Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


hledám muže

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
petivet
48 let, Praha, vloženo 19.08.2017
sympatická plnoštíhlá bruneta hledá štěstí a doufá, že najde tebe,:-) protože ....zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Moje "slabiny": capuccino, cestování, mraky, hory, vše přírodní, dobrý film, divadlo, červené víno,smích, ...
Těším se.

Reiki

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Dúhovník Reiki Monikový
33 let, Slovenská republika, vloženo 16.08.2017
Keď dozrie čas prebúdzania ďalších rovín seba, rastu a vývoja, človek zatúži po niečom, čo spočiatku nevie presne pomenovať. Vydá sa na cestu, čo sa podobá hľadaniu. Čo by mohlo ukojiť tú neurčitú túžbu po vývoji? Čo je ešte okrem toho, čo už žijem, čo už poznám? Čo je ďalej...? A je tu túžba po poznaní, ktorá povedie k sebapoznávaniu.
Mňa náhody-nenáhody a vedenie poviedli k môjmu poslaniu. Jednou jeho súčasťou je učiť a odovzdávať klasické Usui Reiki podľa Dainichi Nyorai tím ľuďom, čo sú pripravení odhaľovať ďalsie roviny seba a vnímania. Reiki je vstupná brána do duchovna a prebudenia duše i ducha, umožní ďalší vývoj k tomu, na čo je každý individuálne pripravený a nadaný. Je to priateľ, ktorého nie je vidieť (zväčša) a predsa je prítomný . Presne vie, čo je dobré ešte skôr, než na to prídeme sami vlastným uvedomením a rád nás učí, ak sa necháme. Je to krásna cesta zrýchleného rastu a predsa bezpečného. Je to aj zmena. A preto u tých, čo si ho vyberú sa predpokladá nejaká tá pokora a nelipnutie na starom a prekonanom. Ako v myslení, cítení, správaní, tak i vnímaní...Rozšíri sa vedomie- i jemnohmotné. V podstate vedie k láske, šírej a bezdôvodnej. A tá pomáha bezpečne poznávať realitu.
Rada odovzdám "reikistom" ktorí sú povolaní k tomuto spôsobu vstupu do duchovna to, čo som sa rokmi naučila a na čo budú sami pripravení.

Společná cesta

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Jana
45 let, okres Třebíč, vloženo 16.08.2017
Ahoj milý muži, přeji si, abys věděl, že jsem tu. Věrná, citlivá, sympatická, s láskou, kterou chci sdílet. Někdy samotářská, užívající si ticho přírody, někdy pozorující, povzbuzující, někdy prožívající a toužící po objetí.
Ráda tvořím, mám dvě samostatné šikovné děti a jsem volná pro nový vážný vztah. Přála bych si vnímavého, spolehlivého a inteligentního muže se smyslem pro humor:). 158/60

Kus cesty společně, ať už jsi odkudkoliv

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Katka
45 let, okres Brno město, vloženo 16.08.2017
Kráčím, tančím (a někdy jen tak stojím na místě a żasnu ve velkém údivu) po dobrodružné cestě vnitřní transformace. Máš chuť jít libovolně dlouhý kus cesty společně se mnou?...Jsi odvážný muž s krásnýma, čistýma očima, ve kterých je vepsáno tvé nitro? Chceš (mi) otevřít své dobré srdce? Neseš si v sobě silnou touhu, posunovat se stále blíž sám k sobě (ve všech oblastech svého života), probouzet v sobě zranitelnost? Víš už, kdo jsi? Umíš se zasmát sám sobě? Umíš dávat? Vnímáš také utrpení jako jedinečnou možnost, jak růst a nechceš už víc trpět?...Na tvé vlastní cestě tě ráda podpoří svou laskavostí, dobrosrdečností, upřímnou a otevřenou komunikací, ženskostí I smyslem pro humor, pohledná, štíhlá a tmavooká žena s duší dívky a I výrazně mladšího vzhledu, s darem kreativity a otevřená všemu novému a inspirativnímu. Tak pojďme spolu zkusit vytvořit nepodmíněný, láskyplný, podporující vztah v radosti I slzách, s našimi lidskými nedokonalostmi I s božskou dokonalosti v nás, ve vzájemné důvěře, úctě, zároveň naplněný kultivovanou sexuální energií...Důležité je pro mě "právě teď". A pro tebe?

