Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jen pár písmen ;)

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Pavel
40 let, Praha, vloženo 16.07.2019
Ahoj, rád bych poznal milou duši, pro začátek jen na pár písmen, případně popovídání po telefonu (na výlety kvůli mému zdraví ještě není mnoho sil - zatím). Zajímá mne mnoho věcí, od zdravé stravy, cvičení, alternativní medicíny, neustálé vzdělávání se, knih, přes filmy, hudbu až po auta, internet a moderní technologie, a další... A rád poznávám nové věci. Prostě si vzájemně udělat život veselejší :)

autentičnost-žít svou individualitu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TERAPHIM
41 let, okres Praha západ, vloženo 16.07.2019
Hledám pokud možno rovnýma nohama na zemi stojící ženu upřímného srdce, vyrovnané povahy, s dobrým charakterem a pozitivním vztahem k umění, hudbě, přírodě, humoru, sportu...Nedávno mně bylo čtyřicet, a ačkoliv vypadám mladší a jsem svobodný, bezdětný, říkám životu ´ANO´. Nemám žádné extra nároky na ´protějšek´. Buď jiskra přeletí či nikoliv. Přesto ocením ženu hodnou, dobrosrdečnou, vyrovnanou, veselou, nezákeřnou a především věrnou. Zkrátka někoho autentického. Napadá mne toto: Učení se duchovnosti je jen klamavá iluze o tom, jak se člověk, který chce být více duchovní, dostane do Nirvány. Není tomu tak. Učení, tréninky a meditace, askeze, pozitivní myšlení a obřady nikoho k Poznání nepřivedou. Protože tím, jak se soustředíme na ta učení, tak nám uniká to podstatné - Život sám a jeho přítomnost. Nirvána je obsažena v každém okamžiku, nikoli někde v budoucnosti, až přečteme dostatek knih, až se budeme patřičně dlouhou dobu modlit či meditovat nebo až budeme dostatečně dobře pozitivně myslet... Každá životní cesta je individuální. Nemusíš být duchovně či mysticky zaměřená. Stačí, když budeš svá, zásadová a otevřená životu. Je to mnohdy lepší, než ulpívání v balastu duchovního fanatismu a nošení přetvářky. Nevyrovnané ženy hledající sexuální hračku či krátkodobé úlety pod nálepkou ušlechtilé tantry běžte o dům dál a dejte si studenou sprchu.

Společné léto.

Rak
22.6. - 22.7.
Muž
Shanti
30 let, Praha, vloženo 16.07.2019
Je mi skoro 30 let, jsem z okolí Prahy a rád bych našel milou duši jdoucí směrem mimo konvenční a konzumní svět. Jak v životě dospívám tak chápu, že hlubší vztah mohu mít jenom s člověkem jdoucí podobnou cestu. Cestou k duchovnímu pokroku. Měřím 180 cm, štíhlejší postavy, světlé vlasy, modré oči. Znamení Rak. Můj největší koníček je hudba a kytara. Běhaní a sport celkově. Miluji přírodu, svůj život i život kolem sebe. Zajímám se o historii, vesmír, techniku. Rád bych už třeba toto léto strávil s někým ve společnosti. Chodit na výlety, na pikniky do parku, na zajímavé akce :) Budu moc rád za odpověď. Více o mně např. na www.mystic-guitar.cz . Shanti

Společný rodinný život

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
jm
36 let, okres Uherské Hradiště, vloženo 15.07.2019
Najde se pohodářka, vnitřně laskavá a se schopností vnímat krásu, pro klidný rodinný život v domě uprostřed přírody? Nepotřebuji měnit velký svět, stačí vybudovat krásný ten náš malý - věnovat se dětem, domku, kulturnímu životu, poznávat krásu přírody na výletech, snažit se žít ohleduplně a nekonzumně a dívat se na svět optimisticky a s úsměvem.

Vědomý život

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Jakub
31 let, okres Ústí nad Orlicí, vloženo 15.07.2019
Ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 30 let a jsem tak trochu introvert a melancholik. Mám rád přírodu a pohyb na čerstvém vzduchu, zajímám se o duchovní rozvoj a snažím se žít ohleduplně k ostatním lidem, zvířatům, životnímu prostředí a planetě. A rád bych se touto cestou seznámil a navázal přátelský a časem třeba i partnerský vztah s hodnou, milou a skromnou dívkou s podobnými zájmy.

Mám túžbu po krásnej erotike...

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
TúžbaPoKrásnejErotike
30 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
...s ženou, ktorej druhá čakra horí živočíšnym ohňom...

