Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vnímej pouze Lásku

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Petr
35 let, okres Jablonec nad Nisou, vloženo 22.05.2018
Pohlédni za zdánlivé chyby, omyly a nedorozumění a snaž se v každém člověku, včetně sebe, vnímat jen Lásku. Přináší to uzdravení, jehož moc nemá hranic.

Cesta

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Michal Dobrý
44 let, okres Plzeň město, vloženo 22.05.2018
Ahoj :-) najde se pohodová holka 25+ kterou zajimá duchovní cesta, má ráda přírodu a chtěla by si dopisovat či zajít třeba do čajovny... Poutník

seznámení

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
tomáš79
39 let, okres Přerov, vloženo 21.05.2018
Ahoj.Je mi 39 let a jsem nekuřák štíhlé postavy.Hledám hodnou a věrnou dívku k vážnému seznámení z Přerova a okolí.Rád pracuji na zahradě, jsem domácí kutil,rád jezdím na kole a chodím do přírody .

Hledá se...

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Vessna
33 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 21.05.2018
Hledá se přemýšlivý a duchovně založený muž se vztahem k přírodě a s touhou žít co nejméně závisle na stávajícím systému a také s touhou vybudovat skutečně pevný vztah na duchovních základech. Ideálně z okolí nebo z míst, kde jej nic skutečně důležitého nedrží...

přátelství

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
bílá vrána
27 let, okres Brno město, vloženo 18.05.2018
Hledám kamarádku/kamaráda z Brna, někoho s kým bych mohla občas zajít ven a popovídat si nebo si psát. Někoho, pro koho tu můžu být a kdo tu bude pro mne. V posledním půlroce jsem se začala věnovat meditacím, pravidelně chodím na regresi a i když se můj život mění jednoznačně k lepšímu, okruh lidí se společnými tématy k hovoru se kolem mne zužuje, tím spíše, že jsem ráda sama a množstvím přátel a známých jsem nikdy příliš neoplývala. V poslední době mi konečně dochází, že člověk má život skutečně takový, jaký si sám zařídí a dostane v něm to, co si do něj sám přitáhne. Jsem spíše tvrdohlavý samotář, ráda čtu, kreslím a věnuji se grafice. V posledním měsíci se mi život otočil o 180° a stále tápu, pořád to ještě není ono, vím, že se musím ještě hodně posunout a ráda bych našla někoho, kdo je na tom podobně a také by si o tom rád s někým popovídal.

**SEZNAMOVACÍ SETKÁNÍ ODUŠEVNĚLÝCH LIDÍ V ČAJOVNĚ*

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Jana
37 let, okres Olomouc, vloženo 18.05.2018
Neformální setkání/sraz všech oduševnělých lidiček. Setkávání v dnešní době chybí. Je poměrně těžké najít podobně laděného člověka. Zvláště, pokud se cítíte být „jiným (pokud tak nějak nezapadáte..).“ Jsou vítání všichni, kteří se zajímají o věci mezi nebem a zemí, o vesmír, duchovno, atp. Pojďme se setkat, popovídat si, zasmát se, načerpat povznášející energii, rozšířit si obzory, najít nová přátelství, seznámit se..Více info na emailu

duchovní růst

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
lisen1
42 let, okres Chomutov, vloženo 17.05.2018
Někdo kdo chce růst bez berliček typu andělé,reiky,kyvadlo atd.Jsem vitarian,miluji přírodu,zvířata,vodu.Přestože jsem vyrůstala v paneláku nějak jsem si nezvykla a tak dělám vše,abych byla co nejvíce v přírodě.Ale bohužel,když je člověk sám několik let,tak by přeci jen rád sdílel různé zážitky,zkušenosti,poznatky druhých. Rok začínám od nuly.Bohužel se stále setkávám stále s více duchovními(údajně),kteří soudí a i kdyby před očima měli samotného Boha, tak přes sílu ega to nepoznají. I bezdomovec,který nemá vůbec nic může být velice duchovní bytost,ale to ti co si na to hrají nepoznají,protože začnou soudit proč asi tak skončil a ani se ním nebudou bavit.Já jsem díky tomu poznala,tak duchovní bytost,že jsem nevěřila,že o tomto světě vůbec neví.Hovořil lépe,jak ti nejlepší na You Tube a to na základě co prožil.Je někdo kdo si na nic nehraje a je skromný?Na věku a vzhledu nezáleží,ale oči řeknou mnoho.Vzájemně se podporovat,ctít,respektovat,vážit.A vzdálenost?Hodně lidí má tento program a návyk,že díky tomu pak nikdy poznají,že minuli toho po kom celý život toužili,ale pokud tomu nedají šanci,tak se to nedozví a ze zkušenosti vím,že i 400km není žádná překážka,ale naopak.Pak se pozná....Ať se dáte jakou cestou chcete,tak všem přeji,aby našli co hledají.

