Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vědomé spolubydlení

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Ondra
34 let, okres Brno město, vloženo 14.10.2018
Hledám k sobě spolubydlící, ženu, která má zájem o osobní rozvoj, především téma vztahů. Je vědecky prokázáno, že vztahy mají největší vliv na lidské štěstí a i v mém životě tomu tak je. Proto se chci v této oblasti dále rozvíjet a spolubydlení mi k tomu přijde jako ideální příležitost. Konkrétně se chci zabývat tématy: komunikace, umět vyjádřit své potřeby a hranice, uvědomovat si své emoce a jejich vyjadřovat je, budování společného prostoru, v kterém nám je dobře.

Bydleli bychom spolu v jednom pokoji, jako muž a žena, kteří se čerstvě seznámili, takže příležitostí k učení by bylo mnoho :-)

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
34 let, okres Brno město, vloženo 13.10.2018
Ahoj. :-) Jmenuji se Honza,studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let.Jsem 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znameni Panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm.o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... Hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí

Hledám přítelkyni

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Radek Rieger
26 let, okres Ústí nad Labem, vloženo 10.10.2018
Zdravím,
Hledám přítelkyni, nebo jen kamarádku/kamaráda z Ústí nad Labem a blízkého okolí.
O mně: Je mi 26 let, pracuji a bydlím ve svém bytě. Zajímám se o fotografování přírody a zvířat, o fantasy a sci-fi literaturu, stolní, karetní i jiné hry. Též se zajímám o esoteriku a duchovno.
Pokud budete mít zájem, nebojte se mi napsat. :-)

Dopisování

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Martin
33 let, okres Plzeň sever, vloženo 9.10.2018
Ahoj slečna na chat o všem možném? :-)

Napis

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hledajici
35 let, Praha, vloženo 1.10.2018
Hledam nekoho na psani, potom spolecne povidani i mlceni nazivo, vymenu masazi a pozdeji treba i vic. Jsem vdana, ale ne stastna

M

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Martin
33 let, okres Plzeň sever, vloženo 27.09.2018
Ahoj poptávám milou slečnu, paní k trávení společných chvil v čajovně, u grilu, na túrach, pod širákem, nebo jen povidanim u ohně ☺.

M

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Martin
33 let, okres Plzeň sever, vloženo 27.09.2018
Ahoj, 185cm,94kg,šedivé oči, delší hnědé vlasy, hledám k sobě milou slečnu, případně jen kamarádku na dopisování, grill, túry, spaní pod širákem. Bydlím v malé vesnici, všude do přírody je to kousek, zajímám se o reiki, buddhismus, meditace.... klidně se zeptej co by tě zajímalo ☺. Ahoj

Žena se zvířecí duší a lásce k přírodě - celá ČR

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
BlackWolf
31 let, okres Brno venkov, vloženo 27.09.2018
SAMOTA? - VZÍT ZA RUKU... SMUTEK? - OBEJMOUT... ÚSMĚV? - POLÍBIT... TOUHA? - POMILOVAT...

Nevím vše o světě ani netvrdím že to stačí... Ale vím konečně dost na to abych zajistil "ŠTĚSTÍ" mě a ženy která bude chtít moje srdce.

Jsem vcelku pohledný inteligentní rozumný muž s věčně mladou energetickou duší a úsměvem na tváři. Moji osobnost tvoří vášeň a láska ke krásným věcem k přírodě a citem pro různa umění, duši, energii a psychologii. Rád se učím novým věcem a neustále na sobě pracuji. Moje koníčky jsou: Příroda, Bojová umění a s ním spojené východní znalosti a praktiky (jako např. Yoga, meditace, masáže, tantra). Sport - kolo, turistika v přírodě, voda a jiné. Relaxace - sauna, filmy, hudba, focení, malování a jiná tvořivá činnost, procházky. Jinak jako muž z vesnice pochopitelně manuálně a technicky vzručný. :)
TY? POUZE 2 věci...Pokud máš ráda přírodu a dlouhodobě se ráda věnuješ jakékoli pohybové nebo sportovní aktivitě, máš velkou šanci a já jsem skutečný a na zprávy odpovídám. :)
Napiš, odpovím všem. Inzerát je platný do smazání a já jsem trpělivý. ;) Můj email: alex.nighter(zavináč email.cz) (jinak za fotku budu moc rád)
Děkuji a těším se... Aleš

