Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Společné zájmy

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
tanira
42 let, okres Kroměříž, vloženo 18.06.2019
Hledám spřízněnou duši.Ráda se procházím lesem,relaxuji u vody,jezdím na kole,do zoo,na hrady...Poslouchám country,folk,rock,čtu romantické knihy,luštím křížovky...Chtěla bych pryč z města,v přírodě se cítím svobodná,jestli to cítíš stejně,dej mi o sobě vědět.Martina

Přidáš se ;-) ?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 18.06.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, bez závislosti na ropě. V létě jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Budu rád když se ozveš:-)! Praha a okolí, střední Čechy..... PS je to zde stejné jako jinde, nezávazné povrchní nedospělé oťukávání, pokud mě chceš oslovit ze zvědavosti a jen tak to zkoušíš, hledáš poklábosení, prosím adresuj to jinam. Už vůbec nehledám občasný volný kontakt, který když nebude, nic se nestane, ale výhled trvalého vážného vztahu.

Nějaká slečna, paní na pokec

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
PaulussorrXS
33 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 18.06.2019
Ahoj, byla by zde nějaká sympatická slečna/paní na popsání. Nemám rád cigarety, alkohol, drogy. Ideálně se zájmy i mimo tento svět. Klidně napiš, budu se těšit. P

Společné léto.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shanti
30 let, Praha, vloženo 17.06.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Shanti

Hledá se muž :)

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Karlenka
40 let, Praha, vloženo 17.06.2019
Ahoj, hledám pohodového muže z Prahy či okolí. Jsem vysoká (176cm) štíhlá, tmavovlasá. Mám blízký vztah k pohanství, miluju přírodu a žiji v souladu s ní. Vegetariánka, astroložka, tak trochu čarodějka. Vše integrované do obyčejné každodennosti našeho hlavního města:) Většinou veselá, s pozitivním vztahem k alkoholu:)Jen je mi občas smutno, i přes mnoho skvělých přátel...
Těším se na Tvou odpověď :-)

Na úpatí bouřné hory

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Marek
33 let, Praha, vloženo 14.06.2019
Jsem sympatický, solidní muž, posláním i povoláním učitel. Vnímám skryté hloubky života a dalo by se říct, že jsem vlastně velmi duchovní člověk. Každý den snažím se dávat lidem - v práci i kdekoliv jinde - to dobré a krásné, co v sobě nosím, aniž bych za to cokoli žádal. Dar druhému je mi sám o sobě největší odměnou. To je moudrost, ke které jsem dospěl a jsem za ni vděčný. Existuji v každodenní realitě, nelítám s hlavou v oblacích, ale materiálno není pro mne životním cílem. Přál bych si poznat milou, pohodovou ženu, se kterou bychom společně tvořili vzájemnou budoucnost. A tento inzerát je vlastně jedním ze způsobů jak kráčet tomuto přání naproti. Je ve mně mnoho lásky, laskavosti i něhy a rád bych ji sdílel s někým, kdo pro mě bude zcela jedinečný.
PS: pouze Praha, prosím.

Kamarádku

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Dvestruny
47 let, okres Karlovy Vary, vloženo 13.06.2019
Nevím, zda někoho můj inzerát zaujme, je jiný než běžné hledání partnera. Léčím si 3roky alternativně rakovinu kostí. Opustil jsem povolání hudebník, učitel a muzkoterapeut a z města se odstěhoval na vesnici poblíž K.Varů. Mám vnitřní vztah k Bohu, šamanismu, matce přírodě, joze, Čchi kung, ale nemusím si o tom povídat, vše prožívám často uvnitř. Mým snem je vyprovázet umírající lidi na jejich poslední cestě. Při těchto prožitcích jsem vždy cítil naprostý klid a ten je vlastně i mým životním mottem, byť nejsem uplny kliďas. Přečetl jsem od dvaceti snad veškerou duchovní literautu a byl na spoustě seminářů v ČR i zahraničí, ale teď se to vše snažím zapomenout. Informace z klidu na vsi a osobní zkušenost mi je nyní po letech daleko víc opravdovější. Jsem půl roku dobrovolně v celibátu kvůli uchování energie a pocitu, že nejsem otrokem svého těla, ale ženská energie i ruka tu prostě chybí. Budu rád, když mi napíšete a zavoláme si, ať se slyšíme. Můžeme se pak domluvit na Vaší návštěvě u mne. Pokud byste tuto mou cestu chtěly poznat, pak by bylo lepší obětovat trochu času. Strávit tu pár dní a napojit se na mou energii a na místo, kde žiju. Pokud zjistíte, že to není to pravé, alespoň si odpočinete. Garde si můžete vzít také s sebou. Věk, váha ani počet dětí není rozhodující. Děti i zvířata mám rád. Žiju s otevřenýma očima a méně s otevřenou pusou, ale neočekávám to od ženy. Rád naslouchám. Krásný čas :)