:)

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Yoss
46 let, okres Brno město, vloženo 14.07.2019
Hledám alespoň trošku esotericky založenou partnerku pro vážný vztah, založení rodiny, společné podnikání, báječný život... Ženu, která má ráda milování a je v něm dominantnější. Těším se :)

Hledám dívku

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
Honza
35 let, okres Brno město, vloženo 13.07.2019
Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Léto a pak třeba i další život

Střelec
23.11. - 21.12.
Muž
Ondra
32 let, okres Brno město, vloženo 12.07.2019
Ahojky, neznámá dívko, rád tě poznávám.
Letos bych nechtěl strávit léto sám.
Jsem dlouhovlasý brýlatý introvert,
tak trochu hipík a trochu nerd.
Hledám parťačku a kamarádku,
co zajde na výlet i sednout s čajem na zahrádku.
A jestli kamarádství pěkně vyjde,
možná že nakonec i láška přijde:-)
Stádo koníčků mám ve své stáji,
zvířata i hudbu ukrývají.
Na výlety chodím rád, nebojím se táboření,
další velkou vášní mou je knížek čtení.
Nekouřím, alkohol piju zřídka a po pajzlech se necourám, děti žádné nemám jen kocoura.
Že jsem ucitel, mám teď volné léto,
neboj se a napiš, snadné je to -
a věru se nemáš čeho bát,
nebudu-li tvůj partner, pak jistě budu kamarád.
Ondra

Těším se na Tebe

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Komoň
43 let, Praha, vloženo 11.07.2019
Jsem snad trochu extremista a celkem typický Beran (a Drak) takže mi vyhovuje "klasické" uspořádání vztahů, ženu, která je ženská a dovolí mi být chlapem a "ochraňovat" jí a zároveň mi bude něžnou oporou, což neznamená, že by mě měla snad nějak "poslouchat", naopak je pro mě důležitý ženský pohled na život a svět. Ženu, které mě dokáže s klidem občas "usadit" v nějakém mém spekulativním intelektuálním rozletu a nebude si dělat hlavu z mých občas praštěných analýz čehokoli. To, že je žena ženská se pro mě nevylučuje s aktivním přístupem k čemukoli...prostě radši něžnou tygřici než něžnou puťku :-)
Společný humor, nadhled, schopnost zasmát se sám sobě jsou pro mě důležité ingredience vztahu.
Spiritualita je pro mě důležitá v propojení se životem, obyčejní lidé jsou často opravdovější a pravdivější než většina ezoterických zapálenců.
Společné koníčky jsou fajn, ale rozdílné jsou také obohacující. Hledám někoho se zájmem o osobní rozvoj a spiritualitu (třeba i psychologii, astrologii) ale není moc ezoterický a žije život naplno. Spíš je pro mě důležitá práce na sobě (a vztahu) než nějaké meditace. Neumím si představit život bez psa (ač teď žádného nemám). Jsem rekreační (!) sportovec (hory, koloběžka, nohejbal, aikido), vegetarián (skoro, jím ryby a moc to neřeším).Mám za sebou jeden krásný dlouhý vztah a jinak relativně málo zkušeností. Momentálně pracuji jako pečovatel v Domově pro seniory, podobnou práci jsem dělal chvíli i v Anglii, takže se bez problému domluvím. Předchozí zaměstnání bylo v autopůjčovně na letišti (skoro 20 let).
Rád cestuji a hlavně JV Asie (Thajsko a okolí) nabízí tolik možností....
Těším se na reakce a krásný den Všem

Viděl jsem padat hvězdu

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Nezadaný
68 let, okres Kutná Hora, vloženo 9.07.2019
Vidět padat hvězdu znamená štěstí. Vsadit sportku, nebo podat inzerát? Zvolil jsem inzerát. Tož kde jsi, má hvězdičko blýskavá? Příjemný, zachovalý, komunikativní, rozvedený, starší muž (68) hledá ženu s kladným vztahem k literatuře, publicistice, hudbě, filmu, východní filosofii, józe, tantře, buddhismu, taoismu, tradiční čínské medicíně, fytoterapii, urinoterapii, masážím, zdravé výživě, zahradě apod. Věk, fyzická krása a míra poznání nerozhodují! Napiš, těším se! Slibuji, že odpovím!

Zen

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Petr
40 let, okres Hodonín, vloženo 8.07.2019
Ahoj, hledám ženu pro společný život a vzájemnou podporu v sebepoznávání, v mém případě hlavně prostřednictvím praxe zenu. Chci pomoct tomuto světu a změnit svět k lepšímu, ale začínám u sebe, s nohama na zemi a s pozorností na tento okamžik.
Také mě baví chození v přírodě, po horách, cestování, hudba a podobné aktivity. Pokud máš podobný směr, dej vědět :-)

Vlaštovky v létě, listí, sníh, kukačky na jaře

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Vašek
35 let, okres Rokycany, vloženo 8.07.2019
Hledám kamarádku, ale vážně kamarádku a časem se může něco rozvinout nebo nemusí. Nechci si klást žádné požadavky, ale raději bych to nechal přijít. Je však důlžité mít nějaký čas, cestu, neztrácet se v ideálech a snažit se o pravdivost. :)

Je v tom dnešním zmatku žena na seznámení?

