Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Adonise

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Afrodite
36 let, okres Zlín, vloženo 5.03.2017
...zajímavá,tajemná,né méně hezká, zkoušená životem, plovoucí oceánem hledá svého Adonise...

ps: podmínka pro komunikaci: foto+věk do 45

Lesní víla

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lesní vila
36 let, Praha, vloženo 27.02.2017
Ahoj, jsem 35letá bisexuální zdravotní sestřička, nekuřačka, duchovně otevírající se vegetariánka snažící se žít, tvořit a léčit, co nejblíž k přírodě. Hledám podobnou lesní vílu, pár nebo i muže, co se nebojí života ve více lidech...v lásce, v propojení s přírodou (běhání po lese, permakultura, bylinky, společné koupání, slunění se, ohně)... To vše i s mým stejně zaměřeným přítelem, kterého miluji a nikdy se ho nevzdám...Najdeme vás :-)?

Jen takový komentář....

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
HaKaTa
34 let, zahraničí, vloženo 27.02.2017
Tak jsem si po dlouhé době při nemoci v postli přečet Kámasútru(podotýkám, že téměř bezobrázkovou verzi) a musím říct, že to je až na pár informací text téměř o ničem respketive text o tom, jak být správný záletník a dobrá zlatokopka, takže to asi i dnes najde uplatnění. :-)) No a zdá se mi, že i tantra v dnešní době sklouzává do této oblasti, aspoň tak se to nám nezasvěceným zdá, podle toho, co vidíme kolem sebe. Ale to je jen názor laika, který se dívá z povzdálí. :-)

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
42 let, okres Plzeň město, vloženo 8.12.2016
Jsem vysoký, 195/80, štíhlý muž, příjemného ml. vzhledu, bydlím v Plzni a hledám tímto fajn, příjemnou, pohodovou ženu pro krásný vztah, nejlépe z Plzně a okolí. Mám rád cestování, cvičení, sport, tanec, kulturu, na koncert, do divadla, do kina, na ples, na zábavu. Rád poznávám příjemné lidi s otevřeným srdcem. Zajímám se o tantru a jógu, masáže, cesty a způsoby, které jsou mi blízké.

Laska

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Vladimira
33 let, okres České Budějovice, vloženo 17.10.2016
Hledam muze na vazny vztah.Jsem normalna holka,baculka se zavazkem.Samota je zla.Hledam normalnyho kluka na vztah plny lasky,nehy

život v přírodě

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Freya
35 let, Praha, vloženo 15.10.2016
Hledám společníka pro život, partnera nebo kamaráda se společnými zájmy, někoho kdo vidí svůj budoucí život třeba v malém dřevěném domku uprostřed permakulturní zahrady, chce žít zdravě, soběstačně jak to půjde, v souladu s přírodou. Někoho kdo má rád život v jeho vrcholech i propadech, cení si upřímnosti a otevřenosti. Někoho s kým se můžeme navzájem doplňovat, podporovat a obohacovat a zároveň se respektovat ve své jedinečnosti:)

Blízkost a rozvoj

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Ondra
33 let, okres Ostrava, vloženo 15.10.2016
Vztah s druhým člověkem je pro mě nyní bránou k poznání sama sebe. Mnohé věci, které skryté tam vychází na povrch a snáze se pak z nich můžu učit a dále se rozvíjet.

A také je pro mě vztah zdrojem různých pocitů a zkušeností, které jinak nevnímám, když jsem sám. Je to jako dát další rozměr životu, obohatit jej.

V naší kultuře je zvykem to, co teď hledám nacházet v partnerském vztahu, kde se počítá se spoustou závazků a dlouhodobým výhledem. A mimo partnera není zvykem mít opravdu blízký vztah s nějakým člověkem.

Najdu tady někoho, kdo by měl zájem o blízký vztah bez pout a dlouhodobých slibů? Prostě si předat to dobré, co můžeme a pak jít zase dále. A když se ukáže, že si máme pořád co předávat, tak klidně můžeme zůstat spolu :-)

hledám právě Tebe :-)

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Kateřina
26 let, okres Beroun, vloženo 10.10.2016
Samota je krásná, ale už jí bylo moc :-). Hledám partnera pro život, který bude stejně laděný a šťastný za život jako já :-). Jsem stále usměvavá a upřímná, jen si toho ještě nikdo nevážil.

