch hezkých momentů v životě. Je mi 40 let.

Hledám kamarádku

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Anet
25 let, Praha, vloženo 18.02.2019
Zdravím. Hledám kamarádku se kterou bych mohla mluvit o životě a vztazích. Ráda bych s ní chodila do přírody na vycházky, jezdila na výlety, chodila sportovat, zašla na kávu nebo čaj, do divadla nebo si třeba zatančit. Mám partnera a nechci si dělat kamarádku z něj.

hledám něžnou kamarádku

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Neznavilla
38 let, Praha, vloženo 12.01.2019
Ahoj jsem žena (zadaná), hledám něžnou kamarádku pro společné výlety, rainbow, ohně, rituály, koupání. Zajimám se o bylinky, lečitelství, energie, masaže (můžeme se i navzájem učit a prohlubovat svoje zkušenosti, zatím jich moc nemám). Jsem přírodní dlouhovláska, foto pošlu.

Tvořit společně

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
divaa
37 let, okres Nový Jičín, vloženo 11.01.2019
a u toho se hodně smát :)
Mám moc ráda život, tvorbu, smích a když přijdou černé mraky, odrazím se od nich výš. Velmi ráda tě poznám, jestli vidíš život podobně, jako já :) a nové kamarády vítám :)

Hledám ženu...

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
28 let, Praha, vloženo 1.01.2019
Mám potřebu a touhu se intimně a fyzicky sbližovat. Chybí mi dotyk a fyzický kontakt.

Hledám parťačku nebo i přítelkyni. "Potulování"

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Rosa
28 let, Praha, vloženo 29.12.2018
Rád se potuluji a cestuji poznávám nová místa. Mam rád poznávání, dynamiku, pestrost. Nemam rád nudu a stereotyp. Chtěl bych cestovat, ale ze začátku jen po České republice. Teďko bych rád využíval systém WWOOF nebo Help Exchange. (Práce za bydlení a stravu). Kdyby se naskytly nějaké jiné možnosti tak bych využil i něco jiného. Chvíli bych někde pracoval pak se přesunul zase někam jinam. Sám nevím co bych v životě měl přesně dělat. Taková zkušenost by mi mohla pomoci najít můj smysl a co bych měl v tomto životě dělat. V budoucnu by jsem rád i do zahraničí. Mam za sebou i různé duchovní zkušenosti. Docházelo a asi i dochází k různým "vyčerpání" mých tendencí, tužeb, které mne vedly určitým směrem. Takže se vlastně hroutí mé sny a začínám zjišťovat, že některé touhy vycházely ze strachu a nebo třeba z ega atd,... Člověk pak zjišťuje, že ve skutečnosti vlastně neví co chce. A ke svým skutečným touhám, které vycházejí z duše jsem se zatím nedostal. Sháním ženu, která by byla ochotná se semnou unášet proudem života, cestovat, vydat se na takové dobrodružství do neznáma. Kdyby to byla žena, která by zároveň chtěla i partnerský vztah bylo by to lepší, ale není to nutné.

Seznámení

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Zlatka
49 let, okres Prachatice, vloženo 26.12.2018
Ahoj,
hledám kamaráda nebo přítele pro společné chvíle na naší složité cestě životem. Hledám muže s přehledem o hledání duchovních pravd a moudrostí. Mám ráda přírodu, zvířata a plavání.

Společné tvoření

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Lisak Tulak
39 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 22.12.2018
Dobrý den, hledám Ženu pro společné radosti. Žijí kousek od MB, kde si na svých rozlehlých pozemcích plníme drobné radosti. Snažím se nabídnout lidským, ale hlavně zvířecím návštěvníkům pestrost potravy a úkrytu. Je to má největší radost, tedy vedle sokolnictví, výprav do přírody, jízdy na kole, plavání, návštěv kulturních událostí. Já 38/186, postava přiměřená výšce, alkohol výjimečně, nekuřák, s láskou k dětem a psům. Budu se těšit na případnou odpověď. Hledám sympatickou ženu s obrovskou láskou k přírodě + s úctou k životu. Děti jsou vítané.

