Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Přirozeně :-).

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Eva
43 let, okres Olomouc, vloženo 18.03.2019
Chtěla bych …
Muže, který v sobě přirozeně cítí soulad s tématy nevýchovy, unschoolingu, něčeho ve smyslu rodového obydlí, porodu v domácím prostředí. Muže, který buduje nebo chce budovat a tvořit přirozeně Zdravý život pro sebe i svoji rodinu. Muže, který žije Vědomě Živý život, ve smyslu následování přirozených zdravých instinktů, Vnitřní Moudrosti a souladu se sebou. Jsem žena projevující se Přirozeně a Pravdivě. Žiji tak, aby má slova byla v souladu s mými činy a s Pravdou. Ne vždy to bylo prožitky příjemné, neboť Cestou Životem přicházely různé lekce, ale být v souladu se svými vnitřními pravdami a Moudrostí je pro mne přirozené a důležité. Věřím, že s tím správným mužem, budeme moci stvořit jednoduše zdravý vztah a Domov. Je mi 42 let.

Život v přírodě

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Vítr, letící zelené listy, život v kráse
0 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 17.03.2019
1. polovina inzerátu:

V průběhu zimy jsem byla zaláskovaná do svého kamaráda. Velice. Tato láska stále trvá, i když je to už jen přátelství na úrovni ticha nebo slov. Je to spíš přátelská blízkost, kdy si rádi povídáme a sdílíme vše, co vnímáme jako krásné, občas naše blízkost přeroste v doteky. Jsem bytost, která doteky potřebuje a zbožňuje, a která, když komunikuje s lidmi, kterými koli, ráda se jich dotýká. Já i on víme, že není možné vytvořit partnerství, z důvodů, které nechci zde uvádět. Také vím, že jsem tímto krásnem měla projít, provázel mě Bůh - i když tyto řádky měly zůstat se mnou, ale pro hlubší pochopení je vypisuji, prožívala jsem něco velmi důležitého, co mě ohromně obohatilo a posunulo, slovy nevypsatelným způsobem. Láska to byla a je oboustranná. Není v mých schopnostech tuto lásku skončit a začít novou. Miluju jako bůh, miluju všechny své přátelé, cítím k nim lásku a hledám partnera, který toto nebude vnímat jako že mu tím něco beru, ale jako dobro, které ve svém srdci potřebuji prožívat. Myslím si, že až se v důvěře propojíme i na fyzické úrovni, odezní potřeba cítit doteky mého kamaráda. Vyloučit to ale nemohu, doteky mi odepíraly rodiče již od mého necelého roku, a mám opravdu velký nedostatek.... Vím, že partnera potřebuji. Toužím růst, a společně tvořit. Jako žena cítit, že mě ochraňuje propojení s ním. Mám toho za sebou opravdu mnoho.

Prosím čti další inzerát. Musela jsem svůj inzerát rozdělit na dvě poloviny. Celý se sem nevešel

Život v přírodě

Blíženci
22.5. - 21.6.
Žena
Vítr, letící zelené listy, život v kráse
0 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 17.03.2019
2. polovina inzerátu

V současné době hledám i místo pro život. Není mi úplně jasné ještě to, kde budu či mám žít. I když určitá přání mám. Ale třeba se vše budu dozvídat v průběhu.... V truhlářství se mi v průběhu jara začne vyrábět můj domeček, už se suší a připravuje dřevo na stavbu : ) vlastně náš - mám báječného syna (8 let), mám dva syny, ale žiju jen s jedním. Minulost mám vyřešenou. Hledám louku, eventuelně i zahradu se stromy, ale chci a přeju si sázet vlastní svobodné stromy, které si nechávám růst ze semínek v truhlíkách pod okny domečku, kde teď ještě občas bydlím. Za měsíc se ale budu stěhovat. Zatím nevím kam, kamkoli na louku, do stanu nebo do týpí. Louky, o které jsem měla zájem vyjdou až na podzim, možná dříve nevím.... Miluju život v prostoru ticha, tady a teď, obklopená zelení, přírodou, zvuky zurčících vod... Žiju v souladu s přírodou... Bytostně ale cítím, že život na Moravě bych teď asi nebyla schopná zvládnout, i když například krajina Beskyd se mi velmi líbí.

Uvítám zralého muže, charakterově i duší, s mírami ideálně 175 cm, (46-51) štíhlý a třeba i přirozeně mužsky tvarovaný. Šikovný, s chutí a radostí tvořit. Optimistu, s otevřeným srdcem, který přirozeně prožívá své emoce, k tomu patří i zranitelnost. Milující přírodu a děti.

Já 174, vlnité vlasy na záda blond/světle hnědé, štíhlé až hubené postavy : ) Věk neuvádím, protože věk nepoužívám. Žiji bez věku a bez času.

