Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Láska středobodem

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Jenda
27 let, okres Liberec, vloženo 17.12.2017
Není krásnějšího citu než skutečné lásky. A tu chci najít možná právě tady. Stará duše, napojená na slunce, oheň, se zlatou aurou. Nejsem vegan, ekolog, přírodní typ. Pravděpodobně, když bys mě potkala na ulici, že jsem tantrik (novic) bys nepoznala. Užívám si a těším se z každého pokroku v práci na sobě samém. Chci toto sdílet, mít někoho, kdo mě bude posouvat dál, někoho, koho budu já posouvat dál, někoho, s kým budem náš vztah pořád posouvat dál. Té práce je i pro dva na jeden život moc.

A rád i jen nezávazně poklábosím :)

Vzájemná spolupráce ženy a muže

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Tom
30 let, okres Brno město, vloženo 16.12.2017
Hledám a stále nenecházím partnerku ke společnému žití na naší krásné zemi. Jediné co bych si přál, aby mne měla Dotyčná ráda a já vděčen, že můžu ochraňovat tento květ slibuji, že budu stát nad branami na stráži, aby jsi mohla vykvést v krásný, čistý květ.
Pomozme si proto navzájem být dobrou ženou a mužem!
Možná to vše zní moc vážně, ale to jen proto, že to je tak opravdu myšleno.
Pokud cítíš, že chceš napsat, ozvi se :-)

S pozdravem,

Tomáš

šťastní ve vzájemné svobodě :)

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Martina
31 let, okres Karlovy Vary, vloženo 15.12.2017
.. chci tě pozvolna poznávat, muži se zářivým úsměvem, s láskou v srdci, s klidem v nitru .. :) pokud toužíš žít život ve dvou, v harmonii, v lásce, upřímnosti, svobodě a radosti, miluješ přírodu, zajímá tě duchovní rozvoj a vše s ním spojené, ale přesto nic neženeš do extrémů - rád vše bereš s nadhledem, humorem a nevytváříš si závislost na partnerce, zkus mi napsat ;) (jen se mi v tom krkolomným souvětí neztrať :D ) ps: ideálně štír či rak :)

Hledám blízkou duši

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Tom
30 let, okres Brno město, vloženo 13.12.2017
Hledám milou dívku, která by mne měla ráda takového, jaký jsem. Takovou, které bych byl tím rytířem světélka, kterou bych směl ochraňovat! Moc rád, najdu ženu, s kterou bychom si mohli navzájem dopomáhat vyvíjet se a bylo by mi ctí stát bok po boku s Ní.

"Oč více světla skrze ženu proudí, o to v muži vzbouzí odvahu, on bdělí to nad branami, žena v tichu mlčky pohroužena"

Přijmu pronájem od duchovně vyspělé bytosti

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Lindusska
36 let, Praha, vloženo 13.12.2017
Krásný den jsem 36letá alternativní pracující zdravotní sestřička nekuřačka s 12letým synem, s velkou LÁSKOU A VDĚČNOSTÍ příjmu pronájem, podnájem, zapůjčení i části bytu v Praze ( ve Vršovicích a okolí). Mohu tím např. i pomoci ženě či mamince samoživitelce s finanční situací, starší nemohoucí či handicapované osobě (jak finančně tak svou péčí) či jiné dobré a aspoň trochu vyspělé duši. Za pronájem mohu nabídnout až 15tis/měsíčně.

Máte rádi VÁNOCE?

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Alexandr
52 let, okres Ostrava, vloženo 12.12.2017
Nemám rád vánoce.Proč?Mají to být svátky klidu,ale když se podívám kolem sebe, připadají mi lidi spíše jako v křeči.S pěnou u huby umývají to co umyté být nemusí,nakupují to co nepotřebují,tlačí se ve frontách a pořád někam spěchají.Nevím ani proč mám k Vánocům tak negativní postoj.Nejraději bych vždy někam odjel,na ostrov kde je teplo a kde nikdo nikam nespěchá a vrátil se,až tyhle svátky schonu a spotřeby skončí.Máte to podobně?

vědomí muži-vědomé ženy

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
vědomí muži-vědomé ženy
26 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 12.12.2017
Lidičky hledáme do naší facebookové skupiny vědomé muže a vědomé ženy, můžeme si popovídat tam, hledáte vztah? Přátelství s někým takovým? Vítejte: https://www.facebook.com/groups/136900126930039/

Koncept kontinua

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
42 let, okres Praha západ, vloženo 8.12.2017
PermakulturapřírodnízahradničenílesníškolkawaldorfskáškoladivadloKampakytarauohněvnímánívedvou
pochopenípokusosestaveníholévěty:Hledám ženu.Uf..
Více info o mě je na www.stesti.cz profil KonceptKontinua

Být ve dvou jedním.

