Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na úpatí Bouřné hory

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Marek
33 let, Praha, vloženo 14.08.2019
Jsem sympatický, solidní muž, posláním i povoláním učitel. Vnímám skryté hloubky života a dalo by se říct, že jsem vlastně velmi duchovní člověk. Každý den snažím se dávat lidem - v práci i kdekoliv jinde - to dobré a krásné, co v sobě nosím, aniž bych za to cokoli žádal. Dar druhému je mi sám o sobě největší odměnou. To je moudrost, ke které jsem dospěl a jsem za ni vděčný. Existuji v každodenní realitě, nelítám s hlavou v oblacích, ale materiálno není pro mne životním cílem. Přál bych si poznat milou, pohodovou ženu, se kterou bychom společně tvořili vzájemnou budoucnost. A tento inzerát je vlastně jedním ze způsobů jak kráčet tomuto přání naproti.
PS: pouze Praha, prosím.

Upozornění-carevna z Ruska

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Tsarevna
34 let, okres Český Krumlov, vloženo 9.08.2019
Ahoj, upozornil jsem admina, že se tu opakovaně objevují inzeráty, jejichž "pisatelé" se vydávají za ruské ženy, svobodné, bezdětné, zklamané životem v Rusku, samozřejmě jsou to sexy kočky, které se strašně chtějí seznámit s Čechem a vycestovat do ČR. Nějak jsem to nezkoumal, je to spíš k pousmání, ale asi vám je všem jasný, o co půjde. Tak jen upozornění, že i na takovéto seznamce se může vyskytovat podobná hyena. Kdo má selský rozum, tomu to vadit nemusí, ale může mít někdo blbé období a..
tak ahoj a nenaleťte:)

Souznění

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Elisa
51 let, okres Olomouc, vloženo 8.08.2019
Je tak těžké definovat, co vlastně hledám...slova jsou jen slova a nevyjádří podstatu...souznění duší při zachování tajemna, klid a přesto vzrušení, důvěru a přesto samostatnost...porozumění při zachování vlastní individuality...partnera, kterého si budu moci vážit...v tuto chvíli spíše kamaráda, kterému dovolím se přiblížit mé složité duši. Jsem VŠ 50/169 se vztahem ke všemu živému, k přírodě, pohybu, sportu a se spoustou jiných zájmů. Pokud se nebojíš, napiš.

Brigáda

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
*nikdo
109 let, okres Kroměříž, vloženo 6.08.2019
Dobrý den, uvítám dobře placené brigádníky na klidnou práci při výkopu základu pro crawl-space u dřevěnice na kuřích nožkách na kouzelném místě na Rusavě mezi stromy a vodou. Vše zajištěno - energie, klid, doprava (i z Brna), nástroje, rukavice, jídlo, pití, .....zahrada, kde můžeme růst :)...tel.: 775 900 460

MEDITACE

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Goofy
25 let, Praha, vloženo 7.07.2019
Nazdar!

Hledám parťáky na meditaci, věk ani pohlaví nerozhoduje, hlavní je zájem o meditaci. Respektive pro mě už meditace není pouhý zájem jako jiný aktivity, je to životní styl a způsob myšlení. Mám vícero hlubokých zážitků jako například vize na minulý životy a další (ale to spíš říkám osobně), i když druhým dechem dodávám, že to hlavní u meditace je zklidnění a zdokonalování charakteru, ty zážitky jsou třešnička na dortu. Jaký jsou vaše zkušenosti, není podstatný, není to o poměřování, kdo dál dosáhl a dá se to individuálně přizpůsobit. Založil jsem skupinový chat, scházíme se takto v parku. Je jedno, zda se sejdeme 2 nebo 10, není to hurá akce, kde musí být co nejvíc lidí. Kdo se přidá?

