Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Někoho aspoň trochu normálního :)

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Navatron
40 let, okres Beroun, vloženo 20.07.2018
Čtyřicátník mladšího vzhledu, štíhlé postavy 178cm, VŠ, romantik se smyslem pro humor, zajímající se o seriozní mystiku, hloubky i výšky milující, přesto nohama na zemi, hledá Tebe - ženu nadčasových hodnot. Nejsem náročný. Stačí mně vyrovnaná povaha, upřímné srdce, trocha názorové tolerance. Nejsem vegetarián, nikomu však do jídelníčku nemluvím. Neuznávám lacinou, bulvární ezoteriku, ani moderní šarlatánství prosakující zdravým rozumem navzdory. Jsem pro cestu Srdce, nikoliv však pro vymývání mozků. Jsem bezdětný, bez závazků. Mám rád hudbu, skládání hudby, přírodu, poezii, turistiku. Oceňuji upřímnost, charakter a férové chování. Ženy s touhou po jednorázovém úletu, moderní rádoby tantričky a všelijaké kosmické víly, prosím, nepište a spěte dál.(Berounsko,Praha)

Hledám ženu k dopisování celá čr messenger

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
tachles
41 let, okres Ostrava, vloženo 20.07.2018
Povahou dobrodruh muž na cestě,rád pozná ženu k dopisování později pokud budeme chtít se můžeme setkat a obejmout se u stromu:-)

Faurecie.com

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
M
107 let, Praha, vloženo 19.07.2018
Tuláku co píšeš že serveru Faurecie.com, nejde ti odepsat, e-mail se vrací....

:-)

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Davi
45 let, okres Brno město, vloženo 18.07.2018
Je tu zena,ktera si je vedoma sve krasy?

Láska

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Martin
48 let, okres Trutnov, vloženo 17.07.2018
Hezký den Vám všem, Jmenuji se Martin, jsem nezadaný, bohužel bez závazků, měřím 197cm, štíhlé postavy, vážím cca 97kg, a zkouším tu najít mou životní partnerku, ženu se kterou bych rád žil v zájemné harmonii, radostech i strastech, v lásce, a vzájemné podpoře. Měla by být inteligentní, citově založená, štíhlá, a mladší než já, třeba z dětmi. Jsem čestný, spolehlivý, věrný, něžný, umím podporovat, naslouchat, a být opravdovým přítelem.:-) Práce se nebojím a různé opravy na domě či montování mne baví. Nekouřím, a hospody nevymetám, takže pivní mozol nevlastním. :-) Mám rád děti a děti většinou i mě :-) , legraci, zvířata, lesy, čistý vzduch a lidi, kteří nejsou sobečtí. Baví mě masáže, taneční muzika, jóga, příroda, výlety, fotografování, kolo, čaje, a spoustu možných, i nemožných věcí :-) a ve dvou je to přeci úžasné! :-)

Empatie

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Jitřenka
43 let, okres Hradec Králové, vloženo 17.07.2018
Vítám muže, který rád na sobě vnitřně pracuje.

těžce vytvářím vztahy

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
T.
30 let, okres Ostrava, vloženo 15.07.2018
Trpím úzkostí a depresema. Poslední dobou se ještě k tomu zabývám otázkou smyslu života a smrti. Nejsem žádnej negáč, blackmetalista nebo podobně, jsem celkem rozumný, život mi jen uštědřil hodně ran. Je pro mě těžké vytvářet vztahy nebo přátelství, mé životní zkušenosti a osobní naladění silně nezapadá do většinové společnosti. Jsem prostě někde jinde než většina lidí... Našel by se i přes to někdo?

Hledám sympaťáka

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Dandy
59 let, Praha, vloženo 15.07.2018
Hledám vysokého sympaťáka, do 60ti let. Uvidíme, co nás ještě čeká.

Láska

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Snezenka888
47 let, okres Litoměřice, vloženo 15.07.2018
Přála bych si ještě poznat lásku a s někým prožívat krásné chvíle blízkosti,těšit se na někoho a pro někoho žít.Mezi moje zájmy patří hlavně souznění s přírodou,ráda se procházím ale cítím se osamělá,chtěla bych hezké okamžiky prožívat ve dvou.Dávám přednost cestování autem.Naplánovat si výlet a cestou si zastavit,dát si něco k jídlu,k pití a jet dál.Vracet se domů,těšit se jeden z druhého...asi sen...Tolik jsem si to v životě přála a neměla...Stihnu to ještě?

