Transformace do vyšších energií? Příznaky vzestupu? Opravdu?

sestavil: Václav

Zamyšlení nad některými situacemi v životě, které nemusí být vždy tím, za co je někteří lidé považují.

Transformace do vyšších energií?

Příznaky vzestupu, nebo páduTímto bych rád reagoval na článek Transformace do vyšších energií a nejčastější příznaky vzestupu

V článku je uvedeno 30 bodů, které jsou dle autora textu známkou toho, že se člověk "transformuje do vyšších dimenzí".

V komentářích pod článkem se objevuje řada děkovných reakcí, že se to dotyčným osobám skutečně děje.

Jedná se ovšem opravdu o "vzestup"?

>> 1. Pocit, jako kdybyste byli v intenzivním energetickém poli; pocit stresu.

Toto rozpoložení může být také např. důsledek neuspořádaného způsobu života. Kam to může vést, když bude takový člověk pouze "čekat", až se jeho tělo "převibruje do vyšších dimenzí"? Ano, může se to ještě více prohloubit a člověk může například onemocnět.

>> 2. Již se nenacházíte ve 3D, neboť jste již odešli, nebo jste v procesu odchodu do vyšších realit.

Odchod do vyšších dimenzí, nebo cesta k léčbě antidepresivy?

>> 3. Zvláštní bolesti v některé z částí vašeho těla.

Jak se chová člověk, který žije pod tlakem a v neustálém stresu? Například se snaží před tím vším bránit svým intelektem. Je toho ovšem mnoho a proto mohou přijít bolesti hlavy. Takový člověk může často někam spěchat a to může vést k "chůzi v předklonu", díky čemuž se mohou objevit bolesti zad a krku, později i nohou. Takoví lidé se také často přejídají, nebo naopak nemají čas na jídlo, a tak jí nepravidelně a ve spěchu. Tak si mohou vypěstovat zažívací problémy. Atd.

>> 4. V noci se budíte mezi 2. a 4. hodinou. Pak znovu usnete a znovu se probudíte v 5 hodin.

Pokud člověk funguje během dne chaoticky a je v permanentním stresu, bude se to přepisovat i do noci. Může mít problémy s usnutím, může mít noční můry, může se neustále budit, nevyspí se.

>> 5a. Ztráta paměti. Obtížně si vybavujete slova. Velká četnost ztráty krátkodobé paměti a i svou minulost si vybavujete velmi vágně.

Pokud člověk např. málo spí, mohou se objevit problémy s pamětí. Že to tak je vám rádi potvrdí např. čerstvé maminky, které se ne vždy během noci vyspí.

>> 5b. Jste ve více jak jedné dimenzi v jednom čase

Ano, člověk řeší co bylo včera, co bylo předevčírem, co bylo před týdnem, co musí udělat zítra, pozítří, za týden, za měsíc.. podobně se zabývá panem Nováčkem, paní Novotnou, pracovním kolektivem, svým autem, chatou, druhou chatou, chatami svých kamarádů atd. Může toho být tolik, že si člověk nemá kdy odpočinout.

>> 5c. Setrvání v přítomnosti je způsob Nového světa.

Ano, pokud budu žít tím, co je zrovna teď, tedy budu žít přítomností, přestanu se zabývat vším tím, co se děje mimo toto "teď", ať už časově, nebo místně, a to způsobí, že toho v mé "hlavě" výrazně ubude. A to málo, co tam zůstane, si tak mohu lépe zorganizovat. Ovšem, pokud začnu žít tímto způsobem, tak nemůže být řeč o postupné "transformaci". Představa postupné transformace znamená opětovné vytvoření časové osy.

>> 6. "Slyšiny" a "vidiny"

Tady už se začneme možná rozcházet, protože někdo může "hlasy v hlavě" považovat za něco nadpřirozeného, výjimečnou schopnost, známku že má člověk dobře rozvinutou intuici apod.

Tedy jen stručně. Domnívám se a mé zkušenosti tomu nasvědčují, že člověk, který žije harmonicky, slyší právě to, co potřebuje slyšet a vidí právě to, co potřebuje vidět. Pokud ovšem někdo slyší hlasy, které přichází jaksi "odnikud" a nerozumí jim, může se jednat např. o přetížený nervový systém. Pak může být prospěšné se např. zamyslet nad tím, zda to není známka nadměrného stresu, přicházejícího onemocnění, nočního ponocování, přehnané snahy meditovat apod.

>> 7. Již jste očistili většinu vašich starých vzorců a nyní ztělesňujete více světla a jednoduše řečeno, čistší božské já. Všechno je v řádu… jste OK.

Vidím člověka, který je celý roztřesený, nevyspaný, koktá a je neustále z něčeho nervózní. Vidím ho, jak čte uvedený text a vyvozuje na základě toho závěr, že je vše pořádku, že je světlem, že to je známka pokročilosti apod.

>> 8. Pocit, že jste "mimo tělo". Možná můžete cítit, jako kdyby někdo mluvil, ale vy to nejste.

