Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Prostory k učení

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Studentka
25 let, Praha, vloženo 22.08.2019
Ahoj, možná to bude znít poněkud netradičně, ale zkouším touto cestou nalézt někoho, kdo by byl ochotný pomoci mi v mé současné situaci. Jedná se o to, že jsem studentka, potřebuji se občas učit a nacházím se v obtížné situaci, co se bydlení týče (kterou samozřejmě aktivně řeším), tak si říkám, pokud je mezi vámi někdo, komu v nevadilo pustit mě občas třeba na 2 hoďky na balkon, terasu nebo kamkoli jinam, kde bych mohla mít trochu klidu na studium a něco vstřebat (jsem spíš introvert a ve větších studovnách, které nabízejí třeba knihovny, se nedovedu soustředit). Na studiu mi velmi záleží a nechci jej přerušovat ani ukončovat, přestože teď pomalu nemam ani jde bydlet a financí minimum. Za poskytnutí prostorů k učení nebo jakoukoli obdobnou pomoc budu nesmírně vděčná a určitě se dohodneme i na nějaké protislužbě z mojí strany (ne sexuální), ráda třeba pohlídám tvé domácí mazlíčky, zaleju ti kytky nebo něco podobného. Děkuji za případné nabídky. Jen vážně prosím.

Kamaradka a mozna vic?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
eva
36 let, Praha, vloženo 21.08.2019
Rada bych zazila, jake je libat se a mazlit se s zenou...

Nejsem lesba, mam muze. Jen je to jedna z veci, ktera me laka... Trojka me nelaka, opravdu jen zazit nehu s zenou.

Pokud to mas podobne, napis

kamarád

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
přírodní
37 let, okres Pardubice, vloženo 19.08.2019
Ahoj, nehledám partnera, milence, ale kamaráda, s kterým bude krásné trávit společný čas. Protože věřím, že láska zraje jako víno. Děti vítané, jelikož mám syna.
Těším se na Tebe.

Vše je správně :)

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Martina
25 let, okres Olomouc, vloženo 18.08.2019
Zdravím všechny, kteří se rozhodli touto cestou seznámit s lidmi a vzájemně se obohatit. Četla jsem si pár inzerátů na seznámení. Volila jsem, komu napsat. Jsem otevřená duchovnímu životu, velice. Každý máme svoji cestu, kterou se něco učíme a potkáváme bytosti, které potřebujeme. Nevím, jak jste na tom vy, já když přemýšlela, komu se ozvat, volila jsem podle znamení, ve kterém se průběžně orientuju, což jsem si uvědomila, že není úplně fér. Sice znamení o něčem vypovídá, o naší podstatě, ale není to vše. (dále vnímám ascendent, jako důležitý ukazatel, ale nechci podle toho bytosti hodnotit). Proto jsem se rozhodla sepsat svůj inzerát a počkat. Jsem otevřena lidem, kteří jsou na duchovní cestě, která je očisťující, avšak někdy bolestivá. Víme všichni.

Nabízím popovídání. Jsem člověk, který během života měl neustálé tendence někoho zachraňovat. Pracuju na sobě a ráda se vzájemně obohatím s duchovním člověkem na naší životní cestě.

Martina 25 let

Souhra duší

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Hledající
31 let, okres Třebíč, vloženo 15.08.2019
Jsem přemýšlivá, duchovně založená žena, milující hudbu, přírodu a inspirativní mezilidské vztahy. Jsem citlivá, empatická a dobrosrdečná, ale zároveň v sobě umím zmobilizovat hodně energie (byť na první pohled prý působím velmi klidně). Hledám partnera pro život, ale vzhledem k tomu, jak je to náročný úkol, přiznávám, že jsem ochotná i k určitému experimentování v této oblasti (osobně věřím tomu, že i krátkodobější vztahy mohou člověka obohatit a to, jestli jsou si dva lidé souzeni pro společnou životní cestu, nebo se „pouze“ vzájemně obohatí a potom jdou dál, každý po své vlastní cestě, mnohdy ukáže až čas… mojí osobní podmínkou je však patřičný respekt a úcta ke druhému i ke vztahu z obou stran). Od vztahu očekávám vzájemné porozumění, oporu a v ideálním případě i společný rozvoj (osobní, duchovní apod.). Zároveň však musím říct, že i přes své duchovní založení stojím nohama pevně na zemi a totéž očekávám i od svého partnera - nemám zájem o pouhé ezo-snění nebo „plutí si na obláčku“. Kromě duchovních aspektů jsem dost kontaktní typ, mám ráda (a také ráda dávám) dotek a i podobné věci jsou pro mě ve vztahu důležité. V současné době bydlím na Vysočině, ale v případě „velkých“ či důležitých životních okolností (např. vztahu, o kterém bych si myslela, že by za to stál) bych byla ochotná se časem přestěhovat i jinam.