Potěšení v životě

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
evoluce
43 let, Praha, vloženo 13.07.2018
Hledám milou ženu do 35 let k občasným schůzkám za účelem společných meditací, masáží a příjemných chvil. Jsem sympatický, štíhlé postavy s vášní pro duchovní růst. Prosím odpovědi s fotkou.

Společné zájmy

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Paťa
55 let, okres Opava, vloženo 12.07.2018
Neztrácím čas tím, čím většina lidí v dnešní době, protože vím, že svůj svět si tvoříme svým myšlením. Jsem povahově klidná a pohodová. Miluji krásu, procházky přírodou, lidi, život, mám ráda hudbu i ticho, četbu, život bez novin a televize, houbaření, výlety na kole (ale nehoním kilometry). Mám ráda vše přírodní, bez zbytečné chemie, tvoření, všední, obyčejné pobývání a meditaci. Zájmy: vegetariánství, živá strava, život z prány, práce s energiemi, zdraví bez lékařů, astrologie, buddhismus, bylinky. Jsem SŠ/170, plnoštíhlé postavy, bez závazků… Jsem ráda sama se sebou, avšak setkání se spřízněnou duší vždy obohatí. Přátelství, společné výlety, nekuřák, abstinent, bez závazků, spolehlivý, férový. Věřím, že všechno je dobré a v určité chvíli přijde vždy to, co přijít má..

Přicházím s prosbou

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kejronka
23 let, okres Děčín, vloženo 12.07.2018
Ahoj krásní lidé. Nevím, zda mi to má být trapné. Pro některé to tak pravděpodobně bude. Má situace je taková, že nemám žádný příjem, ale za 14 dní jsem objednaná k zubaři. Kdyby se tu našel někdo ochotný poslat mi 10-20 Kč a bylo by vás více, určitě by mi pomohlo alespoň část zaplatit hned. Je to bláznivý nápad, já vím ☺ Přesto jsem se rozhodla zkusit tuto možnost. Za případný dobrý skutek srdečně děkuji, určitě napište do zprávy, abych vám mohla své díky napsat soukromě. Hezký den. Mé číslo účtu je 1023929941/6100.

Hledá se

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
bib
44 let, Praha, vloženo 12.07.2018
Starý čaroděj přijme mladou čarodějku na praxi v oboru přírodní energie a geometrie prostoru.

Přátelství a snad i víc...

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
joska
49 let, okres Praha západ, vloženo 12.07.2018
Na cestu do nové etapy svého života, hledám obyčejnou, alespoň trochu sympatickou ženu, člověka, který stále ještě uznáva základní lidské hodnoty, jako jsou vzájemná úcta a pochopení, pokora k životu samotnému. Jestli se zamýšlíš nad tím co se děje v nás a kolem nás, máš ráda lidi, přírodu a umíš se radovat z malých i velkých věcí, z obyčejných i neobyčejných darů života, tak potom napiš romantikovi s nohama na zemi, který má rád život, toulky přírodou, kempování, sport pro radost - né výkonostní, hudbu, literaturu, fotografování, kutilství a spoustu jiných věcí. Věřím v Boha a v dobré lidi. Nejsem náboženský dogmatik ani "ezoterický turista". Jen vnitřně cítím, že tady nejsme jen proto, abychom si splnily své materiální a pudové potřeby. Existuje ještě žena podobající se alespoň trochu výše uvedenému popisu?

