Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Láska, rodina, souznění

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Denice
52 let, Praha, vloženo 25.06.2019
Nezajímá mě, z čeho žiješ.
Chci vědět, po čem toužíš,
a zda máš odvahu setkat se s touhou svého srdce.

Nezajímá mě tvůj věk.
Chci vědět, jestli bys riskoval,
aby se na tebe dívali jako na hlupáka kvůli tvé lásce,
snu, nebo kvůli dobrodružstvím, abys opravdu žil.

Nezajímá mě, jaké tvé planety stojí spolu s Měsícem.
Chci vědět, jestli ses dotkl středu svého smutku,
zda v tobě zanechala v životě rány zrada,
a zda ses už kvůli strachu z dalších bolestí stáhl.

Chci vědět, jestli by si uměl žít s bolestí,
s mou či s tvou.
Jestli umíš divoce tančit a nechat, aby tě extáze naplnila
až po konec tvého prstu bez toho,
abys mávl opatrnosti, nebo tomu, abychom byli realisté,
nebo abychom pamatovali na hranice lidského bytí.

Nezajímá mě, jestli příběh, který mi povídáš je pravdivý.
Chci vědět, jestli dokážeš někoho zklamat,
abys byl pravdivý k sobě samému,
a jestli umíš snést obvinění ze zrady proto,
abys nezradil svou vlastní duši.

Chci vědět, jestli vidíš to krásné i tehdy,
když to není krásné každý den,
a že život pochází z Boží přítomnosti.

Chci vědět, jestli dokážeš žít s neúspěchem,
s mým nebo s tvým a přece se zastavit na břehu jezera
a zakřičet stříbrnému měsíci: “Ano!”

Nezajímá mě, kde žiješ a kolik vyděláváš.
Chci vědět, jestli dokážeš vstát po noci plné smutku a pochybností,
unavený a s kostmi rozbitými se postarat o děti.

Nezajímá mě kdo jsi a jak ses sem dostal.
Chci vědět, jestli stojíš se mnou uprostřed ohně bez toho, abys ses vylekal.

Nezajímá mě kde, co a s kým ses učil.
Chci vědět, co tě podrží zevnitř,
když už se všechno ostatní zřítilo.

Chci vědět, jestli dokážeš být sám se sebou
a zda jsi opravdu rád sám se sebou v prázdných chvílích.

Koncept inzerátu

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Milan
43 let, okres Praha západ, vloženo 25.06.2019
lesníškolkawaldorfskáškoladivadloKampapermakulturapřírodnízahradničeníkoukánídoohněvnímánívedvoupokusosestaveníholévěty:
Hledám ženu.
Uff.
Více o mne na štěstí.cz/profil Koncept_Kontinua

Cesta k vědomější rodině

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
AugustinX
35 let, okres Beroun, vloženo 25.06.2019
Rád se seznámím se ženou, která by chtěla jít cestou přátelství a třeba dále i stabilního vztahu plného vzájemné podpory a rozvoje, a to jak na poli světském, tak částečně (v rámci našich skromných množností) i tom duchovním. Vítám vlastnosti jako je citlivost, pronikavost, pravdivost, schopnost odpouštět lidské chyby, radost a vnímavý přístup k jinu i jangu v každé bytosti. Fyzická oblast je věcí osobního setkání, ale otevřenost v sexuální oblasti bych si taky přál :)
Co se týče mě, tak býval jsem učitel a teď pracuji s tesaři. Mám rád tuto práci a bydlím na nádherném místě. Nejsem typ karierně dravého člověka, ale hledám si cestičku k rovnováze. Zabývám se meditací, ale jsem obyčejný člověk, dám si taky pivo a tak. Býval jsem divoký, ale život mě učil a učí dál. :)

:-)

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Žena
TopSecret
24 let, Praha, vloženo 24.06.2019
Chci s někým tančit - na starý hity z šedesátek, na rocknroll na latinu - s vidinou úspěšné budoucnosti, kterou budujeme a cítit vášeň, bezpečí a porozumění... :)))

