Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

datum: 17.09.2018 - 03.12.2018
okres: Praha
pořadatel: Duchovní univerzita Bytí
cena: Vstupné je dobrovolné
adresa: Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

Vloženo: 19.08.2018 15:50

Podrobnosti:

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí. Přednáší Tomáš Pfeiffer, který je připraven se s Vámi podělit o poznání a cestu života, kterou přijal jako žák tvůrce biotroniky a přinašeče, pana Josefa Zezulky. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Tyto se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí života. Vstupné je dobrovolné. Na závěr přednášek proběhne biotronický duchovní obřad.

BIOVID TV – internetová televize – Zveme Vás k živému vysílání z pondělních a pátečních přednášek Univerzity Bytí v Praze na http://www.dub.cz/biovid-tv/

Další přednášky "Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou" konané září - prosinec 2018:
https://www.dub.cz/cs/prednasky-tomase-pfeiffera
-------------------------------------------------------------------------------------
17.9.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
20.9.   čtvrtek   17:00    HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží
21.9.   pátek   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
22.9.   sobota   9:30    OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
22.9.   sobota   14:00    FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11
23.9.   neděle   9:00    ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
23.9.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
23.9.   neděle   17:00    ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
24.9.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
25.9.   úterý   18:00    TURNOV, Sokolovna, Skálova 540
1.10.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
4.10.   čtvrtek   17:00    TEPLICE, Regionální knihovna, Lípová 13
4.10.   čtvrtek   18:30    BÍLINA, Městská knihovna, Mírové náměstí 21/16
5.10.   pátek   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
6.10.   sobota   9:30    KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
6.10.   sobota   13:30    PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
6.10.   sobota   16:45    KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59
7.10.   neděle   9:30    JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
7.10.   neděle   13:00    TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
7.10.   neděle   15:00    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14
8.10.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
13.10.   sobota   9:00    KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
13.10.   sobota   13:00    VYŠKOV, Besední dům (2.patro), Jana Šoupala 4
13.10.   sobota   15:00    OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
13.10.   sobota   17:00    VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146
14.10.   neděle   9:00    PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
14.10.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
14.10.   neděle   17:00    JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373
15.10.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
18.10.   čtvrtek   17:00    HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží
27.10.   sobota   9:30    OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
27.10.   sobota   14:00    FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11
28.10.   neděle   9:00    ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
28.10.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
28.10.   neděle   17:00    ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
29.10.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
3.11.   sobota   9:30    KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
3.11.   sobota   13:30    PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
3.11.   sobota   16:45    KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59
4.11.   neděle   9:30    JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
4.11.   neděle   13:00    TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
4.11.   neděle   15:00    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Hotel Savoy, B. Smetany 2719/1
5.11.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
6.11.   úterý   17:00    RYCHNOV N. KNĚŽNOU, Restaurace Národ, Panská 79
9.11.   pátek   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
10.11.   sobota   9:00    KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
10.11.   sobota   13:00    VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
10.11.   sobota   15:00    OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
10.11.   sobota   17:00    VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146
11.11.   neděle   9:00    PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
11.11.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
11.11.   neděle   17:00    TŘEBÍČ, Základní škola Třebíč, Benešova 585
12.11.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
15.11.   čtvrtek   16:00    CHOMUTOV, Knihovna, budova B, Ateliér, Palackého 85
15.11.   čtvrtek   18:00    OSTROV, Dům kultury - Klubovna č. 8, Mírové náměstí 733
19.11.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
20.11.   úterý   18:00    MLADÁ BOLESLAV, AMBRA, Palackého 576
23.11.   pátek   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
24.11.   sobota   9:30    OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
25.11.   neděle   9:00    ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
25.11.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
25.11.   neděle   17:00    ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
26.11.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
29.11.   čtvrtek   17:00    HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží
30.11.   pátek   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
1.12.   sobota   9:30    KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
1.12.   sobota   13:30    PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
1.12.   sobota   16:45    KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59
2.12.   neděle   9:30    JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
2.12.   neděle   13:00    TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
2.12.   neděle   15:00    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14
3.12.   pondělí   17:00    PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
8.12.   sobota   9:00    KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
8.12.   sobota   13:00    VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
8.12.   sobota   15:00    OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
8.12.   sobota   17:00    VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Husova 146
9.12.   neděle   9:00    PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
9.12.   neděle   14:45    BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
9.12.   neděle   17:00    TŘEBÍČ, Základní škola Třebíč, Benešova 585


DALŠÍ INFORMACE:
info@dub.cz
http://www.dub.cz/

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Proč bych povídal, proč bych myslel, když vše je již vymyšleno, vysloveno? (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019



Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0