Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Everest

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Honza
38 let, Praha, vloženo 21.01.2019
proč nás doma nenaučili
že strach a bolest nejsou zlo
ale zlo je předstírat
že tu nejsou
a snažit se je dostat ze svého života.

Proč chce tolik chlapů na Everest
ale málokterý je ochoten nechat se spustit
na dno Mariánského příkopu..

.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
31 let, okres Zlín, vloženo 21.01.2019
Ahoj. Zajímá mě alternativní způsob života (vegetariánství, přírodní produkty..), žití nejlépe v přírodě a třeba s ovečkama... Mám ráda hudbu, tanec, výlety a možná spoustu dalšího, co by se dalo podniknout společně.
Foto tady:
http://profil.najdise.cz/lipanka

žijme s úsměvem

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Telion
29 let, Praha, vloženo 20.01.2019
Vyrazit do divadla nebo se opít na koncertě? Procházet se po horách nebo zažít urbexové dobrodružství? Zašít se v čajovně s knihou nebo vyrazit do posilky či na boulder? Intelektuální stimul na přednášce nebo pod dekou vypnout s pizzou a Červeným trpaslíkem? Čundr po hradech a lesích nebo večer u deskovky? Hledám svobodomyslného smíška, který se nebojí žít, přemýšlet, smát a navzájem před sebou prdět!

PS: smysl pro humor nutností! Kladný vztah k vegetariánství a buddhismu výhodou:-)

Zkusím najít pohodovou holku........

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Beomar
36 let, okres Brno město, vloženo 20.01.2019
PŘEMÝŠLEL JSEM, že zkusím najít holku Z CELÉ ČR, několik dní se mi tento inzerát utváří v hlavě, tak uvidím……. .
Objevím tu holku bez závazků přibližně mého věku (klidně mladší nebo i o trochu starší), která hledá vážný vztah s výhledem založení rodiny? Třeba jsi zjistila až teď, že něco podobného chceš, možná ses věnovala kariéře nebo si užívala života cestováním a zálibami nebo se věnovala akademické sféře či snad cokoliv jiného, ale teď cítíš, že jsi snad v něčem zaspala a chceš se vydat po nové cestě vstříc budoucnosti. Nic neuspěchat, poznat se, zjistit, zda ta cesta bude společná, a pak se na ni vydat. Jsem z JM, ale ty můžeš být odkudkoliv, sejít se můžeme někde na půl cesty. Pak nemám problém se přestěhovat nebo naopak pokud ty nemáš problém, tak i ty můžeš odejít za něčím novým. Když člověk něco plánuje na zbytek života, tak těch pár dní a cest navíc ničemu neuškodí. Já 36, 171cm, SŠ, bez závazků, vegetarián, atd.....zbytek třeba v e-mailu. A hledačka si může rozklíčovat přezdívku, ta taky hodně napoví. :-)) A nejsem z Brna, je to jen nejbližší velké město, kde se můžem třeba potkat.

Před Bohem si rovni

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Eva
31 let, zahraničí, vloženo 20.01.2019
Ahoj, hledám toutu cestou Partnera do života, který má živý vztah s Bohem a nechává se vést po cestách Jeho. Muže, který umí pracovat rukama a je si vědom vyjímečnosti každého okamžiku. Umí chválit Pána buďto hlasem nebo hrou na hudební nástroj. Miluje Přírodu a zvířata. Umí být sám.

klid je síla

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Kuba
42 let, okres Karlovy Vary, vloženo 20.01.2019
Ahoj. Nehledám tady partnerku, ale radu. Jsem momentálně ve fázi života, kdy jsem pravděpodobně potkal svůj dvojplamen a jak už to tak bývá, naše cesty se rozdělily. A já nevím jak se s tím vyrovnat. Je to už pár měsíců a já stále usínám s jejím obrazem v mé mysli a moje první myšlenky po probuzení ten obraz obnovují. Připadám si divně, nemocný na duchu, když se nedokážu zbavit toho pocitu že nejsem kompletní. Stále se mi objevují vize společného života, přestože mi rozum říká, že to je nesmysl a že to skončilo. Máte s tím někdo zkušenost? Jak jste to zvládli? Co vám pomohlo?

Hledá se lesní víla

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
ynsark
38 let, okres Brno město, vloženo 20.01.2019
Rád bych se seznámil s uvolněnou ženou, která důvěřuje druhým a ráda si nechává pomáhat. Dokáže přijmout i věci, které se jí nelíbí, aniž by prožívala úzkost, že to musí změnit. Umít být zdravě pasivní, nepospíchá, dobře si uvědomuje svoje pocity a emoce a je s nimi v kontaktu. Řídí se intuicí, než racionálním uvažováním, ale nechová se irracionálně. Žiju v Brně, ale většinu volného času jsem na samotě u lesa. Lesní víla či zahradnice výhodou!

