Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sdílení

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jsem
40 let, okres Znojmo, vloženo 26.08.2019
Chtěl bych zas potkat tě
Spojení souznění soul ladění
Sdílení doteky přírody milování
Radost vášeň mír a klid
Žít tvořit a spolu být..

P.S. Žiji v malém útulném domečku
na countryside v nádherné jihomoravské lokalitě a často se tu cítím jako v rajské zahradě..jen ta Eva pořad nikde.. :)

Partnerství

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Standa
43 let, okres Vyškov, vloženo 24.08.2019
Jsem VŠ/187 zaměřený na duševní a fyzický rozvoj. Hledám silnou a dynamickou partnerku, která upřednostňuje duchovno před ulpíváním na materiálním světě. Považuji se za starou duši, a proto očekávám od ženy vzájemné pochopení a podporu při společném růstu. Zároveň je jasné, že s hledáním spřízněné duše to nemám jednoduché. Ale právě Ty můžeš mít podobný problém.
V nejlepším případě si představuji propojení na všech rovinách. Z toho důvodu preferuji spíše mladší a sportovně založenou slečnu, která chce mít děti a touží po funkční rodině. Duševně se cítím velmi mladý a mám do budoucna hodně plánů, nápadů a ideálů. Potřebuji najít někoho podobného, se kterým povedeme smysluplný a naplňující společný život. Můžeme tak dosáhnout uskutečnění všech našich snů.
Jednou se musíme potkat a potom nás už nic nezastaví.

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
44 let, okres Plzeň město, vloženo 22.08.2019
Jsem vysoký štíhlý muž z Plzně a hledám ženu pro otevřený vztah. Mám rád cestování, tanec, sdílení doteků a masáží, které jsou mým koníčkem. Zajímám se o tantru a osobní rozvoj. Jinak z tanců mám nejradši latinu. Rád zajdu na na tančírny, kurzy a do společnosti přátelských lidí. Hledám i pohodovou kamarádku.

Kamaradka a mozna vic?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
eva
36 let, Praha, vloženo 21.08.2019
Rada bych zazila, jake je libat se a mazlit se s zenou...

Nejsem lesba, mam muze. Jen je to jedna z veci, ktera me laka... Trojka me nelaka, opravdu jen zazit nehu s zenou.

Pokud to mas podobne, napis

Jím maso a sympatizuji s klubem Sisyfos

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Praha západ, vloženo 21.08.2019
Jen ženu, která se nebojí být svá, má dobrý charakter a neschovává se za žádné pózy...

kamarád

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
přírodní
37 let, okres Pardubice, vloženo 19.08.2019
Ahoj, nehledám partnera, milence, ale kamaráda, s kterým bude krásné trávit společný čas. Protože věřím, že láska zraje jako víno. Děti vítané, jelikož mám syna.
Těším se na Tebe.

Hledám vědomou ženu

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Hledající
44 let, okres Blansko, vloženo 19.08.2019
Dá se tady najít žena vědomá, napojená, duchovní cestě se věnující? Která hledá oporu, podporu, souznění na své cestě? A plný kopec lásky?:) Dokázala by jsi žít v domě blízko přírody sama nebo se svými dětmi? Meditovat, milovat se, souznit, ŽÍT, společně studovat? Nepiju, nekouřím, nemám dluhy.:) Jdu k Bohu a znám svou budoucnost a kam jdu. Viděl jsem, ale více variant a záleží, kterou si vyberu. Můžeš být úplná začátečnice v duchovních světech nebo pokročilá. Můžeš být odkudkoliv z naší krásné země. Mladší i lehce starší.:) Pokud Tě baví bylinky a nějaké zahradničení, tak je to fajn. Mám rád i výlety, les, přírodu, knížky, filmy, saunu, moře. Snažím se pomáhat lidem na jejich cestě k Bohu, protože je to jediné co má doopravdy smysl.:)

Poznávací znamení: radost a úsměv :)

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
36 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 18.08.2019
Nepotřebuji měnit velký svět, stačí vybudovat krásný ten náš malý aneb hledám pohodářku, vnitřně laskavou a s ekologickým smýšlením, pro neuspěchaný klidný, ale aktivní rodinný život v domě v dosahu přírody. Věnovat se dětem, budování domova, kulturnímu životu, poznávání nových míst, krás přírody a architektury nebo jet na vodu, snažit se žít k přírodě ohleduplně a nekonzumně a dívat se na svět optimisticky. Budu rád, pokud jsi laskavá, ráda se směješ a miluješ život. Společné zážitky spojují a budují vztah, tak by bylo fajn, kdybys měla vztah třeba k lidové kultuře a kultuře obecně, přírodě a prožívala život aktivně. Kdybys ještě dokázala žasnout nad krásou nebo měla vztah k umění či tvoření, bude to plus (snad něco z toho mám i já) - ale není to podmínkou. Poznávací znamení: radost a úsměv :). Já – vysoký, štíhlý, VŠ, mám rád lidovou kulturu, přírodu, poznávání života v minulosti, čtení, sebevzdělávání, hory a hudbu.

