Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najdeme se?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
39 let, okres Praha západ, vloženo 14.12.2018
Cestuju, jezdím na kole, běhám, miluju hory. V sezóně pěstuju, zahradničím.. baví mě ekologie, soběstačnost. V příštím roce chci vybudovat solární elektrárnu. V létě jsem rád u vody, v zimě miluju oheň v kamnech a saunu. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný člověk. Nemám hlavu v oblacích, nohama stojím na zemi. Žiju sám na vesnici kousek od Prahy, mezi Kladnem a Berounem. Pracuju z domova, časově flexibilní osvč. Jsem ovšem stále mezi stejnými lidmi a není tolik možností poznávat nové. Nemám na seznamku moc příležitostí, tak bych chtěl zkusit tuhle cestu. Nebráním se rodině, ale není to aktuálně můj cíl. Rád bych sdílel realitu a uvidí se. Ozvi se, třeba nás dělí od sebe jen Tvoje reakce:-).
https://www.stesti.cz/profil/Spolecne/

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 13.12.2018
PermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohnělesniěkolkadivadloKampawaldorfskáškolaživotnaživo...pokus o sestavení holé věty:Hledám ženu.Uff.
Více o mě na www.stesti.cz,profil KonceptKontinua

Jsem dítě štěstěny - a svému štěstí jdu vstříc

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
fratellolorenzo
42 let, Praha, vloženo 11.12.2018
Rád se směju a mám duši kluka. A celý život mám postavený trochu jinak. Do čajoven ani restaurací nechodím, v jistém smyslu je to pro mne zabitý čas, radši si čtu nebo pozoruji přítomnost nebo Hradčany z Petřína. Mám rád českou krajinu i s jejími hrady, chůzi lesem i jízdu vlakem, ale nejvíc zvuk praskajících kamen a víkendovou pohodu, když třeba i prší a nemusí se vůbec nic. Preferuji zdravý životní styl, nicméně některá malá zvířátka ještě jím :-) Provádím příležitostně masáže, zajímá mne léčitelství, andělé, knihy, hudba, elektronika a v ženě vášeň.

..v naprostém úžasu stojím a vnímám tu nádheru..

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
highermyself
44 let, okres Šumper, vloženo 11.12.2018
..slovy nedokážu popsat, jak krásně a dokonale je stvořené toto konkrétní Jsoucno, jehož jen nepatrnou část dokážu vnímat svými smysly.. (tj. Zemi a její bohatství a poselství pro nás, Vodu a její neskutečný přínos jako nositelku Univerzálního vědomí, Vzduch jako pojítko, Oheň a prostor. Došlo u mne k dalšímu průlomu ve vědomí a Kundaliní se již vydala na svoji cestu páteří vzhůru..Připravoval jsem se celých 35 let už od dětského věku na tento okamžik..Věděl jsem, že k tomu dojde, po celý čas vědomě s pozorností zaměřenou na okamžik, ke kterému došlo nedávno. Život byl plný opravdových zkoušek, bylo to velmi tvrdé, odloučení od rodičů, pády a zase vstanutí.. Některé dary a psychické síly jsem mohl využít už i ve velmi ranném věku. Tyto mi umožnily přežít tuhle cestu džunglí fyzické reality až do nynějších 44 let mého věku. Země se nyní nachází těsně kousek od průniku do pásu silně nabitých částic Slunce. To, co brzy na Zemi nastane, nejde slovy vyjádřit. Změna úrovně vědomí nastane s matematickou přesností v rámci všech bytostí a všeho, co je stvořené. Je to veliká událost, zatím úřady svěřepě mlčí a bude to tajeno do poslední chvíle a sváděno na nejrůznější excesy, tj. počasí, globální oteplování atd atd.. Citliví lidé už ví. Oslovuji tímto ženu, oslovuji tímto srdce bohyně, ženský princip, který doplňuje mužský princip, která je tam někde venku, prožila si v životě mnohé, s pokorou a láskou nyní dokáže přijímat všechno, co dostává.. Vím, že člověk k tomu, aby byl opravdově a skutečně šťastný nepotřebuje druhého člověka. Tou láskou jsme každý sám. Tím citem jsme my sami sobě. Já však hledám.. Hledám Tě.. Rád bych sdílel to, co se se mnou děje, byl nápomocen konečné realizaci nejvyššího Já, sdílel zkrátka všechno s Tebou, dělil se o pocity, sdílel psychické síly, rozhodně pomohl i Tobě v probuzení.. Existuješ ? Vím, že určitě ano :-)

autentičnost

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
40 let, Praha, vloženo 10.12.2018
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu. :)

