Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Spřizněná duše

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Astu
55 let, okres Jeseník, vloženo 22.08.2019
Najde se na Moravě jemná introvertní žena,která se zajímá o učení Tomášových,hledá pravdu,miluje pobyt v přírodě a chybí ji mužská náruč.Já introvert ml. vzhledu i ducha to mám podobně

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
44 let, okres Plzeň město, vloženo 22.08.2019
Jsem vysoký štíhlý muž z Plzně a hledám ženu pro otevřený vztah. Mám rád cestování, tanec, sdílení doteků a masáží, které jsou mým koníčkem. Zajímám se o tantru a osobní rozvoj. Jinak z tanců mám nejradši latinu. Rád zajdu na na tančírny, kurzy a do společnosti přátelských lidí. Hledám i pohodovou kamarádku.

Hledám spřízněnou dusši

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 16.08.2019
Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Rád bych poznal dívku s podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Léto

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
divaa
37 let, okres Nový Jičín, vloženo 21.07.2019
Ahoj, miluju život, mám ráda lidi a miluji růst a možnosti, které se otevírají. Mám ráda vášeň a pravdivost, která je všude kolem. Chci sdílet mé užívání si tohohle světa, radost, smích i smutek. Tu pravdu skrytou za vším, která nás posouvá dál. Těším se na tebe. Alča

ahoj:)

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Bublinka11
30 let, okres Brno město, vloženo 28.06.2019
Ahoj, ráda poznám muže ve věku 30 až 35 let na vážné seznámení. Fotku pošlu přes email. Díky moc všem.

Jedno milé srdce je víc, než tisíc hezkých tváří

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Tomáš
39 let, okres Brno město, vloženo 29.05.2019
Duchovně založený otec dvou dětí ve střídavé péči, hledá stejně založenou partnerku pro společnou cestu, ne však nutně pro společný život. Jsem vyšší, spíš sportovní postavy, rád trávím čas aktivně, ale také hodně čtu.

Vzájemný cit, souznění, přátelství

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Simonet
30 let, okres Zlín, vloženo 21.05.2019
Toužím zažít souznění, vzájemnou lásku. Ráda bych poznala někoho, s kým bych mohla vést dlouhé rozhovory i mlčet, cítit se spolu v harmonii, zasmát se, sdílet - muže vnímavého, zodpovědného, který ví, co chce a je schopen hlubších citů, se smyslem pro humor. Mám ráda temnější hudbu (Cure, Lacrimosa, darkwave, gothic rock), ale poslechnu si i jazz, meditační, francouzskou hudbu a jiné žánry, taky ráda čtu knihy, nad kterými musím přemýšlet (databáze knih - uživatelka horkosladka), ráda chodím do kina, za kulturou, setkávám se s přáteli, sleduju filmy (csfd - simheona), zajímá mě psychologie, filosofie, umění, literatura, kultura, buddhismus, magie, nonkonformní věci. Baví mě psaní, poezie. Pořád o něčem přemýšlím, hodně prožívám. Mé nálady jsou proměnlivé. Jako osobnost jsem upřímná a emotivní. Láska není dívat se jen jeden na druhého, ale dívat se stejným směrem. Vzájemná opora, úcta, něha, důvěra.

.

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Beata
44 let, Praha, vloženo 5.05.2019
Velmi hezká, ale smutná blondýnka hledá opravdového muže s nekomplikovanými představami o štěstí. Někoho, kdo vidí krásu v obyčejných věcech. Jsem menší, štíhlá, ale ne hubená, objímací typ. Mám ráda procházky, výlety, výstavy, trochu nezodpovědnosti v životě, ráda se směju, když mám s kým. Fotku pošlu.

Hledám anděla a to odkudkoliv

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Tarottina
41 let, okres Prostějov, vloženo 29.04.2019
Hledám anděla, který mi občas půjčí svá křídla, abych opět mohla vzlétnout a radovat se ze života. A pokud je pro Tebe taktéž láska tím nejvyšším darem a cílem v životě, jsi pro mne ideální.

Pojďme se setkat.

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Michal
34 let, Praha, vloženo 31.03.2019
Je mi kristových 33 let, mám VŠ vzdělání a podnikám ve výrobě biopotravin. Jsem štíhlé postavy, 173 cm a pravidelně sportuji (2-3x týdně). Ve volném čase nejčastěji tančím standardní tance, vrtám se v zahradě (experimentuji s permakulturou) setkávám se s přáteli nebo čtu. Zdravě se stravuji (makrobiotika) a snažím se žít ekologicky. Osobnostní rozvoj a práce na sobě jsou neoddělitelnou součástí mého života. Mám jasnou představu o svém budoucím životě a pracuji na její realizaci. Jsi-li mladší, štíhlá a podobně laděná, napiš. Jestli bude fungovat vzájemná přitažlivost, zjistíme až osobně...

Poznání

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Amélie
48 let, okres Brno město, vloženo 23.03.2019
Hledám partnera s vyřešenou minulostí. Vybudování něčeho nového, tedy i vztahu, chce trochu trpělivosti a času. Pokud to tak taky cítíš, ozvy se.

Harmonický vztah

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Martina
41 let, Praha, vloženo 17.03.2019
Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem ve věku 40 - 50 let. Bude příjemné, pokud najdu partnera nebo i jenom kamaráda. Baví mě sporty, četba (teď hlavně sci-fi), ráda chodím do přírody a zajímám se o duchovní témata a témata seberozvoje. Doma mám dvě úžasné děti, kluka a holčičku. Minulost mám vyřešenou, ráda bych se potkala s někým, s kým se budeme doplňovat, chybí mi souznění a sdílení - a to nejenom těch horších, ale hlavně těch hezkých momentů v životě. Je mi 40 let.