Těším se na Tebe

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Komoň
43 let, Praha, vloženo 24.06.2019
Jsem prý trochu extremista a celkem typický Beran (a Drak) takže mi vyhovuje "klasické" uspořádání vztahů, ženu, která je ženská a dovolí mi být chlapem a "ochraňovat" jí a zároveň mi bude něžnou oporou, což neznamená, že by mě měla snad nějak "poslouchat", naopak je pro mě důležitý ženský pohled na život a svět. Ženu, které mě dokáže s klidem občas "usadit" v nějakém mém spekulativním intelektuálním rozletu a nebude si dělat hlavu z mých občas praštěných analýz čehokoli. To, že je žena ženská se pro mě nevylučuje s aktivním přístupem k čemukoli...prostě radši něžnou tygřici než něžnou puťku :-)
Společný humor, nadhled, schopnost zasmát se sám sobě jsou pro mě důležité ingredience vztahu.
Spiritualita je pro mě důležitá v propojení se životem, obyčejní lidé jsou často opravdovější a pravdivější než většina ezoterických zapálenců.
Společné koníčky jsou fajn, ale rozdílné jsou také obohacující. Hledám někoho se zájmem o osobní rozvoj a spiritualitu (třeba i psychologii, astrologii) ale není moc ezoterický a žije život naplno. Spíš je pro mě důležitá práce na sobě (a vztahu) než nějaké meditace. Neumím si představit život bez psa (ač teď žádného nemám). Jsem rekreační (!) sportovec (hory, koloběžka, nohejbal, aikido), vegetarián (skoro, jím ryby a moc to neřeším).Mám za sebou jeden krásný dlouhý vztah a jinak relativně málo zkušeností. Momentálně pracuji jako pečovatel v Domově pro seniory, podobnou práci jsem dělal chvíli i v Anglii, takže se bez problému domluvím. Předchozí zaměstnání bylo v autopůjčovně na letišti (skoro 20 let).
Rád cestuji a hlavně JV Asie (Thajsko a okolí) nabízí tolik možností....
Těším se na reakce a krásný den Všem

~

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
31 let, okres Zlín, vloženo 24.06.2019
Ahoj. Zajímá mě alternativní způsob života (vegetariánství, přírodní produkty..), žití nejlépe v přírodě a třeba s ovečkama... Mám ráda hudbu, tanec, výlety a možná spoustu dalšího, co by se dalo podniknout společně.

https://m.facebook.com/LipankaJana

Vzájemná harmonie a porozumění

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Žena
41 let, okres Hodonín, vloženo 23.06.2019
Léta jsem něco hledala. Byl to Muž, Rodina a pak také Prostor pro mé/naše harmonické bytí. Mezitím došlo k několika setkáním, které formovaly můj život, učila jsem se "přijímat, co je", a též co "není". Přiznat si své stíny a naučit se s nimi být. Některá poznání byla vykoupena bolestí. Ale neměnila bych. Za všechna svá AHA jsem vděčná.
Došlo k nemálo přesunům. Nyní "mám" Rodinu=děti i nádherný Domov, pro jehož utváření a mou jemnější konstituci někdy chybí silnější paže.
Ráda na své Cestě přivítám Muže, který, stejně jako žije svou vlastní Pravdu, nechá svobodně žít i mne tu "mou", naslouchá více než soudí a je připraven na vztah se ženou hloubavou, citlivou a vědomou si své role zde na Zemi. Nespoutává mne žádný ismus ani církev, přirozeně tíhnu k šíření Dobra a Lásky v nás a k podpoře rovnováhy vůkol. Neumím existovat v neharmonických vibracích.
Že jsem vegetariánka nevychází z načteného či jakkoli jinak převzatého. Je to o mém nastavení, o sounáležitosti s ostatními živými tvory.
Buď svoboden v tom, co do své schránky vkládáš, pakliže se budeme potkávat v harmonickém souZnění, podpoře, porozumění a Lásce.
Těším se na Tvé řádky. Žena.

Společné tvoření ... společná cesta

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Šakti
45 let, Praha, vloženo 23.06.2019
Štíhlá empatická hnědovláska s hnědýma očima ráda potká duchovně založeného muže, který je v souladu sám se sebou. Má otevřené srdce a rozhodl se jít do vztahu naplno. Jsem veganka a jsem na cestě vědomého ženství a sexuality. Věřím v lásku a opravdovost. Sdílení vnitřních darů, hloubky, prožitků, lásky, radosti, smíchu i slz. Ne dokonalost, ale autentičnost. Jsme tvůrci svého života. Vztah založený na intimním splynutí. Lehkost bytí. Pokud souzníš, napiš. :-)

