Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"důvěra, věrnost, upřímnost"

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
TERAPHIM
40 let, okres Praha západ, vloženo 23.09.2018
Hledám pokud možno co nejobyčejnější ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, lenošení, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu "ANO". Nemám žádné extra nároky na "protějšek". Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, veselou, nezákeřnou a především věrnou.
Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet...
Každá duchovní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu.:) Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu. Těším se na Tvé řádky.

Tvé sny nemají datum spotřeby (-:

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
coronett
29 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 23.09.2018
Já:Téměř 29 letá, řidička autobusu :-) Po rozličných životních zkouškách stále pracující na svém "růstu", pozitivně myslící, srdečná, tolerantní, cílevědomá, komunikativní, citová, obětavá, vážící si milovaného/hodného člověka... Houževnatá, ale v duši citlivá. Aktivní a pracovitá štírka, dávající přednost vegetariánské stravě, která neuznává konzumní styl života, miluje své doma, přírodu, lesy, hory, vodní dýmku, čaj a taky svého afgánského chrta a Mazdu :)
Se zájmem o hudbu, fotografování, cestování, výlety, zvířata, ezoteriku, čínskou medicínu, alternativní způsoby života...Hledám muže, který má vyřešenou minulost, a ví, co od života chce. Muže na podzimní výletování, dýmkaření, čaje (nejen) o páté,...ráda se připojím k aktivitám, které budou i tobě blízké a rozšířím tak své pole zájmů :)
Více (či méne) se uvidí co ne/bude dále :-)
Ideálně MS kraj a okolí cca 100 km. Není rozhodně podmínkou, ale čím dále, tím pravděpodobně méně spontánních setkání ( a to je škoda) :-)

Společná řeč a společné zájmy

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Terzek
25 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 22.09.2018
Ahoj, je mi 25 let, mám mírnou formu Aspergerova syndromu a hledám milého, pohodového, chápavého kluka ve věku 23-32 let, který by mne bral takovou jaká jsem a také s podobnými koníčky. Z mých zájmů to je hudební nástroj, kreativní činnosti, focení, nějaký ten sport, zajímám se také o meditaci i jogu atd. Jaké jsou tvoje koníčky? Ze začátku na dopisování, později po domluvě setkání a po vzájemné sympatii i vážný vztah.

Duchovní partnerka

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Angel
42 let, Praha, vloženo 22.09.2018
Ahojky, hledám duchovně založenou ženu nejlépe se zájmem o jógu, meditace, mantry, ajurvédu, klidný rodinný život. Ženu, která upřednostňuje alternativní přístup ke zdraví, má ráda sdílení, poznávání nového, miluje pobyt v přírodě, posezení v čajovně... :)

Vesmír a jeho taje

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Kolibřík
40 let, okres Praha východ, vloženo 22.09.2018
Hledám spřízněnou duši, kamaráda (kamarádku), koho jako mne hluboce zasáhl příběh George Adamského, Howarda Mengera a Giorgio Dibitonta navzdory tomu, co se povídá. Přesto respektuji vědu a snažím se jít zlatou střední cestou. Příznivci konspiračních teorií proto prosím nepište. Pokud to jen zkoušíte a chcete se jen seznámit nehledě na obsah inzerátu, tak sorry, ale hledám něco trochu jiného. Někoho, kdo je připravený a je pro něj stejně důležité jako pro mne vytvořit skupinu dvou, třech, maximálně čtyř lidí, přátel pátrajících po tom, co zmínění pánové (a nejen po tom). Bez předsudků, konspirací a fanatismu. Tož tak. Pěkný den a zdar.

Svíčkový večer

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Svíčkový večer
47 let, okres Brno město, vloženo 21.09.2018
Zvu všechny z Brna a okolí 4.10. v 17. hodin na pohodový večer při svíčkách. Večer je určený pro každého, kdo se někdy cítil osamocen. Večer zpříjemní člověk, který toho o osamělosti ví víc, než kdokoliv z nás. Jedná se o odborníka na partnerské vztahy a samotu. Bližší info mailem. Těším se na setkání.

Tantra

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Davi
45 let, okres Brno město, vloženo 21.09.2018
Ahoj.Hledam partnerku na tantru.

