Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


vědomí muži-vědomé ženy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
vědomí muži-vědomé ženy
26 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 12.12.2017
Lidičky hledáme do naší facebookové skupiny vědomé muže a vědomé ženy, můžeme si popovídat tam, hledáte vztah? Přátelství s někým takovým? Vítejte: https://www.facebook.com/groups/136900126930039/

Někdo jako já?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Lesana
26 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 11.12.2017
Jsem žena která na sobě stále pracuje, duchovní růst je pro mne důležitý, žiji ekologicky, nepoužívám šampony, sprcháče, jen přírodní mýdla. Čističe jen ekologické, prací gel si doma dělám sama, léčím se bylinkami...zajímá mě pozitivní myšlení, vše o původních slovanech, keltské tradice a svátky, indiánské tradice, elfové, víly a jiné lesní stvoření. Miluji přírodu a zvířata, hodně lišky, vlky a veverky. Zajímám se o meditace a jogu. Ráda poznám někoho jako jsem já, zatím na dopisování a čas ukáže. Ráda se něco přiučím v tom co mne zajímá. Jsem přátelská a aktivní. Mám ráda BOSÉ CHOZENÍ. Všem přeji krásný den :) Lesana

Hledám

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Arnika
51 let, Praha, vloženo 11.12.2017
Hledám duchovně založeného muže, přiměřeného věku, ke sdílení pouze toho, co oba budeme mít potřebu sdílet. Zajímám se o psychologii, astrologii a jogu.

Být ve dvou jedním.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
eludretts
28 let, okres Brno město, vloženo 7.12.2017
Hledám Tebe. Pro Život v souznění s přírodou. S Láskou a úctou k ní, zvířatům, k lidem. A taky k sobě navzájem. Společně radovat se z nevšedních zážitků i všedních maličkostí. Žít Život s úsměvem. Nadhledem. Každý den. Spolu. Hodiny a hodiny mluvit snad o čemkoli. Nebo jen mlčky vnímat jeden druhého. Být si oporou. Být si vším. Navždycky. Probouzet v druhém to nejkrásnější. Najít a jen v něm vždy hledat to nejlepší. A prostě vědět, že on dělá to samé pro Tebe.

Láska, radost, sdílení ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
44 let, Praha, vloženo 6.12.2017
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)

Kde tě mám?

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Probuzená
53 let, okres Brno město, vloženo 4.12.2017
Nezbyl tady prosím i pro mně nezadaný, vyrovnaný, probuzený muž, pro mne krásný nejen fyzicky, ale i srdcem a duší? Přiměřeného věku. Někde mám svého duchovního přítele, jen nevím kde, nezáleží na tom, ve které části republiky žiješ, jestli se najdeme, můžeme se navštěvovat. Jde mi o vytvoření pevného, hlubšího přátelství, časem i citového vztahu a sdílení všeho co nás bude bavit a co nám život ještě dovolí. A pak? Život se nám nejspíš trochu promění. A já se na to těším už tady a ted.

Samsara

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Moana
37 let, Praha, vloženo 23.11.2017
Prošla jsem studeným lesem osamělosti, zdolala velehory nesmyslné bolesti a pak se skutálela do údolí pokory jako pytel brambor. Stokrát jsem se ztratila a znovu našla. Dneska jsem neskonale vděčná, protože cesta mě dovedla sem - na břeh moře. Chladím si nohy v mokrém písku a jsem spokojená. Moře mi dalo novou perspektivu a už vím, že věci nekončí tam, kam dohlédne naše oko. Už umím být sama, umím si odpouštět, umím se otevřít, nechat se zranit a znovu se uzdravit. Naučila jsem se hodně a přesto dál hledám svého Učitele. Muže, který mi pomůže se probudit a vybudujeme spolu náš vlastní nádherný svět. Který se nechá milovat a obdivovat a citlivost si nesplete se slabostí. Se kterým se budeme vzájemně sdílet. Ráda čtu a vzdělávám se, duchovno, psychologie, věda, jóga, meditace, umění, cestování, příroda. Nemám zatím děti a chtěla bych. Těším se a přeju krásný den všem. Tereza