Duhový život

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlkůň
41 let, Praha, vloženo 23.06.2019
Ráda bys tvořila budoucnost a prožívala přítomnost s někým, kdo nebere sebe ani život smrtelně vážně a umí se smát a hrát si? A přitom dokáže být oporou a naslouchat? Stát si za svým i přiznat chybu? A baví tě v životě střídat role bohyně, ženy i trochu bláznivé a hravé holčičky? Podej mi skrz internet ruku a pojď zjistit, zda se hledáme navzájem.
Jsem vysoký štíhlý nekuřák s dlouhou hřívou, kterého živí (a baví) slova a který pořád věří, že láska dokáže zázraky. Jen je ji potřeba trochu postrčit a jít si naproti. (Nejenom Praha! Je spousta míst, kde je hezky.)

muže který si také prošel peklem

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Sheryl
44 let, okres Plzeň město, vloženo 22.06.2019
Jsem 43 letá žena z Plzně která hledá chlapa se srdcem na správném místě, ideálně takového, kterého život už také nakopnul a to až tak, že se ocitl na jeho dně, odkud se vyhrabe ten, kdo opravdu chce a moc touží dát tomu svému dosud nenaplněnému životu jiný rozměr. Možná ještě není úplně z toho venku podobně jako já, ale rozhodně už udělal hodně práce směrem k větší zralosti, a třeba už mu také přišly také jisté těžko sdělitelné zážitky, které mu přinesly vnitřní jistotu o existenci vyšší lásky, a také že sám je na správné cestě. Zjistil tedy, že nejlepším duchovním učitelem je život sám se vším co přináší a že to co je těžké a bolestné z něj nikdo ani ten sebemocnější šaman či guru nesejme, že musí sám pochopit co je potřeba uvést do souladu, aby to těžké a bolavé mohlo odejít., a že tu cestu k tomu najde jen hluboko uvnitř sebe a že pokud se o to snaží opravdově a s otevřeným srdcem, pak to nemůže dopadnout špatně.U mě konkrétně se jedná o nelehkou záhadnou nemoc neurologického charakteru, která mi přišla do života před cca 15l, dlouhé roky lékaři marně pro ni hledali škatulku,byla jsem na tom svého času velmi zle, dnes funguji až na vyjímky celkem normálně, více konkrétních info o mě a také o nemoci je k nalezení zde http://profil.najdise.cz/dzejn123 . Snažím se vždy o maximální upřímnost, otevřenost a opravdovost, ve vztahu je pro mě důležitá otevřená komunikace, vzájemný respekt a úcta a v neposlední řadě také humor, ..Myslím že mě po prožitých zkušenostech něco jen tak nezdrtí, ale láska ta opravdová mi chybí a pokud ji nepotkám, budu radši sama , protože nehledám vztah pro zaplnění prázdnoty ale proto, abychom se milovali a podporovali a bylo nám spolu fajn v dobách dobrých i horších a abychom zvládli i svoje nedokonalosti a respektovali se takoví jací jsme.

Hledá se slečna/žena tak trochu jiná 😁

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
PaulussorrXS
33 let, okres Česká Lípa, vloženo 21.06.2019
Ahoj, byla by zde nějaká sympatická slečna/paní na popsání. Nemám rád cigarety, alkohol, drogy. Ideálně se zájmy i mimo tento svět. Klidně napiš, budu se těšit. P

Být spolu

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Roman
44 let, okres Plzeň město, vloženo 21.06.2019
Rád poznám tímto přítelkyni, partnerku pro sdílení všeho krásného a příjemný, otevřený vztah. Baví mě cestování, cvičení, tanec a cesty sebepoznání přes jogu a tantru. Jinak jsem též otevřený všemu novému a poznání nových cest. Těším se na setkání.

Seznámení

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Ondra
41 let, okres Zlín, vloženo 21.06.2019
Ahoj… hledám sympatickou ženu, partnerku na trvalý vztah. Jsem svobodný, zatím bezdětný muž, 40 let, 178cm. Mezi mé zájmy patří sebevzdělávání, poznávání, literatura, internet, turistika, ekologie a spirituální věci. Nepiju, nekouřím, jsem vegetarián skoro 20 let.

