Síla ženství-večerní ženský kruh s Ivanou Megovou

datum: 13.10.2011 - 28.06.2012
okres: Praha
pořadatel: Ivana Megová
cena: 330 Kč, 290 Kč při předplatném 10 večerů
adresa: Praha, Karlova 25, Karlovka, 2.patro, sál s výhledem na Staroměstské náměstí

Vloženo: 7.10.2011 02:20

Podrobnosti:

Večerní ženský kruh nejen s tantrou

Od 6.října každý čtvrtek od 1830 do cca 2130 v Karlovce (Praha, Karlova 25, sál s výhledem na Staroměstské náměstí, 2.patro)


Síla ženy ukrytá v každé z nás, nespočívá v razanci, sršícím sebevědomí, přenášení těžkých břemen a sportovních výkonů. Spočívá především v sebedůvěře, v postupném oprošťování se od kritiků, ať už vnitřních nebo vnějších. V pocitu, že nemusíme nikomu nic dokazovat, že jsme samy sobě pánem (lépe řečeno paní :-)) Že dokážeme říci ano, cítíme-li ano a řekneme ne, cítíme-li ne!

Dostane - li se žena ke své podstatě, rozvine v sobě všechny složky ženství. Ty, které často považujeme za projevy síly tj. rozhodnost, dynamiku, schopnost překonávat překážky, umění říci ne apod. Ale také ty části ženství, které se silou nespojujeme a přesto jí jsou, tj. vnímavost, něhu, citlivost, soucit, plynutí, intuici atd.

Protože cesta k vlastní podstatě je dlouhá, pro někoho i celoživotní, pokusíme se krůček po krůčku odhalovat závoje, které zakrývají stezku k našemu nitru a zkusíme objevit sílu vlastního ženství. Potažmo sílu ženství jako takového.

K tomuto procesu nabízím své laskavé a empatické provázení, kombinované rozhodností a pevností ve chvílích, kdy je to třeba :-)

Co Vás čeká? tantrická cvičení, masáže (principy doteku, dávání a přijímání), tanec, sebevyjádření pohybem, ženské sdílení radostí i trápení, Oshovy dynamické meditace, energetická cvičení (nabíjení těla energií a uvolnění se do ní, vedení energie po těle), rituály, práce s tělem (např. uvědomování si a respektování vlastních hranic), znovuobjevování své divokosti a síly i ženského plynutí a intuice, propojování s ostatními ženami – pocit ženské sounáležitosti (jako protiklad k občasné ženské řevnivosti a vzájemné konkurenci), práce s čakrami, imaginace, práce s ženskými archetypy, dechová cvičení jako klíč k prožívání těla, emocí, sexuality i nabíjení těla energií

Pro koho: Pro ženy všech věkových kategorií, čím pestřejší, tím více se vzájemně obohatíme. Žádné vstupní znalosti nejsou třeba, ale pokud nějaké máte, i ty jsou vítány :-) Skupina bude otevřená, takže mohou připojovat i ženy na jednotlivé večery v průběhu roku.

Cena: jednotlivý večer 330Kč, při předplacení 10 večerů 290Kč za večer.
Sebou: volné oblečení, neškrtící v pase
Bližší informace a přihlášky on line: www.zenskekruhy.cz

Kontakt: Ivana Megová. tel: 737 445 123, megova@volny.cz,

Mgr. Ivana Megová (nar. 1967), pedagožka, lektorka ženských kurzů.
Studovala jsem pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR a dvouletý výcvik tantry u Johna Hawkena, semináře tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Od roku 2004 jsem lektorkou ženských kurzů, vedla jsem pravidelný ženský tantrický klub v Praze. Věnuji se i šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti. Učím na střední škole, od října‘ 09 jsem na mateřské. Žiji s partnerem, dospělým synem a maličkou dcerou v Praze.


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Šťastný člověk nevnímá čas. (Stefan Zweig)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0