Hledám spřízněnou duši

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Anda
54 let, okres Brno město, vloženo 20.11.2017
Oduševnělá, sympatická, prý pohledná, zajímavá žena, mladšího vzhledu i ducha, se zájmy o duchovní rozvoj, věci mezi nebem a zemí, umění a tvoření, kulturu, výlety, cestování, zahradničení, ráda pozná oduševnělého, sympatického muže ve věku 50 až 60 let, který dobře zná sám sebe a má se rád takový jaký je, umí se občas i zastavit a snaží se žít v přítomnosti, se zájmem dále na sobě pracovat, ke sdílení nejen duchovních zážitků. S nedostatku příležitostí se mi nedaří vás pane najít, ale někde být musíte, cítím to. Bude to tady nebo ne? Foto je pro mě také důležité, sympatie by měly být oboustranné ještě před setkáním. Souhlasíte? Dejte o sobě vědět jestli splňujete moje požadavky.

dvojpaprsek lasky

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
glorie
57 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 19.11.2017
Ja 56let,164 cm silnejsi postavy,SS se studujici VS dcerou,vyresenou minulosti.Hledam te prima chlape s mladou dusi jako ja.Jsem optimistka,uprimne,citove,jemne,pracovite,nekonfliktni povahy se zajmy o veci mezi nebem a zemi.Miluji prirodu,zvirata,hudbu,tvorivost,zdravejsi zpusob zivota,cestovani, cviceni,jazyky. Zajima me vse.Hledam tebe s vyresenou minulosti laskyplneho,citoveho,uprimneho,sympatickeho,pohodoveho chlapa ktery me bude oporou i ja jemu pro krasne chvile pritomneho okamziku s vasni v lasce,tvorivosti a byti. Stale te hledam a verim, ze te najdu.

pokus

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Nika
30 let, okres Brno město, vloženo 19.11.2017
ahoj,..ráda bych poznala vyššího muže, se vztahem k přírodě, ke sportu..někoho, kdo se má rád (tělo i mysl), není tady ze zoufalosti...někoho,kdo vnímá a chápe rozdíl mezi samotou a osamocením..a samotu má svým způsobem rád..někoho, kdo dokáže být sám,ale přitom rád sdílí..*

Jsi tu?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Zuzana
37 let, Praha, vloženo 18.11.2017
Ahoj, věřím, že tu někde jsi, kráčíš po této Zemi s radostí a vnímáš život s otevřeným srdcem.
Přemýšlíš o tom, co tě potkává na cestě, ale nesoudíš. Prostě jsi, svobodný a svobodu respektuješ také u druhých.
Pokud tu jsi a věříš, že máš tolik touhy a odvahy na lásku, ozvi se, můžeme si dodávat odvahu společně.
Jsem žena a maminka 4-letého synka. Po jedné životní zkušenosti jsem přišla na to, že skutečně jen na nás samých záleží, jak se rozhodneme žít a vnímat svět a tohle poznání beru jako ten největší dar.
Mám ráda přírodu, knížky, turistiku, památky, jogu. Pro představu ...158cm, štíhlá, hnědovláska, zelené oči.

Budu se těšit

Zuzana

?

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Loki
39 let, Praha, vloženo 17.11.2017
Jsem vnímavá, vášnivá, hloubavá, empatická, přímočará, náročná, někdy srdečná a něžná, někdy rezervovaná a odtažitá. Někdy svéhlavá a neústupná, ale i v těch chvílích se se mnou dá pohnout.
Schopná vést i následovat, se schopností kritickýho myšlení, s vlastním názorem, s nadhledem a smyslem pro holistický pohled na svět.
Nepřijímám automaticky zažitý vzorce a status quo, mám silný smysl pro etiku a zodpovědnost a mám ráda smysluplný využití času.
Umím si vážit drobných věcí, vychutnat si západ slunce, mořský příboj, déšť po teplým letním dni, vůni kvetoucích lip, ruch a život velkoměsta i ticho a klid chaty uprostřed lesů.
Preferuju intenzivní, odhalující, hlubší 1:1 interakce před skupinovou zábavou, i když i tu si občas umím užít.
Nesedí mi povrchnost, přehnanej konzum, bezpáteřnost, nezodpovědnost.
Mám ráda aktivnější, ale hloubavý lidi, co nežijou stylem `po nás potopa`, co umí a chtějí číst mezi řádky, hledaj hloubku duše a umí ocenit opravdovost, co se nebojí testovat svojí ( i cizí ) komfortní zónu, co chápou, že i ve zranitelnosti je síla, aniž by se utápěli v patosu.
Jsem vegan a preferuju jednodušší, ekologičtější, nekonzumní styl života, ale žádný ultra ezo-eko :P, ani nejsem zvlášť duchovně založená (východní směry, meditace, hledání Pravdy a takový ty věci, co tu občas čtu, mi nic neříkaj, ač nemám nic proti, když nejdou do extrému).
Mám dva psy a dost dobrovolničím, ráda poznám pár lidí, kterým něco z toho rezonuje a kdo by se třeba rád přidal na venčení, vejlet nebo nějakou dobrovolnickou akci.

