Vliv energií vyššího řádu na lidský organismus

(tento článek je mírně upravená verze textu, který mi přišel emailem)

Zamyšlení nad tím, co mohou způsobit nesprávně prováděné hluboké meditace, nebo práce s vysokovibračními léčivými energiemi.

Meditace a bioenergetické léčení

Techniky léčeníVstup do interakce energií vyššího řádu u osob zabývajících se meditacemi, bioenergetickým léčením, jasnovidectvím a obecně rozvojem psychických schopností se stává nositelem energie. Tyto energie, tak jak prochází organismem operatéra nebo respondenta, začnou postupně přebudovávat vnitřní energetickou rozvodnou síť. V důsledku tohoto procesu se u nepřipraveného člověka začnou spouštět genetické mutační procesy, které jsou doprovodným fenoménem toku síly a zároveň i přípravou na další individuální evoluční skok. Potíž spočívá v tom, že na začátku mutačních procesů spojených s restrukturalizací a rozvojem nových energetických drah dochází k fázi časného a spontánního štěpení buněk. A to je proces, který je v medicíně známý jako rakovina.

Některé výzkumné týmy došly ke zjištění, že meditace nebo jakákoliv silnější přírodní energetická místa, která jsou často nazývána pojmem „místa síly“, způsobují efekt tzv. „zpomalení biologického času“. Tento efekt je jedním z výrazných pozitivních stimulů, který vede ke zlepšení zdravotního stavu, velmi rychlému nárůstu životní energie a zlepšení psychických schopností, které mohou spouštět takové vlastnosti jako jasnovidectví, telepatie atp. V případě, že by se dotyčná osoba trvale zdržovala na takovém místě nebo by setrvala v trvalé hluboké meditaci, nacházela by se ve vynikajícím vitálním stavu, ale hlavně by mohla plnými doušky užívat dlouhověkosti.

Zásadním problémem v našem případě ovšem je situace, kdy člověk (který si samozřejmě není vůbec vědom uvedených skutečností) vystoupí ze stavu meditace nebo prostě opustí „místo síly“. Jinými slovy jeho tělo opustí vysoce specifický tok energie, nastane prakticky okamžitá situace, kdy se imunitní systém takového jedince „vrátí zpět“ s prudkým zrychlením toku biologického času, který bohužel v opakované podobě vyvolá vznik velmi atypických buňkových formací s výstupem do procesu rakovinového onemocnění.

Iniciace do práce s vysokými energiemi

Zjištěné výsledky jsou ohromující povahy. Bylo zjištěno, že za sedm až deset let intenzivního provozování léčitelských aktivit (ono je léčitelství a léčitelství a v tomto případě šlo skutečně o vysoce sofistikované praktické metody, kdy se tělo respondenta čili léčitele opakovaně dostávalo do sféry velmi silných energií mikrokosmického, ale i makrokosmického charakteru) zemřelo na rakovinové onemocnění na 70% všech absolventů.

Cílem tohoto textu není v žádném případě strašit potenciální léčitele. Jde jen o to, že klasická forma léčitelství (v tomto případě pouze metody energo-terapeutického charakteru) nedosahuje v drtivé většině případů na proudy tak silných energetických toků, aby byl vyvolán výše uvedený nežádoucí efekt.

Jde o případy, kdy je jedinec iniciován velmi sofistikovanými metodami do práce v řečišti skutečně výjimečných energií. Co se týče meditace, tak zde jmenované nežádoucí efekty pro 99% meditujících také nepřichází do úvahy, neboť uvedený efekt lze spustit pouze v případech výjimečně hlubokých, dlouho trvajících a opakovaných meditačních stavů.