Najdeme se? Věřím, že ano:-)

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 12.08.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník aktuálně s úrodou:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, které mohu dobíjet ze slunce. Teď jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Praha a okolí, střední Čechy..... rád bych sdílel:-)

Pro zvědavou slečnu

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlkůň
41 let, Praha, vloženo 11.08.2019
Léta ubývá, ale zima je ještě daleko. Pojď udělat něco bláznivého, dokud slunce hřeje. Podej mi ruku, podívej se mi do očí a když to zajiskří, vydejme se spolu někam. Toulat se po zelených vřesovištích Irska, projít skrz Pyreneje, projet vlakem křížem krážem Britské ostrovy, dokud se ještě neodtrhly, vyhřívat se na španělském slunci nebo třeba spát pod hvězdami v českých luzích a hájích. Budeme sdílet čas, přítomnost, příběhy a sny a třeba z toho bude cesta na celý život.

Upozornění pro chlapy:)

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Tsarevna z Ruska
36 let, Praha, vloženo 9.08.2019
Ahoj, upozornil jsem admina, že se tu opakovaně objevují inzeráty, jejichž "pisatelé" se vydávají za ruské ženy, svobodné, bezdětné, zklamané životem v Rusku, samozřejmě jsou to sexy kočky, které se strašně chtějí seznámit s Čechem a vycestovat do ČR. Nějak jsem to nezkoumal, je to spíš k pousmání, ale asi vám je všem jasný, o co půjde. Tak jen upozornění, že i na takovéto seznamce se může vyskytovat podobná hyena. Kdo má selský rozum, tomu to vadit nemusí, ale může mít někdo blbé období a..
tak ahoj a nenaleťte:)

My dva

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
jedno
39 let, Praha, vloženo 8.08.2019
Milí muži, požádala jsem, ať mi zde odpoví ten s kým se mám setkat a s kým se vzájemně můžeme podpořit v tom, abychom naplnili svůj nejlepší potenciál... a ať ho poznám. Tak pokud to nejsi Ty, tak nepiš :o) Věřím, že to poznáš, i když píšu tak málo. Bystroočko hnědé.

Vědomá ženo,kde jsi :-)

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Muž 39
39 let, okres Plzeň sever, vloženo 1.08.2019
Ahoj ženy,je mi čerstvých 39 a rád bych vedle sebe zaplnil volné místo které je už delší dobu prádné,a na kterém bych rád měl ženu která usiluje o vědomé bytí,bere život s nadhledem a lehkostí,baví ji tvořit,poznávat,radovat se a hlavně žít.Mám dva domškoláky kluky 9 a 11 ve střídavé péči,kteŕí by také ocenili parťačku,která by je nebrala jen jako součást vybavení domácnosti. Bydlíme v RD a zahrada také nedočkavě vyhlíží,kdy už na ní začne tvoření mužského i ženského elementu současně.
Život nemám nijak pevně naplánovaný a tak jsem otevřený tomu,co přijde. Chceš-li navázat komunikaci,napiš.

Společné sdílení : )

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
vítr
42 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 29.07.2019
Toužím po domově a ten domov jsme my dva – naše radosti, sdílení, povídání, mlčení, milování, souznění, tvoření i odloučení, abychom se na sebe opět mohli těšit.

Poslední tři měsíce jsem se intenzivně věnovala hledání pozemku, louky či zahrady, kam chcem, -e (se synkem) postavit naší právě zhotovovanou dřevostavbu, na území Čech, tedy ne Moravy, ideálně Jindřichohradecko – mám ráda členitou krajinu, kopce, hory, řeky a údolí, lesy a louky, příhraniční oblasti a Jindřichohradecko jsou místa, která jsem našla srdcem a kde to cítím…. Ale už toužím někde tvořit zahradu, ale i naše doteky, něžnosti a milování… : ) nábytek do domečku, miluju dřevo, a tvoření, baví mně pracovat a vytvářet to, co dává smysl. V souladu s přírodou společně tvořit kolem nás prostředí, ve kterém nám oběma, bude dobře : )

Cítím se nesvá, když stále „jakoby“ čekám, až se nějak pozemek objeví…

Jsem přírodní bytost v těle ženy, veselá, citlivá, něžná, ale i racionální. 174 cm, vlnité vlasy na záda, hubeno štíhlé postavy, žijící bez věku, šťastná s trávou pod nohama. Žiji z přírody, potřebuju jí každý den, jsem ona sama, v ženském těle.

Miluju dávat a přijímat, proudit, žít 😊 Toužím propojovat energii ženskou a mužskou. Doteky, něžnosti, milování, slova, ticho, porozuměním, společné tvoření. Toužím najít Tebe, přírodní bytost v těle muže. Muže šikovného, vnímavého, veselého.

