Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


S O U Z N Ě N Í...

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Radoslav
52 let, okres Brno venkov, vloženo 20.07.2019
S neutuchající nadějí....hledám, ... toužím, ...věřím..., a nevzdávám..
...i zkraje býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející...
... mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění..
.Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...
Radoslav, ten...s TOUHAMI...

Kočku prosím

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Venceslav
38 let, Praha, vloženo 19.07.2019
Ahoj hledám chytrou, hodnou a hezkou holku která už ví co je to duchovní život a že ve světě se štěstí nenachází, ale je v nás. A podle toho taky žije. Jsem strašně vtipnej, chytrej a zcestovalej a co se týče světských věcí miluju kočky, čokoládu, Ondříčka, Belmonda, Delona a grapefruitový Zlatopramen. Více po mailu či osobně, nerad bych tady psal šílený story a životopisy jako ostatní :)

zámky, deskovky, fantasy...a cukrárny! :-D

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Lenka Aknel
40 let, okres Brno venkov, vloženo 19.07.2019
Ahoj, mám ráda hrady a zámky, výlety, deskové hry, sci-fi a fantasy, osobní rozvoj, sebevzdělávání, vaření a pečení, tanec, vážnou i nevážnou hudbu, cukrárny, zajímám se o ekologii, celostní přístup a alternativní směry. . . Je mi 40, jsem štíhlé postavy, bydlím ve Slavkově u Brna, začínám s veganstvím. Máš podobné zájmy? Tak určitě napiš, budu se těšit! Lenka.

Setkání

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Kuba
42 let, okres Karlovy Vary, vloženo 18.07.2019
Trvá to už nějak dlouho a tak Ti jdu naproti. Vím, že máš ráda přírodu, zvířata, klid a ticho, ale i smích, posezení u piva nebo u krbu s vínem, jsi dospělá duše a znáš se a víš, že nemůžeš milovat druhé, pokud nemiluješ sebe. Takže až se potkáme, budeme vědět proč se to děje. A pak spolu můžeme vnímat přítomnost při jízdě na motorce...nebo při krmení oveček a koz, koček a psů, nebo při pozorování čmeláka na zahradě (Jo, mám spoustu zvířat, motorku a dům s velkou zahradou).

Společný život v lásce

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
36 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 18.07.2019
Najde se pohodářka, vnitřně laskavá a se schopností vnímat krásu, pro klidný rodinný život v domě uprostřed přírody? Nepotřebuji měnit velký svět, stačí vybudovat krásný ten náš malý - věnovat se dětem, domku, kulturnímu životu, poznávat krásu přírody na výletech, snažit se žít k ní ohleduplně a nekonzumně a dívat se na svět optimisticky a s úsměvem. Důležité je pro mě, abys byla laskavá, nepovrchní, dokázala komunikovat, věděla, že se vztah musí budovat, měla smysl pro vnímání krásy a pozitivní náhled na svět. Vysoký, štíhlý, VŠ.

Společné ticho

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
petr
36 let, Praha, vloženo 17.07.2019
Žena na společnou meditaci? Co je víc, než být spolu v tichu?

Meditace

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Petr
40 let, okres Plzeň město, vloženo 16.07.2019
Ahoj, hledám někoho na společnou meditaci. :)

Jen pár písmen ;)

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 16.07.2019
Ahoj, rád bych poznal milou duši, pro začátek jen na pár písmen, případně popovídání po telefonu (na výlety kvůli mému zdraví ještě není mnoho sil - zatím). Zajímá mne mnoho věcí, od zdravé stravy, cvičení, alternativní medicíny, neustálé vzdělávání se, knih, přes filmy, hudbu až po auta, internet a moderní technologie, a další... A rád poznávám nové věci. Prostě si vzájemně udělat život veselejší :)

autentičnost-žít svou individualitu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Praha západ, vloženo 16.07.2019
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Společné léto.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shanti
30 let, Praha, vloženo 16.07.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Více o mně např. na www.mystic-guitar.cz . Shanti

Vědomý život

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jakub
31 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 15.07.2019
Ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 30 let a jsem tak trochu introvert a melancholik. Mám rád přírodu a pohyb na čerstvém vzduchu, zajímám se o duchovní rozvoj a snažím se žít ohleduplně k ostatním lidem, zvířatům, životnímu prostředí a planetě. A rád bych se touto cestou seznámil a navázal přátelský a časem třeba i partnerský vztah s hodnou, milou a skromnou dívkou s podobnými zájmy.

Mám túžbu po krásnej erotike...

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TúžbaPoKrásnejErotike
30 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
...s ženou, ktorej druhá čakra horí živočíšnym ohňom...

