ZÁKONITOSTI SÍLY - Volný cyklus pátečních večerů systemických konstelací

datum: 06.05.2011
okres: Praha
pořadatel: Prostor 42 - prostor pro sebepoznávání
cena: 300 Kč
adresa: Prostor 42, Gorazdova 1, Praha2

Vloženo: 2.05.2011 16:47

Podrobnosti:

Na květen a červen pro Vás Prostor 42 připravil volný cyklus 6 pátečních večerů systemických konstelací pod názvem ZÁKONITOSTI SÍLY. Postupně se budeme věnovat jednotlivým způsobům jak se vztahy v rodinném systému zaplétají, tedy řečeno systemickou terminologií: jednotlivým zápletkám. Zápletkami rozumíme ty vztahy a vazby které pocházejí z naší rodiny a které nám brání v plném prožití života.
Prozkoumáme genezi vzniku zápletek, posvítíme si na jejich projevy a to jak v životě, tak při práci s konstelacemi a vysvětlíme a ukážeme si léčivé postupy. Součástí večerních seminářů budou i cvičení při kterých budeme moci pocítit síly se kterými budeme pracovat.

Po teoretické a sebezkušenostní části bude čas na práci s příběhy účastníků.
Cyklus ZÁKONITOSTI SÍLY je vhodný pro všechny kdo se hlouběji zajímají o mezilidské vztahy i pro ty které osloví jednotlivá témata. Účastí na všech večerech lze získat úplnou ZÁKLADNÍ ORIENTACI V SYSTEMICKÉM POHLEDU NA RODINNÉ VZTAHY a také o tom OSVĚDČENÍ.6.5 Jsem jako Ty! 13.5 Cizí cestou. 20.5 Až do roztrhání těla. 27.5 Udělám to za tebe. 10.6 Mámo (Táto) to musíš takhle. 24.6 Jsi ten ke komu mluvím?

Volume I.: JSEM JAKO TY , první z volného cyklu večerů systemických konstelací je věnován identifikaci. Tak říkáme zapletení které způsobuje že dokážeme, přes naši vědomou vůli, cítit, myslet a jednat jako ten s kým jsme se identifikovali. “Vždyť já se, pro Boha, chovám jako…..!“ je věta kterou si v duchu řekl možná každý z nás. Nevědomá identifikace nás dokáže nutit k reakcím které mohou být v přímém rozporu s našimi zájmy. O tom jak se tato zápletka rozpozná a léčí bude tento páteční večer. Pro ty z Vás které téma osloví bude možnost pracovat s Vaším příběhem.
Na závěr semináře je přichystána řízená meditace.

Cena akce (vstupné): 350.- Kč pro pár 600 Kč pro důchodce a rodiče na RD 300,-
Celý cyklus ZÁKONITOSTI SÍLY 1500 KčJiří Helus: Co Vám mohu nabídnout:
Individuální a skupinovou psychoterapii
Rodinné a partnerské poradenství
Dramaterapii
Průvodce Rodinnými konstelacemi
Práce formou metody: neurolingvistické programování, Voice Dialog atd.
Nabízím individuální, párovou, rodinnou a skupinovou psychoterapii lidem, kteří nejsou spokojeni se svou současnou životní situací. Řeší vztahové problémy (partnerské, rodinné, mezigenerační, vrstevnické, pracovní) nebo jsou zatíženi konfrontací s bolavými tématy lidského života (ztráta smyslu, krize identity, závislost, životní změna, smrt).
Rád Vám budu oporou na cestách sebepoznáním, při osobnostním růstu či psychospirituálním rozvoji. Poskytuji také okamžitou krizovou intervenci, jednorázovou konzultaci či krátkodobé poradenství.
Mohu Vám nabídnout zkušenosti z psychoterapeutických výcviků a z práce psychoterapeuta v Centru pro rodinu, lektora sebepoznávacích a meditačních seminářů, poradce v centru pro léčbu závislostí a z mé soukromé praxe.
Po léta se věnuji meditacím a různým tradičním i netradičním způsobům sebeobjevování a osobního růstu. Za důležitou část svého života považuji dlouhodobý pobyt v meditačním centru v Čechách a několikaletou cestu kolem světa.


Datum a čas: 6. 5. 2011 (18:00 - 22:00)
Místo: Prostor 42: Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
Cena: 300 Kč
Lektor: Jiří Y.Helus


KOMENTÁŘE

počet komentářů: 0


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Duchovní člověk reaguje na všechny myšlenky citlivěji a intenzívněji. Snáze onemocní, není-li pevný. Musí proto též stále bdít, dokud jeho nové vědomí se nestane tělem a krví, aby nevešel v pokušení. (František Drtikol)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Mystika a umění
komentářů: 33, poslední: 20.10.2018
Bdění při intelektuální činnos..
komentářů: 10, poslední: 14.10.2018
Hra na učitele a publikum
komentářů: 7, poslední: 27.09.2018
Koloidní stříbro
komentářů: 0

mystička Ivana Adamcová
komentářů: 67, poslední: 20.10.2018
Reklama za každou cenu?
komentářů: 35, poslední: 18.10.2018
Obyčejná voda jako lék
komentářů: 6, poslední: 16.10.2018
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 40, poslední: 15.10.2018
Duchovní, či jinak zajímavé fi..
komentářů: 260, poslední: 14.10.2018
Připadáte si jako mystik / mys..
komentářů: 6, poslední: 14.10.2018


Anketa

Odkud začínáte loupat banán?
-> -> ->
Celkem hlasovalo: 7179

Copyright © 2007-2018: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0