Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Přidáš se ;-) ?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 18.06.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, bez závislosti na ropě. V létě jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Budu rád když se ozveš:-)! Praha a okolí, střední Čechy..... PS je to zde stejné jako jinde, nezávazné povrchní nedospělé oťukávání, pokud mě chceš oslovit ze zvědavosti a jen tak to zkoušíš, hledáš poklábosení, prosím adresuj to jinam. Už vůbec nehledám občasný volný kontakt, který když nebude, nic se nestane, ale výhled trvalého vážného vztahu.

Nějaká slečna, paní na pokec

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
PaulussorrXS
33 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 18.06.2019
Ahoj, byla by zde nějaká sympatická slečna/paní na popsání. Nemám rád cigarety, alkohol, drogy. Ideálně se zájmy i mimo tento svět. Klidně napiš, budu se těšit. P

Společné léto.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shanti
30 let, Praha, vloženo 17.06.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Shanti

Hledá se spřízněná duše

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Smil
25 let, Praha, vloženo 16.06.2019
Ahoj, jsem středně těžce nedoslýchavý student VŠ a toužím po seznámení se s hodnou dívkou, která má taky ráda přírodu a pokud možno netráví všechen čas s mobilem v ruce. Povahou jsem tak trochu nesmělý introvert, moc toho nenamluvím, ale zato rád naslouchám a dokážu být oporou. Zajímám se o přírodu, zvířata, zdravý životní styl i duchovní stránku bytí. Mým záměrem je žít skromně a v souladu s přírodou. Společenské konvence mě příliš neoslovuji. Pokud smýšlíš podobně, určitě napiš.

Na úpatí bouřné hory

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Marek
33 let, Praha, vloženo 14.06.2019
Jsem sympatický, solidní muž, posláním i povoláním učitel. Vnímám skryté hloubky života a dalo by se říct, že jsem vlastně velmi duchovní člověk. Každý den snažím se dávat lidem - v práci i kdekoliv jinde - to dobré a krásné, co v sobě nosím, aniž bych za to cokoli žádal. Dar druhému je mi sám o sobě největší odměnou. To je moudrost, ke které jsem dospěl a jsem za ni vděčný. Existuji v každodenní realitě, nelítám s hlavou v oblacích, ale materiálno není pro mne životním cílem. Přál bych si poznat milou, pohodovou ženu, se kterou bychom společně tvořili vzájemnou budoucnost. A tento inzerát je vlastně jedním ze způsobů jak kráčet tomuto přání naproti. Je ve mně mnoho lásky, laskavosti i něhy a rád bych ji sdílel s někým, kdo pro mě bude zcela jedinečný.
PS: pouze Praha, prosím.

Kamarádku

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Dvestruny
47 let, okres Karlovy Vary, vloženo 13.06.2019
Nevím, zda někoho můj inzerát zaujme, je jiný než běžné hledání partnera. Léčím si 3roky alternativně rakovinu kostí. Opustil jsem povolání hudebník, učitel a muzkoterapeut a z města se odstěhoval na vesnici poblíž K.Varů. Mám vnitřní vztah k Bohu, šamanismu, matce přírodě, joze, Čchi kung, ale nemusím si o tom povídat, vše prožívám často uvnitř. Mým snem je vyprovázet umírající lidi na jejich poslední cestě. Při těchto prožitcích jsem vždy cítil naprostý klid a ten je vlastně i mým životním mottem, byť nejsem uplny kliďas. Přečetl jsem od dvaceti snad veškerou duchovní literautu a byl na spoustě seminářů v ČR i zahraničí, ale teď se to vše snažím zapomenout. Informace z klidu na vsi a osobní zkušenost mi je nyní po letech daleko víc opravdovější. Jsem půl roku dobrovolně v celibátu kvůli uchování energie a pocitu, že nejsem otrokem svého těla, ale ženská energie i ruka tu prostě chybí. Budu rád, když mi napíšete a zavoláme si, ať se slyšíme. Můžeme se pak domluvit na Vaší návštěvě u mne. Pokud byste tuto mou cestu chtěly poznat, pak by bylo lepší obětovat trochu času. Strávit tu pár dní a napojit se na mou energii a na místo, kde žiju. Pokud zjistíte, že to není to pravé, alespoň si odpočinete. Garde si můžete vzít také s sebou. Věk, váha ani počet dětí není rozhodující. Děti i zvířata mám rád. Žiju s otevřenýma očima a méně s otevřenou pusou, ale neočekávám to od ženy. Rád naslouchám. Krásný čas :)