Hledám ženu pro společnou cestu životem

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
39 let, Praha, vloženo 21.09.2018
Cestuju, jezdím na kole, běhám, miluju hory. Pěstuju, zahradničím.. baví mě ekologie, soběstačnost. V příštím roce chci vybudovat solární elektrárnu. V létě jsem rád u vody, v zimě miluju oheň v kamnech a saunu, kterou jsem si aktuálně postavil doma. Jsem otevřený, pozitivní, upřímný a manuálně zručný člověk. Nemám hlavu v oblacích, nohama stojím na zemi. Žiju sám na vesnici kousek od Prahy, mezi Kladnem a Berounem. Podnikám, pracuju z domova, mám malou firmičku, jsem ovšem stále mezi stejnými lidmi a není tolik možností poznávat nové. Nemám na seznamku moc příležitostí, tak bych chtěl zkusit tuhle cestu. Nebráním se rodině, ale není to aktuálně můj cíl. Rád bych sdílel realitu a uvidí se:-).

Životní cesta

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
V.
25 let, okres Plzeň jih, vloženo 21.09.2018
Krásný den všem :)
Nikdy jsem na seznamkách nebyla a nepsala žádné inzeráty, takže premiéra :)) ale chtěla jsem to zkusit. Vlastně ani nic nehledám a nic neočekávám, a to i v životě. Před pár lety jsem se dala na "svou" cestu, přičemž jsem si vyřešila minulost a prodělala hlubokou očistu od genetických vzorců svých předků. Tím jsem nastartovala "svou" duchovní cestu, na které stále pracuji. Miluji zvířata, doma mám kočku. Chybí mi spřízněná duše, která prožila něco podobného nebo se tím zabývá a chtěla se o své zážitky podělit, ať už se jedná o vlastní zkušenosti nebo zkušenosti někoho jiného z okolí. Zajímá mě osobní rozvoj, reiki, regresivní terapie, holistická medicína, alternativní terapie nebo prostě jen milovníci zvířat. :) Pokud je tu někdo, kdo by si chtěl psát nebo si o tom i popovídat, budu ráda. :)

Duhová cesta životem

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Vlkůň
40 let, Praha, vloženo 21.09.2018
Ráda bys tvořila budoucnost a prožívala přítomnost s někým, kdo nebere sebe ani život smrtelně vážně a umí se smát a hrát si? A přitom dokáže být oporou a naslouchat? Stát si za svým i přiznat chybu? A baví tě v životě střídat role bohyně, ženy i trochu bláznivé a hravé holčičky? Podej mi skrz internet ruku a pojď zjistit, zda se hledáme navzájem.
Jsem vysoký štíhlý nekuřák s dlouhou hřívou, kterého živí (a baví) slova a který pořád věří, že láska dokáže zázraky. Jen je ji potřeba trochu postrčit a jít si naproti. (Nejenom Praha! Je spousta míst, kde je hezky.)

Komunita

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
2018 tantra
42 let, okres Žďár nad Sázavou, vloženo 19.09.2018
Hledám duchovně založenè lodičky pro založení duchovní komunity a bydlení v přírodě.

Hledám svou učitelku tantry

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
2018 tantra
42 let, okres Žďár nad Sázavou, vloženo 19.09.2018
Pohledný 40tnik vyšší postavy hledá partnerku tantričku na posvátné spojení a práci s energií.

Hledám vědomou partnerku

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Hledající
43 let, okres Brno venkov, vloženo 19.09.2018
Jsem muž jdoucí po duchovní cestě, která nikdy nekončí. Snažím se žít čistě a nikomu neškodit, čistit svou karmu modlitbou a meditací a spojením s Bohem, přírodou, a láskou, s energiemi. Nejsem v žádné církvi, sektě, skupině, neuctívám žádného gurua ani učitele. Pomáhám lidem s jejich traumaty a bolestmi. Prošel jsem si v minulosti esoterikou, duchovnem, přečetl stovky knih, stáhl si v rozšířeném vědomí, v napojení a v jasnovědění lecos. Žiji v domě u lesa, na energetickém místě, které mi dává sílu, snažím se ctít vesmírné zákony. Jsem tmavovlasý, prý pohledný charizmatický sympaťák, 42/189cm, sportovní postavy. Žiji zbaven závislostí, zdravě se stravuji, o tělo se starám. Zdravé tělo i lépe funguje v rámci milování.:) Źiji docela skromně a finančně mám hojnost a víc než potřebuji. Mám i spoustu volného času. Neuvízl jsem v pasti dluhů, hypoték. Hledám ženu na sobě duchovně pracující, i klidně s tím teprve začínající. Se kterou si budeme vzájemně učiteli i oporou. V lásce, souznění a harmonii. Můžeš být odkudkoliv. S dětmi nebo bez. Jsem tolerantní a milující. Můžeš mít i svou víru, svého gurua, učitele.:)

