Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kamarádku

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Dvestruny
47 let, okres Karlovy Vary, vloženo 13.06.2019
Nevím, zda někoho můj inzerát zaujme, je jiný než běžné hledání partnera. Léčím si 3roky alternativně rakovinu kostí. Opustil jsem povolání hudebník, učitel a muzkoterapeut a z města se odstěhoval na vesnici poblíž K.Varů. Mám vnitřní vztah k Bohu, šamanismu, matce přírodě, joze, Čchi kung, ale nemusím si o tom povídat, vše prožívám často uvnitř. Mým snem je vyprovázet umírající lidi na jejich poslední cestě. Při těchto prožitcích jsem vždy cítil naprostý klid a ten je vlastně i mým životním mottem, byť nejsem uplny kliďas. Přečetl jsem od dvaceti snad veškerou duchovní literautu a byl na spoustě seminářů v ČR i zahraničí, ale teď se to vše snažím zapomenout. Informace z klidu na vsi a osobní zkušenost mi je nyní po letech daleko víc opravdovější. Jsem půl roku dobrovolně v celibátu kvůli uchování energie a pocitu, že nejsem otrokem svého těla, ale ženská energie i ruka tu prostě chybí. Budu rád, když mi napíšete a zavoláme si, ať se slyšíme. Můžeme se pak domluvit na Vaší návštěvě u mne. Pokud byste tuto mou cestu chtěly poznat, pak by bylo lepší obětovat trochu času. Strávit tu pár dní a napojit se na mou energii a na místo, kde žiju. Pokud zjistíte, že to není to pravé, alespoň si odpočinete. Garde si můžete vzít také s sebou. Věk, váha ani počet dětí není rozhodující. Děti i zvířata mám rád. Žiju s otevřenýma očima a méně s otevřenou pusou, ale neočekávám to od ženy. Rád naslouchám. Krásný čas :)

Potřebuju ženu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Ric
49 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 3.06.2019
Jmenuji se James, jsem zde, abych našel ženu pro vážný vztah, který povede k manželství, chci manželství, kde je poctivost, respekt a porozumění. nesnáším lži a já ne, nechci žádnou ženu, která mi ublíží srdce. věk nebo krása není pro mě důležitý, nejdůležitější je respekt, opravdová láska, porozumění a čestnost.

Pokud máte zájem, napište na mou e-mailovou adresu. igortudu @ gmail.com

Psaní

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Leona
55 let, Praha, vloženo 3.06.2019
Často přemýšlím o životě a napadá mne hodně otázek. A také hodně odpovědí. Ráda bych vše sdílela s mužem či ženou zhruba mého věku, kteří přemýšlí o AS.

Ráda poznám muže-vegana

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jana Slunéčková
49 let, okres Svitavy, vloženo 25.05.2019
Velmi ráda poznám muže-nejlépe vegana nebo takového, který chce jít touto cestou z etických důvodů :-) ... Upřednostňuji osobní setkání a pak uvidíme :-) ...Těším se :-), veganka, milující pravdu a vše živé, věřící v LÁSKU i lásku :-)

blízká duše

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
July
46 let, Praha, vloženo 24.05.2019
Po životních bouřích hledám kamaráda/kamarádku, blízkou duši. Jsem optimistická, mladší vzhledem i duchem, zajímám se snad o všechno kromě sportu,mám ráda pravdu a lidskost. Koho tenhle inzerát osloví, ozvi se. Život je o lidech.

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 16.05.2019
Přeji hezký den všem ženám,které hledají vážný vztah a chtějí se opravdu seznámit.Zkouším štěstí,že sem náhodně zabloudí prima žena(třeba i maminka s dětmi),která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění a které by nevadilo žít v krásném prostředí na samotě u lesa.Jsem pracující Sš 45/176/78 svobodný,bez závazků,nekuřák.Nejsem vegetarián ani nejsem nijak duchovně založen,ale jsem obyčejný muž s romantickou duší,který hledá obyčejnou ženu která má ráda přírodu,zvířata a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

Na cestě

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Neo9
48 let, okres České Budějovice, vloženo 13.05.2019
Na cestě za láskou a harmonií hledám ženu, která má vztah k obdobným duchovním zájmům.
Baví mě východní směry, pohanství, práce s myslí, mám rád přírodu a výlety. Jsem idealista se střízlivým pohledem, zajištěný pragmatik, intelektuál i zábavný romantik...
Pokud bys chtěla mít ještě dítě a jsi mladší 44 let tak se budu těšit na tvou odpověď.