Hledám kamarádku

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Anet
25 let, Praha, vloženo 18.02.2019
Zdravím. Hledám kamarádku se kterou bych mohla mluvit o životě a vztazích. Ráda bych s ní chodila do přírody na vycházky, jezdila na výlety, chodila sportovat, zašla na kávu nebo čaj, do divadla nebo si třeba zatančit. Mám partnera a nechci si dělat kamarádku z něj.

hledám něžnou kamarádku

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Neznavilla
38 let, Praha, vloženo 12.01.2019
Ahoj jsem žena (zadaná), hledám něžnou kamarádku pro společné výlety, rainbow, ohně, rituály, koupání. Zajimám se o bylinky, lečitelství, energie, masaže (můžeme se i navzájem učit a prohlubovat svoje zkušenosti, zatím jich moc nemám). Jsem přírodní dlouhovláska, foto pošlu.

Tvořit společně

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
divaa
37 let, okres Nový Jičín, vloženo 11.01.2019
a u toho se hodně smát :)
Mám moc ráda život, tvorbu, smích a když přijdou černé mraky, odrazím se od nich výš. Velmi ráda tě poznám, jestli vidíš život podobně, jako já :) a nové kamarády vítám :)

Hledám ženu...

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
28 let, Praha, vloženo 1.01.2019
Mám potřebu a touhu se intimně a fyzicky sbližovat. Chybí mi dotyk a fyzický kontakt.

Hledám parťačku nebo i přítelkyni. "Potulování"

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Rosa
28 let, Praha, vloženo 29.12.2018
Rád se potuluji a cestuji poznávám nová místa. Mam rád poznávání, dynamiku, pestrost. Nemam rád nudu a stereotyp. Chtěl bych cestovat, ale ze začátku jen po České republice. Teďko bych rád využíval systém WWOOF nebo Help Exchange. (Práce za bydlení a stravu). Kdyby se naskytly nějaké jiné možnosti tak bych využil i něco jiného. Chvíli bych někde pracoval pak se přesunul zase někam jinam. Sám nevím co bych v životě měl přesně dělat. Taková zkušenost by mi mohla pomoci najít můj smysl a co bych měl v tomto životě dělat. V budoucnu by jsem rád i do zahraničí. Mam za sebou i různé duchovní zkušenosti. Docházelo a asi i dochází k různým "vyčerpání" mých tendencí, tužeb, které mne vedly určitým směrem. Takže se vlastně hroutí mé sny a začínám zjišťovat, že některé touhy vycházely ze strachu a nebo třeba z ega atd,... Člověk pak zjišťuje, že ve skutečnosti vlastně neví co chce. A ke svým skutečným touhám, které vycházejí z duše jsem se zatím nedostal. Sháním ženu, která by byla ochotná se semnou unášet proudem života, cestovat, vydat se na takové dobrodružství do neznáma. Kdyby to byla žena, která by zároveň chtěla i partnerský vztah bylo by to lepší, ale není to nutné.

Seznámení

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Zlatka
49 let, okres Prachatice, vloženo 26.12.2018
Ahoj,
hledám kamaráda nebo přítele pro společné chvíle na naší složité cestě životem. Hledám muže s přehledem o hledání duchovních pravd a moudrostí. Mám ráda přírodu, zvířata a plavání.

Společné tvoření

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Lisak Tulak
39 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 22.12.2018
Dobrý den, hledám Ženu pro společné radosti. Žijí kousek od MB, kde si na svých rozlehlých pozemcích plníme drobné radosti. Snažím se nabídnout lidským, ale hlavně zvířecím návštěvníkům pestrost potravy a úkrytu. Je to má největší radost, tedy vedle sokolnictví, výprav do přírody, jízdy na kole, plavání, návštěv kulturních událostí. Já 38/186, postava přiměřená výšce, alkohol výjimečně, nekuřák, s láskou k dětem a psům. Budu se těšit na případnou odpověď. Hledám sympatickou ženu s obrovskou láskou k přírodě + s úctou k životu. Děti jsou vítané.

Spřízněná duše

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lucie
30 let, Praha, vloženo 6.12.2018
Ahoj, ráda bych poznala kluka, přibližně mého věku (29 let), který dokáže mít úctu k životu, a to nejen lidskému, ale i k zvířatům, rostlinám...přírodě. Někoho kdo nezašlápne pavouka jen pro to, že je pavouk. Někoho kdo si nebude klepat na čelo, když zvednu z horkého asfaltu včelu, která nemůže vzlétnout.. Miluju přírodu, hlavně hory, lesy.. přesto v současnosti žiju v Praze (doufám že ne navždy). Mám VŠ, údajně nejsem ani žádná šereda =D, přestože jsem se dopracovala až sem. Chci být někomu oporou a zároveň mít oporu v něm. Měl by to být někdo, kdo chce v blízké době založit rodinu, rád sportuje a má smysl pro humor. Mám ráda kreativitu, kutilství, umění, taky občas jít do kina, divadla, nebo klidně jen vegetit na koupališti. A jsem abstinent (některým lidem to vadí), po nikom to však nevyžaduju. Preferuju vegetariánskou stravu, ale nejsem úplný vegetarián. Jesti jsi na tom podobně, odepiš, třeba si padneme do oka. Když nepadneme, přátel není nikdy dost.
Člověk častěji lituje toho, co neudělá.
P.S. Kladný vztah ke kočkám výhodou :-)

počet nalezených inzerátů: 173 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Chyba je, že si myslíme, že na cestě k Bohu je nějaká poušť, suchota atd. Není žádná. To jsou jen naše myšlenky a naše rozumování, které si vytváří takovou past. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7957

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0