Spojení duší

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Josef
40 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 17.09.2018
Ahojky.Zajímám se o národ indiánů a jejich harmonii s přírodou.Poslouchám hudbu tvořenou lidmi i matkou přírodou. .Žiji na chalupě s několika svými dvounohými i čtyřnohými kamarády.:) Bez internetu a televize.Dává mi to prostor pro vnitřní přemýšlení i klid.Upevňuje to mou pozitivní schránku a klidné dění v duši.Jsem abstinent ale kuřák.Mám rád úsměv a upřímnost.A třeba zde potkám ženu která to bude mít podobné a naše cesty i duše se spojí v pozitivné dění.Má fyzická schránka je 39/185/75:) Více si případně napíšem...:) Krásný den:)

Společný život

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Komunita
40 let, Praha, vloženo 16.09.2018
Hledám duchovně založené lidi ke společnému životu v komunitě. Uvítám odpovědi i od lidí, kteří již tímto způsobem žijí. Předem děkuji a přeji hezký den :)

společné výletování

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
výletník
55 let, okres Liberec, vloženo 16.09.2018
Vyhlížím zde příjemnou, duchovně založenou ženu s láskou k přírodě a k naší zemi, ideálně s kladným vztahem ke křesťanství a k aktivnímu pohybu (výlety cyklo i pěšky, příp. lyžování, plavání - není podm., vše rekreačně). Trocha umění a dobré kultury také neuškodí. Jen nekuřačka s vyřešenými vztahy. Liberec, Jablonec, Turnov a blízké okolí. Zn. Spolu do Českého Ráje.

Duchovní léčení

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Adam
55 let, Praha, vloženo 16.09.2018
Nabízím možnost duchovního léčení všem lidem se zdravotními problémy. Více informací emailem.

Výlety, cesta životem

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Martin
30 let, okres Klatovy, vloženo 15.09.2018
Ahoj,
hledám kamarádku na výlety, povídání a případnou cestu životem. Nehledám jen někoho, abych nebyl sám - nepřekážím si, ale ženská energie chybí :) Mezi mé koníčky patří pes, příroda, cestování, kopečky

Klidný, romantický kluk z lesa hledá klidnou a přesto správně praštěnou :) vyrovnanou, romantickou slečnu.

Hledám lásku

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Myslitel
24 let, Praha, vloženo 15.09.2018
Hledám duchovně založenou a na úrovni rozumnou slečnu pro život. Praha.

Dobrodružství

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Aleš
27 let, okres Plzeň sever, vloženo 15.09.2018
Ahoj. Hledám dobrodružnou duši na výlety. Po svých, autem, klidně letadlem jestli máte :-) Televizi nevedu, mám svůj vlastní, mnohem zajímavější vnitřní internet...

počet nalezených inzerátů: 2351 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Není nic než... (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akcemystička Ivana Adamcová
komentářů: 65, poslední: 23.09.2018
Tělo a duše?
komentářů: 13, poslední: 23.09.2018
NEVÝCHOVA - moderní výchova, n..
komentářů: 6, poslední: 23.09.2018
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 79, poslední: 20.09.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 259, poslední: 14.09.2018
Kamarádství mezi mužem a ženou
komentářů: 4, poslední: 13.09.2018

Svět barevných balónků
komentářů: 2, poslední: 23.09.2018

Anketa

Mluvíte pravdu?
vždy - opravdu! (1327)
->
víceméně říkám pravdu (1250)
->
občas si trošku vymýšlím (1547)
->
tu a tam si k tomu něco přidám (1000)
->
občas zalžu, pro dobro druhého (1104)
->
lžu hodně, bohužel (776)
->
lžu především sobě (1071)
->
Celkem hlasovalo: 8078

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0