Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Neformální setkání všech oduševnělých bytostí

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jana
36 let, okres Olomouc, vloženo 16.01.2017
Duchovní setkání (neformální setkání všech oduševnělých bytostí): Pojďme se setkat, seznámit se, navázat nová přátelství, sdílet, navzájem se obohatit a neformálně si popovídat. A taky - užít si srandu. :-)
Přihlášení na emailu nebo fcb https://www.facebook.com/events/1452074584803944/

soulmate

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
ayahuasca
39 let, okres Karlovy Vary, vloženo 15.01.2017
jsem amazonka/snílek/ indigová duše a žiju ve svým duhovém království mam ráda muziku , knihy , filmy , přírodu a autenticitu.jsem kapka vody , nebo tsunami podle nálady , věřím v sebe , lásku a nekonečno , milují fantazii !

chci potkat další indigovou bytost !! , kluka s duší anděla ,ženský intuitivní typ se kterým si můžu povídat o všem ( od rajčat po kvantovou fyziku ) hravýho bystrýho neagresivního človíčka , nikoliv "mačo-samce ", někoho svobodomyslného , který má svůj vlastní svět , bohatý vnitřní vesmír , bujnou fantazii !! , empatického , jemnocitného , s přirozeně rozšířeným vnímáním , tvůrčí , který má rád muziku (techno,punk,reaggae) , zvířátka a černý humor. nespoutanou duši který nezáleží na mínění okolí , snílka ze spřízněné galaxie , mentální věk cca 17 let , ( nikoliv " dospělého, skušeného " manipulátora playboye )

důležitý jsou pro mně emoce , svoboda , empatie ,rovnost pohlav, barvy , muzika , snění , intenzita , hravost , FANTAZIE !! , knihy ( sci fi a fantasy ), lenošení , funkční vnitřní kompas - intuice , humor všeho druhu ( od scooby-doo po south park )

nemam ráda : šovinismus ,arrogance , autoritativní chování , rasismus , politiky , psychiatři , náboženství , agresivitu , lidi kteří si zakládají na tom co si o nich myslí ostatní , lidi kteří označují někoho za blázna , jelikož jsou sami docela omezený , a vše co je mimo jejich omezený horizont považují za hrozbu , workoholismus , přehnaný materialismus , škola , hierarchie , namyšlenost , hrubost , tupost , stádovitost , konformitu , tzv " normalitu "

Spřízněná duše

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Laura
50 let, okres Třebíč, vloženo 13.01.2017
Ráda poznám kamaráda ( možná i více) do mého života,který umí pohladit,
obejmout i rozesmát :-)

Někdo blízký

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Sirine
28 let, okres Ostrava, vloženo 11.01.2017
je to prosté, jen poznat někoho kdo dokáže a umí být blízko. Jako člověk, jako bytost ... Čirý, otevřený, bez masky. Nežádám víc než poznat.
To co funguje běžně mezi lidmi mi jaksi nestačí.

Společně

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Souznění
40 let, Praha, vloženo 9.01.2017
Ráda bych poznala muže, který je spokojen sám se sebou a chce se o to podělit. Taktické praktiky jsou vítané, nebo alespoň možnost s nimi začít. Byla bych ráda, kdybys uměl ocenit Klid a přitom byl i ohnivý. Pracuji s lidmi a ráda bych zrála i skrze vědomé partnerství. Stále věřím, že se dá spojit rodina s péči o druhé, být milovaná a zamilovaná.

Volna laska, volny zivot

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Santi
30 let, okres Liberec, vloženo 9.01.2017
Cauky mnauky, jsem veganka, nekuracka, alkohol velice malo. Rada varim, fotim, vyletuji, tancuji, zpivam ( ale strasne :D ), medituji, ctu, s detskou dusi vymyslim blaznive hratky, chodim s psiky do prirody, duchovne se vzdelavam a hledam partnera, ktery vidi za hranice vsednich zalezitosti, rad by vybudoval klidny domov, ale zaroven neni dulezity suchar. Slunce v dusi, L.

Hledám druhou polovičku

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Michaela
40 let, Praha, vloženo 3.01.2017
Ahoj,co jsem maminka, která co na srdci to na jazyku.Mám ráda přírodu,dokumenty,četbu,tajemno...poslouchám svobodny vysilac a nekoukam na masmedia. Nesouhlasim, ze jsem z opice.Zkousim meditovat, i kdyz mi to zatim cas nedovoli.Ráda bych nasla muze, který má též blízko k duchovnu, ktery vi, co je dulezite , ktery ma rad prirody, hvezdy,ktery vi, ze pojem Chemtrails existuje a je. Muze, ktery nekouri, je vesely,a ma rad deti.

Sdílení

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Lesanka
43 let, okres Náchod, vloženo 2.01.2017
Ráda poznám muže se zájmem o přírodu, zvířata, bylinky,procházky přírodou, duchovní růst, léčení naší Matky Země, přírodní bytosti a sdílení těchto zkušeností. Budu ráda, pokud tento člověk bude mít zájem o slovanství a poselství knih Zvonící cedry od Vladimíra Megre.