Hledám ženu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
adveni
43 let, okres Vsetín, vloženo 12.06.2019
Ahoj, jmenuji se Libor. Žiju uprostřed krásné přírody a se svým životem jsem v podstatě spokojený. Plním si postupně své sny. Jsem vděčný za všechno, co mně život přináší.
Důvod, proč hledám partnerku pro společný život, je touha po fungující rodině. Dokážu žít spokojeně sám, nehledám ženu za každou cenu. Přesto to vidím tak, že soužitím ženy a muže se stává život bohatším. A stojí za to, za tím jít.
Mým hlavním zájmem je příroda obecně. Mám hluboký vztah k Valašsku. Umožňuji přírodě přirozeně se projevit. Starám se o ni tradičním způsobem, jak to dělali naši předci. Mám to štěstí žít v krásné přírodě. Nejraději trávím čas doma obklopen přírodou, se svými dětmi a zvířaty. Chovám menší stádo ovcí a 2 oslíky.
Více na https://www.stesti.cz/profil/Adveni/

jsem odpad

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
S.
31 let, okres Ostrava, vloženo 10.06.2019
Z hlediska pozemských měřítek si připadám jako odpad, citim ze bych se měl zabít a nedýchat tu vzduch. Jsem vadnej nebo jsou mé pocity v pořádku?

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 7.06.2019
Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 4.06.2019
Hledám mámu našich dětí.
Více o mne na štesti.cz/profil Koncept_Kontinua

Spřízněná duše se hledá

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
43 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 4.06.2019
Zdravím, hledá se kamarádka / milenka /přítelkyně / žena / do pohody i nepohody :-) Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje :-)
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně :-) Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26 - 45 max .. Míry tak 90-60-90 ... postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala :-) Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená... Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu :-) Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet ;-)
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi ... Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah ;-)
Teď už zcela vážně :-) Hledá se úplně obyčejná holka / slečna / paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu :-) Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji... Rád bych slečnu v uvedeném věku ( ratolesti jsou samozřejmě vítány )
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou... V týdnu to mám dost nabité... Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí / těší .. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :-) Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama.
Takže pokud se v tom nějaká slečna / paní našla, a co by ráda něco ve svém životě změnila, nebojte se ozvat :-) Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem. Fajn den Všem :-)

Na rovinu a do hor

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Everest
31 let, Praha, vloženo 4.06.2019
Ahoj, hledám ženu s stejným pohledem na věc a to je pokojová teplota. Ženy běžně hodně přetápí a já hledám takovou která to nemá ve zvyku a má raději čerstvý vzduch. Pokud se zajímá o budhismus nebo podobné myšlenky jedině dobře. Své případné důvody vysvětlím. Kdo to cítí stejně, neváhejte mě kontaktovat.

Ahoj

Potřebuju ženu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Ric
49 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 3.06.2019
Jmenuji se James, jsem zde, abych našel ženu pro vážný vztah, který povede k manželství, chci manželství, kde je poctivost, respekt a porozumění. nesnáším lži a já ne, nechci žádnou ženu, která mi ublíží srdce. věk nebo krása není pro mě důležitý, nejdůležitější je respekt, opravdová láska, porozumění a čestnost.

Pokud máte zájem, napište na mou e-mailovou adresu. igortudu @ gmail.com

souznění

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 30.05.2019
Najde se tu nějaká dívka/žena, které, stejně jako mně, učarovaly knihy manželů Tomášových? Pokud budeme mít společné tyto knihy, budeme mít společné i další věci, zejména hodnoty a zájmy.