Goofy

Životní energie

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Harmonie
30 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 29.06.2019
Seznámení na živo. Seznámení se sebou samým a se skupinou, která mě zrcadlí, rezonuje se mnou. Vztahy na týden i celý život.
Rádi bychom na tomto seznamovacím místě sdělili, že se na neziskovém podhoubí zaměřujeme na rozvoj životní energie a za tímto účelem pořádáme skupinové pobyty pro muže i ženy, již čtyři roky, zatím ve věkovém rozmezí 17-82 let. Nejčastěji jezdíme do Orlických hor, letos v létě budeme také v Beskydech. Finanční příspěvek za účast na pobytu je dobrovolný. Pokud by Tě zajímalo více detailů, najdeš je na webových stránkách http://www.eipei.eu/kalendar-akci/

muže který si také prošel peklem

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Sheryl
44 let, okres Plzeň město, vloženo 22.06.2019
Jsem 43 letá žena z Plzně která hledá chlapa se srdcem na správném místě, ideálně takového, kterého život už také nakopnul a to až tak, že se ocitl na jeho dně, odkud se vyhrabe ten, kdo opravdu chce a moc touží dát tomu svému dosud nenaplněnému životu jiný rozměr. Možná ještě není úplně z toho venku podobně jako já, ale rozhodně už udělal hodně práce směrem k větší zralosti, a třeba už mu také přišly také jisté těžko sdělitelné zážitky, které mu přinesly vnitřní jistotu o existenci vyšší lásky, a také že sám je na správné cestě. Zjistil tedy, že nejlepším duchovním učitelem je život sám se vším co přináší a že to co je těžké a bolestné z něj nikdo ani ten sebemocnější šaman či guru nesejme, že musí sám pochopit co je potřeba uvést do souladu, aby to těžké a bolavé mohlo odejít., a že tu cestu k tomu najde jen hluboko uvnitř sebe a že pokud se o to snaží opravdově a s otevřeným srdcem, pak to nemůže dopadnout špatně.U mě konkrétně se jedná o nelehkou záhadnou nemoc neurologického charakteru, která mi přišla do života před cca 15l, dlouhé roky lékaři marně pro ni hledali škatulku,byla jsem na tom svého času velmi zle, dnes funguji až na vyjímky celkem normálně, více konkrétních info o mě a také o nemoci je k nalezení zde http://profil.najdise.cz/dzejn123 . Snažím se vždy o maximální upřímnost, otevřenost a opravdovost, ve vztahu je pro mě důležitá otevřená komunikace, vzájemný respekt a úcta a v neposlední řadě také humor, ..Myslím že mě po prožitých zkušenostech něco jen tak nezdrtí, ale láska ta opravdová mi chybí a pokud ji nepotkám, budu radši sama , protože nehledám vztah pro zaplnění prázdnoty ale proto, abychom se milovali a podporovali a bylo nám spolu fajn v dobách dobrých i horších a abychom zvládli i svoje nedokonalosti a respektovali se takoví jací jsme.

Seznámení

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Ondra
41 let, okres Zlín, vloženo 21.06.2019
Ahoj… hledám sympatickou ženu, partnerku na trvalý vztah. Jsem svobodný, zatím bezdětný muž, 40 let, 178cm. Mezi mé zájmy patří sebevzdělávání, poznávání, literatura, internet, turistika, ekologie a spirituální věci. Nepiju, nekouřím, jsem vegetarián skoro 20 let.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Goofy
25 let, Praha, vloženo 11.05.2019
Nazdar lidi,

rád bych poznal nový lidi, co jsou podobně naladění jako já. Moje hlavní záliba je meditace, čím dál víc se dostávám do fáze, že už to není pouhá činnost, ale životní styl a způsob vnímání a uvažování. Taky jsem založil skupinový chat na fb s názvem Meditace, kde domlouváme tyto srazy, takže budu rád, když se zapojíte, napište, rád vás přidám.

Pracuju jako skladník, ale důležitější (minimálně pro mě) je, že jsem několikrát publikoval v časopise a mám v plánu přejít na knihy, zkrátka jsem literárně a filosoficky zaměřený. Mám i další zájmy - deskový a PC hry, military, sci-fi a celkově se snažím sbírat všude možně informace a propojovat vědu s vírou.

Věřím v reinkarnaci, mám několik vizí z minulých životů (zejména ten poslední), protože si to umím vyvolat cíleně skrz meditaci). Ale konkrétně to bych nechal spíš, kdo by měl zájem osobně.

Napadá mě ještě spousta dalších věcí, ale zatím bych to takto nechal. Mějte se všichni andělsky.

Goofy

Najdu?