Přeješ si prožít:

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
52 let, okres Klatovy, vloženo 12.05.2019
Světelnou Tantru = Energetický, bezdotykový prožitek blaženosti, který může vyvrcholit tzv. kosmickým orgasmem? Jde o propojení zemské, magnetické/gravitační energie Jin se sluneční, elektrickou/projekční energií Jang. Propojení vyvolává nejen blažené pocity, ale i regeneruje, ozdravuje a revitalizuje/omlazuje, neboť kde tyto energie volně proudí, tam nejsou žádné ne-moci.
Energetické prožitky blaženosti či extáze mohou být mnohonásobně intenzivnější, než orgasmus při sexu či sebeuspokojení. Pokud nevěříte, že je něco takového možné na libovolnou vzdálenost uskutečnit a to pouhým záměrem a představou, shlédněte: Orgasmus celého těla, není třeba fyzický kontakt / Full Body Orgasms Don`t Need a Physical Touch https://www.youtube.com/watch?v=HpTCr4TsKhg&t=12s
Jsi-li žena a chceš-li prožít bez dotyku pocity blaženosti či dokonce orgasmus, bez potřeby sexu či sebeuspokojení, můžeš mi dát vědět. Napiš na: svetelna-tantra@seznam.cz "mám zájem o energetický, bezdotykový prožitek blaženosti" a přidej k tomu tvoji mailovou adresu a tvou fotku. Pokud spolu my dva nebudeme energeticky souznít, propojím pouze tvoje osobní Jin & Jang energie v tobě a s jádrem Země a jádrem Slunce a tvůj prožitek se mnou nebude mít nic společného! Pokud spolu budeme energeticky sou-znít, tak si navíc na dálku můžeme propojit i naše vlastní Jin/Jang energie, samozřejmě jen budeš-li chtít, a prožít tak blaženost spolu.
Jsem sice soběstačný, ale občas je dobré, aby na něco byli dva. :-) Pokud jsi ta, která oplývá tím, co mohu mít rád, není třeba, abych takovouto ženu pochopil. :-) Stačí sou-znění :-) Proč, protože:
1. Článek: Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace http://www.2012rok.sk/wp/celostna-medicina/2353-vse-co-vidime
2. Článek: Alikvotní vesmír jak je možné, že vesmír ladí? http://www.2012rok.sk/wp/ine-dimenzie/2375-alikvotni-vesmir-jak-je-mozne-ze-vesmir-ladi
3. Video: Rezonance jsme elektromagnetické bytosti (cz tit) https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

Kde jsi?

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Adriana
53 let, Praha, vloženo 8.05.2019
Hledám příjemného, vnímavého a sympatického muže, který má podobné zájmy jako já - cestování, výlety, přírodu, plavání, moře, filozofii, tanec, občas kolo, lyže. Ideálně nekuřák se smyslem pro humor, který se zajímá o základní principy života a umí se ze života radovat. Hledám dlouhodobý, plnohodnotný vztah.

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Mac
49 let, Praha, vloženo 6.05.2019
„Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti. Nemá-li řešení starosti nepomohou"

Láska

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
iv622
49 let, okres Vsetín, vloženo 3.05.2019
Čekám na Tebe

Hledám soběstačnou vílu s ekofarmičkou,statkem!!!

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Kreativa
48 let, okres Olomouc, vloženo 26.04.2019
Hledám hodnou,milou,přírodní soběstačnou ženu nejlépe s vlastní ekofarmou,statkem,hospodářstvím apod.pro společný harmonický život a smysluplnou inspirujíci práci s vlastní výrobou zdravých produktů v souladu s přírodou.Miluji přírodu,zvířata,a potřebuji neustálí kontakt s přírodou a matkou Zemi.Hledám návrat k pravému přirozenému způsobu života,kde bychom se uživili,a také na sebe vydělali.Hledám spřízněnou duši pro společný život,která mi toto umožní s životem a tvořivosti pokud možno co nejdál od této ne-mocné globalizační,konzumní,materialistické společnosti.Žít zdravým přirozeným způsobem života.Jmenuji se Kamil,je mi 47.let,a hledám spřízněnou duši pro společný harmonický život v přírodě s láskou a porozuměním na celý život!!!NAJDU???