Kvalita

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Madhu
39 let, Praha, vloženo 7.12.2018
Až se tu objeví chlap pro mě, který to má také jinak než běžný smrtelník, tak ať mi dá o sobě vědět. Nezajímá mě žádná mylně pojímaná a praktikovaná Tantra po evropsku ani sex. Nehledám nikoho, kdo chce založit rodinu a mít děti.. Ani rozvedeného taťku, kterému to nevyšlo.
Hledám svobodného, bezdětného chlapa, který už má jasno v tom, že vlastní potomstvo mít nebude.
Nabízím vzájemné poznávání se při jednodenních či vícedenních toulkách přírodou. Touha po Absolutní Pravdě a vysvobození vítána. Četba knih našich českých mystiků také.
Můžeš být kvalitní Buddhista a nebo opravdový mystik a nebo jinak kvalitní člověk s vyšší morálkou a s vyšší úrovní nezastřeného vědomí. Věk od 35-45 let, lokalita Středočechy a Praha.

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
44 let, okres Plzeň město, vloženo 7.12.2018
Jsem vysoký chlap jako hora a hledám tímto fajn, pohodovou, příjemnou ženu se srdcem na pravém místě. Hledám též přítelkyni pro společenské a taneční akce. Znám základy STT a latiny, a rád bych se v nich rozvíjel. V oblibě mám též masáže, které mě baví dávat a cestu tantry a sebepoznání.

muže na ženění

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
tygřice - koťátko
44 let, okres Brno město, vloženo 4.12.2018
No jinak to neumím , než že první větou odeženu případné nápadníky :-) Tygřice s pevným duchovním výcvikem by ráda projevila svou skrytou povahu koťátka.

Dotek Srdcem

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Tlapka
38 let, okres Plzeň město, vloženo 27.11.2018
Hledám vnímavou a empatickou ženu na vzájemnou výměnu masáží,doteků a péče. Přeji si aby masáže byly spíše terapií a nebyly poháněny touhou. Aby podstatou bylo předat dotekem něco ze sebe,předávat lásku s pokorou a odevzdaností a touhou naplnit potřeby jeden druhému. Přeji si nejen dostávat ale i stejným způsobem dávat,aby vše bylo nenuceným způsobem vzájemné. Mám představu setkat se 1-2x za měsíc a prožít spolu dlouhé hodiny hlazení,doteků,masáží a všeho co máme rádi ale nemáme jak naplnit své potřeby. Nezáleží mi na věku,ale na tom,jak spolu osobně budeme v harmonii. Nezáleží mi ani na tom,odkud jsi,ale aby to bylo v dosažitelné vzdálenosti pro nás oba.

deskovky-fantasy-zámky-cukrárny:-)

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Aknel4
39 let, okres Brno venkov, vloženo 21.11.2018
Hledám spřízněnou duši, sdílení, souznění a vzájemné obohacování. Jsem nováček ve veganství, zajímám se o alternativu, esoteriku, ekologii, osobní růst, psychologii,... - nejsem ale žádný ekofašista a netoužím ani po asketickém mnišském životě. Vyhovuje mi jít ruku v ruce jak duchovním světem, tak i tím světským. Mám ráda fantasy a sci-fi, deskové hry, výtvarné vyrábění, bytové rostliny, vaření a pečení, hrady a zámky, tanec, knihy, zato sportem jsem téměř nepolíbená:-). Je mi 39, jsem štíhlé postavy, bydlím ve Slavkově u Brna a miluju cukrárny!:-) Máš podobné zájmy? Tak určitě napiš, budu se těšit!:-) Lenka

Včelař hledá bylinkářku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
RichardCZ
39 let, okres Kutná Hora, vloženo 19.11.2018
Středoškolák, manuálně zručný stavbyvedoucí, revizní technik, elektrikář a včelař. Rád bych se seznámil s mladou bylinkářkou nebo včelařkou, do 30-ti let, která chce založit rodinu. Kutnohorsko a okolí, Kolínsko, Praha. Malé dítě není překážkou, ba naopak. Ač technik, možná právě proto, že pracuji s elektrickou energií, tíhnu ke kvantové fyzice a jejím filosofickým důsledkům, k esoterním naukám a metafyzice, k přírodě a bylinkám. Pryč z města je mé krédo.. Vydělávám tam peníze, ale bydlet tam už nechci.

