Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Život ve dvou

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Vilda
70 let, Praha, vloženo 17.11.2018
Osamělou ženu kolem 65 let, která se vyzná v bylinkách a jejich pěstování, hledá šikovný kutil 70/172 nekuřák z Prahy. Případně pomohu s údržbou chaty a zahrady. Karel

Vím, že jsi!

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
The Switch
42 let, okres Chomutov, vloženo 17.11.2018
Ahoj, hledám Tebe, která víš, že máš duši, potřebuješ lásku přijímat i dávat. Buďme spolu rovnocennými partnery v životě a střídavě dominantní v ložnici, buďme si oporou v těžkých dobách a hřejivou náručí v noci. Vědomě a s láskou.

Pojďme se setkat.

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Michal
33 let, Praha, vloženo 17.11.2018
Ušetřím tě troušení mouder a budu stručný: Je mi čerstvých 33 let, mám VŠ vzdělání a podnikám v potravinářství. Jsem štíhlé postavy, 173 cm a pravidelně sportuji (2-3x týdně). Ve volném čase nejčastěji tančím standardní tance, vrtám se v zahradě (experimentuji s permakulturou) setkávám se s přáteli nebo čtu. Zdravě se stravuji (makrobiotika) a snažím se žít ekologicky. Osobnostní rozvoj a práce na sobě jsou neoddělitelnou součástí mého života. Vím co chci a jdu si za tím. Žiji spokojený a naplňující život i bez tebe, ale s tebou by mohl být ještě šťastnější... Jsi-li mladší, štíhlá a podobně laděná, napiš. Nelze nic ztratit, pouze získat...

Sdileni zivota

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
splus
41 let, Praha, vloženo 17.11.2018
Rada bych potkala na sve zivotni ceste muze, s kterym bych sdilela vse co zivot prinasi. Mam uz skoro 5letou dcerku. Rodina je pro me na 1.miste. Prvni pokus nevysel.Joga,meditace,priroda,souziti s prirodou,sobestacnost,pestovani vlastnich plodin, ziti na vesnici nebo v klidu v prirode,pohyb,radost,zvirata. To je to co ma duse citi a bylo by fajn potkat se s dusi,ktera to ma podobne. Foto zaslu emailem. Tesim se na Tvoji odpoved.:)

partner duše

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Tonda
44 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 16.11.2018
Najdu duchovně hledající ženu pro společné cvičení jógy,meditaci,modlitbu,tantru,tanec,reiki,daršan,pobyt ve tmě,putování přírodou....?

Praha

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
exwik
44 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Hledám ženský element, trochu alternativní a vnímavý pro meditace a tantru.

společník, parťák

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Lukrecie
38 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Ahoj hledám empatického, vědomého, vyzrálého, důvěryhodného, férového společníka na pěkné chvilky i trávení volného času, ponejlépe tantrika se vztahem k duchovnímu pohledu na život já 38/180/75 energická, všestranná, se zájmem o kulturu, pohyb, cestování, osobní rozvoj, krásno. Věkově prosím 30 - 50 max. Budu se těšit L.

...hledá vodu

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Ryba
31 let, Praha, vloženo 15.11.2018
Plácám se na suchu, sama ač ve vztahu, nutně bych si potřebovala popovídat (popsat) s někým naslouchajícím a nesoudícím a získat tak jiný pohled. Nikoho blízkého teď v okolí nemám. Nejlépe se ženou a na téma vztahy a samota...
Raději inkognito - znamení a bydliště smyšlené, věk přibližný :)

Hledám ženu pro společnou cestu životem

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
39 let, Praha, vloženo 15.11.2018
Jsem upřímný, pozitivní, komunikativní chlap. Občas se mi něco nepovede, ale umím znovu začínat. Rád pracuju na zahradě, rekreačně běhám, cestuju, nenudím se. Své budoucí partnerce mohu nabídnout mužnou sílu, ochranu, oporu, jistotu vztahu v dnešní nejistotě, lásku a společnou cestu. Jsem si jist, že někde žije žena mých snů. Žena, která mi na oplátku poskytne něhu, měkko, teplo, cit, umění pohladit, ženskost. Ženu, která potřebuje oporu a pocit jistoty. Žiju s vírou, že vše se nám společně podaří.

Co uzme soumrak? Co úsvit daruje?