:)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Bára
29 let, okres Plzeň město, vloženo 19.01.2019
Ahoj Všem,ráda bych tu poznala hodného muže pro mě a kamaráda pro mého syna,nejlépe spřízněnou duši a někoho trpělivého.Jen z okolí Plzně a Plzenského kraje.

nemůžu jinak

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Honza
37 let, Praha, vloženo 18.01.2019
Jestli jsem tu
jsem tu proto, abych se tě zeptal
kdo jsi ty.
Nemůžu jinak.
Vím že to někdy vypadá blbě
příliš si tě prohlížím, i když se neznáme
ale nemůžu jinak.
Hlavou mi stále běží ta samá otázka.
KDo vlastně jsi??
Protože někde v hloubce podvědomě chápu
že prostřednictvím tebe
možná poznám i kus sebe
a že na tvou odpověď
jestli to bude výkřik, rána, smích, nebo třas
čekám.
Strašně bych si přál ji vevnitř nesoudit.

Opravdu

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Honza
37 let, Praha, vloženo 18.01.2019
Chtěl jsem znát pravdu.Ptal jsem se.Kdo jsem, co vlastně můžu dát. Nakonec jsem pochopil, že tolik, kolik toho žena čeká od muže, prostě nemám. Že nedokážu nést její stíny, protože mám své. Že můžu rozumět jejímu neštěstí, ale nemůžu ho spasit. Že nejsem klíčem k jejímu štěstí a ani ona k mému. Pálit falešná pouta je osvobozující, ale taky děsivé. Přesto není jiná možnost. Hledám ženu, se kterou a před kterou bych mohl zůstat s mými i jejími stíny a dokázali bychom s nimi žít. Pochopit jejich bohatství a smysl.

Přála bych si...

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Mariana
35 let, Praha, vloženo 18.01.2019
...najít muže pro celoživotní vztah. Prosím, vegetariána. Někoho, kdo je stabilní a materiálně soběstačný, protože snílky já neuživím. Sama jsem spíš éterická bytost. Muže, který dokáže ocenit jemnou ženu a má rád, když se jeho žena může věnovat především domácnosti, nebo nějakým společným projektům.

Miluji zdravou kuchyni, vše přírodní a přirozené i ekologické.

Miluji lásku bez podmínek, věrnost, přijímání a dokonalé odpouštění.

Momentálně tvořím svůj život zcela nově, po všech stránkách. Proto ani více napsat nemohu, ale ráda bych na to nebyla sama.

Více si můžeme říci osobně. Těším se.

Hledám poutníka na společné cestě

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Marie
54 let, zahraničí, vloženo 17.01.2019
Ráda bych poznala spřízněnou duši ke sdílení zdánlivě prostých věcí tohoto úžasného prostoru života. Miluji přírodu, prostý životní styl, knihy, hudbu. Vím, že jsi a naše energie se nemůžou nesetkat. Tímto jen zkouším zavolat na vlnách, které rezonují s něčím v Tobě...

Jsi duchovní BDSM+ žena?

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Vijaya
41 let, Praha, vloženo 17.01.2019
Hledám kombinaci, která asi bude poněkud netypická: Duchovně zaměřenou, pozitivní ženu, ideálně vegetariánku, kterou přitahuje BDSM v submisivní roli - touha po odevzdání, podřizení se partnerovi. Mimo tuto oblast můžeš být i (za/v)daná. Také můžeš být či vypadat mladší i výrazně mladší, sám vypadám na svůj věk mladší. Jsem 173 cm, VŠ, nekuřák, abstinent, vegetarián, štíhlé postavy. Zajímají mě duchovní nauky, zdravý životní styl, pozitivní přístup k životu. Líbí se mi ženy s ženskou postavou, ani málo ani moc. Ze začátku dopisování, dál případně podle vzájemných sympatií. Rád o sobě napíšu více po emailu.

Lidská blízkost

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
aknel
36 let, okres Karlovy Vary, vloženo 17.01.2019
Chtěla bych poznat někoho, kdo je sám sebou. A nebojí se toho. Někoho, kdo vnímá, že je víc než tělo, přesto je pevně na zemi. Někoho, kdo touží po lásce, která nedusí, po splynutí duší, po splynutí s přírodou. Jestli se nebojíš poznat ženu, která je nezařaditelná, protože prostě zůstala svá, napiš :)

Hledám k sobě boha

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
Bohyně rozkvetlá
46 let, Praha, vloženo 15.01.2019
Meditace, jóga, tanec, tantra, četba, spirituální terapie založená na advaitě mi pomáhají, aby ve mě kvetla žena a ta se stávala bohyní - nikoli čarodějkou. Hledám k sobě poutníka - boha pro sdílení vší té krásy a vědomí toho, co jsme (a nejsme).