Ahoj

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Tmavovláska
40 let, Slovenská republika, vloženo 16.11.2017
Tmavovláska s dlhými vlasmi, zelenými očami, milým úsmevom a empatiou. Som štíhlej postavy, 160 cm, so záujmom o sebarozvoj a zdravý životný štýl, vegetarianstvo-veganstvo, zatiaľ bez detí...
Mám rada prírodu, výlety, veľtrhy, cestovanie, tanec, knihy,
Baví ma i záhrada, prírodná medicína... Je toho viac a aj nové aktivity sú vítané...Je to hezké mať podobné záujmy a je to tiež v poriadku, když budeme mať i iné záujmy a budeme sa dopĺňať, byť si oporou, milovať sa...Rada spoznám muža vo veku (+9/- 6 let)

Alternativní zdravotní sestra hledá bydlení

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lindusska
36 let, Praha, vloženo 13.11.2017
Krásný den jsem 36 letá otevírající se zdravotní sestra, tíhnoucí k veganství, léčitelství, energiím, magii... hledám duhové bydlení (pronájem nebo spolubydlení u podobně smýšlejícího muže/ženy) v Praze, v respektu, lásce, vzájemném učení se, založené na jiných než sexuálních energiích. Momentálně díky své práci si troufám říci, že žiji v hojnosti. Mám 12letého syna, téměř stále jsem napojena na tok pozitivní energie a těším se na nová seznámení, učení i hlubší vztahy...

Najde se má spřízněná duše ?

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Janetka
41 let, okres Nový Jičín, vloženo 8.11.2017
Mezi mé zájmy patří příroda, láska ke zvířatům, duchovní nauky, cesta za světlem, četba, hudba, kultura. Jsem klidné povahy, menší postavy, se smyslem pro humor. Hledám partnera, který ví co chce a je ochoten kráčet po životní cestě ruku v ruce.

Hledám

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
MMM
44 let, okres Brno město, vloženo 7.11.2017
Hledám staršího muže na písmenkování .Povídání o všem možném.Chtěla bych se zase smát a těšit se na tvé řádky.

Pritel

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Hanka
53 let, Praha, vloženo 7.11.2017
Když venku prší, dají se dělat jen dvě věci a já ... jsem použila část citátu G.S. k otázce: Máš rád i deštivé dny a trávil bys je rád se ženou všestranných zájmů, štíhlé postavy, 53 let?

Přátelství, rodina, vztah :-)

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Michaela
32 let, okres Olomouc, vloženo 5.11.2017
Ahoj, jsem normální holka, zajímám se o věci mezi nebem a zemí. Chtěla bych se dovědět víc. Pokud bych tu potkala někoho zajímavého, nebudu se bránit i něčemu vážnějšímu. Mé zájmy jsou: duchovno, pes, příroda, plavání, cestování, ráda poslouchám J. Duška a hudbu, rock, pop, taneční.:-).Mám hnědé vlasy a oči.

pomoc

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
veronika
24 let, okres Strakonice, vloženo 4.11.2017
Zdravím všechny tady. Jsem matkasamozivitelka a dostala jsem se nebo spis někdo mne dostal do hodne osklivej situaci. Jsem na dne a už nevím kudy kam nutne potrebuji pomoct. Ja jsem az moc hodna a v životě se mi to nevyplácí píšu to jsem protože take jsem duchovne založena. A vim ze my smě jinny srdcovo lepsi a umime pomáhat. Kdo chce vedet vic napište a proberem to na mailu. Předem dekuji aspoň za přečtení a budu doufat ze se nějaká dusicka najde .... S pozdravem Veronika

vzájemná podpora

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
anny
46 let, Praha, vloženo 2.11.2017
Milí přátelé,
pokud čte tyto řádky někdo, kdo aktivně bojuje s depresí a nechce to vzdát, zkusme se společně podpořit ať už emailem, telefonem, případné setkání není vyloučeno.

počet nalezených inzerátů: 1183 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ta strašná věc, které říkáme mrtvola, je již v nás. (Milaräpa)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 15, poslední: 6.12.2017
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 27, poslední: 30.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 254, poslední: 24.11.2017
Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017


Anketa

Zapalujete si večer svíčky?
-> -> -> -> ->
Celkem hlasovalo: 5220

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0