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
eludretts
28 let, okres Brno město, vloženo 7.12.2017
Hledám Tebe. Pro Život v souznění s přírodou. S Láskou a úctou k ní, zvířatům, k lidem. A taky k sobě navzájem. Společně radovat se z nevšedních zážitků i všedních maličkostí. Žít Život s úsměvem. Nadhledem. Každý den. Spolu. Hodiny a hodiny mluvit snad o čemkoli. Nebo jen mlčky vnímat jeden druhého. Být si oporou. Být si vším. Navždycky. Probouzet v druhém to nejkrásnější. Najít a jen v něm vždy hledat to nejlepší. A prostě vědět, že on dělá to samé pro Tebe.

hledám lasku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
mudrc
42 let, okres Brno město, vloženo 7.12.2017
Hledám lásku a trvalý vztah, souznění, rodinný život. Bydlím v hezkém domě u lesa u Kunštátu. Ale hledám partnerku z celé ČR. Baví mne výlety, příroda, sport, sauna, moře, filmy, knížky, duchovní a osobní rozvoj atd.:) v duchovnu mám široký záběr, ale jdu k Bohu. Jsem tmavovlasý, 41/189cm, sportovní postavy, s čokoládovýma očima.:)

Hledám spřízněnou duši

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Tomáš
23 let, Praha, vloženo 7.12.2017
Rád poznám hodnou dívku, která smýšlí alternativně, má ráda přírodu a hlavně netráví všechen čas s mobilem v ruce. Elektrosmog mi totiž není příjemný, proto mobil u sebe běžně nenosím, což ale lidé v mém okolí nedokážou pochopit. :( Něco o mně: studuji VŠ, nepiji, nekouřím, volné chvíle nejraději trávím v přírodě toulkami, sportem či četbou. Na místa s vysokou koncentrací lidí chodím nerad, preferuji spíš klid a ticho, zkrátka jsem introvert. Pokud jsem tě zaujal, budu rád, když mi o sobě zanecháš vzkaz. :)

Láska, radost, sdílení ...

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
44 let, Praha, vloženo 6.12.2017
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou a celým Bytím. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Vědomé milování. Pokud souzníš, napiš. :-)

Kde tě mám?

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Probuzená
53 let, okres Brno město, vloženo 4.12.2017
Nezbyl tady prosím i pro mně nezadaný, vyrovnaný, probuzený muž, pro mne krásný nejen fyzicky, ale i srdcem a duší? Přiměřeného věku. Někde mám svého duchovního přítele, jen nevím kde, nezáleží na tom, ve které části republiky žiješ, jestli se najdeme, můžeme se navštěvovat. Jde mi o vytvoření pevného, hlubšího přátelství, časem i citového vztahu a sdílení všeho co nás bude bavit a co nám život ještě dovolí. A pak? Život se nám nejspíš trochu promění. A já se na to těším už tady a ted.

Samostatný specialista hledá ženu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
47 let, okres Ostrava, vloženo 3.12.2017
Samostatný specialista hledá ženu s tantrickou zkušeností. Vím, že existuješ. Věříš v něco, co přesahuje naše životy. Máš za sebou zkušenosti, které tě posunuly za hranice toho, co žijí běžní lidé. Překonala jsi esoterickou naivitu a umíš se dotknout srdce. Ale zároveň dokážeš žít v našem nedokonalém světě a neodsuzuješ ho. Víš, že jediná cesta, jak ho uzdravit, je uzdravit sama sebe. Já se o to snažím, ale potřebuji tvou pomoc. Nezáleží na tom kolik ti je a odkud jsi. Záleží na tom, co cítíš v srdci, když čteš tenhle inzerát. Napiš mi.

možná přijde i kouzelník

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Svatopluk
55 let, okres Jeseník, vloženo 2.12.2017
Na horách je hezky celý rok no o Vánocích obzvlášť.A tak pokud je někdo kdo bude o Vánocích a Silvestru sám a troufá si to ještě změnit má velikou šanci.
Možnosti jsou veliké jen trošku odvahy....585310747
Svatopluk

Cesta

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Olda
52 let, Praha, vloženo 2.12.2017
Hledám hodnou duchovní ženu, která pro to, aby věřila nepotřebovala církev. Bohatě stačí duchovní srdce.