Seznámení

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Lhastor
37 let, okres Brno venkov, vloženo 14.01.2019
Vítám všechny rozumné a přirozeně krásné dívky a ženy.
Zajímám se o duchovní sféru spontánně odmalička.
Nefandím proto novodobé ezoterice,nehledám senzace,ale poznání.Jak to ale bývá,nic se nemá přehánět.

Studoval jsem si pro sebe psychologii,filozofii,umění boje(kung fu),chi kung,rekreačně lukostřelba a v současné době historický šerm.
Také jsem rád psával básně a ty nejlepší hodlám v tomto roce vydat.
Ale dosti o mně,rád poznám i tebe,tebe která mne osloví.
A pokud bude vzájemná souzněnost duší,můžeme se spřátelit případně i něco více,protože nevěřím na náhody,vím,že se ozve ten,kdo se ozvat má.

Věk často nevypovídá o stavu duše,tudíž ho nechci ohraničovat,ale vzhledem k tomu mému pozemskému by mi měly psát dámy mezi 20-37 lety,děkuji za pochopení a těším se na vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem,Roman Lhastor Dvořák ♥

Ve dvou

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
43 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 13.01.2019
Zdravím, hledá se kamarádka/milenka/přítelkyně/žena/ do pohody i nepohody😁 Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje😂
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně 😁 Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26-45 max. Míry tak 90-60-90 postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala😁 Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená. Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu 😁 Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet😀
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi. Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah😂
Teď už zcela vážně 😉 Hledá se úplně obyčejná holka/slečna/paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu 😉 Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji. Rád bych slečnu v uvedeném věku (ratolesti jsou samozřejmě vítány).
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou. V týdnu to mám dost nabité. Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí/těší. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :)Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama. Takže pokud jsi se v tom trošku našla, pokud bys ráda něco ve svém životě změnila, neboj se ozvat🤗 Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem 😃 Fajn den Všem😀

partnerství v důvěře a svobodě

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
:o)
33 let, okres Sokolov, vloženo 13.01.2019
ahoooj! :D ráda poznám spřízněnou duši, která by taktéž ráda partnerství založené na důvěře a svobodě(!) .. muže ve věku kolem 34 let, vysokého, s blízkým vztahem k přírodě, vědomého si své hodnoty. takového, který je ve svých mužských energiích (a pomůže mi tak vklouznout zpět do těch mých ženských). muže, který nepotřebuje ke své cestě sebepoznání extrémy - jednoduše žít v radosti a užívat a prozkoumávat život se vším co k němu patří. pokud jsi šťastnej a spokojenej i sám se sebou a nepotřebuješ se na partnerku citově pověsit, zkus se mi ozvat a můžeme si o sobě povědět víc .. :)

hledám něžnou kamarádku

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Neznavilla
38 let, Praha, vloženo 12.01.2019
Ahoj jsem žena (zadaná), hledám něžnou kamarádku pro společné výlety, rainbow, ohně, rituály, koupání. Zajimám se o bylinky, lečitelství, energie, masaže (můžeme se i navzájem učit a prohlubovat svoje zkušenosti, zatím jich moc nemám). Jsem přírodní dlouhovláska, foto pošlu.

Najdeme se?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
M.
24 let, Praha, vloženo 12.01.2019
Ahoj, hledám vnímavou dívku, která kouká na svět podobným způsobem jako já. Dávám přednost poklidnému, vnitřnímu životu, ale sport mám také rád. Baví mě chození do přírody, čtení a učení se nových věcí. Zabývám se i filosofií, esoterikou a různými alternativními směry. Rád tančím společenské tance, ale momentálně nemám partnerku. Jsem štíhlý student. Napiš mi, rád Tě poznám. Fotku vyměním po mailu :-) Praha a okolí

počet nalezených inzerátů: 2422 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Když chci něco rozřešit, nebudu o té věci přemýšlet, budu o ní mlčet. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 1, poslední: 22.01.2019
Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 9, poslední: 13.01.2019
Skok do neznáma
komentářů: 19, poslední: 21.01.2019
Vlastní duchovní pravdy
komentářů: 12, poslední: 14.01.2019

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 68, poslední: 21.01.2019
Závislosti
komentářů: 23, poslední: 14.01.2019
Jedinečné diamanty v každém z ..
komentářů: 4, poslední: 10.01.2019
Láska
komentářů: 1, poslední: 27.12.2018
Celoživotní problémy
komentářů: 16, poslední: 27.12.2018
Vtipy s tématikou těchto strán..
komentářů: 23, poslední: 26.12.2018


Anketa

Jak dlouho vás ráno budí budík?
vstávám chvíli před tím, než zazvoní (1593)
->
vstávám hned po zazvonění (1259)
->
1-10 minut (1266)
->
10-30 minut (1366)
->
30-60 minut (1230)
->
60-120 minut (1111)
->
budík si obvykle nenastavuji (1117)
->
Celkem hlasovalo: 8942

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0