Zasvěcení do Reiki - naladění na vyšší vibrace

Bronislav Kozák - Reiki mistr / učitel
http://www.reiki-cz.com

Proces naladění neboli zasvěcení je to, co odlišuje Reiki od všech ostatních druhů přikládání rukou nebo léčení dotykem. Naladění není léčebným sezením, naladění vytváří léčitele. U stupně Reiki I přijímá student první naladění. Při stupni Reiki II dostává další naladění a ještě jedno se stupněm Reiki III. Naladění každého stupně zvyšuje pozitivní sílu jeho schopnosti být kanálem energie Ki. Právě naladění tvoří Reiki a bez tohoto procesu - který musí být předáván přímo z Mistra / učitele na studenta - není systém léčení Reiki, ale něco docela jiného.

Způsob předávání

reikiNaladění je předáváno mezi čtyřma očima a může vytvořit krásný rituál nebo může být provedeno rychle bez jakýchkoli ceremonií. Ať již je naladění provedeno jakkoli, je to magický dar. Zážitky při naladění se liší student od studenta. Někteří vnímají barvy, jiní vidí obrazy, někteří znovu prožívají své minulé životy - zvláště ty životy, v nichž dostali Reiki. Někteří jsou naplněni světlem nebo pociťují naprostý klid a mír, zázrak nebo lásku. Někteří studenti toho mohou vnímat více než jiní. Pocity jsou jednoznačné, ale velmi jemné. Když je nový Reiki léčitel požádán, aby na někoho přiložil ruce a předal mu tak energii, může napoprvé zažít vyzařování tepla skrz ruce, charakteristické pro Reiki.

Od chvíle, kdy člověk přijal naladění na Reiki, stává se z něj provozovatel Reiki se schopnostmi, o nichž dříve neměl ani tušení. Naladění nedává příjemci nic nového; otevírá a seřizuje to, co bylo i dříve jeho součástí. Proces velmi připomíná připojení lampy k síti v domě, kde již byla provedena instalace elektřiny; když přiloží léčitel své ruce na tělo s úmyslem léčit, je to jako by zapnul světlo. Tradiční učitelé říkají, že jestliže někdo přijme Reiki v tomto životě, je to proto, že je dostal již dříve, v jiných inkarnacích. Říkají, že Reiki je vzpomínání, a já věřím, že sahá ještě dál. My všichni jsme měli Reiki ve svých minulých životech; je to součást našeho genetického dědictví a součást nás všech.

Při působení Reiki na sebe i na jiné dochází i k mnohým "zázrakům" a mnohdy i ke spontánním uzdravením na všech námi dostupných úrovních!

Energie Reiki

energie reikiEnergie Reiki je naprosto pozitivní a nikdy nemůže nijak ublížit ničemu, co je živé, ať se to nachází v jakémkoli stavu nebo podmínkách. Tuto energii lze použít u každého, bez ohledu na to, jak je mladý, starý nebo slabý. Staří lidé, nemluvňata a děti reagují na Reiki velmi dobře, stejně jako pokojová zvířata a rostliny.

Reiki nepůsobí proti ničí svobodné vůli. Jestliže nějaká osoba tuto energii odmítá, léčitel nic nesvede. Když na takovou situaci narazí nový nebo nezkušený léčitel, může to otřást jeho sebedůvěrou, zejména když příjemce trvá na tom, že energii přijímá - ale není tomu tak. Problém je s příjemcem, ne s léčitelem.

Protože je Reiki velice mocný systém léčení, je také důležité vědět, že je jen velmi málo věcí, které můžete udělat při léčení špatně. Energie Reiki je mnohem inteligentnější, než kam sahají lidské vědomosti, a vše, co musíte provést k aktivaci této energie, je, že přiložíte své ruce na léčebné pozice nebo prostě tam, kde je přítomná bolest. Energie zajistí léčení a udělá to dobře. Léčitel nepotřebuje žádné zlepšené psychické schopnosti nebo snad uvědomování si celého procesu. Jedním růstem a užitkem z přijetí výcviku Reiki však je, že léčitelovy psychické schopnosti začnou růst, téměř od prvního naladění, a to ve všech směrech.


Další informace o Reiki si můžete přečíst na stránkách reiki.zivotni-energie.cz


Vloženo: 16.01.2007

KOMENTÁŘE

počet komentářů: 5
poslední: 22.10.2009 11:05

SOUVISEJÍCÍ STRÁNKY


Přihlášení

Login:
Heslo:

K zamyšlení

Lásce a vaření se oddávejte bez ohledu na nebezpečí. (Dalajlama)
- zkuste štěstí a seznamte se!
- meditace, přednášky, semináře
- Praha, Brno i další místa v ČR
- prodej nebo darování tibetské houby
- nabídka knih na prodej
- nabídka spolubydlení
- prostory pro různé akce


Kryoterapie - léčba mrazem: ex..
komentářů: 3, poslední: 19.08.2019
Geofyzikální válka
komentářů: 5, poslední: 1.08.2019
Smrt vlastní rukou
komentářů: 6, poslední: 13.07.2019

Takže na Měsíci nikdy nikdo ne..
komentářů: 26, poslední: 3.08.2019
Destilovaná voda - je rozumné ..
komentářů: 45, poslední: 1.08.2019
Petr Chobot - meditační akce
komentářů: 9, poslední: 1.08.2019
mystička Ivana Adamcová
komentářů: 73, poslední: 1.08.2019
Křesťanství v Čechách
komentářů: 13, poslední: 25.07.2019
Pocity ztraceného času
komentářů: 5, poslední: 19.07.2019


Anketa

Byl/a jste vždy sexuálně věrný/á své/mu partnerce/partnerovi?
-> ->
Celkem hlasovalo: 7952

Copyright © 2007-2019: Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | Přidávání článků | Diskuzní fórum | Seznamka HARMONIE | Kontakt | RSS 2.0