Seznamka HARMONIE: hledání štěstí

Seznamka Harmonie není určena pouze pro hledání partnera, ale také pro ty, kteří mají otázky, o kterých si nemají s kým popovídat. Pokud chcete přidat do seznamky inzerát, přihlašte se prosím. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Odpovědi na inzeráty jsou odesílány na Vaši e-mailovou adresu, nebo si je můžete přečíst na těchto stránkách.

------------------------------------------------------------------------
ON HLEDÁ | ONA HLEDÁ ... (vše)
------------------------------------------------------------------------
city | společné zájmy | dopisování ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pod 18 let | 18-25 let | 26-35 let | 36-45 let | 46-55 let | 56-65 let | nad 65 let ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby ... (vše)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Praha

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
exwik
44 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Hledám ženský element, trochu alternativní a vnímavý pro meditace a tantru.

společník, parťák

Vodnář
21.1. - 20.2.
Žena
Lukrecie
38 let, Praha, vloženo 16.11.2018
Ahoj hledám empatického, vědomého, vyzrálého, důvěryhodného, férového společníka na pěkné chvilky i trávení volného času, ponejlépe tantrika se vztahem k duchovnímu pohledu na život já 38/180/75 energická, všestranná, se zájmem o kulturu, pohyb, cestování, osobní rozvoj, krásno. Věkově prosím 30 - 50 max. Budu se těšit L.

...hledá vodu

Beran
21.3. - 20.4.
Žena
Ryba
31 let, Praha, vloženo 15.11.2018
Plácám se na suchu, sama ač ve vztahu, nutně bych si potřebovala popovídat (popsat) s někým naslouchajícím a nesoudícím a získat tak jiný pohled. Nikoho blízkého teď v okolí nemám. Nejlépe se ženou a na téma vztahy a samota...
Raději inkognito - znamení a bydliště smyšlené, věk přibližný :)

Hledám ženu pro společnou cestu životem

Ryby
21.2. - 20.3.
Muž
Pavel
39 let, Praha, vloženo 15.11.2018
Jsem upřímný, pozitivní, komunikativní chlap. Občas se mi něco nepovede, ale umím znovu začínat. Rád pracuju na zahradě, rekreačně běhám, cestuju, nenudím se. Své budoucí partnerce mohu nabídnout mužnou sílu, ochranu, oporu, jistotu vztahu v dnešní nejistotě, lásku a společnou cestu. Jsem si jist, že někde žije žena mých snů. Žena, která mi na oplátku poskytne něhu, měkko, teplo, cit, umění pohladit, ženskost. Ženu, která potřebuje oporu a pocit jistoty. Žiju s vírou, že vše se nám společně podaří.

Co uzme soumrak? Co úsvit daruje?

Štír
24.10. - 22.11.
Muž
Marek
32 let, Praha, vloženo 14.11.2018
Jsem tajuplný štíří muž napojený na vyšší sféry, učitel povoláním i posláním, básník srdcem, které hoří vnitřní intensitou, nezdolný beran vládne mému 1. domu, ve stříbřitých píscích mé luny plavou si ryby hledající skrýše, kde mohly by snít nerušeně a čistě, průzračně. V mém oceánu rozpustilí chlapci plaví se na hřbetech mořských koníků a mořské panny s pobavenou grimasou pozorují, občas zamávají a růže rozlije se do tváří. Střelec je mým vnitřním dítkem, čestný a hrdý kentaur z arkadských vrchovin, štír mystikem s tarotovými kartami po kapsách (a ty také úzkostlivě opatruje, aby nepřišly o svůj hlas přicházející z Velkého neznáma), v lesklých šupinách rybích a ve dvojité duši rybí dlí má zranitelná ženská energie, vnímající, zatímco skopec nese mou nezdolnou mužskou část, bludného rytíře na kolena sraženého tolikrát, do bláta kolbiště, avšak pokaždé znovu povstavšího a se zrakem na slabých záblescích za ohni v dálce jdoucího, ač třeba mrzne až praští, i když v kloubech praská to a dře, třebaže zbroj nese zaschlou krev spolu se šrámy od zlomených čepelí, vždyť pod drátěnou košilí je živoucí, bijící srdce nesoucí naději. Sedím si u mého ohně a naslouchám mým dešťům... a vyprávím Ti, ve zkratce, kdo já jsem, ač nevím, kdos Ty a kudy teď kráčíš. Mé ruce vztahuji ve vstřícném gestu - s dlaněmi vzhůru obrácenými -, na všechny světové strany, vždyť netuším, odkud se vyjevíš. Má spřízněná duše, jež bylas mi zaslíbena a já Tobě, volám Tě a pravím: kdo jsem já, vím, však kdo Ty jsi?