:)

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Yoss
46 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
Hledám alespoň trošku esotericky založenou partnerku pro vážný vztah, založení rodiny, společné podnikání, báječný život... Ženu, která má ráda milování a je v něm dominantnější. Těším se :)

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 13.07.2019
Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Léto a pak třeba i další život

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Ondra
32 let, okres Brno město, vloženo 12.07.2019
Ahojky, neznámá dívko, rád tě poznávám.
Letos bych nechtěl strávit léto sám.
Jsem dlouhovlasý brýlatý introvert,
tak trochu hipík a trochu nerd.
Hledám parťačku a kamarádku,
co zajde na výlet i sednout s čajem na zahrádku.
A jestli kamarádství pěkně vyjde,
možná že nakonec i láška přijde:-)
Stádo koníčků mám ve své stáji,
zvířata i hudbu ukrývají.
Na výlety chodím rád, nebojím se táboření,
další velkou vášní mou je knížek čtení.
Nekouřím, alkohol piju zřídka a po pajzlech se necourám, děti žádné nemám jen kocoura.
Že jsem ucitel, mám teď volné léto,
neboj se a napiš, snadné je to -
a věru se nemáš čeho bát,
nebudu-li tvůj partner, pak jistě budu kamarád.
Ondra

Těším se na Tebe

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Komoň
43 let, Praha, vloženo 11.07.2019
Jsem snad trochu extremista a celkem typický Beran (a Drak) takže mi vyhovuje "klasické" uspořádání vztahů, ženu, která je ženská a dovolí mi být chlapem a "ochraňovat" jí a zároveň mi bude něžnou oporou, což neznamená, že by mě měla snad nějak "poslouchat", naopak je pro mě důležitý ženský pohled na život a svět. Ženu, které mě dokáže s klidem občas "usadit" v nějakém mém spekulativním intelektuálním rozletu a nebude si dělat hlavu z mých občas praštěných analýz čehokoli. To, že je žena ženská se pro mě nevylučuje s aktivním přístupem k čemukoli...prostě radši něžnou tygřici než něžnou puťku :-)
Společný humor, nadhled, schopnost zasmát se sám sobě jsou pro mě důležité ingredience vztahu.
Spiritualita je pro mě důležitá v propojení se životem, obyčejní lidé jsou často opravdovější a pravdivější než většina ezoterických zapálenců.
Společné koníčky jsou fajn, ale rozdílné jsou také obohacující. Hledám někoho se zájmem o osobní rozvoj a spiritualitu (třeba i psychologii, astrologii) ale není moc ezoterický a žije život naplno. Spíš je pro mě důležitá práce na sobě (a vztahu) než nějaké meditace. Neumím si představit život bez psa (ač teď žádného nemám). Jsem rekreační (!) sportovec (hory, koloběžka, nohejbal, aikido), vegetarián (skoro, jím ryby a moc to neřeším).Mám za sebou jeden krásný dlouhý vztah a jinak relativně málo zkušeností. Momentálně pracuji jako pečovatel v Domově pro seniory, podobnou práci jsem dělal chvíli i v Anglii, takže se bez problému domluvím. Předchozí zaměstnání bylo v autopůjčovně na letišti (skoro 20 let).
Rád cestuji a hlavně JV Asie (Thajsko a okolí) nabízí tolik možností....
Těším se na reakce a krásný den Všem

Viděl jsem padat hvězdu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Nezadaný
68 let, okres Kutná Hora, vloženo 9.07.2019
Vidět padat hvězdu znamená štěstí. Vsadit sportku, nebo podat inzerát? Zvolil jsem inzerát. Tož kde jsi, má hvězdičko blýskavá? Příjemný, zachovalý, komunikativní, rozvedený, starší muž (68) hledá ženu s kladným vztahem k literatuře, publicistice, hudbě, filmu, východní filosofii, józe, tantře, buddhismu, taoismu, tradiční čínské medicíně, fytoterapii, urinoterapii, masážím, zdravé výživě, zahradě apod. Věk, fyzická krása a míra poznání nerozhodují! Napiš, těším se! Slibuji, že odpovím!

Zen

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Petr
40 let, okres Hodonín, vloženo 8.07.2019
Ahoj, hledám ženu pro společný život a vzájemnou podporu v sebepoznávání, v mém případě hlavně prostřednictvím praxe zenu. Chci pomoct tomuto světu a změnit svět k lepšímu, ale začínám u sebe, s nohama na zemi a s pozorností na tento okamžik.
Také mě baví chození v přírodě, po horách, cestování, hudba a podobné aktivity. Pokud máš podobný směr, dej vědět :-)

Vlaštovky v létě, listí, sníh, kukačky na jaře

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Vašek
35 let, okres Rokycany, vloženo 8.07.2019
Hledám kamarádku, ale vážně kamarádku a časem se může něco rozvinout nebo nemusí. Nechci si klást žádné požadavky, ale raději bych to nechal přijít. Je však důlžité mít nějaký čas, cestu, neztrácet se v ideálech a snažit se o pravdivost. :)

Je v tom dnešním zmatku žena na seznámení?

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Pavel
37 let, okres Olomouc, vloženo 7.07.2019
Krásný den,
rád se seznámím s fajn ženou, která ví, že svět není jen to, co jde vidět očima a co lze chápat rozumem.
Slova zde nenahradí bližší seznámení, nebo osobní setkání, proto se moc nerozepisuji.

počet nalezených inzerátů: 2513 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Život se nesmí žít představami, nýbrž Životem. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

S jakou částí těla míváte nejvíce problémy?
nemívám žádné problémy (1280)
->
nohy, ruce (1289)
->
pohlaví a okolí (1445)
->
břicho (1267)
->
hrudník, srdce (1164)
->
záda, krk (1282)
->
hlava, obličej (1263)
->
Celkem hlasovalo: 8990

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0