mystická cesta-splynutí s vesmírem

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Hanka
32 let, Praha, vloženo 15.08.2017
Hledám kamaráda, duchovního učitele, jogína či šamana,co praktikuje duchovní cestu a má již nějakou mystickou zkušenost,který by mě naučil astrální cestování, splynutí s bohem a vesmírem. A dovedl mě postupně k osvícení.
Hromadné semináře meditací mi nevyhovují, ráda bych, aby se mi věnoval jeden člověk.
Mystickou cestu cítím jako své poslání pro tuto inkarnaci.
Před 6 lety jsem měla spontánní probuzení energie kundaliny a od té doby to vnímám.
Nejedná se mi o vztah. Jsem z Prahy.

parťačka pro skutečný život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
M.
41 let, okres Olomouc, vloženo 11.08.2017
Rád by jsi tvořivě spolupracoval ve vztahu se ženou v lásce, pravdě a stálém vztahu? Máš své zázemí a dokážeš v Ženě rozvíjet i její jemnou energii, kdy ona v Tobě bude zase podněcovat tu tvou skutečnou Mužskou? Umíš být i někdy rád sám se sebou? Jsi odvážný? Urputně nehledáš, ale už prostě víš? Jsi? Já jsem a ráda s Tebou budu tvořit a milovat...

přátelé do života, spřízněné duše

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Delfie
33 let, okres Karviná, vloženo 11.08.2017
Ahojky zlatíčka, hledám přátele do pohody i nepohody pro vzájemnou výměnu zkušeností a vědomostí. Spřízněnou dušičku, se kterou bychom si stáli bok po boku v životě jsem ještě nenašla, možná se najde touto cestou. Moc ráda mám kolem sebe přátele, kteří jsou srdeční, v pohodě, jsou na své cestě poznání a pracují na sobě. I já na sobě pracuji, nejvíc jak to jde, a zajímám se o alternativní metody, např. péči o čakry, kineziologii, metodu uvědoměním, metody pro harmonizaci a čištění a transformaci programů v podvědomí...a další věci. Ráda čtu, píšu a kreslím. Těším se na nové kamarády. Nejlépe Karviná a okolí nebo i Ostrava a okolí, ale není to podmínka...ráda se jednou podívám i dál do světa, jsem klidná, naslouchavá, ale i dobrodružného ducha. Těším se. Ahoj. Delfie :)

Dívám se

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Akbara
40 let, okres Sokolov, vloženo 6.08.2017
Mám se popsat? Čím? Fixou? Nejde to pak dolů. Nechci být popsaná a nechci popisovat tebe. Neumím psát inzeráty. Napiš ty.

Hledám

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Anubius
48 let, okres České Budějovice, vloženo 6.08.2017
Hl. partnera pro spol. trávení času a spol. řešení všeho, co život může přinést. Jsem energická (dost), blond, drobné postavy, léta se snažím na sobě pracovat, ale slovo esoterika ráda nemám. Jsi-li sám sebou, máš vyřešenou svou minulost a jsi připravený na příp. vztah, ozvi se. Jsem z jč kraje.