Hledám kamarádku

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Kamarádka
38 let, okres Teplice, vloženo 31.12.2016
Chybí ti kamarádka tak jako mě? Jsi vegetariánka a zajímá tě duchovní růst a příroda? Pokud máš dítko, bude to ještě lepší, ale není podmínkou. Ústecký kraj výhodou, při větší vzdálenosti uvítám i psaní.

Hledám přátelství

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Kopretinka1979
38 let, okres Teplice, vloženo 29.12.2016
Chybí ti spřízněná duše, zamýšlíš se hlouběji nad smyslem života, máš v sobě touhu duchovně růst a jezení masa vnímáš jako krutost vůči živým tvorům? Pak se ozvi, možná se potřebujeme právě my dva ;)

Láska a harmonie

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Garsia
38 let, okres Šumper, vloženo 28.12.2016
ahoj milý neznámý:-)
toužíš stejně jako já po harmonickém a šťastném vztahu? Jsi duchovně založený a vnímavý muž a přitom stojíš nohama pevně na zemi a přistupuješ ke všemu s citem i zdravým rozumem? Víš, co chceš a co Tě naplňuje a jednáš v souladu se svými pocity a svým nitrem? Je pro Tebe ve vztahu důležitá čistota citů i upřímnost, vzájemné sdílení, porozumění a souznění? Pracuješ na sobě a svém osobním rozvoji a chtěl by ses rozvíjet i společně se svou partnerkou? Mít děti, rodinu, žít v radosti a poklidu blízko přírody, plnit si svá přání, společně něco budovat a tvořit, ve svobodě a lásce k sobě navzájem i všemu živému kolem?
Pak hledám právě Tebe, spřízněnou bytost, partnera mé duše...

Jsem sympatická černovláska štíhlé postavy a mladšího vzhledu 37/168, vnímavá a pozitivně smýšlející realistka, i když spíše introvertní povahy. Žiji nedaleko Šumperka v podhůří Jeseníků. Mám ráda přírodu, hory a turistiku, ale také hudbu, tanec, umění a kulturu. Ráda poznávám nepoznané, tajemství života, vesmíru i duše lidské.. Zajímá mě psychologie, astrologie, alternativní medicína, zdravý životní styl, osobní rozvoj, meditace a práce s energií. Přičemž se snažím kráčet zlatou střední cestou, žít v lásce a harmonii v přítomnosti, radovat se z maličkostí a s úctou a vděčností užívat darů a krás života, i když ve dvou je život ještě krásnější a plnější...

Pojďme společně sdílet lásku i poznání a zažívat Jednotu na všech úrovních našeho bytí :-)

láska a přátelství

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
zlatarybka
62 let, Praha, vloženo 26.12.2016
Hledám zralého kluka, trochu veselého, trochu vnímavého a trošinku duchovně zaměřeného. Jsem duchovně hledající, cítím se být ekumenickou křesťankou i aktivní buddhistkou (hlavně kvůli meditaci) a také mi leží na srdci osud naší matičky země a dalších generací, které přijdou po nás, takže se snažím žít ekologicky. Ale moje spřízněná duše nemusí být věřící, ani nemusí mít zájem o buddhismus a meditaci. Hlavně, aby měl zájem o mne a aby nám spolu bylo dobře. Doufám, že v ideálním případě tu najdu někoho, kdo bude v mém životě takovým malým sluníčkem (a já jeho!) Ale láska má hodně podob, zkusme je objevovat spolu :-)

Pravý Chlap

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Naděje
46 let, okres Brno venkov, vloženo 17.12.2016
Hledám chlapa, který ví o čem to je.

Ty

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Mer
34 let, Praha, vloženo 12.12.2016
Ahoj, hledam Tebe, muze,ktery ma sebevedomi tak akorat, neco uz zazil a hleda lasku a rodinne zazemi. Nejsem dokonala, ani to nechci predstirat, pred sebou ani pred Tebo, ale rada bych, aby ses zajimal o duchovno a videl sirsi souvislosti života. Aby jsi lidi vnimal vicvíce srdcem, ne pouze rozumem. Mam dve deti, kterym nehledam tatu, spise kamarada. Budu doufat, ze si to prectes prave Ty. Uvidíme,zda je jiz ten správný cas se potkat.

