Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Spřizněná duše

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Astu
55 let, okres Jeseník, vloženo 22.08.2019
Najde se na Moravě jemná introvertní žena,která se zajímá o učení Tomášových,hledá pravdu,miluje pobyt v přírodě a chybí ji mužská náruč.Já introvert ml. vzhledu i ducha to mám podobně

Mír všem !

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Marcel
49 let, Praha, vloženo 22.08.2019
Bohyně jdoucí po zaváté stezce buddhů ?

Severní Čechy

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Kocur
49 let, okres Děčín, vloženo 20.08.2019
Horochodec-turista, houbař malíř a fotograf.... Nebo jinak - Krušnohorský vlk hledá Karkulku s pohorkami a batohem, Víno a bábovku dodám :-)
Rád bych potkal fajn přítelkyni se zájmem o poznávání krásné přírody Krušných a dalších Hor v každém ročním období.
Někdy pěšky jindy na kole, na vyhlídky, na tůry a toulačky, na houby, lesní plody a byliny. V zimě na běžky nebo sněžnice.
A co zkusit chůzi na sněžnicích v zimním tichu po zasněžených pláních Krušných Hor ?
Nebo pobýt a meditovat v magickém klidu původních bukových lesů.?
Při vzájemných sympatiích i společné dovolené u moře, šnorchlování, plavby lodí, potápění ale i vysokohorská turistika atd...To vše i další bych rád bych rád sdílel se spřízněnou duší podobné povahy.
Zájem o RAW stravu a meditace bych velmi uvítal ale není to podmínkou. Stačí otevřené srdce a chuť se učit a poznávat všechno nové.
Prý jsem charismatický sympaťák i když spíše introvert.Proto taky chodím nejraději do Hor :-)Ale to lépe posoudíš sama. :-)
Když napíšeš- popovídáme, když popovídáme - vyrazíme na tůru - když vyrazíme - uvidíme. :-)

Kdybys tu byla...

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
PAF
48 let, okres Plzeň město, vloženo 9.08.2019
...byla by škoda to sem nenapsat.
Milovat a být milován.Jo, to bych chtěl.Ještě do nedávna, jsem měl problém se slovem, chtít. Vyřešeno. Těch plno cest,kdy jsem objevoval a poznával sám sebe.Kdy jsem si ověřil, že to co mám v sobě a jak to mám k sobě. To jediné mohu nabídnout ostatním.Kdy jsem opravdu uvěřil v tvoření svého života.
...takže, kdybys tu byla? Píšu, že už vím, co je milovat ženu. Děkuji, že jsi mi dala čas a klidně napiš.

.

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Diana
46 let, Praha, vloženo 9.08.2019
Hezká, chytrá čarodějka hledá toho nejlepšího muže pod sluncem ;)

Souznění

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Elisa
51 let, okres Olomouc, vloženo 8.08.2019
Je tak těžké definovat, co vlastně hledám...slova jsou jen slova a nevyjádří podstatu...souznění duší při zachování tajemna, klid a přesto vzrušení, důvěru a přesto samostatnost...porozumění při zachování vlastní individuality...partnera, kterého si budu moci vážit...v tuto chvíli spíše kamaráda, kterému dovolím se přiblížit mé složité duši. Jsem VŠ 50/169 se vztahem ke všemu živému, k přírodě, pohybu, sportu a se spoustou jiných zájmů. Pokud se nebojíš, napiš.

Harmonie

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
SARAH18
54 let, okres Ostrava, vloženo 29.07.2019
Ahojky, život je krásný a v harmonické souhře ještě krásnější.
Šárka

Cesta s láskou

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
PapaKa
46 let, okres Plzeň město, vloženo 28.07.2019
Ahoj má spřízněná duše, vím, že tam někde čekáš až zahřeju tvou dlaň, s úsměvem odfouknu vrásky z tvého čela a vydáme se společně na cestu. Já 45/185/95 klidný, empatický, mám rád jógu, východní filozofie, přírodu a v rozumné míře i cestování. Bez závazků. Další si sdělíme už jen spolu.

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 25.07.2019
Ahoj,rád bych se seznámil s fajn ženou,která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Takovou,která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít v krásné přírodě na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Jsem samostatný,zajištěný pracující SŠ 45/176/77 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nehledám krásu ani bohatství,ale upřímnost a porozumění.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

S O U Z N Ě N Í...

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Radoslav
52 let, okres Brno venkov, vloženo 20.07.2019
S neutuchající nadějí....hledám, ... toužím, ...věřím..., a nevzdávám..
...i zkraje býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející...
... mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění..
.Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...
Radoslav, ten...s TOUHAMI...