hledám submisivní vědomou duchovní partnerku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
vědomý dominant
43 let, okres Brno venkov, vloženo 19.11.2018
Hledám duchovně na sobě pracující ženu. Ve vztahu sebe vědomou, v ložnici subinku, kterou kromě vědomého sexu uspokoji lehké vědomé BDSM. Jsem tmavovlasý pohledný sympaťák, vyšší sportovní postavy, svobodný, bezdětný. Bydlim v domě v přírodě. Můžeš být z celé ČR, s dětmi nebo bez. V duchovnu se věnují meditacím, modlitbám, různých naukám, práci s energiemi. V lásce a s láskou.

Sdileni zivota

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
splus
41 let, Praha, vloženo 17.11.2018
Rada bych potkala na sve zivotni ceste muze, s kterym bych sdilela vse co zivot prinasi. Mam uz skoro 5letou dcerku. Rodina je pro me na 1.miste. Prvni pokus nevysel.Joga,meditace,priroda,souziti s prirodou,sobestacnost,pestovani vlastnich plodin, ziti na vesnici nebo v klidu v prirode,pohyb,radost,zvirata. To je to co ma duse citi a bylo by fajn potkat se s dusi,ktera to ma podobne. Foto zaslu emailem. Tesim se na Tvoji odpoved.:)

partner duše

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Tonda
44 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 16.11.2018
Najdu duchovně hledající ženu pro společné cvičení jógy,meditaci,modlitbu,tantru,tanec,reiki,daršan,pobyt ve tmě,putování přírodou....?

Praha

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
exwik
44 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Hledám ženský element, trochu alternativní a vnímavý pro meditace a tantru.

společník, parťák

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Lukrecie
38 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Ahoj hledám empatického, vědomého, vyzrálého, důvěryhodného, férového společníka na pěkné chvilky i trávení volného času, ponejlépe tantrika se vztahem k duchovnímu pohledu na život já 38/180/75 energická, všestranná, se zájmem o kulturu, pohyb, cestování, osobní rozvoj, krásno. Věkově prosím 30 - 50 max. Budu se těšit L.

Rád potkám spřízněnou duši...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Oheň
38 let, okres Znojmo, vloženo 11.11.2018
...pro toulky přírodou, jogu, vegetariánské vaření. Jemnohmotnou duši k ohni a čaji. K umění a mystice. Vše na oboustranné sympatii.

Seznámení

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
deancarlos
36 let, okres Benešov, vloženo 10.11.2018
Rád poznám dívku , ženu , která je veganka , vegetariánka.Jsem vysoký , krátké vlasy.Rád vařím a zajímá mě kultura , hudba a příroda.Jsem nekuřák.Pracuji v Praze..

Hledá se kamarádka..

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Martina
36 let, Praha, vloženo 10.11.2018
Hledám kamarádku, ženu, které chybí ženské přátelství a sdílení... Která má ráda třeba zdravou stravu, raw, jógu, práci na svém rozvoji a ženské energii :) Budu se moc těšit.

muže pro život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Rafaelka
45 let, okres Brno venkov, vloženo 10.11.2018
Než jen věřit, tak konám, a aktivně volám muže, který ví, co chce, jaké má hodnoty, a co je pro něj důležité.
Jsem 45 letá, aktivní, empatická, a ráda bych ještě zažila opravdu klidný, vyrovnaný, milující vztah. Mám dva syny.

počet nalezených inzerátů: 978 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Kdo má mnoho mystických snů, ten má ještě daleko od pravého Poznání. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Fyzický kontakt, aneb jak se s..
komentářů: 16, poslední: 4.12.2018
Státní bezpečnost (StB)
komentářů: 14, poslední: 18.11.2018
Mají psychopati duši?
komentářů: 10, poslední: 26.11.2018

Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 7, poslední: 13.12.2018
Vtipy s tématikou těchto strán..
komentářů: 23, poslední: 10.12.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 37, poslední: 23.11.2018
Mystika a umění
komentářů: 36, poslední: 12.11.2018
Jak mnoho meditovat?
komentářů: 74, poslední: 11.11.2018
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 14, poslední: 9.11.2018Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0