Rád potkám spřízněnou duši...

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Oheň
38 let, okres Znojmo, vloženo 11.11.2018
...pro toulky přírodou, jogu, vegetariánské vaření. Jemnohmotnou duši k ohni a čaji. K umění a mystice. Vše na oboustranné sympatii.

BDSM VE SPOJENÍ S DUCHOVNEM

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Callie
28 let, okres Vyškov, vloženo 11.11.2018
Jsem žena, která je ve své přirozené ženské energii submisivnější a tímto hledám duchovněji zaměřeného muže ve své pravé mužské síle. Pokud máš zkušenost s propojením duchovna a D/s a máš zájem o vážný vztah nejlépe o D/s 24/7 můžeme si vyměnit pár písmenek a uvidíme co z toho bude. Dávám přednost osobní schůzce.
Jinak mezi moje zájmy patří sport, příroda, zvířara, meditace, práce s čakrami, mám zasvěcení do energií reiki aj. Je mi 28let, štíhlé, atletické postavy. Více informací mailem.

Spřízněné Duše

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Lucie Shakti 11
33 let, okres Kutná Hora, vloženo 11.11.2018
Přeji si partnera, který je rodinný typ, žije světsky i duchovně, muže s otevřeným srdcem, pro kterého je důležitá Láska a duševní blízkost. Věřím ve vesmír, anděly, sílu myšlenky, energie, karmu, reinkarnaci, v Boha a Bohyni (Vnímám to tak, že Bůh a Bohyně jsou dva aspekty Jednoty, která se rozděluje, aby se její části mohly v extázi a blaženosti opět spojit, a tímto spojením vytvořit něco nového – dítě, společný projekt, záměr...) Zajímá mě osobní rozvoj a duchovní růst a mezi moje zájmy patří meditace, relaxace, tantra, příroda, sport, cestování (mám ráda Avalon v Anglii, Francii, Skandinávii a Indii…), jóga, esoterika (astrologie, numerologie, …), práce s myslí (kvantové pole, thetahealing, silvova metoda…) a s energií (reiki, shamballa), hudba, tanec a psychologie. Zajímá mě slovanství a Keltové (jsem novodobá zasvěcená kněžka) oslavuji keltské svátky v kole roku a měsíční cykly. Také chci nějakým způsobem pomáhat matce Zemi a lidem s transformací a pozitivními změnami a součástí plánu mojí duše je pracovat s dětmi. Přeji si partnera a zároveň spřízněnou duši pro vztah, společný život a budoucí rodinu. Přeji si partnera na celý život, se kterým budeme společně TVOŘIT Vědomé partnerství a sdílet bezpodmínečnou Lásku.

Seznámení

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
deancarlos
36 let, okres Benešov, vloženo 10.11.2018
Rád poznám dívku , ženu , která je veganka , vegetariánka.Jsem vysoký , krátké vlasy.Rád vařím a zajímá mě kultura , hudba a příroda.Jsem nekuřák.Pracuji v Praze..

Hledá se kamarádka..

Býk
21.4. - 21.5.
Žena
Martina
36 let, Praha, vloženo 10.11.2018
Hledám kamarádku, ženu, které chybí ženské přátelství a sdílení... Která má ráda třeba zdravou stravu, raw, jógu, práci na svém rozvoji a ženské energii :) Budu se moc těšit.

muže pro život

Rak
22.6. - 22.7.
Žena
Rafaelka
45 let, okres Brno venkov, vloženo 10.11.2018
Než jen věřit, tak konám, a aktivně volám muže, který ví, co chce, jaké má hodnoty, a co je pro něj důležité.
Jsem 45 letá, aktivní, empatická, a ráda bych ještě zažila opravdu klidný, vyrovnaný, milující vztah. Mám dva syny.

