Vidění aury, vidění jemnohmotných energií

sestavil: Václav

Pár slov o tom, jak jsem dříve aury neviděl, pak jsem je začal vidět a pak zase přestal vidět.

Vidění aury

Vidění auryPřed pár měsíci jsem přestal vidět aury. To mně ze začátku trošku trápilo, ale pak jsem zjistil, že pro mně už není vidění aury důležité a mimoto, že ke mně přichází všechny ty informace daleko přirozenější cestou (způsobem, kdy vím vše, co zrovna potřebuji vědět).

Když jsem pár dní úplně sám, nebo si večer na chvíli zamedituji, zase všechny ty energie vidím, a stále se to mírně prohlubuje, ale nevím co to způsobuje a zda to není jen následek některých technik a meditací, které provádím a zda si člověk jen neaktivuje centra, díky kterým se mu pak různé informace promítají do formy energetických obalů kolem lidí.

Kdy aury vidím nejlíp? Když jsem v harmonii. Může to být plavání v ledové vodě, sauna, dlouhá koncentrace na nějakou práci, sport, nebo meditace. To jsou činnosti, po kterých pozoruji, že je vidím lépe, než jindy. Úplně nejlépe je vidím, když někomu předávám Reiki a druhá osoba má zájem aury vidět. Pak to začnu vidět lépe.

Když pracuji s Reiki sám na sobě, jde to jakoby přímo do harmonie, mimo úroveň, kdy vidím aury.

Vidění aury a osobní sklony

Vysledoval jsem zajímavou věc. Pokud se ztotožnuji s osobou a snažím se meditovat, pracovat s Reiki, být poctivý, opravdový, snažím se dělat všechno správně atd., vidím aury lépe a lépe. Přijde mi, že mi doslova rostou mé osobní vibrace a s tím také vnímám různé mimosmyslové informace.

Před pár lety mně ovšem oslovily duchovní nauky a výroky různých mistrů typu "nejsi toto tělo", "jsi vědomí", "celý svět je v tobě", "nic jako osoba tu ve skutečnosti není" apod. Když jsem si začal tu a tam uvědomovat, že na tom něco je, začal jsem všechno okolo sebe vnímat jinak. Bylo mi to stále bližší a bližší. Současně s tím jsem přestal vidět aury.

Moc jsem po tom nepátral, ale zdá se mi, že to je přirozenější stav, kdy jsem blíže tomu co skutečně jsem (všechno je jedno vědomí) a mizí tam osobní sklony. Pro vidění aury zde musí být osoba, která ji vidí. Když člověk o sobě nepřemýšlí jen jako o osobě, nevidí tak ani ostatní. Takže ho pak ani nenapadne, dívat se na něčí aury. Uvědomuje si vnitřní provázanost všeho se vším.

Občas potkám někoho, kdo mi popisuje, jak to vidí hezky barevně (já to barevně nevidím), nebo popisuje, že vidí věci, které já ne. Cítím v sobě, že bych to chtěl na jednu stranu taky vidět, protože to druhý občas prezentuje trošku jako důkaz nějaké úrovně, ale na druhou stranu cítím, že to je jen důsledek ztotožnění se a osobou a spousta různých cvičení a technik, a že to tedy není vůbec důležité.

A tak mně vždy napadne otázka, zda je vidění aury (a dalšího prohlubování toho, co člověk vidí) opravdu nějaký mezistav v procesu sebepoznávání se, nebo jen odbočka pro ty, kdo se věnují některým konkrétním praktikám.

Vidění jemnohmotných energií

Dříve jsem si myslel, že je vidění jemnohmotných energií přirozenou součástí procesu sebepoznání (s tím jak se člověku zvyšují vibrace, vidí lépe a lépe aury), později jsem to chápal spíše tak, že je důležité jít celkově vývojově dopředu (pak je vidění aury/jemnohmotných energií jen jedna ze schopností, která důležitá není), a nakonec jsem si uvědomil, že když zapomenu sám na sebe, tak tu není dokonce ani žádný vývoj (nutnost někam dojít, potřeba něco získat/muset/nemuset, apod.).

V poslední době si všímám, že zase aury začínám vidět. Děje se to od chvíle, kdy jsem si uvědomil, že je nevidím. Všechno se tedy vyvíjí dle toho, kam upínám pozornost. Čemu se věnuji, v tom se neustále zdokonaluji.

To co zde píši se netýká jen vidění aury. Jsou i další schopnosti (léčení ostatních, vidění do druhých, atd.), kde to vnímám podobně.


Vloženo: 17.10.2011

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 3
poslední: 29.03.2014 01:29

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Stojím vědom, sedím vědom, ležím vědom... (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 2, poslední: 17.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0