Určitě jsi

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
marek
57 let, okres Chrudim, vloženo 21.06.2019
Hezký den, hledám ženu přiměřeného věku nekuřačku, hledající pohlazení, lásku, milování, jistotu, souznění páru. Bydlím u řeky Doubravy na pomezí okresů Chrudim, Havlíčkův Brod a Čáslav v krásné přírodě, pod staletým dubem rybníčkem s rybkami. Jsem 56/173/90. Snad. naivně věřím v život v lásce a empatii jsem zvyklý dávat i něco málo očekávat.

Společné zájmy

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
tanira
42 let, okres Kroměříž, vloženo 18.06.2019
Hledám spřízněnou duši.Ráda se procházím lesem,relaxuji u vody,jezdím na kole,do zoo,na hrady...Poslouchám country,folk,rock,čtu romantické knihy,luštím křížovky...Chtěla bych pryč z města,v přírodě se cítím svobodná,jestli to cítíš stejně,dej mi o sobě vědět.Martina

Přidáš se ;-) ?

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 18.06.2019
Cestuju po střední Evropě, jezdím na kole, celoročně běhám, miluju hory. Pěstuju zeleninu, zahradničím, mám pěkný skleník:-). Skvěle si při práci na zahradě odpočinu od práce v kanceláři. Baví mě ekologie, soběstačnost. Mám v plánu vybudovat solární elektrárnu. Líbí se mi čistá auta na elektřinu, bez závislosti na ropě. V létě jsem rád u vody, koupání v jezerech a lomech. V zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný chlap, který má svou dílnu. Žiju sám na vesnici bez televize, v klidu, kousek od Prahy 6 u metropole. Pracuju trvale z domova, nejsem nikde uvázaný od/do a poskytuje mi to prostor. Nebráním se v budoucnu rodině, ale teď to není to, proč se seznamuji. Je třeba se nejdříve poznat. Rád bych sdílel realitu, společně tvořil a radoval se ze společného výsledku, uvidí se brzy, co a jak dál. Ozvi se, dělí nás od sebe třeba jen Tvoje reakce? Budu rád když se ozveš:-)! Praha a okolí, střední Čechy..... PS je to zde stejné jako jinde, nezávazné povrchní nedospělé oťukávání, pokud mě chceš oslovit ze zvědavosti a jen tak to zkoušíš, hledáš poklábosení, prosím adresuj to jinam. Už vůbec nehledám občasný volný kontakt, který když nebude, nic se nestane, ale výhled trvalého vážného vztahu.

Nějaká slečna, paní na pokec

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
PaulussorrXS
33 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 18.06.2019
Ahoj, byla by zde nějaká sympatická slečna/paní na popsání. Nemám rád cigarety, alkohol, drogy. Ideálně se zájmy i mimo tento svět. Klidně napiš, budu se těšit. P

Společné léto.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shanti
30 let, Praha, vloženo 17.06.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Shanti

Hledá se muž :)

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Karlenka
40 let, Praha, vloženo 17.06.2019
Ahoj, hledám pohodového muže z Prahy či okolí. Jsem vysoká (176cm) štíhlá, tmavovlasá. Mám blízký vztah k pohanství, miluju přírodu a žiji v souladu s ní. Vegetariánka, astroložka, tak trochu čarodějka. Vše integrované do obyčejné každodennosti našeho hlavního města:) Většinou veselá, s pozitivním vztahem k alkoholu:)Jen je mi občas smutno, i přes mnoho skvělých přátel...
Těším se na Tvou odpověď :-)

Vzájemné porozumění a společná řeč

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Terka
26 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 15.06.2019
Ahoj, je mi 26 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, pohodového a chápavého kluka, nekuřáka (23-32 let), který rád hraje na hudební nástroj, kreslí/maluje, fotí, má rád zvířata, jezdí třeba na kole nebo podnikne nějaký výlet a hledá taky milou kamarádku se vzájemným porozuměním a kterou by bral takovou jaká je a po vzájemné sympatii vážný vztah.

počet nalezených inzerátů: 2495 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Moudrý nemyslí. On ví, on má vědomí. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 1, poslední: 25.06.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 15, poslední: 25.06.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Reiki škodí
komentářů: 55, poslední: 12.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

Máte problémy se spánkem?
ano: špatně usínám (1194)
->
ano: v noci se budím (1024)
->
ano: hůře se mi vstává (1179)
->
ano: usínám během dne (1075)
->
ano: mám sklony chodit spát pozdě (1172)
->
kombinace několika předchozích (1049)
->
nemám žádné problémy (1307)
->
Celkem hlasovalo: 8000

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0