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Marek
32 let, Praha, vloženo 14.11.2018
Jsem tajuplný štíří muž napojený na vyšší sféry, učitel povoláním i posláním, básník srdcem, které hoří vnitřní intensitou, nezdolný beran vládne mému 1. domu, ve stříbřitých píscích mé luny plavou si ryby hledající skrýše, kde mohly by snít nerušeně a čistě, průzračně. V mém oceánu rozpustilí chlapci plaví se na hřbetech mořských koníků a mořské panny s pobavenou grimasou pozorují, občas zamávají a růže rozlije se do tváří. Střelec je mým vnitřním dítkem, čestný a hrdý kentaur z arkadských vrchovin, štír mystikem s tarotovými kartami po kapsách (a ty také úzkostlivě opatruje, aby nepřišly o svůj hlas přicházející z Velkého neznáma), v lesklých šupinách rybích a ve dvojité duši rybí dlí má zranitelná ženská energie, vnímající, zatímco skopec nese mou nezdolnou mužskou část, bludného rytíře na kolena sraženého tolikrát, do bláta kolbiště, avšak pokaždé znovu povstavšího a se zrakem na slabých záblescích za ohni v dálce jdoucího, ač třeba mrzne až praští, i když v kloubech praská to a dře, třebaže zbroj nese zaschlou krev spolu se šrámy od zlomených čepelí, vždyť pod drátěnou košilí je živoucí, bijící srdce nesoucí naději. Sedím si u mého ohně a naslouchám mým dešťům... a vyprávím Ti, ve zkratce, kdo já jsem, ač nevím, kdos Ty a kudy teď kráčíš. Mé ruce vztahuji ve vstřícném gestu - s dlaněmi vzhůru obrácenými -, na všechny světové strany, vždyť netuším, odkud se vyjevíš. Má spřízněná duše, jež bylas mi zaslíbena a já Tobě, volám Tě a pravím: kdo jsem já, vím, však kdo Ty jsi?

Rád potkám spřízněnou duši...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Oheň
38 let, okres Znojmo, vloženo 11.11.2018
...pro toulky přírodou, jogu, vegetariánské vaření. Jemnohmotnou duši k ohni a čaji. K umění a mystice. Vše na oboustranné sympatii.

BDSM VE SPOJENÍ S DUCHOVNEM

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Callie
28 let, okres Vyškov, vloženo 11.11.2018
Jsem žena, která je ve své přirozené ženské energii submisivnější a tímto hledám duchovněji zaměřeného muže ve své pravé mužské síle. Pokud máš zkušenost s propojením duchovna a D/s a máš zájem o vážný vztah nejlépe o D/s 24/7 můžeme si vyměnit pár písmenek a uvidíme co z toho bude. Dávám přednost osobní schůzce.
Jinak mezi moje zájmy patří sport, příroda, zvířara, meditace, práce s čakrami, mám zasvěcení do energií reiki aj. Je mi 28let, štíhlé, atletické postavy. Více informací mailem.

Spřízněné Duše

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Lucie Shakti 11
33 let, okres Kutná Hora, vloženo 11.11.2018
Přeji si partnera, který je rodinný typ, žije světsky i duchovně, muže s otevřeným srdcem, pro kterého je důležitá Láska a duševní blízkost. Věřím ve vesmír, anděly, sílu myšlenky, energie, karmu, reinkarnaci, v Boha a Bohyni (Vnímám to tak, že Bůh a Bohyně jsou dva aspekty Jednoty, která se rozděluje, aby se její části mohly v extázi a blaženosti opět spojit, a tímto spojením vytvořit něco nového – dítě, společný projekt, záměr...) Zajímá mě osobní rozvoj a duchovní růst a mezi moje zájmy patří meditace, relaxace, tantra, příroda, sport, cestování (mám ráda Avalon v Anglii, Francii, Skandinávii a Indii…), jóga, esoterika (astrologie, numerologie, …), práce s myslí (kvantové pole, thetahealing, silvova metoda…) a s energií (reiki, shamballa), hudba, tanec a psychologie. Zajímá mě slovanství a Keltové (jsem novodobá zasvěcená kněžka) oslavuji keltské svátky v kole roku a měsíční cykly. Také chci nějakým způsobem pomáhat matce Zemi a lidem s transformací a pozitivními změnami a součástí plánu mojí duše je pracovat s dětmi. Přeji si partnera a zároveň spřízněnou duši pro vztah, společný život a budoucí rodinu. Přeji si partnera na celý život, se kterým budeme společně TVOŘIT Vědomé partnerství a sdílet bezpodmínečnou Lásku.

Seznámení

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
deancarlos
36 let, okres Benešov, vloženo 10.11.2018
Rád poznám dívku , ženu , která je veganka , vegetariánka.Jsem vysoký , krátké vlasy.Rád vařím a zajímá mě kultura , hudba a příroda.Jsem nekuřák.Pracuji v Praze..

Hledá se kamarádka..