:)

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Yoss
46 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
Hledám alespoň trošku esotericky založenou partnerku pro vážný vztah, založení rodiny, společné podnikání, báječný život... Ženu, která má ráda milování a je v něm dominantnější. Těším se :)

Přeješ si prožít:

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
52 let, okres Klatovy, vloženo 29.06.2019
Světelnou Tantru = energetický, bezdotykový prožitek blaženosti, který může vyvrcholit tzv. kosmickým orgasmem? Jde o propojení zemské, magnetické/gravitační energie Jin se sluneční, elektrickou/projekční energií Jang. Propojení vyvolává nejen blažené pocity, ale i regeneruje, ozdravuje a revitalizuje/omlazuje, neboť kde tyto energie volně proudí, tam nejsou žádné ne-moci.
Energetické prožitky blaženosti či extáze mohou být mnohonásobně intenzivnější, než orgasmus při sexu či sebeuspokojení. Pokud nevěříte, že je něco takového možné na libovolnou vzdálenost uskutečnit a pouhým záměrem a představou, shlédněte:
Orgasmus celého těla, není třeba fyzický kontakt https://www.youtube.com/watch?v=HpTCr4TsKhg&t=12s
Jsi-li žena a chceš-li prožít bez dotyku pocity blaženosti či dokonce orgasmus, bez potřeby sexu či sebeuspokojení, můžeš mi dát vědět. Napiš na: svetelna-tantra@seznam.cz "mám zájem o energetický, bezdotykový prožitek blaženosti" a přidej k tomu tvou fotku a mailovou adresu. Propojím pouze tvoje osobní Jin&Jang energie v tobě a s jádrem Země a jádrem Slunce a tvůj prožitek nebude mít s mými energiemi nic společného! Související články:
1. http://inner-light.ning.com/group/tantra/forum/topics/na-cem-je-zalozena-podstata-sexuality-co-je-to-tzv-kosmicky-orgas
2. www.trefy.cz/erot
Budeme-li energeticky sou-znít, můžeme si na dálku propojit i naše Jin/Jang energie, samozřejmě jen budeš-li chtít, a prožít tak blaženost spolu.
Jsem sice soběstačný, ale občas je dobré, aby na něco byli dva. :-) Pokud jsi ta, která oplývá tím, co mohu mít rád, není třeba, abych takovouto ženu pochopil. :-) Stačí sou-znění. Proč, protože:
1.Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace http://www.2012rok.sk/wp/celostna-medicina/2353-vse-co-vidime
2.Alikvotní vesmír jak je možné, že vesmír ladí? http://www.2012rok.sk/wp/ine-dimenzie/2375-alikvotni-vesmir-jak-je-mozne-ze-vesmir-ladi
3.Rezonance jsme elektromagnetické bytosti https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

Poznanie lasky

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Ferdo
49 let, Slovenská republika, vloženo 29.06.2019
Ahoj ,rad by som spoznal zenu vegetarianku,veganku, vitarianku .V podstate nie je az take dvolezite co do bruska clovek vklada ale dvolezitejsie je co prichadza na svet s jeho srdiecka, mysle .Hladam partnerku ,nasich tradicnych Rodovych ,Slovanskych hodnot s laskou k ludom ,laskou k Matke Zeimi Zenu snostnu ktora netuzi svet spoznat skrze materialne ale skor spoznat seba sama a svet skrz odkazy Rodu nasho a prirodne zakonitosti.Tuzim po zene s ktorou by sme vzajomne spoznavali lasku a dary Matky Zeme Vesmira.
Hladam a verim ze najdem.

Chci ti říct.....cítím,že se dotýkáš mého srdce...

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Ivuška
53 let, okres Tábor, vloženo 27.06.2019
Sedím tu u PC,před sebou klávesnici a nějak přemýšlím jak začít.Víš už je to dlouho a řekla jsem si dost!!!Je toho tolik co v sobě mám,ale vůbec nevím jakým způsobem to mám ze sebe dostat.Život je jako zamotaný kruh,v životě jsou myšlenky,které dokáží člověku pořádně zamotat hlavu.Mnohdy musí neustále přemýšlet,co by doopravdy chtěl a jeho činy jsou pak jen pouhými pokusy.Touto cestou jsem se rozhodla ti napsat,vím že tam jsi .....že jsi duchovní osůbka a máš stejné zájmy jako já a věřím že si budeme vzájemně duchovními učiteli ....cítím silné pouto které nás už teď spojuje....mám ráda přírodu,výlety,jsem romantická,intelektuální.....a sama....I když vím že Samota není jako samota.....Už se jen nedotýkej ale přijď si pro celek...