mystika

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
35 let, Praha, vloženo 26.09.2018
Nějaká dívka/žena z Prahy, která má ráda mystickou (duchovní) literaturu, ale třeba i filosofii s psychologií, ráda se sebezkoumá a sebezpytuje, a touží po duchovním/duševním souznění?

A v hrudi budeš mít les ve vrcholném létě

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
KublaKhan
32 let, Praha, vloženo 25.09.2018
Vše je, jak má být. Každý kráčíme po své cestě bytím. Jeden z nejkrásnějších okamžiků života je, když se protnou a následně spojí cesty dvou spřízněných bytostí. Vedeni silami, které nás přesahují, najdeme se já a Ty, ať jsi teď kdekoliv... přeji si Tě po mém boku a v mém srdci. Velice.

Tvé sny nemají datum spotřeby (-:

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
coronett
29 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 23.09.2018
Já:Téměř 29 letá, řidička autobusu :-) Po rozličných životních zkouškách stále pracující na svém "růstu", pozitivně myslící, srdečná, tolerantní, cílevědomá, komunikativní, citová, obětavá, vážící si milovaného/hodného člověka... Houževnatá, ale v duši citlivá. Aktivní a pracovitá štírka, dávající přednost vegetariánské stravě, která neuznává konzumní styl života, miluje své doma, přírodu, lesy, hory, vodní dýmku, čaj a taky svého afgánského chrta a Mazdu :)
Se zájmem o hudbu, fotografování, cestování, výlety, zvířata, ezoteriku, čínskou medicínu, alternativní způsoby života...Hledám muže, který má vyřešenou minulost, a ví, co od života chce. Muže na podzimní výletování, dýmkaření, čaje (nejen) o páté,...ráda se připojím k aktivitám, které budou i tobě blízké a rozšířím tak své pole zájmů :)
Více (či méne) se uvidí co ne/bude dále :-)
Ideálně MS kraj a okolí cca 100 km. Není rozhodně podmínkou, ale čím dále, tím pravděpodobně méně spontánních setkání ( a to je škoda) :-)

Výlety, cesta životem

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Martin
30 let, okres Klatovy, vloženo 15.09.2018
Ahoj,
hledám kamarádku na výlety, povídání a případnou cestu životem. Nehledám jen někoho, abych nebyl sám - nepřekážím si, ale ženská energie chybí :) Mezi mé koníčky patří pes, příroda, cestování, kopečky

Klidný, romantický kluk z lesa hledá klidnou a přesto správně praštěnou :) vyrovnanou, romantickou slečnu.

Dobrodružství

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Aleš
27 let, okres Plzeň sever, vloženo 15.09.2018
Ahoj. Hledám dobrodružnou duši na výlety. Po svých, autem, klidně letadlem jestli máte :-) Televizi nevedu, mám svůj vlastní, mnohem zajímavější vnitřní internet...

Hare Krišna

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Monika
31 let, okres Karviná, vloženo 10.09.2018
Ahoj hledám touto cestou kamarády, kteří mají rádi směr Hare Krišna.

Ahoj!

