Tantra-joga pro ženy - Rozpis a popis účinků jednotlivých asán

sestavila: Pranama
http://mohendzodaro.cz/

Tento článek se zabývá popisem prospěšnosti asán ze cvičení Mohendžodáro. Pokud se na toto cvičení díváme pouze z pohledu tělesného, má tyto účinky: posiluje svaly vagíny, pánevního dna a všech závěsů pánevního dna. Zlepšuje prokrvení vaječníků, vejcovodů, dělohy. Posiluje svaly prsů, krku a břicha.

Thajky a ženy Jižních moří, Kuby a Tichomoří jsou v tomto posílení svalů velice zběhlé. Trénují je od malička, tato tradice je předávána z matky na dceru. Vědí totiž, že takto mohou muži, a nejen muži, ale hlavně sami sobě poskytnout neuvěřitelnou rozkoš z milování a pevného spojení.

Účinky na pánevní dno

Tantra-joga pro ženyPánevní dno není uzpůsobeno tlaku břišních orgánů. Cvičení Mohendžodáro trénuje jednotlivé svalové skupiny pánevního dna. Je to isolovaný trénink jeho jednotlivých částí. Toto je nejlepší škola pro ženy, tyto cviky se běžně necvičí a přitom tvoří tajemství šťastného ženství, milování a orgasmu.

Proč bychom měly cvičit a posilovat svaly pánevního dna? Pokusím se Vám to vysvětlit. Pánevní dno totiž z evolučního hlediska není uzpůsobeno tlaku vnitřních orgánů. Není dokonce ani uzpůsobeno tlaku plodu, když je maminka těhotná.

Jak je to možné? Je to dáno tím, že pánevní dno se vyvíjelo v době, kdy lidé ještě běhali po čtyřech. Zkuste si naschvál kleknout na všechny čtyři a uvidíte, kde spočívá váha břicha!!! Na břišní stěně, vepředu!! Proto je také břišní stěna náležitě vybavená! Několik vrstev svalů, které se navzájem kříží a překrývají. O tom by Vám mohli studenti medicíny vyprávět, jak je břišní stěna složitá!

Ale pánevní dno? Naopak. Tvořilo kdysi pouze jakousi pomyslnou bariéru, jednoduchý uzávěr směrem dozadu. Příroda nikdy nevytváří nadbytečné věci. Jednoduchá vrstva svalů. Místo pevné zdi, tenká příčka.

Potom se ale stalo to, že se člověk velice rychle napřímil. (Myšleno rychle z evolučního hlediska). A najednou veškerá váha břišních orgánů spočívala na pánevním dně. A proto má mnoho žen s tímto místem problémy, ať už to ví, nebo neví. Tomuto místu se v medicíně říká Locus Resistentiae minoris, místo nejmenšího odporu.

Praktické zkušenosti

Svaly pánevního dna ochabují, povolují se a uvolňují. Největší vliv má tlak plodu, těhotenství, vlastní porod, přirozené ochabování vlivem věku, postupné snižování hladiny estrogenů. Svaly se povolí a představte si je jako látku, která ochable visí dolů. To způsobuje v pozdějším věku problém o kterém se málo hovoří: inkontinenci, prolaps dělohy, poruchy močení. Něco o čem si ženy myslí, že tomu nelze zabránit, anebo jedině tak, že si koupí inkontinenční vložky anebo půjdou na operaci!

Ale opak je pravdou! V Šumperku jsem cvičila se skupinkou žen. Jedna solidní dáma, na otázku proč je na semináři skepticky odpověděla: „ jsem tu proto, abych se přesvědčila, jestli to o čem hovoříš na svých přednáškách, jestli je pravda.“

O měsíc později mi s díky vyprávěla svůj příběh: „ byla jsem zoufalá, na nemocenské. Měla jsem problémy s udržením moči, dokonce jsem už ani nemohla dojít do města. A tak mi nezbylo nic jiného. Každé ráno jsem hodinu cvičila v posteli první asánu, naučila jsem se cítit jak proudí moje energie z první čakry směrem do těla. Byla jsem tak posedlá svou vlastní ženskou energií, že jsem se ani nechtěla milovat se svým mužem. Ale co se nestalo! Mimo jiné se svaly pánevního dna tak zpevnily, že již nemusím na operaci s močovým měchýřem! Doktor byl tak překvapený! A já také jsem moc ráda.“

Tělesné účinky cvičení Mohendžodáro

Kdybychom se na cvičení Mohendžodáro dívali pouze z pohledu tělesného, tak má tyto účinky: posiluje svaly vagíny, pánevního dna a všech závěsů pánevního dna. Zlepšuje prokrvení vaječníků, vejcovodů, dělohy. Posiluje svaly prsů, krku a břicha.

Pevná a silná vagína je základ pro pěkné milování, a navíc pokud s ní žena umí bravurně pohybovat, stává se vyhledávanou milenkou i v pozdním věku!

Proto se Dámy nebojte tyto svaly posilovat a udržovat, objevíte ve svém životě nový rozměr rozkoše. Úzká vagína není pouze výsadou žen, které se takto zrodí. Navíc těhotenství, porod a věk vykonají zákonitě své zhoubné dílo, úzká vagína se roztahá a svaly pánevního dna povolí.

Asána "Šťavnatá jóni"

Muži si nesmírně cení žen, které znají toto umění. Vyhledávají ty z nich, které jim ve svém lůnu poskytnou rozkoš jako žádná jiná. I vy máte možnost v tomto umění vyniknout a nabídnout muži i sobě veliký dárek. Nejvhodnější pro tento efekt je asána s názvem Šťavnatá jóni. (čtvrtá asána ze cvičení Mohendžodáro – trénuje se na druhém stupni tantra-jógy).

Jedna mladá žena mi vyprávěla svůj příběh : „ Po porodu jsem se tam dole cítila prázdná. Po porodu se moje sexualita vytratila. Místo energie tam bylo prázdno. Byla jsem nešťastná, protože s mým mužem jsme se rádi milovali a byli jsme spolu šťastní. Myslela jsem, že je to daň za děťátko. Proto jsem také uvítala seminář tantra jógy. Po nabitém víkendu se moje sexualita obrodila, pouze spala, unikala uvolněným pánevním dnem z mého těla. Teď když vím jak uzavřít pánevní zámek a vést svou energii do těla, mé milování s mužem se znovu obnovilo, nebyla to chyba vychladlého vztahu, ale vychladlé jóni, která ztrácela zbytečně svou energii.“

Jednoduché principy a pravidla, která je potřeba znát a respektovat:

 1. Šťavnatá jóni základ dobrého milování.
 2. Umění určené každé ženě.
 3. Znovuobjevení posvátné sexuality.
 4. Každá žena může mít vagínu jako osmnáctiletá dívka.
 5. Nebojte se své přirozenosti.
 6. Překonejte nástrahy přírody.

Asány ze cvičení Mohendžodáro

Seznam asán:

 1. PŘÍBĚH ŽENSTVÍ
 2. VNITŘNÍ ZRAK
 3. POHLED DO VESMÍRU
 4. ŠTAVNATÁ JÓNI
 5. TAJEMSTVÍ ŽIVOTA
 6. ODEVZDÁNÍ
 7. DÁVÁNÍ MLÉKA
 8. SPIRÁLA ŽIVOTA
 9. BOHYNĚ MATKA

Vloženo: 27.06.2007

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nepátrat, nezkoumat, nešpekulovat a člověk pozná, že nejsou tajemství, zázraky, ale že je to jen Jeho Život a že to je Jeho Zázrak. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0