Blíženci
22.5. - 21.6.
Muž
Pavel
37 let, okres Olomouc, vloženo 7.07.2019
Krásný den,
rád se seznámím s fajn ženou, která ví, že svět není jen to, co jde vidět očima a co lze chápat rozumem.
Slova zde nenahradí bližší seznámení, nebo osobní setkání, proto se moc nerozepisuji.

MEDITACE

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Goofy
25 let, Praha, vloženo 7.07.2019
Nazdar!

Hledám parťáky na meditaci, věk ani pohlaví nerozhoduje, hlavní je zájem o meditaci. Respektive pro mě už meditace není pouhý zájem jako jiný aktivity, je to životní styl a způsob myšlení. Mám vícero hlubokých zážitků jako například vize na minulý životy a další (ale to spíš říkám osobně), i když druhým dechem dodávám, že to hlavní u meditace je zklidnění a zdokonalování charakteru, ty zážitky jsou třešnička na dortu. Jaký jsou vaše zkušenosti, není podstatný, není to o poměřování, kdo dál dosáhl a dá se to individuálně přizpůsobit. Založil jsem skupinový chat, scházíme se takto v parku. Je jedno, zda se sejdeme 2 nebo 10, není to hurá akce, kde musí být co nejvíc lidí. Kdo se přidá?

Goofy

NAJDEME SE, POTKÁME SE??

Váhy
23.9. - 23.10.
Muž
TenKteryHledá
36 let, Praha, vloženo 6.07.2019
Ahoj,
hledám tebe - jen nevím, jaká máš být? Jsem na pár dní v Praze a vzpomněl si na tuto stránku, tak vysílám zprávu i tady, člověk nikdy neví, kde, kdy a za jakých okolností může najít. :-)
Já 35, 171cm, vegetarián,abstinet, zájmy všelijaké - od turistiky až po techniku, bezdětný(to je snad jediné, co vím - i ty bezdětná). Víc si můžem napsat a když si budeme mít co říct, tak tě rád poznám naživo. :-)

Hledám Buddhistku, která si splétá vlasy do copu.

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Samtiago
45 let, okres Nymburk, vloženo 3.07.2019
Dobrý den všem,

jsem muž středního věku a hledám můj ženský protipól. Hledám ženu, která má ráda les a jemné ticho, které les vyzařuje, hledám ženu, která je fascinovaná zvukem vánku v korunách modřínů, hledám ženu, která rozumí lesu, světu, sobě, něze, ženství a tak nějak všemu. Hledám ženu chápavou a vlídnou, ...kdybych byl maximalista, tak bych sem napsal, že hledám zároveň ženu, která má zkušenosti s meditací, Aureolou a Samádhi, ale neudělám to. Místo toho sem vložím báseň, která poví daleko více a přesněji, oč mi jde:

Poslední událost v hranicích těla,
prvním je dějem uprostřed čela,
šumícímu tichu bílého času,
v bezčasém klidu tlumeného jasu.

Radostný zákmit hodného blaha,
chtějící sdělit, pokorná snaha,
první je událost zas tvému tělu,
vděčností zmožena, přemožen čelu.

Však není za co, i když je čemu,
však není komu, i když je komu.

...Bylo by krásné zkusit rozvíjet párovou meditaci, ...ale k tomu jsou bezpodmínečně nutní dva partneři, kteří jeden druhému naprosto ve všem vyhovují a taková vzácná náhoda je velmi nepravděpodobná. Proto je párové cvičení tím nejvyšším, co lze na tomto světě poznat.

...No ale co kdyby, ...vypouštím tedy záchytné vlákno, jako pavouk v jarním vánku a čekám, co z toho bude, ...vím přesně, jak moje Anima vypadá, takže to bude spíše těžké, než lehké. ...ale budiž, kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale nedosahuje ani cíle.

Tedy: voalá zde jsem a hlásím se o odpověď!

Samtiago.