HLEDÁM LIDI CO RÁDI ZPÍVAJÍ

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
RENATA
45 let, okres Klatovy, vloženo 7.12.2016
DOBRÝ DEN,JSEM ZE SUŠICE OKRES KLATOVY A JSEM ZPĚVAČKA.SPOLEČNĚ S MANŽELEM SKLÁDÁME DUCHOVNÍ PÍSNĚ.RÁDI BYCHOM ZALOŽILI SPOLEČENSTVÍ LIDÍ,KTEŘÍ BY RÁDI S NÁMI ZPÍVALI.VE SVÝCH PÍSNÍCH CHVÁLÍME BOHA,ZPÍVÁME O LÁSCE....MÁME VYDANÁ DVĚ CD.HLEDÁME I MUZIKANTY.POJĎME SPOLEČNĚ UZDRAVOVAT SVĚT .....TĚŠÍM SE NA KRÁSNÉ DUŠE
S LÁSKOU RENATA SOFIE www.zpivam-srdcem.cz

Hledám přátelé

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Simi
38 let, Praha, vloženo 7.12.2016
Ráda bych našla přátelé, kteří se zabývají podobným posláním.
Zabývám se 9 let výkladem karet, andělskou terapií, numerologií, vyrábím vonné dekorace.Společné projekty spojují.Těším se.

Hledám spřízněnou duši

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Nathaniel
38 let, Praha, vloženo 4.12.2016
Usměj se na mě a já tě pohladím svým srdcem.Nastav mi rameno a budeme si vzájemně oporou.
Podej mi ruku pro společnou cestu životem.
Hledám spřízněnou duši do 44 let s kterou si budeme rozumět.
Mám velmi blízko k Tarotu, numerologii, andělům, kreativní tvorbě.Foto výměnou mailem.

Duchovní přátelé z okolí UH. Hradiště

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Melory
31 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 3.12.2016
Zdravím všechny, jež se zajímají o duchovno, spiritualitu, zákon přitažlivosti... Pokud je zde někdo z okolí UH, tak se, pokud máte zájem registrujte zde https://www.facebook.com/groups/1839534736291458/?ref=aymt_homepage_panel a připojte se ke společným posezením u dobrého čaje a příjemného povídání :D

Hm?

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Hesty
39 let, okres Praha východ, vloženo 27.11.2016
Jsem veganka 173/72, pragmatická, zvídavá (ne ve smyslu ráda drby, ale ráda se vzdělávám :) ), soucitná, obětavá, starající, podporující, něžná, vášnivá, empatická, zodpovědná, tvrdohlavá, upřímná, autentická, rozhodná, někdy netrpělivá, dokážu být dost temperamentní, i když obvykle působím spíš klidně. Nejsem zvlášť duchovně orientovaná. Vážím si drobných radostí, lidský vřelosti a ohleduplnosti, mám ráda nepovrchní, zásadové lidi, ale s otevřenou myslí, lidi, na které je spoleh a kteří ví, že činy jsou víc než slova. Nejsem žádná dámička, většinu volnýho času (když nejsem v práci) se starám o opuštěný psy, rozvážím pomoc lidem bez domova nebo v těžké situaci, případně ráda zajedu pomoct na nějakou dobrovolnou akci, třeba na farmě, kde se zvířata nejí (jinými slovy spousta špíny, bahna a situací, kde se na dekorum moc nehraje) . Zároveň ale umím i relaxovat, to pak ráda chodím po kopcích, horách a nepohrdnu ani historickými uličkami nebo pláží, když je možnost, taky ráda čtu, vzdělávám se, dívám se na filmy, občas zajdu do divadla, mám ráda deskový hry, hlubší konverzace u ohně (oheň miluju stejně jako vodu) jo a ráda hraju bowling (ne, že by mi to zvlášť šlo). Bydlím v Praze, ale asem bych ráda mimo město, úplně nejradši bych měla vlastní malou farm sanctuary :).Hledám parťáka/čku zejména na ty dobročinné aktivity v jakýkoli podobě, tak pokud někoho něco z toho oslovilo, budu ráda za zprávu.

dvojplamen ;-)

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Teresa
40 let, okres Trutnov, vloženo 23.11.2016
Ahoj neznámý, netuším čím tě zaujmout, co vzbudí v tobě zvědavost a ty odepíšeš .... mám velké životní zkušenosti, které mě naučili žít tady a teď a jen tak si lebedit a dělat co je mi libé. Už dávno je ten čas, kdy jsem se pachtila za titulem a zatím být perfekt woman :-) a tak píši sem a třeba se ten můj dvojplamen najde zde :-) hezké dny přeji

počet nalezených inzerátů: 1092 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Je velmi nesnadné nalézt štěstí v sobě. A najít je jinde je nemožné. (Chamfort Sebestian Roch)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mayské kultury
komentářů: 0
Jen tak o ničem
komentářů: 5, poslední: 18.01.2017
Archetypy - obsahy kolektivníh..
komentářů: 7, poslední: 18.12.2016

Satsang with Mooji
komentářů: 66, poslední: 14.01.2017
Géniové a jejich vztah k tzv. ..
komentářů: 10, poslední: 12.01.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 27, poslední: 12.01.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 47, poslední: 8.01.2017
Ztuhnutí a vibrace při usínání
komentářů: 89, poslední: 5.01.2017
Sublimační (podprahové) nahráv..
komentářů: 6, poslední: 2.01.2017Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0