MOŘE LÁSKY

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Pierre
37 let, okres Vsetín, vloženo 4.09.2016
ŽIJU SÁM JENOM V SOBĚ, JAK PROSTÁ CHÝŠE NĚKDE V LESE, SVÉ SRDCE MÁM VYSOKO TAM NA POLICI MEZI JINÝM ZBOŽÍM, POTŘEBUJU JINÉ RUCE, ABY NA NĚJ DOSÁHLY A ULOŽILY HO, KAM PATŘÍ, POTŘEBUJU DOTYK DRUHÉHO A ÚSMĚV, ABY MÁ CHATRČ ZAZNĚLA PÍSNĚMI.

Soffi

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Soffi
40 let, Praha, vloženo 20.08.2016
Ahoj, hledám skvělého pána s vyváženou jednotnou mužskou energií, jiskrou v oku, hledajícího harmonii, štěstí a svůj životní příběh. Klasické hodnoty, síla a pevné vnitřní vědomí hodnot důležité. Nejsem veganka, vegetariánka a nehledám tady společnou praxi pro různé sexuální nauky ani povyražení, tak to prosím pánové respektujte. Přeji všem hezký den S

Hledám hodnou slečnu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Tom
30 let, okres Brno město, vloženo 2.08.2016
Ahoj,
nejsem zrovna bavič společnosti, naopak jsem dost tichý a introvertní. Ale jsem hodný a dokážu být věrný a mít Tě rád.
Jsem věřící, ale nehlásím se k žádné konkrétní církvi ani náboženství. I když nejbližší je mi buddhismus/lámaismus.
Mezi mé záliby patří hlavně výlety do přírody a za památkami a taky sport (kolo, lyže).
Budu se těšit na každou odpověď :)
Tom

Život jako party ve dvou

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Markéta
55 let, Praha, vloženo 2.08.2016
Hledá se spolujezdec na výletě životem, který zaplní prázdné sedadlo v autě, neuteče před deštěm, a když je hezky, troufá si třeba i na ztřeštěnosti věku na první pohled nepřiměřené. Návštěva "tady" není tak dlouhá, pojďme neztrácet čas.

Hledám lásku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
33 let, okres Brno město, vloženo 17.07.2016
Ahoj. :-)
Jmenuji se Honza,studuji medicínu a je mi 31 let.Jsem 186 cm vysoký,štíhlý vegetarián ve znameni panny,nekuřák.
Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm.o hudbu, esoterii...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... Hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata.
Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna a okolí
Kontakt: honza.odpoved@email.cz

...

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Fle
48 let, Praha, vloženo 16.07.2016
...už jsem toho hodně zažila a prožila, poznala, zvorala, hodně jsem se naučila a sousta toho je ještě přede mnou. Nemám chuť se tu vychvalovat ani vypisovat své požadavky..:)Věřím, že všechno je dobré a to pravé a v určité chvíli přijde vždy to, co přijít má..Na začátku se vše vždy zdá zalité sluncem, ale až život ukáže, zda to slunce svítí i v bouři..Tak pokud chceš napiš a uvidíme..;) Těším se! :)

... a další barvy

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Černá kočka
32 let, Praha, vloženo 29.06.2016
Lebedíc si v samotě na břehu oceánu, hazím vějičku, třeba chytím zlatou rybičku.
Poprosím ji, ať mi pošle do cesty Tebe. Protože ač Ty i já máme rádi svůj vlastní svět a hodně prostoru, potřebujeme jeden druhého.
Víc si žádat netroufám, jen malé střípky, jejichž společné sdílení potěší: seberozvoj a spiritualita s rozumem, umění, design, fotografie, hudba a tanec, paleo - raw gurmánství, industriální krása velkoměsta i vysoké hory, nekonečná moře, vítr, sníh,...