Pouštím do Vesmíru, aby mi Tě poslal

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Janička
34 let, okres Litoměřice, vloženo 13.08.2019
Věřím na přitažlivost Vesmíru :) Jsi tady? Má spřízněná duše?

Zoznámenie

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
žužu
26 let, Slovenská republika, vloženo 9.08.2019
Ahoj som Zuzana a hľadám si partnera do života... Aby sme sa mohli o seba oprieť, dôverovať naslúchať,byť najlepšími priateľmi a dávať pozitívnu energiu,vedieť si dať aj svoj priestor..
nefajčím,pijem príležitostne,nepraktizujem náboženstvo... milujem prírodu, zvieratá, tvorenie, stanovanie, plávanie, háčkovanie, varenie, pečenie, pestovanie,meditovanie je toho mnoho....sú dôležitejšie veci ako materiálne...
Každý z nás chce milovať byť milovaný...
Pravý muž je ten, ktorý sa dotkne tvojho srdca skôr,ako sa dotkne tvojho tela.
Viac som za osobnú konverzáciu....
Ak chceš vedieť viac napíš na môj e- mail (zuzu.zuzana.susan@gmail.com) budem sa tešiť...

Upozornění pro chlapy:)

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Tsarevna z Ruska
36 let, Praha, vloženo 9.08.2019
Ahoj, upozornil jsem admina, že se tu opakovaně objevují inzeráty, jejichž "pisatelé" se vydávají za ruské ženy, svobodné, bezdětné, zklamané životem v Rusku, samozřejmě jsou to sexy kočky, které se strašně chtějí seznámit s Čechem a vycestovat do ČR. Nějak jsem to nezkoumal, je to spíš k pousmání, ale asi vám je všem jasný, o co půjde. Tak jen upozornění, že i na takovéto seznamce se může vyskytovat podobná hyena. Kdo má selský rozum, tomu to vadit nemusí, ale může mít někdo blbé období a..
tak ahoj a nenaleťte:)

Upozornění-carevna z Ruska

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Tsarevna
34 let, okres Český Krumlov, vloženo 9.08.2019
Ahoj, upozornil jsem admina, že se tu opakovaně objevují inzeráty, jejichž "pisatelé" se vydávají za ruské ženy, svobodné, bezdětné, zklamané životem v Rusku, samozřejmě jsou to sexy kočky, které se strašně chtějí seznámit s Čechem a vycestovat do ČR. Nějak jsem to nezkoumal, je to spíš k pousmání, ale asi vám je všem jasný, o co půjde. Tak jen upozornění, že i na takovéto seznamce se může vyskytovat podobná hyena. Kdo má selský rozum, tomu to vadit nemusí, ale může mít někdo blbé období a..
tak ahoj a nenaleťte:)

.

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Diana
46 let, Praha, vloženo 9.08.2019
Hezká, chytrá čarodějka hledá toho nejlepšího muže pod sluncem ;)

My dva

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
jedno
39 let, Praha, vloženo 8.08.2019
Milí muži, požádala jsem, ať mi zde odpoví ten s kým se mám setkat a s kým se vzájemně můžeme podpořit v tom, abychom naplnili svůj nejlepší potenciál... a ať ho poznám. Tak pokud to nejsi Ty, tak nepiš :o) Věřím, že to poznáš, i když píšu tak málo. Bystroočko hnědé.