Hledám ženu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
adveni
43 let, okres Vsetín, vloženo 12.06.2019
Ahoj, jmenuji se Libor. Žiju uprostřed krásné přírody a se svým životem jsem v podstatě spokojený. Plním si postupně své sny. Jsem vděčný za všechno, co mně život přináší.
Důvod, proč hledám partnerku pro společný život, je touha po fungující rodině. Dokážu žít spokojeně sám, nehledám ženu za každou cenu. Přesto to vidím tak, že soužitím ženy a muže se stává život bohatším. A stojí za to, za tím jít.
Mým hlavním zájmem je příroda obecně. Mám hluboký vztah k Valašsku. Umožňuji přírodě přirozeně se projevit. Starám se o ni tradičním způsobem, jak to dělali naši předci. Mám to štěstí žít v krásné přírodě. Nejraději trávím čas doma obklopen přírodou, se svými dětmi a zvířaty. Chovám menší stádo ovcí a 2 oslíky.
Více na https://www.stesti.cz/profil/Adveni/

jsem odpad

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
S.
31 let, okres Ostrava, vloženo 10.06.2019
Z hlediska pozemských měřítek si připadám jako odpad, citim ze bych se měl zabít a nedýchat tu vzduch. Jsem vadnej nebo jsou mé pocity v pořádku?

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 7.06.2019
Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 4.06.2019
Hledám mámu našich dětí.
Více o mne na štesti.cz/profil Koncept_Kontinua

Spřízněná duše se hledá

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
43 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 4.06.2019
Zdravím, hledá se kamarádka / milenka /přítelkyně / žena / do pohody i nepohody :-) Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje :-)
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně :-) Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26 - 45 max .. Míry tak 90-60-90 ... postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala :-) Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená... Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu :-) Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet ;-)
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi ... Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah ;-)
Teď už zcela vážně :-) Hledá se úplně obyčejná holka / slečna / paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu :-) Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji... Rád bych slečnu v uvedeném věku ( ratolesti jsou samozřejmě vítány )
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou... V týdnu to mám dost nabité... Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí / těší .. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :-) Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama.
Takže pokud se v tom nějaká slečna / paní našla, a co by ráda něco ve svém životě změnila, nebojte se ozvat :-) Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem. Fajn den Všem :-)

Potřebuju ženu

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Ric
49 let, okres Jindřichův Hradec, vloženo 3.06.2019
Jmenuji se James, jsem zde, abych našel ženu pro vážný vztah, který povede k manželství, chci manželství, kde je poctivost, respekt a porozumění. nesnáším lži a já ne, nechci žádnou ženu, která mi ublíží srdce. věk nebo krása není pro mě důležitý, nejdůležitější je respekt, opravdová láska, porozumění a čestnost.

Pokud máte zájem, napište na mou e-mailovou adresu. igortudu @ gmail.com

Psaní

Lev
23.7. - 22.8.
Žena
Leona
55 let, Praha, vloženo 3.06.2019
Často přemýšlím o životě a napadá mne hodně otázek. A také hodně odpovědí. Ráda bych vše sdílela s mužem či ženou zhruba mého věku, kteří přemýšlí o AS.

souznění

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 30.05.2019
Najde se tu nějaká dívka/žena, které, stejně jako mně, učarovaly knihy manželů Tomášových? Pokud budeme mít společné tyto knihy, budeme mít společné i další věci, zejména hodnoty a zájmy.