Láska, rodina, souznění

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Denice
52 let, Praha, vloženo 25.06.2019
Nezajímá mě, z čeho žiješ.
Chci vědět, po čem toužíš,
a zda máš odvahu setkat se s touhou svého srdce.

Nezajímá mě tvůj věk.
Chci vědět, jestli bys riskoval,
aby se na tebe dívali jako na hlupáka kvůli tvé lásce,
snu, nebo kvůli dobrodružstvím, abys opravdu žil.

Nezajímá mě, jaké tvé planety stojí spolu s Měsícem.
Chci vědět, jestli ses dotkl středu svého smutku,
zda v tobě zanechala v životě rány zrada,
a zda ses už kvůli strachu z dalších bolestí stáhl.

Chci vědět, jestli by si uměl žít s bolestí,
s mou či s tvou.
Jestli umíš divoce tančit a nechat, aby tě extáze naplnila
až po konec tvého prstu bez toho,
abys mávl opatrnosti, nebo tomu, abychom byli realisté,
nebo abychom pamatovali na hranice lidského bytí.

Nezajímá mě, jestli příběh, který mi povídáš je pravdivý.
Chci vědět, jestli dokážeš někoho zklamat,
abys byl pravdivý k sobě samému,
a jestli umíš snést obvinění ze zrady proto,
abys nezradil svou vlastní duši.

Chci vědět, jestli vidíš to krásné i tehdy,
když to není krásné každý den,
a že život pochází z Boží přítomnosti.

Chci vědět, jestli dokážeš žít s neúspěchem,
s mým nebo s tvým a přece se zastavit na břehu jezera
a zakřičet stříbrnému měsíci: “Ano!”

Nezajímá mě, kde žiješ a kolik vyděláváš.
Chci vědět, jestli dokážeš vstát po noci plné smutku a pochybností,
unavený a s kostmi rozbitými se postarat o děti.

Nezajímá mě kdo jsi a jak ses sem dostal.
Chci vědět, jestli stojíš se mnou uprostřed ohně bez toho, abys ses vylekal.

Nezajímá mě kde, co a s kým ses učil.
Chci vědět, co tě podrží zevnitř,
když už se všechno ostatní zřítilo.

Chci vědět, jestli dokážeš být sám se sebou
a zda jsi opravdu rád sám se sebou v prázdných chvílích.

Potřebuju ženu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Ric
49 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 3.06.2019
Jmenuji se James, jsem zde, abych našel ženu pro vážný vztah, který povede k manželství, chci manželství, kde je poctivost, respekt a porozumění. nesnáším lži a já ne, nechci žádnou ženu, která mi ublíží srdce. věk nebo krása není pro mě důležitý, nejdůležitější je respekt, opravdová láska, porozumění a čestnost.

Pokud máte zájem, napište na mou e-mailovou adresu. igortudu @ gmail.com

Psaní

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Leona
55 let, Praha, vloženo 3.06.2019
Často přemýšlím o životě a napadá mne hodně otázek. A také hodně odpovědí. Ráda bych vše sdílela s mužem či ženou zhruba mého věku, kteří přemýšlí o AS.

Ráda poznám muže-vegana

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jana Slunéčková
49 let, okres Svitavy, vloženo 25.05.2019
Velmi ráda poznám muže-nejlépe vegana nebo takového, který chce jít touto cestou z etických důvodů :-) ... Upřednostňuji osobní setkání a pak uvidíme :-) ...Těším se :-), veganka, milující pravdu a vše živé, věřící v LÁSKU i lásku :-)

blízká duše

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
July
46 let, Praha, vloženo 24.05.2019
Po životních bouřích hledám kamaráda/kamarádku, blízkou duši. Jsem optimistická, mladší vzhledem i duchem, zajímám se snad o všechno kromě sportu,mám ráda pravdu a lidskost. Koho tenhle inzerát osloví, ozvi se. Život je o lidech.

Na cestě

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Neo9
48 let, okres České Budějovice, vloženo 13.05.2019
Na cestě za láskou a harmonií hledám ženu, která má vztah k obdobným duchovním zájmům.
Baví mě východní směry, pohanství, práce s myslí, mám rád přírodu a výlety. Jsem idealista se střízlivým pohledem, zajištěný pragmatik, intelektuál i zábavný romantik...
Pokud bys chtěla mít ještě dítě a jsi mladší 44 let tak se budu těšit na tvou odpověď.

počet nalezených inzerátů: 630 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nepátrat, nezkoumat, nešpekulovat a člověk pozná, že nejsou tajemství, zázraky, ale že je to jen Jeho Život a že to je Jeho Zázrak. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7960

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0