Souznění

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Elisa
51 let, okres Olomouc, vloženo 8.08.2019
Je tak těžké definovat, co vlastně hledám...slova jsou jen slova a nevyjádří podstatu...souznění duší při zachování tajemna, klid a přesto vzrušení, důvěru a přesto samostatnost...porozumění při zachování vlastní individuality...partnera, kterého si budu moci vážit...v tuto chvíli spíše kamaráda, kterému dovolím se přiblížit mé složité duši. Jsem VŠ 50/169 se vztahem ke všemu živému, k přírodě, pohybu, sportu a se spoustou jiných zájmů. Pokud se nebojíš, napiš.

Hodnoty?

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Lepší život
26 let, Praha, vloženo 7.08.2019
Život mi přivál do cesty mnoho lidí, kteří se pohybují na obou těchto extrémech - bezohlední sobci nebo přílišní altruisté bez hranic, kteří "na sobě nechávají dříví štípat" bez ohledu na okolnosti (např. zneužívání ze strany ostatních, vzdávání se vlastních hodnot a názorů pro souhlas druhých). Pro některé je dokonce koncept hranic něčím, co se neslučuje s otevřeností a důvěrou vůči druhému, co je jejich překážkou, s tím já však zásadně nesouhlasím, naopak si myslím, že jedno je podmínkou existence druhého. Velmi ráda poznám různé lidi (bez přílišného zřetele na věk nebo pohlaví), pro nichž jsou hodnotami duchovní růst, seberozvoj, (sebe)důvěra, ohleduplnost a vzájemná nezištná pomoc (ale právě i s těmi nezbytnými hranicemi, zneužívání nedopustit a nezneužívat). Rádi poznáváte, pomáháte nebo pečujete, radujete se z existence, tvoříte (fotíte, malujete, tvoříte hudbu, vaříte, cokoli :)), jste třeba vegetariáni nebo vegani, pěstujete si vlastní rostlinky nebo potraviny, máte potěšení z cestování, čaje, kafe, zvířat, a současně se nebojíte ani temnějších stránek života - konfliktů, ukončování neperspektivních vztahů, znáte svoji hodnotu, pod nichž nepůjdete (přičemž ctíte i hodnotu druhého) a nedopustíte, aby vám druzí ubližovali? Existujete? Přestože jsem spíš introvert a obtěžkána mnoha životními zklamáními (z jednotlivců), což je možná znát, stále se dovedu radovat ze života, žasnout nad maličkostmi, sdílet dobrou energii, nezištně pomáhat apod. Spolu s tím, že jsem se pod vlivem zklamání na nějakou dobu úplně uzavřela před světem, jsem si zavřela dveře k poznávání nových zajímavých a kompatibilních lidí, ale myslím, že už nastal čas je znovu otevřít a připomenout se světu. Pokud někdo souzní nebo si třeba jen myslí, že si můžeme něco zajímavého předat (počítají se i řádky), ať se neváhá ozvat. :-) Věřím v zázraky (protože se mi dějí), v lásku a pomoc, ve vyšší vesmírný řád, který nás vede, v astrologii, karmu a v minulé životy. Věříš taky? Napiš.

Hledám kamaráda

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Martina
25 let, okres Plzeň město, vloženo 5.08.2019
Ahoj, hledám kamaráda z Plzně nebo okolí, který by se mnou šel duchovní cestou a pochopil by mé problémy s nespavostí a úzkosti z lidí, které vyplývají z mé ne moc šťastné minulosti. Jsem povahou introvert a melancholik. Mám ráda přírodu, procházky, filmy. Miluji zvířata. Mám 2 pejsky. Zajímám se hlavně o esoteriku, spiritualitu a prostě všelijaké věci mezi nebem a zemí a okrajově také třeba o filozofii a psychologii. Začínám s vegetariánstvím a poslední dobou mě láká také jóga. Už dlouho hledám nějakou svou spřízněnou dušičku s kterou bych si rozuměla. Těším se na odpovědi. Martina