Pocit jakési "netělesnosti" zde může značit např. stav "harmonie", kdy je všechno na správném místě, nic nebolí, nic nepřekáží a člověk díky tomu nemá potřebu upínat pozornost na fyzické tělo, které se mu tak přestane připomínat. To je ta zdravější strana mince.

Potom to ale také může odpovídat např. situacím, kdy je již v životě člověka tolik zmatku, že už to není schopen všechno udržet pohromadě a tělo spustí obranný mechanismus "odloučení od vnímání těla" (aby to člověk ještě více nezkomplikoval, zbytečně netrpěl atd.)

>> 9. Období hlubokého spánku.

S tímto nemám vlastní zkušenost. Něco podobného znám pouze od kamarádů, kteří popisují, že byli několik dní, nebo i týden ve stavu nevnímání světa. Někteří si to sami pro sebe odůvodňují jako hluboké sámádhí.

Řekl bych, že to opět může být důsledek poctivé práce na sobě, kdy se potřebují některé věci doladit "mimo vědomí dotyčné osoby", ale i důsledek naprosté ignorace toho všeho, co se člověku v životě děje, nebo známka totálního vyčerpání organismu.

>> 10. Zvýšená citlivost na vaše okolí. Davy, zvuky, jídla, TV, jiné lidské hlasy a různé další podněty jsou téměř netolerovatelné. Vylaďujete se! Vězte, že toto brzy pomine.

Viz přechozí body - ano, možná to pomine a možná brzy přijde nemoc, kolaps apod. Sám za sebe: pokud mám pocit, že jsem přecitlivělý, tak se začnu věnovat tomu, proč tomu tak je a jak bych mohl fungovat, abych neměl problémy s lidmi, zvuky, atd. Pouze čekat až to "brzy pomine" se mi zdá sice to nejpohodlnější, ale mnohdy nikam nevedoucí řešení.

>> 11. Závratě, ztráta rovnováhy, bolest v zádech a krku, zvonění v uších, "krupičnaté" oči, rozmazané vidění, nespavost, srdeční palpitace, obtížné dýchání, bolesti hlavy...

To vše chápu jako jasný impuls k tomu, aby si člověk sedl a hluboce se zamyslel nad tím, jakým způsobem žije a zda není na čase některé věci změnit.

Body 12. až 30.

Bavíme se tu o věcech, které mohou na jednu stranu působit přitažlivě, zajímavě a vznešeně, ale na druhou stranu se může jednat o psychické poruchy a symptomy vážných onemocnění. Řekl bych, že je rozumné být opatrný.

>> Ve vyšších dimenzích je realita právě v ten okamžik.

Pokud se mi děje něco, co můžu vnímat jako "ne úplně v pořádku", rozhodně bych nedoporučoval odůvodnění typu "vibruji ve vyšších dimenzích". Pokud skutečně vibruji v "rozumných" vibracích, bude se vše odehrávat přirozeně, nebudu v tom mít zmatek a nebudu pociťovat pocit napětí, či stresu.

>> Necítíte, že byste měli něco dělat. Jste v období odpočinku, "restartu".

Ano, může být prospěšné si odpočinout, nic nedělat apod. Dlouhodobě to ale může vést k různým patologickým stavům, které člověku nic dobrého nepřinesou.

>> Když se pokusíte dělat svou obvyklou rutinu a aktivity, cítíte se příšerně.

Možná nejvyšší čas zamyslet se nad tím, zda nezměnit zaměstnání nebo přístup k práci.

>> Dny extrémního vyčerpání.

Opět, známka toho, že něco nemusí být v pořádku.

>> Potřeba velmi často jíst, kombinovaná s něčím, co vypadá jako záchvaty nízké hladiny cukru v krvi. Nárůst váhy.

Ano, stres může vést k přejídání, přejídání k nadváze, nadváha ke zdravotním problémům a zdravotní problémy mohou přinést více stresu. Jedná se o příznaky vzestupu do vyšších energií, nebo spíše příznaky pádu do nižších?

>> Pocit, že zešílíte, či se u vás rozvinula nějaká psychická nemoc. Rychle zažíváte několik dimenzí a velké otevírání se.

To mi zní jako "ať se vám děje cokoliv, je to naprosto v pořádku" - což může být pro lidi, kteří toto pociťují nebezpečná rada.

>> Deprese. Vnější svět možná není v souladu s vaším Novým, výše vibrujícím já.

Toto je naprosto bijící do očí. "Máte deprese, ale nebojte, vibrujete výše než ostatní, vše je v pořádku..." Pokud zde jsou deprese, tak to není vůbec v pořádku, to snad každý cítí.

Dále, když někdo žije v "rozumných" vibracích, tak příliš nerozlišuje mezi vnitřním a vnějším - není tam tento typ dělení, takže těžko mluvit o nesouladu mezi vnitřním a vnějším... atd.


Vloženo: 13.06.2013

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 1
poslední: 28.12.2013 19:51

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Nakládám-li špatně s věcmi, s lidmi, zvířaty, nakládám vlastně špatně se sebou. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7950

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0