hledám kamarádku

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Bila_vrana
27 let, okres Brno město, vloženo 17.05.2018
Hledám kamarádku z Brna v podobném věku, s kterou bych mohla občas zajít ven a popovídat si nebo si psát. Někoho, pro koho tu můžu být a kdo tu bude pro mne. V posledním půlroce jsem se začala věnovat meditacím, pravidelně chodím na regresi a i když se můj život mění jednoznačně k lepšímu, okruh lidí se společnými tématy k hovoru se kolem mne zužuje, tím spíše, že jsem ráda sama a množstvím přátel a známých jsem nikdy příliš neoplývala. V poslední době mi konečně dochází, že člověk má život skutečně takový, jaký si sám zařídí a dostane v něm to, co si do něj sám přitáhne. Jsem spíše tvrdohlavý samotář, ráda čtu, kreslím a věnuji se grafice. V posledním měsíci se mi život otočil o 180° a stále tápu, pořád to ještě není ono, vím, že se musím ještě hodně posunout a ráda bych našla někoho, kdo je na tom podobně a také by si o tom rád s někým popovídal.

Cesta

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Jana
43 let, okres Opava, vloženo 15.05.2018
Ráda potkám muže, se kterým si budu rozumět.
Muže, s kterým se budeme smát i když půjdeme zmáčení deštěm.
Takového, s kterým si budeme povídat i mlčet. A bude to fajn.
Muže, který by mne miloval a já milovala jeho.

BDSM 24/7

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Eleonora
28 let, okres Znojmo, vloženo 14.05.2018
Zajímám se o BDSM spíše v té extrémnější formě ve spojení s duchovnem. Hledám muže, který funguje na bázi zdravých mužských energií a je si vědom své hodnoty a zodpovědnosti. Více po mailu.

hledám ženu která hledá klidnou mysl :-)

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Martin
36 let, okres Prostějov, vloženo 13.05.2018
Ahoj moje budoucí partnerko, v mých 36 letech už je načase Tě konečně najít :-)

Jsi hezká ale cudná a skromná mladá žena 20-35 která touží po životě mimo neurotické město, spíš něco ala TV seriál Ranč u Zelené Sedmy. Toužíš po vztahu s mladým mužem, pohodářem naladěným na přírodu, spolu se špetkou meditační mystiky.

Moje zájmy: Cestování po Evropě s karavanem, snad přezimování někde v teple (snad Portugalsko v zimě), umělecké vyžití - fotografie, malba (studium výtvarné tvorby)(snad prodej svých dílek jako živobytí), četba kvalitní beletrie (Anna Karenina), východní filozofie (15 let studia buddhismu, prepping, soběstačné ekofarmaření, stanování v týpí, čundrování s krosnou a spacákem, vycházky se psem, filmy spíš nezávislé na ct2 nebo artu, kuchařské umění, vlastní podnikatelské projekty.

Ve zkratce, nejsem úplně sluníčkář, jsem sice romantik ale také dokážu být zasmušilý cynik, ten kdo žije v souladu s přírodou si osvojí její praktičnost a tvrdost, nicméně s hipíkama mám společné to, že mám jiné priority než nudnou práci v kanceláři.

Vlastně ani nevím jaká by jsi měla být Ty. Život mě trošku podrtil takže jsem trošku rezignoval na jakákoliv očekávání. Hlavně mít dobré hodné srdce, být věrná a nebýt egoistka.

Věřím že ta pravá se v tom jakoby trochu pozná.

Zatím ahoj, Martin

seznamka

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
sonja
59 let, okres Praha východ, vloženo 13.05.2018
Ahoj, ráda se seznámim s mužem, který nemá v hlavě jen sex.
Věk 60-65.
Praha a okolí.