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Marusya
29 let, Praha, vloženo 8.09.2018
Hledám muže. O sobě bych řekla, že mne zajímá spousta různorodých akcí, činností, nápadů, mám ráda aktivní a zdravý životní styl, dobré jídlo, pohyb a legraci. Nejsem žádný pecivál a když dovolená, tak spíš poznávací než válecí, i když pár dní na pláži si užiju, zvládla jsem i cyklodovolenou s outdoorovou cestovkou, což bylo nakonec vážně super. Na druhou stranu mi dělá moc dobře zázemí útulného domova, pohoda u filmu nebo společné vaření. Myslím, že už to mám v sobě docela dobře srovnané, tak je vhodná doba přizvat do života někoho fajn. Důležitá pro mne je spolehlivost, aby partner měl vlastní zázemí, jasnou představu o svém životě a aby se mohl postavit za svá slova, když je vysloví. Věřím, že najdu někoho, s kým nám spolu bude dobře a budeme se těšit na vše další, co nám život přinese.

Osobní setkání napoví nejvíce.

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Michal
33 let, Praha, vloženo 6.09.2018
Ušetřím tě troušení mouder a budu stručný: Je mi 32 let, mám VŠ vzdělání a podnikám v potravinářství. Jsem štíhlé postavy, 173 cm a pravidelně sportuji (2-3x týdně). Ve volném čase nejčastěji tančím standardní tance, vrtám se v zahradě (experimentuji s permakulturou) nebo čtu. Zdravě se stravuji (makrobiotika) a snažím se žít ekologicky. Osobnostní rozvoj a práce na sobě jsou pro mne každodenní praxí. Vím co chci a jdu si za tím. Jsi-li mladší, štíhlá a podobně laděná, napiš. Nelze nic ztratit, pouze získat...

najdu tě...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
petr
28 let, okres Strakonice, vloženo 22.08.2018
Normální
kluk 28 snad trochu inteligentni,snad pohledný 199cm sport vysoká robust.postava... hledá fajn holčinu pro seznámení 20-35,psaní,shůzku a když to zajiskří zbytek života! jsem sám už delší dobu vím co chci,zažil sem ve vztazích už dobré i zlé bohužel dnes je těžké najít někoho duálního,,,,miluju přírodu samotu poznání ducha ,mám tak trochu svůj intro svět a jsem svého světa král:D okolí si moc nepřipouštím povahou dobrosrdečný idealistický snílek s citlivou (Račí) povahou, miluji se toulat hodiny mimo všechny a vše v přírodě a dělat můj skvělý koníček Detekting ,který mi už mnoho dal bohužel i sebral :/ hledám opravdu tu pravou holčinu :) tu co mě udělá štastným a já ji (tu pravou)ovšem asi jen další snílkův sen:) přikládám odkaz kde najdeš foto a když se ti budu líbit napiš jde i o vizáž a chemiji nejsem legolas z pána prstenů ale zas skřet taky ne:)https://www.facebook.com/petr.prochazka.9400

facebook

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Marse Lla
34 let, okres Brno město, vloženo 20.08.2018
Ahojte, hledám duchovní přátele na facebook. Jsem tam pod: Marse Lla. :-)

Dopisování a nebo možná víc

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Tomáš
31 let, Praha, vloženo 20.08.2018
Ahoj,

rád bych si s nějakou zajímavou ženou dopisoval, případně když k tomu budou sympatie a chuť, tak i něco víc (toulky přírodou, intimita, ...). Mimo jiné dlouhodobě řeším inovaci vzdělávacího systému v Čechách. Budu se těšit na odpovědi.

Tomáš

"Kapka lásky je více než-li oceán rozumu."

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
DiDi
29 let, Praha, vloženo 7.08.2018
"Jsem připravena se s Tebou setkat.."

Diana - hledající žena, žena na cestě

počet nalezených inzerátů: 530 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ať je, jak je. Ne, jak má být. (Míla Tomášová)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 10, poslední: 15.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

Reklama za každou cenu?
komentářů: 34, poslední: 15.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018
Jak se pozná láska - láska a p..
komentářů: 3, poslední: 11.10.2018
Tělo a duše?
komentářů: 19, poslední: 26.09.2018


Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7157

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0