Přátelství

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesana
28 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 3.08.2019
Hledám kamarádku/kamaráda se společnými zájmy jako je ekologie, pohanství, keltové, druidové, (slovanství), zájem o runy, záhady světa, jogu, meditace, chození boso, návrat k přírodě, oslava pohanských svátku včetně slunovratů a rovnodennosti. Případný zájem o (víly, elfy a jednorožce), bylinářství, léčení přírodou, chování zvířat, obliba slovanského a keltského oblečení, zájem o rituály či lehce šamanství. Obliba hudby, hraní na nástroje a zpěv, uvítám sečtělou osůbku se zájmem sdílení stejných a podobných zájmů. Sbírám bylinky, pěstuji kombuchu, ráda bych žila v domě se zahradou a pěstovala si zeleninu a bylinky. Případný zájem k založení hudební kapely. Dále mohu darovat rýmovník nebo kombuchu, kdyby byl zájem.
S pozdravem Lesana :)

Hledam partnera

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Zena453
31 let, Praha, vloženo 31.07.2019
Hledam partnera pro zivot, mam rada prirodu, zahradu, zvirata, slunce, rada varim, jsem starostliva a poradkumilovna, ahoj napis

Společné sdílení : )

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
vítr
42 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 29.07.2019
Toužím po domově a ten domov jsme my dva – naše radosti, sdílení, povídání, mlčení, milování, souznění, tvoření i odloučení, abychom se na sebe opět mohli těšit.

Poslední tři měsíce jsem se intenzivně věnovala hledání pozemku, louky či zahrady, kam chcem, -e (se synkem) postavit naší právě zhotovovanou dřevostavbu, na území Čech, tedy ne Moravy, ideálně Jindřichohradecko – mám ráda členitou krajinu, kopce, hory, řeky a údolí, lesy a louky, příhraniční oblasti a Jindřichohradecko jsou místa, která jsem našla srdcem a kde to cítím…. Ale už toužím někde tvořit zahradu, ale i naše doteky, něžnosti a milování… : ) nábytek do domečku, miluju dřevo, a tvoření, baví mně pracovat a vytvářet to, co dává smysl. V souladu s přírodou společně tvořit kolem nás prostředí, ve kterém nám oběma, bude dobře : )

Cítím se nesvá, když stále „jakoby“ čekám, až se nějak pozemek objeví…

Jsem přírodní bytost v těle ženy, veselá, citlivá, něžná, ale i racionální. 174 cm, vlnité vlasy na záda, hubeno štíhlé postavy, žijící bez věku, šťastná s trávou pod nohama. Žiji z přírody, potřebuju jí každý den, jsem ona sama, v ženském těle.

Miluju dávat a přijímat, proudit, žít 😊 Toužím propojovat energii ženskou a mužskou. Doteky, něžnosti, milování, slova, ticho, porozuměním, společné tvoření. Toužím najít Tebe, přírodní bytost v těle muže. Muže šikovného, vnímavého, veselého.

Harmonie

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
SARAH18
54 let, okres Ostrava, vloženo 29.07.2019
Ahojky, život je krásný a v harmonické souhře ještě krásnější.
Šárka

Toužím po společném krásném sdílení

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
vítr
42 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 29.07.2019
Nejvíc mi chybíš Ty, toužím propojovat energii ženskou a mužskou. Doteky, něžnost, milování, porozumění, společné tvoření. Toužím najít přírodní bytost v těle muže, šikovnou, vnímavou, veselou
Já - přírodní bytost v těle ženy, veselá, citlivá, něžná, racionální. 174 cm, vlnité vlasy na záda, hubeno štíhlé postavy, žijící bez věku

Seznámení

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Vědomá duše
20 let, okres Zlín, vloženo 26.07.2019
Ahoj, je mi 20 let a ráda poznám kluka (spřízněnou duši, kamaráda) se smyslem pro humor, s kterým budu moct sdílet každodenní maličkosti a společné zájmy. Zajímám se o osobní rozvoj, psychologii, vědomí člověka, zákon přitažlivosti a miluji poznávat svou duši. Miluju cestování, přírodu, čtení... Uvítala bych i partnerský vztah založený na pravých hodnotách, později třeba i rodinu, ale nechci předbíhat. Záleží na tom, jak si budeme vzájemně rozumět :) Všemu ve svém životě dávám volný průběh. Samota je fajn, ale občas mě už nebaví. Určitě se ozvi :) E-mail: kristyna.katty@seznam.cz

počet nalezených inzerátů: 1361 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Pravda je to, co obstojí v testu prožitku. (Albert Einstein)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7957

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0