Jedno milé srdce je víc, než tisíc hezkých tváří

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Tomáš
39 let, okres Brno město, vloženo 29.05.2019
Duchovně založený otec dvou dětí ve střídavé péči, hledá stejně založenou partnerku pro společnou cestu, ne však nutně pro společný život. Jsem vyšší, spíš sportovní postavy, rád trávím čas aktivně, ale také hodně čtu.

.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
31 let, zahraničí, vloženo 29.05.2019
Ahoj. Zajímá mě alternativní způsob života (vegetariánství, přírodní produkty..), žití nejlépe v přírodě a třeba s ovečkama... Mám ráda hudbu, tanec, výlety a možná spoustu dalšího, co by se dalo podniknout společně.

https://m.facebook.com/LipankaJana

Hledám ženu se zájmem o Lásku a o osvícení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Viky
71 let, zahraničí, vloženo 28.05.2019
Hledám ženu se zájmem o duchovní život a tedy se zájmem o Lásku a sjednocení v Lásce a hlavně i o osvícení
(někdo to nazývá "realizací Boha", ale Bůh je Láska).
Jsem čerstvě v důchodu (a ještě podnikám), ale na věku nové partnerky nezáleží-může být i o hodně mladší nebo starší-záleží pouze na její chuti se transformovat a milovat druhého a milovat se s nám a zažít osvícení !!
Je k tomu zapotřebí Láska a milování (a chuť se milovat s druhým pořád - a to musí platit oboustranně)!!
Já osobně jsem osvícení a vyšší stupeň vědomí již prožil - a je to nepopsatelné (nepopsatelně krásné a dobré a změní to život !!),
ale zase jsem se dostal díky svému egu (a řešení vztahových problémů s věrností partnerky)
a svému neodpouštění (díky neupřímnosti, respektive lhaní partnerky) o stupeň dva níže a zase bych se rád vrátil zpět a sjednotil se s novou partnerkou v Lásce, abychom byli oba dva osvícení. Vím, jak na to - a funguje to !!
Čas ani věk zde nehraje roli, nemusí to být dlouhá cesta, ale vyžaduje to pouze bezmeznou Lásku.
Láska pro osvícení musí být oboustranná a není to otázka jen líbení se - ani jen chuti na sex - ale je to rozhodnutí pro Lásku a pro osvícení.
Tolik ve stručnosti - jinak jsou samozřejmě důležité i vzájemné sympatie, duchovní stupeň a víra atd., toto zde nerozebírám,
na tato témata je vhodné si v případě zájmu napsat o sobě navzájem více (pokud jde o znamení, tak jsem PANNA)
a pak je stejně důležité i osobní setkání a vnímání druhého a vzájemné oboustranné sympatie, porozumění a shoda.
Já jsem již starší, ale po osvícení jsem stále zdravý a na věku partnerky mně vůbec nezáleží (pokud tedy nové partnerce nebude záležet ani na mém věku a bude mít zájem o osvícení a udělá pro to všechno, co je potřeba - a to já znám a vím...).
Budu se těšit na Vaši odpověď.
Přeji Vám hezký den.
S pozdravem
Viky

Ráda poznám muže-vegana

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Jana Slunéčková
49 let, okres Svitavy, vloženo 25.05.2019
Velmi ráda poznám muže-nejlépe vegana nebo takového, který chce jít touto cestou z etických důvodů :-) ... Upřednostňuji osobní setkání a pak uvidíme :-) ...Těším se :-), veganka, milující pravdu a vše živé, věřící v LÁSKU i lásku :-)

Hledám

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
M
33 let, Praha, vloženo 25.05.2019
...tu nejakčnější slečnu s největší fantazií! :)

počet nalezených inzerátů: 1916 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Napřed dělá se dobrým, pak je dobrý. Napřed dělá klid, pak je Klidem. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 0
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 14, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Měli jste duchovní zážitky?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7805

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0