P. S.: Pokud jsi zažila Kulatý stav, tak určitě napiš, ...v životě bys to nepřiznala a víš, že o těchto věcech se na veřejnosti nemluví, takže bych neměl ani já, ...ale jsem muž a někdo musí převzít iniciativu, ...tradičně se iniciativa připisuje mužům, tak proto tak činím, ...to jen na vysvětlenou, proč porušuji tradice tímto inzerátem, ...chci tě prostě najít, to je vše. :) Pokud se máme setkat, setkáme se. ...Více o mě na webových stránkách: https://visvanathann.wixsite.com/samadhi

...

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
artemiss
45 let, Praha, vloženo 30.06.2019
Hledám obyčejnou lásku, muže který mě rozpláče, rozesměje, pohladí, obejme. Jsem půvabná, něžná bytost s hezkou postavou a zelenýma očima, vzhledem i myšlením o dost mladší, se sklony k duchovnu a láskou k životu se vším co přináší. Ukončila jsem vysilující vztah a nechci být sama v létě ani v životě. Fotku pošlu mailem, odpovím všem.

Přeješ si prožít:

Beran
21.3. - 20.4.
Muž
Lumin
52 let, okres Klatovy, vloženo 29.06.2019
Světelnou Tantru = energetický, bezdotykový prožitek blaženosti, který může vyvrcholit tzv. kosmickým orgasmem? Jde o propojení zemské, magnetické/gravitační energie Jin se sluneční, elektrickou/projekční energií Jang. Propojení vyvolává nejen blažené pocity, ale i regeneruje, ozdravuje a revitalizuje/omlazuje, neboť kde tyto energie volně proudí, tam nejsou žádné ne-moci.
Energetické prožitky blaženosti či extáze mohou být mnohonásobně intenzivnější, než orgasmus při sexu či sebeuspokojení. Pokud nevěříte, že je něco takového možné na libovolnou vzdálenost uskutečnit a pouhým záměrem a představou, shlédněte:
Orgasmus celého těla, není třeba fyzický kontakt https://www.youtube.com/watch?v=HpTCr4TsKhg&t=12s
Jsi-li žena a chceš-li prožít bez dotyku pocity blaženosti či dokonce orgasmus, bez potřeby sexu či sebeuspokojení, můžeš mi dát vědět. Napiš na: svetelna-tantra@seznam.cz "mám zájem o energetický, bezdotykový prožitek blaženosti" a přidej k tomu tvou fotku a mailovou adresu. Propojím pouze tvoje osobní Jin&Jang energie v tobě a s jádrem Země a jádrem Slunce a tvůj prožitek nebude mít s mými energiemi nic společného! Související články:
1. http://inner-light.ning.com/group/tantra/forum/topics/na-cem-je-zalozena-podstata-sexuality-co-je-to-tzv-kosmicky-orgas
2. www.trefy.cz/erot
Budeme-li energeticky sou-znít, můžeme si na dálku propojit i naše Jin/Jang energie, samozřejmě jen budeš-li chtít, a prožít tak blaženost spolu.
Jsem sice soběstačný, ale občas je dobré, aby na něco byli dva. :-) Pokud jsi ta, která oplývá tím, co mohu mít rád, není třeba, abych takovouto ženu pochopil. :-) Stačí sou-znění. Proč, protože:
1.Vše, co vidíme, vše, čím jsme, je jen určitá forma vibrace http://www.2012rok.sk/wp/celostna-medicina/2353-vse-co-vidime
2.Alikvotní vesmír jak je možné, že vesmír ladí? http://www.2012rok.sk/wp/ine-dimenzie/2375-alikvotni-vesmir-jak-je-mozne-ze-vesmir-ladi
3.Rezonance jsme elektromagnetické bytosti https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

Životní energie

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Harmonie
30 let, okres Frýdek-Místek, vloženo 29.06.2019
Seznámení na živo. Seznámení se sebou samým a se skupinou, která mě zrcadlí, rezonuje se mnou. Vztahy na týden i celý život.
Rádi bychom na tomto seznamovacím místě sdělili, že se na neziskovém podhoubí zaměřujeme na rozvoj životní energie a za tímto účelem pořádáme skupinové pobyty pro muže i ženy, již čtyři roky, zatím ve věkovém rozmezí 17-82 let. Nejčastěji jezdíme do Orlických hor, letos v létě budeme také v Beskydech. Finanční příspěvek za účast na pobytu je dobrovolný. Pokud by Tě zajímalo více detailů, najdeš je na webových stránkách http://www.eipei.eu/kalendar-akci/

počet nalezených inzerátů: 2507 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

V přítomnosti boží je i myšlenka na Boha hříchem. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 4, poslední: 22.05.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019


Anketa

S jakou náladou se budíte?
s výbornou (2052)
->
zpravidla s dobrou (2473)
->
zpravidla se špatnou (1842)
->
je to hrůza (1786)
->
Celkem hlasovalo: 8153

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0