Rovnocenný vztah bez podmínek a manipulace

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
František
40 let, okres Brno město, vloženo 1.12.2017
Toužím sdílet svůj život s duchovní ženou a všem krásném, co nám tento svět a naše tělo dovoluje.
Potřebuji - chci vybudovat - láskyplný vztah bez podmínek založený na komunikaci, úctě, respektu, naprosté otevřenosti a důvěře - zároveň vzájemné zranitelnosti, kdy se člověk otevře, ale může zůstat sám sebou bez známek manipulace. Vím, že takový vztah nepříjde včera :)) ani zítra nebo za týden, a že takové budování něco stojí. Ale su trpělivý býk a na "slíznutí smetany" si umím počkat.
Žádné závislosti typu cigarety, alkohol, nebo drogy. Mám jiné závislosti :))) mnohem příjemnější :DD
Nemám TV, neuznávám noviny a reklamu a mám přirozený vysoký odpor k politice, farmacii, lékařům, vzdělávacímu systému, profesionálnímu sportu a hromadným akcím.
Z důvodu podpory konzumního způsobu života a nákupu zbytečností nemám rád vánoce, velikonoce ani narozeniny - v tuto chvíli takové svátky trávím sám. Sám se sebou. Samotu mám rád a potřebuju ji. Na druhou stranu budu rád za společný duchovní růst. V tuto chvíli nemám komu dát své teplo, svou lásku...
Je mi blízké:
humor, 4 dohody, jóga, meditace, Jaroslav Dušek, Petr Velechovský, hudba, divadlo, lyže, voda, brusle, kolo, moře, cestování, moravský folklór, profi dechovka, párový tanec, klarinet, vegetariánství, raw food, vitariánství, alternativní přírodní medicína, polibky, něha, úsměv, přirozená inteligence.
SU hrdý moravák, klidný a vyrovnaný člověk, otevřený všem novým poznáním, bez vzteků, racionální mysli, ale učím se myslet srdcem a používat intuici.
Snad s tebou mé řádky souzní natolik, že aj napíšeš...
Krásný den, či večer.
František, Brno, 3 děti, 40 let, 180 výška, mnoho špeku navíc - než ho definitivně sundám.

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
43 let, okres Plzeň město, vloženo 30.11.2017
Jsem vysoký muž, 195/80, štíhlý, příjemného vzhledu, bydlím v Plzni a hledám tímto fajn, příjemnou, pohodovou ženu pro krásný vztah, nejlépe z Plzně a okolí. Mám rád cestování, cvičení, sport, tanec, chuť bavit se a poznávat nové věci. Mám pozitivní vztah k cestě tantry, jógy a jiným cestám poznávání.

Spolu učinit svět lepší

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
35 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 30.11.2017
Rád poznám ženu, která má hodnoty nastaveny jinak než je dnes obvyklé, s ekologickým a etickým cítěním, nekonzumně zaměřenou, se směřováním k nezávislému a vnitřně svobodnému životu v souznění s přírodou, mimo systém. Přirozeně chytrou, vůči světu otevřenou a neberoucí ho až tak vážně, s respektem k víře v Boha, ženu, která se nebojí či nebála vyrazit do samoty hor i na koncert a nechce zamrznout ve vážnosti okolního světa. Těším se na vlastní dům (klidně z přírodního materiálu) a práci kolem něj, smyslem života je pro mě rodina a ne kariéra. Jsem vysoký, VŠ. Rodina, harmonie, návrat k přírodě a zdravému rozumu, humor, chůze naboso, sad, zahrada, kopce, lesy … neboli život v pravdě :)

Společný život

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Vilda
70 let, Praha, vloženo 30.11.2017
Hledám skromnou ženu kolem 65 let, která má ráda přírodu a pěstuje bylinky. Jsem čerstvý sedmdesátník, nekuřák, šikovný kutil, bydlím sám v Praze. Vilda

počet nalezených inzerátů: 2186 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

To podvědomí, tam, kde se neznám, mi vytváří to, co chci. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kdy jste naposledy viděli svět..
komentářů: 4, poslední: 13.11.2017
Křest dětí
komentářů: 0
Anita Moorjani
komentářů: 5, poslední: 10.11.2017
Astrologie: Narození vers. poč..
komentářů: 10, poslední: 15.10.2017

Meditace - odkazy, myšlenky, z..
komentářů: 15, poslední: 6.12.2017
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 27, poslední: 30.11.2017
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 254, poslední: 24.11.2017
Derealizace / depersonalizace
komentářů: 5, poslední: 17.11.2017
Depersonalizace / Derealizace
komentářů: 9, poslední: 17.11.2017
Primitivní dovednosti
komentářů: 11, poslední: 8.11.2017

Svět barevných balónků
komentářů: 1, poslední: 17.12.2017

Anketa

Počet letadel na obloze v posledních letech?
naprosto v pořádku (1548)
->
přiměřený (1407)
->
mírně zvýšený (1345)
->
nadměrný (1459)
->
extrémně vysoký (1540)
->
Celkem hlasovalo: 7299

Copyright © 2007-2017: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0