Jedno milé srdce je víc, než tisíc hezkých tváří

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Tomáš
39 let, okres Brno město, vloženo 29.05.2019
Duchovně založený otec dvou dětí ve střídavé péči, hledá stejně založenou partnerku pro společnou cestu, ne však nutně pro společný život. Jsem vyšší, spíš sportovní postavy, rád trávím čas aktivně, ale také hodně čtu.

Hledám ženu se zájmem o Lásku a o osvícení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Viky
71 let, zahraničí, vloženo 28.05.2019
Hledám ženu se zájmem o duchovní život a tedy se zájmem o Lásku a sjednocení v Lásce a hlavně i o osvícení
(někdo to nazývá "realizací Boha", ale Bůh je Láska).
Jsem čerstvě v důchodu (a ještě podnikám), ale na věku nové partnerky nezáleží-může být i o hodně mladší nebo starší-záleží pouze na její chuti se transformovat a milovat druhého a milovat se s nám a zažít osvícení !!
Je k tomu zapotřebí Láska a milování (a chuť se milovat s druhým pořád - a to musí platit oboustranně)!!
Já osobně jsem osvícení a vyšší stupeň vědomí již prožil - a je to nepopsatelné (nepopsatelně krásné a dobré a změní to život !!),
ale zase jsem se dostal díky svému egu (a řešení vztahových problémů s věrností partnerky)
a svému neodpouštění (díky neupřímnosti, respektive lhaní partnerky) o stupeň dva níže a zase bych se rád vrátil zpět a sjednotil se s novou partnerkou v Lásce, abychom byli oba dva osvícení. Vím, jak na to - a funguje to !!
Čas ani věk zde nehraje roli, nemusí to být dlouhá cesta, ale vyžaduje to pouze bezmeznou Lásku.
Láska pro osvícení musí být oboustranná a není to otázka jen líbení se - ani jen chuti na sex - ale je to rozhodnutí pro Lásku a pro osvícení.
Tolik ve stručnosti - jinak jsou samozřejmě důležité i vzájemné sympatie, duchovní stupeň a víra atd., toto zde nerozebírám,
na tato témata je vhodné si v případě zájmu napsat o sobě navzájem více (pokud jde o znamení, tak jsem PANNA)
a pak je stejně důležité i osobní setkání a vnímání druhého a vzájemné oboustranné sympatie, porozumění a shoda.
Já jsem již starší, ale po osvícení jsem stále zdravý a na věku partnerky mně vůbec nezáleží (pokud tedy nové partnerce nebude záležet ani na mém věku a bude mít zájem o osvícení a udělá pro to všechno, co je potřeba - a to já znám a vím...).
Budu se těšit na Vaši odpověď.
Přeji Vám hezký den.
S pozdravem
Viky

Spolubytí v komunitě

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Marian
39 let, okres Plzeň sever, vloženo 26.05.2019
Hledám lidi,kteří take touží po životě v komunitě.Lidi kteří o tom přemýślejí,kteří mají zkušenosti nebo kteří už v takové komunité žijí. Jak pozoruji život kolem sebe,dává mi to stále větší a větší smysl. Někdo však může život v komunitě chtít proto,aby utekl z této společnosti,ale já to tak nemám. Jen vnímám silnou potřebu návratu k přirozenému způsobu života. Pokud to s vámi rezonuje a máte chuť o tomto komunikovat,rád vás poznám - ženy i muže. Rád bych v takové komunitě žil anebo ji založil. Nemám kde a s kým ale je třeba tomu co cítíme hluboko uvnitř jít nějak naproti.