Hledám meditující partnerku

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Robert
44 let, okres Litoměřice, vloženo 12.07.2018
Hledám štíhlou duchovně založenou partnerku s dětmi či bez k trvalému vztahu ke společnému láskyplnému vědomému duchovnímu růstu a k plnému rozvoji duše. Pokud souzníš a rezonuješ s těmito slovy, ozvi se prosím. Zatím se měj krásně a v lásce :-)

Kdo hledá..bude hledat..?:)

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
NDMT
31 let, okres Nymburk, vloženo 12.07.2018
Spektrální analýza duše.
Miluje humor,ale není jí snadno do smíchu.
Miluje hudbu ale nekrmí se mainstreamem.
Miluje svobodu ale přesto si svobodně nepřipadá.
Miluje přírodu a život,bez výjimky,jako úžasnou práci ještě úžasnějšího architekta.
Amazonie,bylinky,nebylinky,vnitřní ponory,čtení,psaní,klid,výlety,sem-tam akce.
Experimentování s jídlem a otevřenost novým poznáváním.
Často intuitivní víc než racionální.
Miluje práci i když tu,s kterou by se ztotožnila tak,
aby jí byla naprostým smyslem,stále nemá.
Miluje radost a dobrou náladu,ale kdo vlastně ne?
Zhruba tak,moje duše.
Jestli trpíš podobnou diagnózou,kdoví..:D

partnerku, družku, ženu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
56 let, okres Havlíčkův Brod, vloženo 11.07.2018
Hledám ženu, která z jakýchkoliv důvodů hledá pro svůj život změnu. Chceš dýchat zdravý vzduch, zdravě jíst, jídlo nekontaminované průmyslovou výrobou, pesticidy, éčky, jedy? Hledám konzumentku, přítelkyni, družku, která chce žít v přírodě, nedaleko od měst, ale daleko od jejího ruchu a špíny. Nemusí být všechno hned, klidně pozvolna si můžeš sedat do rozkvetlé přírody a jednou třebas zůstat. Jsem empatický, nelžu, nepodvádím, věci nazývám pravými jmény, byl jsem moderní až moc, dnes jsem rád za klid a čistotu v životě. Bydlím na Chrudimsku.

Hledám vědomou partnerku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Mudrc
43 let, okres Žďár nad Sázavou, vloženo 10.07.2018
Hledám vědomou ženu, která jde proti proudu konzumní a materialistické společnosti. Ráda by žila v domě u lesa, s partnerem, rodinou a věnovala se své duchovní cestě.
Jsem 42/189cm, sportovní postavy. Baví mne výlety, příroda, sport, wellness, filmy, knížky, osobní a duchovní rozvoj, zdravá strava. Těším se na Tebe.

Také hledáš vztah na hluboké úrovni

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Světýlko lasky
30 let, okres Blansko, vloženo 10.07.2018
Ahoj hledající,jsem citlivá, empatická duše.Vegetarianka kráčející cestou jógy.Mam ráda lidi, zvířata i rostliny.Raduji se z maličkostí.
Bylo by fajn,kdy by někde v éteru se našel muž,který stejně jako já stojí o vztah a věří v sílu lásky.
Jsi tam někde?Jestli ano,tak se mi ozvi.

Tantra

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Sluníčko
40 let, Praha, vloženo 10.07.2018
Vysoký, sympatický, VŠ a gentleman hledá kamarádku pro praktikování tantrického milování na společné cestě nalezení životní energie, touhy, přítomného okamžiku a změny stavu vědomí. Masáže, něžnosti, hlazení a pomalé milování. TANTRA JE CESTA, KTERÁ VEDE K LÁSCE K SOBĚ SAMÉMU A K UVĚDOMĚNÍ SI SEBE SAMA.

počet nalezených inzerátů: 2307 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Duchovní člověk reaguje na všechny myšlenky citlivěji a intenzívněji. Snáze onemocní, není-li pevný. Musí proto též stále bdít, dokud jeho nové vědomí se nestane tělem a krví, aby nevešel v pokušení. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Průvodci
komentářů: 3, poslední: 4.06.2018
Indiáni, indiánské kmeny
komentářů: 14, poslední: 7.07.2018
Meditace: Váš vlastní pohřeb
komentářů: 3, poslední: 6.07.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 4, poslední: 6.07.2018

Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 10, poslední: 20.07.2018
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 75, poslední: 10.07.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 61, poslední: 21.06.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 38, poslední: 1.06.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 97, poslední: 26.05.2018
Meditační hudba
komentářů: 17, poslední: 9.05.2018


Anketa

Počet letadel na obloze v posledních letech?
naprosto v pořádku (2098)
->
přiměřený (1971)
->
mírně zvýšený (1890)
->
nadměrný (1959)
->
extrémně vysoký (2082)
->
Celkem hlasovalo: 10000

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0