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
ANAXORAN
51 let, okres Jihlava, vloženo 24.04.2019
Najdu parťáka,co rád se toulá přírodou,tajemstvím hradů a zámků,kdo má rád tajemno mezi nebem a zemí.Cestování po světe s odpočinkem u moře.Trochu meditace,duchovního myšlení...Napiš ohledáš ty a já odpovím.Souznění dvou duší snad?Může být i napořád... :-)

Spojeni, sdileni, priroda

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Monika12
40 let, okres Trutnov, vloženo 22.04.2019
Krasny den....jsem mama s detmi. Vegetarianka milujici prirodu. Hledam nekoho, kdo ac citi duchovni stranku zivota, tak pochopil, ze neni potreba modliteb, meditaci, kdejakych technik k otevirani vedomi, ale obycejny cisty, eticky, opravdovy zivot v harmonii s Prirodou a jejimi zakonitostmi. Kdo ma rad deti, ustoji jejich projevy :) a vubec, kdo by chtel sdilet rodinny zivot a byt skutecnym partakem nam vsem. I presto,ze jsme sobestacni, umime se radovat, uzivit, vymalovat si byt, zryt zahradu.... tak zijeme roky sami a muzska energie nam chybi. Neuznavam cokoli,co ovlivnuje neprirozene energii cloveka, alkohol,cigarety a vsechny "pomucky". Jednoduchy, pravdivy zivot, na nic si nehrajici a usilujici o vnitrni cistotu....harmonie ve viru detskych energii, pevne vnitrni nastaveni, pratelstvi a hluboka laska. Nevim, zdali je mozne se najit skrze inzerat, ale stale jsem Te nepotkala...

hledám submisivní vědomou duchovní partnerku

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
vědomý dominant
44 let, okres Brno venkov, vloženo 9.04.2019
Hledám lásku, ženu z celé ČR. Ženu s dětmi i bez, věnující se duchovnu a práci na sobě, zdravá strava, bydlení u mne v domě mimo město. Jsem 44, vyšší sportovní postavy, prý pohledný, dominantní v ložnici.:)

Povídání

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Fialka666
29 let, okres Karviná, vloženo 9.04.2019
Jsem milující lidska bytost,co by si rada povidala o vsem s duchovne smyslejicimi bytostmi 😃

Nový začátek

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Goofy
25 let, Praha, vloženo 17.02.2019
Nazdar lidi!

Zkusím inzerát dvojího charakteru - na přátele i protějšek. Co se přátel týče, nezáleží na věku ani pohlaví. Jsem levák, ale pravičák. To není dobrý začátek. Zajímá mě psychologie, především psychotesty, dále filosofie a mystika - mystika a ne ezoterika, protože některý ezo nesmysly mi lezou krkem, jsem skeptický vůči věštění, spiritismu a dalším. Zajímá mě meditace a různý vizualizační techniky. Dále scifi, hlavně ty z budoucnosti. Mám i "nižší" zájmy, k nimž patří military. Taky deskový (strategie) a PC (střílečky) hry. Ale nejdůležitější zájem je psaní. Publikoval jsem několik článků v časopise Záhady života a plánuju knihy.

A spřízněná duše? Není důležitý mít x nároků. Spíš bych chtěl říct, jak si vztah představuju. Zásadní mi přijde názor, že nevidím tak velký rozdíl mezi přátelstvím a partnerstvím. Láska je jen jedna, miluju všechny bytosti.

Není to laciná myšlenka typu kamarád taky rád. Nedávno mě jedna kamarádka odmítla - protože jsem kamarád? Neurazím se, bavím se s ní dál - proto někteří mají svět přátel a nápadníků oddělený, protože by to neunesli. Někdy se člověk s někým seznámí a je to hned jasný, že tam jsou sympatie, tak někdy může být tahle debata zbytečná. Ale někdy to můžu zjistit po delší době, že se mi někdo libí. Lidi se mění, a tak něco, co mi dosud přišlo inspirativní, mi najednou může přijít sexy.

Když bych se měl s nějakou slečnou sejít, neviděl bych to jako rande. Ze začátku se s lidma bavím neutrálně, stejně se všema. A ne ze studu, ale protože mě primárně zajímá, jaký ten člověk je. Ale samozřejmě nejsem robot a necita. Zkrátka postupně zjišťuju, že má někdo určitý druh humoru, názory, hodnoty atd., a tak se snažím být víc osobní. Pokud jsou sympatie, je ideální, když k nim dojde nenuceně. Mluvím i ze zkušenosti. Najednou byl vztah a přitom ani nikdo nikoho nebalil.