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
24 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Jsem tu zas! :-)
Ta s těmi depresemi o několik inzerátů níž..
Už jsem na tom lépe. I když jsem se s nikým nesešla. Potřebovala jsem čas, projít si tím a pak si zvýšit sebevědomí nákupem pár kusů oblečení :-) Asi mě nikdo v tu chvíli svou reakcí tolik neoslovil. No, já jsem to nějak nechtěla nebo co. Všem ale moc děkuju.
A přicházím s dalším dotazem. A napíšu ho do dalšího inzerátu, protože mám vysoký počet znaků a nevejdu se :-D

Přečti a dozvíš se ;-)

Štír
24.10. - 22.11.
Žena
Kateřina
24 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Chci odstranit jednu příčinu mých špatných stavů a strachu a nenaplněnosti. Jde o práci. Najde se tu někdo, kdo by mi mohl nabídnout práci, brigádu, přivýdělek? Nejsem schopna chodit do práce od pondělí do pátku, od určitého času, na určitý počet hodin. Jen na to teď myslím a svírá se mi žaludek. Dělám vše podle nálady, momentálního cítění nebo energie (Tu mívám většinou k večeru :-D). Párkrát jsem takovou práci zkusila a necítila jsem se vůbec dobře, přicházely špatné psychické stavy a utíkala jsem s tím, že už nemůžu. A já nevím co je to, co mě naplňuje, baví, a tak práci nemám. Nebo jsem sháněla práci na doma a je to jen samé nabízení produktů lidem, což je pro mě nevyhovující a nejisté.
Nemám představu, co za práci, ale vím, že touto formou hledám a dávám do toho téměř všechny naděje, není to pro mě jedna z možností. A ne, nepožaduji kdoví jaké platové ohodnocení. Vlastně až na vzácné výjímky jsem měla v peněžence nula nula prd nebo takovou pětistovku.
Potřebuji změnu. Chci být více nebo klidně zatím i méně nezávislá. Potřebuji změnu. A klidně budu odcházet z toho uřvaného, nepřátelského prostředí doma. Nebráním se něčemu naučit, jen prosím o trpělivost, jsem v těchto chvílích kdy je vše pro mě nové, citlivá. Když se cítím dobře, jsem veselá, pozitivní a vlastně docela komunikativní a i zábavná. V takové chvíli mám energie na rozdávání. V prvních momentech ale bývám ostýchavá, plachá, než zjistím, jak se můžu uvolnit. Uuuf, tak to je zatím všechno a já se moc těším na nabídky, ale i klidně jiné milé zprávy <3 Ahoj
(Pokud mám ve zprávě překlepy tak jen proto, že píšu na mobilu a tam padaj i když se snažím na max., mrchy jedny :-D, uuuf zase dlouhej inzerat, snad u toho neusnete :-D jooo a jsem z Prahy, ale to vlastně vidíte, tak proč to píšu :-D)

smysl v nesmyslu

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
A.
31 let, okres Ostrava, vloženo 9.11.2018
Největším úkolem tady na Zemi je milovat. (důvod proč sem tvá duše přišla). Pokud to i ty takhle cítíš, možná si my dva zkusit napsat?

seznámení

Střelec
23.11. - 21.12.
Žena
Kate
40 let, Praha, vloženo 9.11.2018
Touto cestou hledám partnera na vážný (veselý :-)) vztah, který se zabývá jógou a podobně zaměřené přátele.

Vše je v našich myšlenkách

Panna
23.8. - 22.9.
Muž
Franta
53 let, okres Prachatice, vloženo 9.11.2018
Pohodový kluk hledá pohodovou holku,celá ČR.

Najdu Tě?

Lev
23.7. - 22.8.
Muž
Jakub
41 let, okres Karlovy Vary, vloženo 9.11.2018
Ahoj Osude, nebyl jsi ke mě letos zrovna přívětivý, co se partnerských vztahů týče, ale blíží se vánoce a tak bys mi mohl dát předčasný dárek v podobě ženy, se kterou bych si mohl vyměnit pár řádek nebo vypít kafe, popřípadě láhev vína. Tady na vesnici, kde žiju, je sice klid, ale můj dům, velká zahrada a ta spousta čtyřnohých přátel by uvítali novou laskavou duši, která by nás milovala. A my bychom jí to opláceli, láskou lidskou a zvířecí, protože tohle umíme.
Tak Ti, Osude, předem děkuju. J.