Láska a rodina

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Marie
46 let, okres Pelhřimov, vloženo 5.08.2017
Hledám charismatického muže pro společný život.Preferuji muže,který súhlasi s umělým oplodněním(u mne)nebo má dítě v osobní péči.Jsem duchovně založena,úpřimná,vášniva, příjemná,štihla a mám charisma.Bydlím v pelhřimově.tel na mne 607241550.Marika.

rodina a sdilení

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Marie
46 let, okres Pelhřimov, vloženo 2.08.2017
Hledám muže pro společný život,nejlépe když má dítě v osobní péčí nebo je ochotný podstoupit umělé oplodnění.Jsem duchovně založená,zabývám se esoterikou,jsem úpřímná, vášnivá,příjemná.Hledám k sobě spřízněnou duši,silného ,duchovně založeného muže, který chce naplnit tento život po boku milované ženy..
Osobní kontakt napoví.Foto pošlu na viber, whatsapp nebo fb.Značka .Laska a rodina.

Láska Vesmírná

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Lucie
32 let, okres Kutná Hora, vloženo 2.08.2017
Přeji si duchovně a ezotericky založeného partnera s otevřeným srdcem, pro kterého je důležitá láska a duševní blízkost. Je pro mě důležitý osobní rozvoj a mezi moje zájmy patří meditace, jóga, sport, relaxace, příroda, esoterika (astrologie, numerologie, …) a psychologie. Ráda budu sdílet svoje zájmy a čas s někým podobně naladěným.

Náhoda

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Margareta
38 let, Praha, vloženo 30.07.2017
Hledám partnera pro život, spřízněnou duši. Nejsi náhodou tu? :)
Myslím, že jestli to tak má být, tak andělé a Bůh zařídili, že jsi tu a odpovíš, a jestli ne, tak ne, takže je vlastně jedno, co sem napíšu :)
Měl bys být především hodný, charakterní a sympatický. Totéž jsem já.
Můžeme třeba jen tak zajít na čaj a zjistit, jestli k sobě patříme, nebo ne.
Já jsem 38,VŠ,zájmy ezoterika,příroda,lidi.
Přeji všem hezký den :)

kamarádka, kamarád...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
evaantaranya
34 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Je mi 34 let, jsem vdaná, ale pro muže i mé známé moc ezo. Hledám kamarádku, kamaráda na setkávání i psaní...

Společné tvoření ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Hyacinta
41 let, Praha, vloženo 23.07.2017
Omlazení, regenerace, fyzická nesmrtelnost, vzestup, St. Germain, Thoth, učení Já jsem … aktivace DNA … raw strava, prána … rozšířené vědomí … květ života, spirála stvoření ...
Pokud s těmito slovy vibruješ, napiš. :-)
P.S. Muži i ženy.

podej mi ruku a pojď se toulat přírodou

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
neznyandilek
31 let, okres Karlovy Vary, vloženo 20.07.2017
život mi udělil několik lekcí.. snad měly vést k tomu, abych si uvědomila, koho po svém boku chci a potřebuji. nastal čas, abych potkala TEBE! :) muže, co mu není duchovní svět zcela cizí, ale přesto rád využije vymoženosti dnešní doby, muže citlivého, který umí být oporou, umí rozesmát, pohladit, tulit se :), miluje přírodu, zdravý životní styl, pohodu, touží po harmonické rodině, věrnosti.. chci muže, co umí hrát fér a upřímnost je jeho přirozenou součástí. i já jsem taková.. podej mi ruku, obejmi a nepust! :) moc se na TEBE těším!

Hledá se lesák nebo myslivec

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Kateřina
23 let, okres Tachov, vloženo 20.07.2017
Ahoj,jmenuji se Káťa a ráda bych poznala muže od 25 do 35 let na vážný vztah z okolí Tachova, který se věnuje lesnictví a myslivosti.

....magie přitažlivosti

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Victorie
42 let, okres Zlín, vloženo 18.07.2017
...vím,že jsi...a svůj svatý grál v podobě krásné ženy hledáš již dlouho...jelikož tvoje náročnost a chtivost je veliká... pohledný, vysoký, světlooký muž ve věku 38-55...i když na to nevypadáš!!! originální, skutečný muž, který ví co ještě nutně touží prožít...tak neopakovatelně, tak jediněčně....... se mnou...........