Najdu?

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
ANAXORAN
51 let, okres Jihlava, vloženo 24.04.2019
Najdu parťáka,co rád se toulá přírodou,tajemstvím hradů a zámků,kdo má rád tajemno mezi nebem a zemí.Cestování po světe s odpočinkem u moře.Trochu meditace,duchovního myšlení...Napiš ohledáš ty a já odpovím.Souznění dvou duší snad?Může být i napořád... :-)

Hezký den všem...

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Bara
50 let, okres Kutná Hora, vloženo 13.04.2019
Najde se pohodář, který ví co je život a vše co k němu patří??? Souznění duší...procházky, víkendy a pak se uvidí...

S O U Z N Ě N Í...

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Radoslav
52 let, okres Brno venkov, vloženo 31.03.2019
...i býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející, mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění...Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...

na samotě u lesa

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
míra
46 let, okres Rakovník, vloženo 24.03.2019
Hledám ženu,která stejně jako já touží po trošce štěstí,lásky a porozumění.Hodnou,milou dívku,ženu(nekuřačku),která má ráda přírodu,zvířata a nevadilo by jí žít na samotě u lesa.Hledám ženu,která se raději dotýká hlíny a všeho živého než nového zboží v obchodním centru,která má otevřené srdce a se kterou bychom si byly oporou pro společnou cestu životem a sdíleli spolu vše co život přináší.Nejsem žádný zoufalec,jsem soběstačný a v rámci možností spokojený pracující SŠ 45/176/77 nekuřák,bez závazků.Mám rád venkovský život,domácí pohodu,jsem domácí kutil.Nabízím své otevřené dlaně,srdce plné lásky a vše pro fungující vztah.

Poznání

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Amélie
48 let, okres Brno město, vloženo 23.03.2019
Hledám partnera s vyřešenou minulostí. Vybudování něčeho nového, tedy i vztahu, chce trochu trpělivosti a času. Pokud to tak taky cítíš, ozvy se.

Ty a já a ticho Hor

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Pohodář
49 let, okres Ústí nad Labem, vloženo 21.02.2019
Rád se toulám po Horách a v přírodě trávím většinu volného času.
Stravuji co nejvíce Živou stravou, která mi poskytuje pevné zdraví, spoustu energie, mladý vzhled i klid a pohodu na duši…
Studuji lucidní sny, praktikuji meditace a zajímá mne svět který je skrytý za tím naším a nechá se vidět jen někomu prostřednictvím indicií.
Rád poznám milou sympatickou Ženu podobně naladěnou, která má otevřené srdce všemu novému.
Zájem o zdravý životní styl velmi uvítám ale dobré vínko si taky rád dám a i když k životu maso nepotřebuji občas pro chuť, ho sním.
Mám zkušenosti s půsty i živou stravou, samoléčením.
Prožil jsem si v životě dobré i špatné a už neztrácím čas honbou za konzumem, nesleduji televizi, nezabývám se negativními lidmi.
Takže pojďme při toulání po Horách Krušných a nejen těch poznávat, nacházet a sdílet.

Hledám k sobě boha

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Bohyně rozkvetlá
46 let, Praha, vloženo 15.01.2019
Meditace, jóga, tanec, tantra, četba, spirituální terapie založená na advaitě mi pomáhají, aby ve mě kvetla žena a ta se stávala bohyní - nikoli čarodějkou. Hledám k sobě poutníka - boha pro sdílení vší té krásy a vědomí toho, co jsme (a nejsme).

Elizabeth Heich

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Moravanka
55 let, okres Přerov, vloženo 10.01.2019
Zajímá mě, zda někde v České republice pobývá muž, který nejen četl, ale také souzní s knihou autorky Elizabeth Heich - Zasvěcení. A s tím úzce souvisí i jedna z dalších jejích knih - Sexuální síla a jóga. Pokud někde jsi a skutečně rozumíš, o čem knihy jsou, pak víš, jaká jsem, co mě zajímá, o čem přemýšlím. A kdyby nikdo takový nebyl, má to tak být.

počet nalezených inzerátů: 620 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

V dýchání najdete překrásné věci. Na vše se můžete podívat. Jen to pozorovat, na nic nemyslit. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 0
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7805

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0