Hledám

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
M
33 let, Praha, vloženo 25.05.2019
...tu nejakčnější slečnu s největší fantazií! :)

Pro ty stale jemne a citlive

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Daniel209
39 let, okres Ústí nad Labem, vloženo 22.05.2019
Hledam divku/zenu, ktera si v dnesnim svete stale jeste dokazala uchovat dusi. Jemnou, citlivou, nekoho kdo si uchoval navzdory vsem prikorim, ktere se nam vsem deji aspon trochu toho bozskeho a zenskeho, nekoho kdo je uvnitr stale krasny, kdo ma neco o co bych mohl pecovat, starat se a chranit to. Nekoho kdo da me dusi smysl. Nekoho koho budu moci udrzovat rozkvetlou a zarici. Zajima me zena co bude chtit spolecne pracovat na necem opravdovem,autentickem, na lasce, na spojeni. Prosel jsem celkem slozitou transformaci a nabitou moudrost jsem posledni roky daval ostatnim lidem. Ale uz me to nebavi, chtel bych to dat pouze jednomu cloveku, tomu kde moje duse rekne ano-ta za to stoji. Pisu jakoby dost naivnim zpusobem-neni to ale proto, ze bych nevedel jak to ve svete chodi, ale proto, ze s necim min se nespokojim-vim ze to nebude fungovat. Zajima me mimo jine budhismus a jeho stezejni temata jako pestovani laskavosti, soucitu a porozumeni. Muj oblibeny ucitel rika, ze v jeho zemi si lide rikaji - “zalevej prosim ve me jen ta dobra seminka”. Tak nekoho takoveho hledam-nekoho kdo bude zalevat hlavne ta dobra seminka. Samozrejme vim, ze dokonaly neni nikdo.....

Hledám ženu, která si splétá vlasy do copu.

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Samtiago
45 let, okres Nymburk, vloženo 19.05.2019
Dobrý den všem,

jsem muž středního věku a hledám můj ženský protipól. Hledám ženu, která má ráda les a jemné ticho, které les vyzařuje, hledám ženu, která je fascinovaná zvukem vánku v korunách modřínů, hledám ženu, která rozumí lesu, světu, sobě, něze, ženství a tak nějak všemu. Hledám ženu chápavou a vlídnou, ...kdybych byl maximalista, tak bych sem napsal, že hledám zároveň ženu, která má zkušenosti s meditací, Aureolou a Samádhi, ale neudělám to. Místo toho sem vložím báseň, která poví daleko více a přesněji, oč mi jde:

Poslední událost v hranicích těla, prvním je dějem uprostřed čela, šumícímu tichu bílého času, v bezčasém klidu tlumeného jasu.
Radostný zákmit hodného blaha, chtějící sdělit, pokorná snaha, první je událost zas tvému tělu, vděčností zmožena, přemožen čelu.
Však není za co, i když je čemu, však není komu, i když je komu.

...Bylo by krásné zkusit rozvíjet párovou meditaci, ...ale k tomu jsou bezpodmínečně nutní dva partneři, kteří jeden druhému naprosto ve všem vyhovují a taková vzácná náhoda je velmi nepravděpodobná. Proto je párové cvičení tím nejvyšším, co lze na tomto světě poznat.

...No ale co kdyby, ...vypouštím tedy záchytné vlákno, jako pavouk v jarním vánku a čekám, co z toho bude, ...vím přesně, jak moje Anima vypadá, takže to bude spíše těžké, než lehké. ...ale budiž, kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale nedosahuje ani cíle.

Tedy: voalá zde jsem a hlásím se o odpověď!

Samtiago.

P. S.: Pokud jsi zažila Kulatý stav, tak určitě napiš, ...v životě bys to nepřiznala a víš, že o těchto věcech se na veřejnosti nemluví, takže bych neměl ani já, ...ale jsem muž a někdo musí převzít iniciativu, ...tradičně se iniciativa připisuje mužům, tak proto tak činím, ...to jen na vysvětlenou, proč porušuji tradice tímto inzerátem, ...chci tě prostě najít, to je vše. :) Pokud se máme setkat, setkáme se. ...Více o mě na webových stránkách: https://visvanathann.wixsite.com/samadhi

počet nalezených inzerátů: 1154 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Aby se člověk neopakoval, nekecal, nemluvil ve frázích, potřebuje se dostat k jednoduchosti. (Jaromír Štetina)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 0
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7805

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0