Mému Muži

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
VíLenka
39 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 9.07.2017
Moudrý Muži.

Oslovuji Tě touto cestou, neb jsem Tě nepotkala v lese ani na lukách. Zřejmě byly Tvé Ruce zaměstnány Tvořením a Mysl odvedena daleko ode mne. A přes svou nesmělost a plachost, činím nyní krok blíže k Tobě, k NÁM.

I já Tvořím. Třebas to zní banálně, konečně si přiznávám, že ač bych to mohla či (kdy) chtěla popírat, právě toto je mou Cestou: tvořit velkou Rodinu a Žít v Úctě ke všemu Živému.

Stále se učím. Být Přítomna. Odhazovat strachy, vystupovat z řad, Pouštět, co má odejít, a Důvěřovat svým Pocitům. Strhávat časem nasazené a dobře přilepené masky. Hledět do Zrcadla a mít Odvahu vidět Sebe.

S poslední maskou zůstala pod ní tvář Víly. Bylo těžké ji zahlédnout a ještě těžší Přijmout. Je křehká a hledá Oporu. Takovou tu fyzickou. A tak Tě volá, trpělivý Průvodce, vždyť v tom Systému je sama mnohdy ztracená.

Plány mi nevycházejí a vlastně už ani neplánuji. Dělám malinké krůčky v tom, "co je třeba", a nečekané skoky vedené hlasem Nitra. Mohu zaujmout či dokonce iritovat svou nestádovostí, avšak nedokáži již konat, co "je obvyklé" a jednoduché a ignorovat dosud Poznané.

Snažila jsem se. Opravdu, moc. Ale nebudu jiná... Konečně vnímám a uznávám Celistvost i Sílu své jemné Ženy.

Smím-li vyslovit přání, pak tedy Žít s Tebou a dětmi v Prostoru, kde se volně dýchá a vládne Klid, čerpat v něm z Moudrosti Matky Země a našich předků a být si vzájemně Pomocníky v Tvorbě směrem k soběstačnému a harmonickému Životu.

Ráda Ti budu vlídným přístavem, kam složíš svou někdy těžkou hlavu. Nabízím hlas, který pohladí. Uši, co vyslechnou. Ruce, které obejmou. A Srdce, jež Dává i Přijímá, Co Jest.

Děkuji, že Jsi.
Tvá Lenka.

Cesta

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Jana
42 let, okres Opava, vloženo 5.07.2017
Ahoj, jsem rozvedená, minulost mám uzavřenou, žiju mými dvěmi dětmi v malém městě na Opavsku. Pracuji jako vychovatelka, ve volném čase ráda maluji, cvičím jógu, ráda plavu a jsem ráda v přírodě - v lese, u vody. Zajímá mě automatická kresba, numerologie, astrologie, osobní rozvoj a jiné. Ráda bych potkala muže pro život, partnera - chci milovat a být milována. Společná cesta je cíl :-)

počet nalezených inzerátů: 1150 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pokud tento vesmír bude trvat, dokud v něm živé bytosti budou přebývat, kéž i já zde mohu vytrvat, abych rozptyloval utrpení světa. (Dalajláma 14)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Zamilovala jsem se do postavy ..
komentářů: 5, poslední: 2.07.2017
Jak voní blížící se smrt?
komentářů: 4, poslední: 15.07.2017
Sexuologická poradna a efektiv..
komentářů: 10, poslední: 17.06.2017

Reiki je mrtvý zdroj
komentářů: 52, poslední: 1.08.2017
Ayahuasca v ČR
komentářů: 51, poslední: 13.07.2017
Nemám motivaci k žití
komentářů: 38, poslední: 6.07.2017
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 72, poslední: 2.07.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 244, poslední: 1.07.2017
Šťastný a naplněný život
komentářů: 28, poslední: 27.06.2017


Anketa

Pamatujete si svůj vlastní porod?
-> ->
Celkem hlasovalo: 4692

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0