Kdo má podobný zájmy a názory, tak určitě se ozvěte. A pokud jste dočetli až sem, tak gratuluji.

Goofy

:)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Bára
29 let, okres Plzeň město, vloženo 19.01.2019
Ahoj Všem,ráda bych tu poznala hodného muže pro mě a kamaráda pro mého syna,nejlépe spřízněnou duši a někoho trpělivého.Jen z okolí Plzně a Plzenského kraje.

Hledám svoji kněžnu

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
sartun
39 let, okres Nymburk, vloženo 1.01.2019
Dobrý den,hledám touto cestou svoji kněžnu,učitelku tradiční Tantry z Prahy a okolí.Věřím,že nejmocnější energie,která nám byla dána,nás může transformovat a posunout blíže k Bohu.Více soukromě.Prosím jenom seriózně.Děkuji

Praha

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
exwik
45 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Hledám ženský element, trochu alternativní a vnímavý pro meditace a tantru.

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
25 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Jsem tu zas! :-)
Ta s těmi depresemi o několik inzerátů níž..
Už jsem na tom lépe. I když jsem se s nikým nesešla. Potřebovala jsem čas, projít si tím a pak si zvýšit sebevědomí nákupem pár kusů oblečení :-) Asi mě nikdo v tu chvíli svou reakcí tolik neoslovil. No, já jsem to nějak nechtěla nebo co. Všem ale moc děkuju.
A přicházím s dalším dotazem. A napíšu ho do dalšího inzerátu, protože mám vysoký počet znaků a nevejdu se :-D

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
25 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Chci odstranit jednu příčinu mých špatných stavů a strachu a nenaplněnosti. Jde o práci. Najde se tu někdo, kdo by mi mohl nabídnout práci, brigádu, přivýdělek? Nejsem schopna chodit do práce od pondělí do pátku, od určitého času, na určitý počet hodin. Jen na to teď myslím a svírá se mi žaludek. Dělám vše podle nálady, momentálního cítění nebo energie (Tu mívám většinou k večeru :-D). Párkrát jsem takovou práci zkusila a necítila jsem se vůbec dobře, přicházely špatné psychické stavy a utíkala jsem s tím, že už nemůžu. A já nevím co je to, co mě naplňuje, baví, a tak práci nemám. Nebo jsem sháněla práci na doma a je to jen samé nabízení produktů lidem, což je pro mě nevyhovující a nejisté.
Nemám představu, co za práci, ale vím, že touto formou hledám a dávám do toho téměř všechny naděje, není to pro mě jedna z možností. A ne, nepožaduji kdoví jaké platové ohodnocení. Vlastně až na vzácné výjímky jsem měla v peněžence nula nula prd nebo takovou pětistovku.
Potřebuji změnu. Chci být více nebo klidně zatím i méně nezávislá. Potřebuji změnu. A klidně budu odcházet z toho uřvaného, nepřátelského prostředí doma. Nebráním se něčemu naučit, jen prosím o trpělivost, jsem v těchto chvílích kdy je vše pro mě nové, citlivá. Když se cítím dobře, jsem veselá, pozitivní a vlastně docela komunikativní a i zábavná. V takové chvíli mám energie na rozdávání. V prvních momentech ale bývám ostýchavá, plachá, než zjistím, jak se můžu uvolnit. Uuuf, tak to je zatím všechno a já se moc těším na nabídky, ale i klidně jiné milé zprávy <3 Ahoj
(Pokud mám ve zprávě překlepy tak jen proto, že píšu na mobilu a tam padaj i když se snažím na max., mrchy jedny :-D, uuuf zase dlouhej inzerat, snad u toho neusnete :-D jooo a jsem z Prahy, ale to vlastně vidíte, tak proč to píšu :-D)

Ahoj

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Marusya
30 let, okres Svitavy, vloženo 3.11.2018
Svobodná a bez dětí. Hledám partnera pro život.

počet nalezených inzerátů: 171 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život je vlastně celkem jednoduchý a zkomplikuje se jen tím, že sami na komplikovanosti trváme. (Konfucius)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7960

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0