Toužím po společném krásném sdílení

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
vítr
42 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 29.07.2019
Nejvíc mi chybíš Ty, toužím propojovat energii ženskou a mužskou. Doteky, něžnost, milování, porozumění, společné tvoření. Toužím najít přírodní bytost v těle muže, šikovnou, vnímavou, veselou
Já - přírodní bytost v těle ženy, veselá, citlivá, něžná, racionální. 174 cm, vlnité vlasy na záda, hubeno štíhlé postavy, žijící bez věku

Otevřená mysl

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
S.
37 let, Praha, vloženo 23.07.2019
Hledám kamaráda, partnera, novou rodinu... Potřebovala jsem teď být sama, protože jsem prožila těžké období, které mě v několika ohledech silně poznamenalo, ale teď už bych zase ráda sdílela vše, co mohu nabídnout i přijmout...

Jsem hodně citlivá, vnímavá a empatická, ráda se směju, ale jsem také realista, nebojím se podívat kruté pravdě ani ošklivosti do očí a přitom zůstat nad věcí. Jsem introvert, ale pokud si s někým rozumím, dokážu být velice otevřená. Mám hodně nápadů a vizí, ale občas potřebuju vzít za ruku a podpořit ve všem, co dělám. Mám ráda klid, ale neustále pracuju s lidmi.

Mám ráda přírodu - také v tom smyslu, že se naprosto vnímám být její součástí, každý nádech a výdech je pak pro mě důkazem, jak jsme všichni navzájem propojení. Mám ráda mraky a neváhám je dennodenně obdivovat, mám ráda zvířata (pár malých mám doma) a ráda bych s nimi více pracovala. Nejsem vegetarián, zvířata jím, ale pokouším se nepůsobit svým chováním příliš mnoho utrpení.

Najde se někdo, komu nepřijde divné, že nezabíjím mouchy jen proto, že jsou mouchami? A kdo mně bude oporou při zachraňování žížal z louží? Někdo, kdo se mnou bude alespoň občas sbírat v přírodě odpadky, a pochopí, proč neorvu všechny listy z jednoho keře najednou? Kdo se se mnou sveze na pouti na horské dráze a potom se mnou bude tančit v obýváku?

Zajímají mě bylinky a indiáni. Mám ráda hudbu (hodně) i ticho, které se nachází mezi myšlenkami. Ráda jsem doma a něco kutím a tvořím, hodně čtu, poslouchám přednášky, občas kouknu na zajímavý film, ráda chodím na výlety (a vandry), jezdím na kole, na koni, na kánoi, ale i autem (nejlépe na menší road tripy). Zajímá mě hodně věcí a ráda si o nich povídám, ale vím, že je nemožné věnovat se všemu. Nemám ráda dogmata, upřednostňuju otevřenou mysl, selský rozum a srdce připravené přijímat i dávat.

Léto

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
divaa
37 let, okres Nový Jičín, vloženo 21.07.2019
Ahoj, miluju život, mám ráda lidi a miluji růst a možnosti, které se otevírají. Mám ráda vášeň a pravdivost, která je všude kolem. Chci sdílet mé užívání si tohohle světa, radost, smích i smutek. Tu pravdu skrytou za vším, která nás posouvá dál. Těším se na tebe. Alča

spřízněná duše

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
ANY
43 let, okres Zlín, vloženo 20.07.2019
Andělsky laděná štíhlá blondýnka,duchovně založená romantická dušička se smyslem pro čest a spravedlnost.
Mám ráda přírodu,literaturu,dějiny,pestré barvy,vonavé
květiny-a také lidi kolem sebe.Jsem vegetariánka.
Hledám podobně zaměřeného muže,který také touží po vážném
vztahu,založeném na důvěře,porozumění ,toleranci a lásce.

Kočku prosím

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Venceslav
38 let, Praha, vloženo 19.07.2019
Ahoj hledám chytrou, hodnou a hezkou holku která už ví co je to duchovní život a že ve světě se štěstí nenachází, ale je v nás. A podle toho taky žije. Jsem strašně vtipnej, chytrej a zcestovalej a co se týče světských věcí miluju kočky, čokoládu, Ondříčka, Belmonda, Delona a grapefruitový Zlatopramen. Více po mailu či osobně, nerad bych tady psal šílený story a životopisy jako ostatní :)

zámky, deskovky, fantasy...a cukrárny! :-D

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Lenka Aknel
40 let, okres Brno venkov, vloženo 19.07.2019
Ahoj, mám ráda hrady a zámky, výlety, deskové hry, sci-fi a fantasy, osobní rozvoj, sebevzdělávání, vaření a pečení, tanec, vážnou i nevážnou hudbu, cukrárny, zajímám se o ekologii, celostní přístup a alternativní směry. . . Je mi 40, jsem štíhlé postavy, bydlím ve Slavkově u Brna, začínám s veganstvím. Máš podobné zájmy? Tak určitě napiš, budu se těšit! Lenka.

počet nalezených inzerátů: 1013 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo má mnoho mystických snů, ten má ještě daleko od pravého Poznání. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7960

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0