Spřízněná duše

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lucie
30 let, Praha, vloženo 6.12.2018
Ahoj, ráda bych poznala kluka, přibližně mého věku (29 let), který dokáže mít úctu k životu, a to nejen lidskému, ale i k zvířatům, rostlinám...přírodě. Někoho kdo nezašlápne pavouka jen pro to, že je pavouk. Někoho kdo si nebude klepat na čelo, když zvednu z horkého asfaltu včelu, která nemůže vzlétnout.. Miluju přírodu, hlavně hory, lesy.. přesto v současnosti žiju v Praze (doufám že ne navždy). Mám VŠ, údajně nejsem ani žádná šereda =D, přestože jsem se dopracovala až sem. Chci být někomu oporou a zároveň mít oporu v něm. Měl by to být někdo, kdo chce v blízké době založit rodinu, rád sportuje a má smysl pro humor. Mám ráda kreativitu, kutilství, umění, taky občas jít do kina, divadla, nebo klidně jen vegetit na koupališti. A jsem abstinent (některým lidem to vadí), po nikom to však nevyžaduju. Preferuju vegetariánskou stravu, ale nejsem úplný vegetarián. Jesti jsi na tom podobně, odepiš, třeba si padneme do oka. Když nepadneme, přátel není nikdy dost.
Člověk častěji lituje toho, co neudělá.
P.S. Kladný vztah ke kočkám výhodou :-)

nový život

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
sirana
48 let, okres České Budějovice, vloženo 4.12.2018
Duchovně založená žena,upřímná,tolerantní a romantická.Hledá muže,kamaráda,přítele nebo druha,který by jí po této cestě doprovázel.

úvaha...

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Fle
50 let, Praha, vloženo 28.10.2018
jen úvaha..Asi už nehledáme totéž, co ve dvaceti letech,ale prožívat naplno umíme. V něčem chceme více a v něčem méně, než kdysi. Já bych se ráda na někoho těšila, prožívala společně hezké, ale i těžší chvíle, měla se ke komu přitulit a především společně sdílet svá prožívání...Obohacovat i naplňovat se svými životy navzájem, ale si i umět dát prostor a svobodu pro ponoření se do sebe a své samoty..A pak to všechno pozorovat, co z toho bude..:) Nereálné ?

Vědomé spolubydlení

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Ondra
35 let, okres Brno město, vloženo 14.10.2018
Hledám k sobě spolubydlící, ženu, která má zájem o osobní rozvoj, především téma vztahů. Je vědecky prokázáno, že vztahy mají největší vliv na lidské štěstí a i v mém životě tomu tak je. Proto se chci v této oblasti dále rozvíjet a spolubydlení mi k tomu přijde jako ideální příležitost. Konkrétně se chci zabývat tématy: komunikace, umět vyjádřit své potřeby a hranice, uvědomovat si své emoce a jejich vyjadřovat je, budování společného prostoru, v kterém nám je dobře.

Bydleli bychom spolu v jednom pokoji, jako muž a žena, kteří se čerstvě seznámili, takže příležitostí k učení by bylo mnoho :-)

Seznámení

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Ivana
40 let, okres Český Krumlov, vloženo 12.10.2018
Chtěla bych poznat aspoň trochu sportovně založeného muze , se vztahem k přírodě,citlivého a který je otevřen duchovnu.
O mně více informací v e-mailu.

Hledá se muž

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
vlaštovka
37 let, Praha, vloženo 6.10.2018
V této žitovní fázi máme za sebou už většinou nějaké zásadní zvraty. Hledám muže, který z nich vyšel silnější, pokornější, je si vědom čemu všemu se z nich naučil a chce jít životu vstříc. Nejsem odevzdaně esotericky laděná bytost, věřim v přírodu, v něco co nás přesahuje, ale v dnešním světě přeplněném informacemi a zaručenými návody je důležité držet se svého vnitřního kompasu. Oslovují mě dobrosrdeční, osobnostně silní muži založení realisticky, kteří znají své silné i slabé stránky a mají silné morální zásady, respektují přírodu a celou naši matičku zemi.
Toužím po sdílení, intimitě a vzájemném respektu a opoře. Děti jsou vítány, sama mám šestiletého rošťáka :)

Tantra

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Davi
46 let, okres Brno město, vloženo 21.09.2018
Ahoj.Hledam partnerku na tantru.

"Kapka lásky je více než-li oceán rozumu."

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
DiDi
30 let, Praha, vloženo 7.08.2018
"Jsem připravena se s Tebou setkat.."

Diana - hledající žena, žena na cestě

počet nalezených inzerátů: 166 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Vše, co si dokážete představit je skutečné. (Pablo Picasso)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019
Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 21, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 17, poslední: 12.04.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 105, poslední: 17.04.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 12, poslední: 13.04.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019
zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 14, poslední: 25.02.2019


Anketa

Kolik je vám let?
-> -> -> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 7714

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0