Harmonický vztah

Váhy
23.9. - 23.10.
Žena
Martina
41 let, Praha, vloženo 17.03.2019
Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem ve věku 40 - 50 let. Bude příjemné, pokud najdu partnera nebo i jenom kamaráda. Baví mě sporty, četba (teď hlavně sci-fi), ráda chodím do přírody a zajímám se o duchovní témata a témata seberozvoje. Doma mám dvě úžasné děti, kluka a holčičku. Minulost mám vyřešenou, ráda bych se potkala s někým, s kým se budeme doplňovat, chybí mi souznění a sdílení - a to nejenom těch horších, ale hlavně těch hezkých momentů v životě. Je mi 40 let.

ZNOJMO a okolí cca 30km??

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
XYTRAX
36 let, okres Znojmo, vloženo 17.03.2019
Zjistil jsem, že být vegetariánem, je ve Znojmě dost omezující faktor při seznamování a když připočtu i další věci, které ti můžu prozradit, když projevíš zájem, tak potom je seznamování málem umění. :-)) Jinač bych ve stručnosti řek, že hledám fajn holku bez závazků. Já 35, 171cm.

a po dešti rozkvetly i květy

Panna
23.8. - 22.9.
Žena
Zuzka
45 let, okres Brno město, vloženo 16.03.2019
Bez lásky muže se můj život stává pouhou skořápkou, přestože druhého se mi do jisté míry dostává, včetně možnosti duchovní praxe. Snad bych ze směla zeptat, jestli je některý z vás mužů volný, třeba pro společnou procházku , výměnu ,zeptat se tě právě řešíš ?, vyslechnou tě, a tak ... :-)

Zamyšlení

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Rona
53 let, Praha, vloženo 15.03.2019
Hledám zralého muže, který již považuje svůj život za prožitý a chce sdílet své poznatky, postřehy, úvahy, názory.. Nic více, nic méně.

Oba

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
*nikdo
109 let, okres Zlín, vloženo 15.03.2019
15.03.2019
Jsme tu oba, jak to měkké poddajné citové ženské, tak to pevné rozhodné intuitivní mužské. Ukazujeme na to, co je nekonečné, které se nám jeví jako konečné. I v tom i tom je láska, radost, vášeň, nemusíme je hledat, jsou všude. Stačí se objímat, cítit...nic víc, vše už je, pocity i hledání jsou pastí. Je mi jedno, jestli ti je 20 nebo 60, jsi krásná, jestliže však můžeme mít děti, je to fajn i se zodpovědným nelehkým i šťastným životem v horské přírodě, vodou, bohatstvím, nekonečnou prací, stromy, klidem, láskou v dřevěnici i zahradě, kde můžeme všichni růst. Tak pojď.

Ahoj všem.

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Ananas
31 let, okres Ostrava, vloženo 14.03.2019
Ahoj všem. Přeji hezký den všem mužům, kteří se chtějí seznámit a nehledají jen flirt. Ráda bych se seznámila s někým, kdo hledá vážný vztah Hledám hodného, spolehlivého a vtipného chlapa. Jsem 30/170. Jsem přátelská a veselá, hezká, příjemná a dobře naladěná žena. Budu se tešit...

Co uzme soumrak? Co úsvit daruje?

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Alacran
33 let, Praha, vloženo 14.03.2019
Jsem sympatický, solidní muž, posláním i povoláním učitel. Vnímám skryté hloubky života a dalo by se říct, že jsem vlastně velmi duchovní člověk. Každý den snažím se dávat lidem - v práci i kdekoliv jinde - to dobré a krásné, co v sobě nosím, aniž bych za to cokoli žádal. Dar druhému je mi sám o sobě největší odměnou. To je moudrost, ke které jsem dospěl a jsem za ni vděčný. Existuji v každodenní realitě, nelítám s hlavou v oblacích, ale materiálno není pro mne životním cílem. Přál bych si poznat milou, pohodovou ženu, se kterou bychom společně tvořili vzájemnou budoucnost. A tento inzerát je vlastně jedním ze způsobů jak kráčet tomuto přání naproti. Je ve mně mnoho lásky, laskavosti i něhy a rád bych ji sdílel s někým, kdo pro mě bude zcela jedinečný.

S O U Z N Ě N Í...

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Radoslav
52 let, okres Brno venkov, vloženo 13.03.2019
...i býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející, mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění...Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...