Duchovní autority a rakovinové onemocnění

Ruská „Akademie národní bezpečnosti“ upozorňuje na osudy mnoha velmi dobře známých a uznávaných kapacit v oblasti esoteriky nebo mystiky, které zemřely na rakovinové onemocnění, jako jsou J. Krishnamurti, Maharishi Roman, Vivekananda, Ramakrishna, Sri Aurobindo, Mirra Alfasa, H.P. Blavatská, E. Roerich, Nisargatta Maharaj, Wang, Nina Kulagina, Osho nebo dokonce i Carlos Castaneda. Tato skutečnost samozřejmě ani náhodou neodporuje tomu, že šlo o výjimečné duchovní jedince, kteří náš svět velmi významným způsobem posunuli směrem dopředu.

Je možné, že tento výčet nic neznamená a prostě jde jen o shodu okolností. Na druhé straně výše uvedený výčet není zdaleka celý a celkový počet významných jedinců v oblasti duchovních věd postižených rakovinovým onemocněním je skutečně zarážející.

Dodatek

Text neznámého autora:

Budu hovořit o problematice, kterou ve svém rozhovoru sdělil dr. Valery Uvarov. Já se nyní pokusím jeho slova trochu více rozšířit a zdůraznil bych ty pasáže, které považuje za velmi důležité. V současné době, jak čtenář může sám posoudit, se v jistých kruzích naší společnosti, která se zabývá výzkumem a popularizací alternativních disciplín, zcela napevno a řekl bych až notoricky usadil pojem „esoterický“.

Zjistil jsem, že celá řada hledajících však tento pojem, který je v současné době na rozdíl od dob prehistorických skutečně jen prázdným pojmem, velmi nesprávně chápe. „Esoterický" neznamená pouze „skrytý“ nebo „utajený“, ale především určuje materiály, nástroje a informace, které jsou vhodné pouze pro předem připravené jedince. Já samozřejmě nemám rád kastování nebo nějaké podobné rozdělování, ale zde je to vzhledem k okolnostem na místě. A o těchto okolnostech bych chtěl právě hovořit. Studenti věd esoterických by (až na jisté výjimky) chtěli hned všechno a nejraději okamžitě. Jejich vědomí zcela postrádá praktiku tak důležitých faktorů, jako jsou „cesta“ nebo „poutník“. Pakliže kdokoliv vstupuje do sféry věd esoterických, stává se po praktické stránce „Poutníkem“ na „Cestě“. Ovšem být skutečným Poutníkem na Cestě znamená potřebu vyhovět celé řadě principů a zákonitostí, které „cestu“ dělají „Cestou“.

Dnešní hledající nejenže absentují v přísném dodržování těchto principů a zákonitostí, ale velmi často tyto principy a zákonitosti ani neznají. Pokora, Trpělivost, Zdrženlivost, Uvážlivost atp. jsou kvality na hony vzdálené praktické realitě. Kombinace těchto pochybení vytváří z interakce vědomí a fyzického těla operatéra s energetickými poli, které jsou ve hře, naprosto nebezpečnou a veskrze kritickou situaci. Vědomí operatéra, které interaguje s různorodými energetickými toky mnohdy ryze exotického charakteru, je uváděno do zvláštních změněných stavů. Pokud není operatér po stránce energetické a genetické připraven na tyto procesy, vydává se na cestu do záhuby.


Vloženo: 18.01.2012

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 2
poslední: 18.01.2012 21:20

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Ať jste kdekoli, vaše náboženské učení tam musí být s vámi. (Dalajláma)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019
Posedlost duchem
komentářů: 8, poslední: 14.06.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019
Rozbité zrcadlo = 7 let neštěs..
komentářů: 4, poslední: 30.03.2019

Sdílení duchovních prožitků s ..
komentářů: 18, poslední: 13.07.2019
Reiki škodí
komentářů: 56, poslední: 13.07.2019
Cíl člověka a zbytku živých by..
komentářů: 5, poslední: 19.06.2019
Celoživotní problémy
komentářů: 17, poslední: 14.06.2019
Pokračovatel Květoslava Minaří..
komentářů: 114, poslední: 10.06.2019
Jak se lidem bydlí v duchovním..
komentářů: 15, poslední: 5.06.2019Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0