Hledám...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Denia
46 let, okres Hradec Králové, vloženo 13.05.2018
Hledám kamaráda pro společné trávení volného času. Mezi mé zájmy patří četba, jóga, aromaterapie, pobyt v přírodě.
"majitel" psa nebo kočky vítán :-)

ideálně Pardubicko a Hradecko

Tantrické sdílení

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Petr
50 let, Praha, vloženo 9.05.2018
Nabízím pohodu a odreagování při tantrické masáži, kdy zmizí všechny starosti a problémy odplujou jako mraky na obloze...

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 9.05.2018
.PermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohnělesniěkolkadivadloKampawaldorfskáškola...pokus o sestavení holé věty:Hledám ženu.Uff.
Více o mě na www.stesti.cz,profil KonceptKontinua

vesmírná pošta

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
artisan
35 let, okres Brno venkov, vloženo 7.05.2018
Objednávám si u vesmírných sil, aby mi nalezly někoho k sobě – kamaráda či kamarádku. Už mě mrzí dělat sama sobě společnost. Ráda bych trávila volný čas po boku nevšední, nezařaditelné osoby. Nemám zájem o pouhé dopisování.
Uvítám kladný vztah k nějaké formě umění, přírodě, otevřenou mysl a smysl pro humor.
Ideální by bylo nalézt takový druh vztahu, který by oběma stranám přinesl příležitost a podněty pro odložení svých strachů a předsudků a nabytí větší sebejistoty a svobody.

Hledači vědomého ženství a budoucí tatínkové nechť zkusí svou virgulí zapátrat v jiných inzerátech, jistě najdou. Prosím nějakého generačního souputníka, věkově +- pětiletka. Čas mám (s penězi je to horší...:), takže raději z moravských či vysočinských luhů, i když... spříznění volbou hory přenáší. ;)

Ahoj

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Belosnezhka
28 let, okres Plzeň město, vloženo 6.05.2018
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 30-45 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se smyslem pro humor a zodpovednost. Který ví, co od života chce a má výřešenou minulost. Budu se tešit :).

Ahoj

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Katerina
28 let, Praha, vloženo 6.05.2018
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 25-55 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se smyslem pro humor a zodpovednost. Který ví, co od života chce a má výřešenou minulost. Budu se tešit :).

Láska, radost, sdílení ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
44 let, Praha, vloženo 6.05.2018
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)

I na vesnici žijí lidé :-)

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jirka
49 let, okres Přerov, vloženo 6.05.2018
„Nad úvozem kukačka kuká, každá holka na jaře musí mít kluka, musí ho mít i když se cuká...

Někde určitě Jsi - jen Tě najít ! :-)

Třeba je Ti samotné také smutno - také stále hledáš a stále nenacházíš - a sneseš přečíst aspoň těchto pár řádek :-) Svobodný ekosedlák 48/185/74 voš, abstinent a nekuřák, přitom již i delší čas trvale zaměstnaný, bez alimentačních závazků, milující děti, tanec a zpěv, hledá milou, veselou, pracovitou, nenáročnou, skromnou... :-) ...a hlavně upřímnou a pravdomluvnou selku, která opravdu chce založit rodinu a a mít ještě i vlastní děti. Jsi-li jednou z 1 000 žen, kterou by to opravdu naplňovalo a nehledáš jen nereálnou "exotiku" či "zvídavé flirtovací povyražení", tak se prosím ozvi - hledám Tě už dlouho :-) Jsme tady jen na chvilku, a moc času nám už nezbývá :-) Neboj se, přemož se a napiš - sedláci přece nekoušou! :-)

počet nalezených inzerátů: 2265 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ať je, jak je. Ne, jak má být. (Míla Tomášová)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 0
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 12, poslední: 14.05.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 2, poslední: 14.05.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 2, poslední: 16.04.2018

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 56, poslední: 20.05.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 34, poslední: 20.05.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 95, poslední: 15.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018
Psychosomatika - léčba rakovin..
komentářů: 30, poslední: 18.04.2018
Šťastný a naplněný život
komentářů: 37, poslední: 11.04.2018


Anketa

Jak dlouho vás ráno budí budík?
vstávám chvíli před tím, než zazvoní (1431)
->
vstávám hned po zazvonění (1127)
->
1-10 minut (1125)
->
10-30 minut (1193)
->
30-60 minut (1069)
->
60-120 minut (953)
->
budík si obvykle nenastavuji (981)
->
Celkem hlasovalo: 7879

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0