Společně s úsměvem :)

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
36 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 13.03.2019
Najde se usměvavá cácorka, co nebere život zas tak vážně, dokáže se usmívat, zadivočit, ale přitom je realistická a chtěla by budovat společný domov a rodinu? Žena s ekologickým cítěním, která by ráda žila uprostřed přírody, svobodně a trošku mimo systém, a jež chce mít krásný život bez otročení a hnaní za slávou a penězi, ale se smyslem v rodině. Mám rád život v minulosti, lidovou kulturu, hory a muziku, baví mě čtení a sebevzdělávání. Důležitá je pro mě i víra, přesto mi to nebrání žít s někým, jít na koncert či na pivo. Jsem vysoký, štíhlý, VŠ.

LoveLife

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
^oo^
30 let, okres Liberec, vloženo 13.03.2019
Kočičák hledá Kočičandu... :)

POKEC ??

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
anielskatvar
25 let, zahraničí, vloženo 11.03.2019
Ahojte kto by potreboval pomocť, ráda poradím vykladam karty...zatím byli všichni spokojený a řikaji že mám dar :)
Možná je fajn pomáhat lidem a ukazovat jim smer.
Kto hledá sám sebe alebo niečo v živote može mi napsat a rada vyslechnu poradím. Nie som žiadna liečivá sila ale zaujímam sa o všetko liečive bylinky, kameny apod.
KLIDNE AJ FB PAK :) Píšem básne treba vas tym poteším :)

kill me

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Mr. Nobody
32 let, okres Ostrava, vloženo 10.03.2019
Po tom co se mi v zivotě stalo, nedokážu dál normálně žít. Trpím psychickými problémy, nedokážu důvěřovat lidem a ani se radovat ze života. Vím že bych neměl být.

FunnySunny

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Fun&Sun
40 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 9.03.2019
Hledám kamaráda do pohody :-)

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 8.03.2019
Ahoj. :-) Jmenuji se Honza,studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let.Jsem 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znameni Panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm.o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... Hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí.

ZPĚVAČKA - SPIRITUÁLNÍ/MEDITAČNÍ HUDBA

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
P.Rodriguez
30 let, Praha, vloženo 7.03.2019
Ahoj, zkouším náhodu,tak možná vkládám zde trochu netradiční inzerát. Hledám zpěvačku pro svůj projekt. Měla by mít vztah a cit k duchovní, spirituální hudbě. Výhodou je ještě k tomu ovládat nějaký drobný příruční perkusivní nástroj :) více na www.mystic-guitar.cz , nebo ve zprávě.

.

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Lipanka
31 let, zahraničí, vloženo 6.03.2019
Ahoj. Zajímá mě alternativní způsob života (vegetariánství, přírodní produkty..), žití nejlépe v přírodě a třeba s ovečkama... Mám ráda hudbu, tanec, výlety a možná spoustu dalšího, co by se dalo podniknout společně.
Foto tady:
http://profil.najdise.cz/lipanka

:) to by or not to by?

Ryby
21.2. - 20.3.
Žena
Leroya
28 let, Praha, vloženo 4.03.2019
Ahoj, je zvláště, že mě sem dnes zavanulo. Myslím na tuto stránku. Nevím jestli slovo hledat je to pravé, ale ráda bych se seznámila s někým kdo mi je podobný. Kdo hledá kousky sama sebe, ale ví kam jde. Někoho kdo jen nehledá někoho na lásku, ale láskou sám je. Někoho kdo nečeká dokud mu život splní sny, ale sám jim jde vstříc Mám ráda přírodu, hudbu, knihy, filmy, vše poznané i nepoznané. A prosím pokud si muž tak maj srdce na tom pravém místě a výšku alespoň 184 cm sama jsem vysoká :)

počet nalezených inzerátů: 2438 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Prostě si uvědomit, že mám tu sílu. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Pravda je neschůdná země - Jid..
komentářů: 18, poslední: 20.03.2019
Všetko je to v hlave. Tak sa z..
komentářů: 10, poslední: 20.03.2019
Předání energie jiným...
komentářů: 1, poslední: 18.03.2019
Neviditelné stíny
komentářů: 12, poslední: 19.03.2019

Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 98, poslední: 19.03.2019
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 266, poslední: 12.03.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 6, poslední: 7.03.2019
Duchovno a duchovní
komentářů: 4, poslední: 25.02.2019
zivotni-energie.cz - vyhlidky
komentářů: 14, poslední: 25.02.2019
Znám ho z minulého života?
komentářů: 4, poslední: 18.02.2019


Anketa

Mluvíte pravdu?
vždy - opravdu! (1382)
->
víceméně říkám pravdu (1309)
->
občas si trošku vymýšlím (1592)
->
tu a tam si k tomu něco přidám (1049)
->
občas zalžu, pro dobro druhého (1143)
->
lžu hodně, bohužel (826)
->
lžu především sobě (1119)
->
Celkem hlasovalo: 8423

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0