Přišel čas

Vodnář
21.1. - 20.2.
Muž
Romik
42 let, okres Mladá Boleslav, vloženo 9.11.2018
Zdravím, hledá se kamarádka/milenka/přítelkyně/žena/ do pohody i nepohody&#128578; Nepotřebuji žádnou Viktorií Backhem, stačí aby jsi byla něco jako Angelina Jolie, já totiž taky nejsem žádný George Clooney, jsem spíš takový štíhlejší Martin Henderson s hnědýma očima co si rád zasportuje&#128515;
Tak a teď bez těch vtípku, trošku seriózně &#128515;Jak by jsi měla vypadat: Takže věk 26-45 max. Míry tak 90-60-90 postava co si taky ráda zasportuje zkrátka. V létě hodlám jezdit na různé výlety i turistiku, k vodě, jezdit na kole na kolečkových bruslích, tak 3 x denně sexovat tak aby jsi to dala&#128515; Do toho ty wellness víkendy a taky sem tam nějaká ta dovolená. Jo určitě by jsi měla mít smysl pro humor,mít ho dost k pochopení tohoto inzerátu &#128521; Pak taky inteligence, moje práce je o opatrnosti a bezpečnosti, takže po práci už nechci přemýšlet&#128513;
Pokud by jsi měla už vlastního potomka nebude to vůbec vadit, děti jsou fajn a rozumím si s nimi. Takže 1-2 bych ještě zvládl ale třeba kdyby jsi jich měla tak 6-7 už bych se musel zamyslet, zda by to pro mě byl perspektivní vztah&#128513;
Teď už zcela vážně &#128578; Hledá se úplně obyčejná holka/slečna/paní sportovně založena, co umí pochopit inzerát ve vtipu &#128521; Nejsem žádný suchar, rád vtipkuji. Rád bych slečnu v uvedeném věku (ratolesti jsou samozřejmě vítány).
Jsem taky úplně obyčejný chlap, který by si rád o víkendech vyrazil na výlety, na wellness víkend nebo dovolenou. V týdnu to mám dost nabité. Víkendy, klidně i večery v týdnu, bych rád svůj čas věnoval někomu, koho vyslechnu jaký měl den, co ho trápí/těší. Rád bych někoho i motivoval, pomohl mu si třeba splnit své sny :)Někoho, kdo bude rád za objetí, útěchu, muže. Aby dotyčná věděla že na nic není sama. Takže pokud jsi se v tom trošku našla, pokud bys ráda něco ve svém životě změnila, neboj se ozvat&#128521; Děkuji všem, kteří to vydrželi a dočetli tento sloh až sem &#128521; Fajn den Všem &#128521;

Najdeme se?

Kozoroh
22.12. - 20.1.
Muž
Met
23 let, Praha, vloženo 8.11.2018
Hledám holku, která se zajímá o duchovní a spirituální věci. :-)

Praha a okolí

prožívání ve dvou a naživo :-)

Býk
21.4. - 21.5.
Muž
Jarda
42 let, okres Jablonec nad Nisou, vloženo 8.11.2018
Ahoj,rád bych našel nějakou milou ženu. Nejsem karierista a rád bych život prožil v přítomném okamžiku. Mám rád buddhismus, přírodu, práci v přírodě, barevné západy slunce. Stojím nohama na zemi a rád se těším dalekými výhledy. Je mi blízká Čínská medicína, hlavně proto, že je dobré se starat o hmotný chrám duše. Jsem na cestě nepřipoutavaní se a altruismu, asi jediné co ve světě za něco stojí nic co nás obklopuje si do jiné formy s sebou nevezmem, tak proč se poutat, těšit se z toho co je a být či se pokoušet být pozitivní. Není důležité odkud jsme ale kam kráčíme neb cesta je cíl.

počet nalezených inzerátů: 2377 | zobrazeno: 1 až 20 další inzeráty »Další české seznamky: seznamky na internetuPřihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky. (Karel Čapek)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mají psychopati duši?
komentářů: 8, poslední: 3.11.2018
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 14, poslední: 9.11.2018
Mystika a umění
komentářů: 36, poslední: 12.11.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018

Jak mnoho meditovat?
komentářů: 74, poslední: 11.11.2018
Průvodci
komentářů: 4, poslední: 5.11.2018
Jíte maso? Jaké? Jak často?
komentářů: 102, poslední: 2.11.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 263, poslední: 29.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 10, poslední: 26.10.2018
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 67, poslední: 20.10.2018


Anketa

Láká Vás osvícení?
ano hodně (1930)
->
občas o tom přemýšlím (1561)
->
nikdy mě nelákalo (1413)
->
lákalo mě dříve (1128)
->
nejsem vhodný kandidát (1258)
->
nevím / jinak (1272)
->
Celkem hlasovalo: 8563

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0