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Martina
36 let, Praha, vloženo 10.11.2018
Hledám kamarádku, ženu, které chybí ženské přátelství a sdílení... Která má ráda třeba zdravou stravu, raw, jógu, práci na svém rozvoji a ženské energii :) Budu se moc těšit.

muže pro život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Rafaelka
45 let, okres Brno venkov, vloženo 10.11.2018
Než jen věřit, tak konám, a aktivně volám muže, který ví, co chce, jaké má hodnoty, a co je pro něj důležité.
Jsem 45 letá, aktivní, empatická, a ráda bych ještě zažila opravdu klidný, vyrovnaný, milující vztah. Mám dva syny.

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
24 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Jsem tu zas! :-)
Ta s těmi depresemi o několik inzerátů níž..
Už jsem na tom lépe. I když jsem se s nikým nesešla. Potřebovala jsem čas, projít si tím a pak si zvýšit sebevědomí nákupem pár kusů oblečení :-) Asi mě nikdo v tu chvíli svou reakcí tolik neoslovil. No, já jsem to nějak nechtěla nebo co. Všem ale moc děkuju.
A přicházím s dalším dotazem. A napíšu ho do dalšího inzerátu, protože mám vysoký počet znaků a nevejdu se :-D

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
24 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Chci odstranit jednu příčinu mých špatných stavů a strachu a nenaplněnosti. Jde o práci. Najde se tu někdo, kdo by mi mohl nabídnout práci, brigádu, přivýdělek? Nejsem schopna chodit do práce od pondělí do pátku, od určitého času, na určitý počet hodin. Jen na to teď myslím a svírá se mi žaludek. Dělám vše podle nálady, momentálního cítění nebo energie (Tu mívám většinou k večeru :-D). Párkrát jsem takovou práci zkusila a necítila jsem se vůbec dobře, přicházely špatné psychické stavy a utíkala jsem s tím, že už nemůžu. A já nevím co je to, co mě naplňuje, baví, a tak práci nemám. Nebo jsem sháněla práci na doma a je to jen samé nabízení produktů lidem, což je pro mě nevyhovující a nejisté.
Nemám představu, co za práci, ale vím, že touto formou hledám a dávám do toho téměř všechny naděje, není to pro mě jedna z možností. A ne, nepožaduji kdoví jaké platové ohodnocení. Vlastně až na vzácné výjímky jsem měla v peněžence nula nula prd nebo takovou pětistovku.
Potřebuji změnu. Chci být více nebo klidně zatím i méně nezávislá. Potřebuji změnu. A klidně budu odcházet z toho uřvaného, nepřátelského prostředí doma. Nebráním se něčemu naučit, jen prosím o trpělivost, jsem v těchto chvílích kdy je vše pro mě nové, citlivá. Když se cítím dobře, jsem veselá, pozitivní a vlastně docela komunikativní a i zábavná. V takové chvíli mám energie na rozdávání. V prvních momentech ale bývám ostýchavá, plachá, než zjistím, jak se můžu uvolnit. Uuuf, tak to je zatím všechno a já se moc těším na nabídky, ale i klidně jiné milé zprávy <3 Ahoj
(Pokud mám ve zprávě překlepy tak jen proto, že píšu na mobilu a tam padaj i když se snažím na max., mrchy jedny :-D, uuuf zase dlouhej inzerat, snad u toho neusnete :-D jooo a jsem z Prahy, ale to vlastně vidíte, tak proč to píšu :-D)

smysl v nesmyslu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
A.
31 let, okres Ostrava, vloženo 9.11.2018
Největším úkolem tady na Zemi je milovat. (důvod proč sem tvá duše přišla). Pokud to i ty takhle cítíš, možná si my dva zkusit napsat?

seznámení

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Kate
40 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Touto cestou hledám partnera na vážný (veselý :-)) vztah, který se zabývá jógou a podobně zaměřené přátele.

počet nalezených inzerátů: 2379 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Stačí, abychom měli lidi rádi, když si je, tak jako to dělá máma s dítětem, pustíme do srdce, už nemusíme nic dělat, nepotřebujeme žádnou techniku. (Alena Rybáčková)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Státní bezpečnost (StB)
komentářů: 13, poslední: 18.11.2018
Mají psychopati duši?
komentářů: 8, poslední: 3.11.2018

Mystika a umění
komentářů: 36, poslední: 12.11.2018
Jak mnoho meditovat?
komentářů: 74, poslední: 11.11.2018
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 14, poslední: 9.11.2018
Průvodci
komentářů: 4, poslední: 5.11.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 102, poslední: 2.11.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 263, poslední: 29.10.2018


Anketa

Které náboženství je vám nejbližší?
křesťanství (1302)
->
buddhismus (1374)
->
židovství (845)
->
hinduismus (1241)
->
taoismus (1029)
->
islám (988)
->
jiné/žádné (1030)
->
Celkem hlasovalo: 7809

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0