Hledám

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Anet
23 let, Praha, vloženo 22.04.2016
Ahoj. :) Jsem hodná holka s vlastním světem. Chtěla bych rozesmát a mít možnost se někomu otevřít. Chtěla bych se dělit o své myšlenky a zážitky, chodit do přírody, na koncerty, do divadel a nebo jen tak mlčet a pozorovat svět. Ráda se bavím o lidech a jejich osudech. Mám ráda lidi, ale jsem spíše klidnou pozorovatelkou. Ve svém duchovním vývoji jsem v místě, kdy se vzdaluji od starých přátel a mám jiné hodnoty, než lidé, se kterými jsem se stýkala. Mám ráda svůj klid, svou práci, mám ráda vnímání energií a doteky. Hledám duchovního partnera, který se mnou rád půjde vedle mě, se kterým se budeme učit respektu a lásce.

spolubydlení, spolutvoření, společné sny a cíle

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lindusska
36 let, Praha, vloženo 4.04.2016
Hledáme harmonii a štěstí...vyšli do vesmíru své přání a ono se Ti splní, možná Ti přijde můj inzerát pošetilý, ale pro mě je mé přání vším. Věřím, že najdeme oduševnělého muže, ženu nebo i pár žijící/vlastnící statek či skromný dům se zahradou v Praze a okolí, ochotný část tohoto obydlí pronajmout nebo sdílet se zdravotní sestřičkou, umělcem, dítětem a 2 kočičkami (popř. tyto prostory s námi hledat a pak spolubydlet). Jsme poctiví, pracující vegetariáni, nekuřáci se zájmem o permakulturu a návrat ke kořenům...minimalisti, tak trochu polyamoristi, milující přírodu, svobodu a vše krásné...těšíme se na Tebe :-)

Naděje

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Adéla
28 let, okres Prostějov, vloženo 24.01.2016
Zklamaná ne životem ten je nádherný, ale zklamaná dnešní dobou a nalézání nevhodných partnerů.Ráda poznám muže s velkým M, který dokáže milovat mladou, hodnou, věrnou a milující mladou maminku dvou klučinů (2 a 7 let).Pokud pro tebe znamená rodina posvátný svazek a děti boží požehnání, pak hledám právě tebe...

jen vážně

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
koci
31 let, okres Ostrava, vloženo 12.01.2016
Ahojky jmenují se Aleš hledám pohodovu slečnu která me bude brát takovéhoto jaký sem sem míli hodný pozorný mám rad děti psi přírodou mám smysl pro humor moje zajmi jsou hudba sport hokej fotbal kino rad jezdim na kole kolečkových brusle jeslí a chci to změnit nechci bejt už sam je mi 29 do 33 let hledám krása nehraje ale co mas uvnitř ne mužů ti slíbit pohatctvi za to mám dobre srdíčko sem věrný kluk nápis jeslí mas zájem budu se těšit odp.

nechci bejt sam

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
koci
31 let, okres Ostrava, vloženo 12.01.2016
Ahoj jmenují se Aleš a douhle hledám holku na vážný stah která ví co chce v životě je mi 29 let 33 let hledám hodnu milu na krasu ne hledím sem pochodový kluk mám smys pro humor moje zajmi sport hokej fotbal kino kolo kolečkové brusle příroda pokut te za ujal můj inzerát tak nápis merim 165cm budu se těšit na odp.

počet nalezených inzerátů: 135 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ožeň se v každém případě! Dostaneš-li dobrou ženu, budeš šťastný. Dostaneš-li zlou, budeš filozofem. (Sókratés)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Sexuologická poradna a efektiv..
komentářů: 9, poslední: 25.01.2017
Nemám motivaci k žití
komentářů: 35, poslední: 21.02.2017
Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 18, poslední: 2.07.2016
Občas mě život nebaví...
komentářů: 10, poslední: 23.02.2017

Reiki je mrtvý zdroj
komentářů: 43, poslední: 24.03.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 48, poslední: 21.03.2017
Pránická výživa
komentářů: 37, poslední: 19.03.2017
Co znamenají nepříjemné pocity..
komentářů: 9, poslední: 23.02.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 241, poslední: 17.02.2017
Alkohol / cigarety / káva / př..
komentářů: 3, poslední: 12.02.2017


Anketa

Modlili jste se dnes?
-> ->
Celkem hlasovalo: 3808

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0